Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-07, 21:24   #511
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wiec weszlas w prawa i obowiazki poprzednika i np jak by byla doplata po wielu latach bo cos tam,m zapomnieli to Ty doplacasz:X

masakra u nas z prawem w ogóle. Normalnie kupując mieszkanie trzeba wszystko po 10 razy sprawdzić, żeby się nie okazało, że się kupuje mieszkanie z lokatorem na ten przykład.
aż strach kupować własne
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 21:29   #512
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

KrystleA co do instalacji to zgodnie z ustawa Prawo budowlane z 1994 r. (Dz.U. z 2006 r. nr 156, poz.1118) urządzenia budowlane są to urządzenia techniczne związane z obiektem budowlanym, zapewniające możliwość użytkowania obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem, jak przyłącza i urządzenia instalacyjne, w tym służące oczyszczaniu lub gromadzeniu ścieków, takze przejazdy, ogrodzenia, place postojowe i place pod śmietniki.

Lemirka nie jest z tym prawem u nas aż tak źle uwierz mi. Wszystko można sprawdzić i być ostrożnym. Poza tym dobrze jest czasami skorzystać z porady prawnika...

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2009-08-07 o 21:33
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 21:32   #513
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ok a więc się pochwalę Viollet87 mnie zachęciła
a więc brat urodził się o 2:15
waga 4200 gr
długość 61 cm
punkty to nie wiem nie zapytałam mamy
Faa jaki on słodki!!! Już się biedactwo podrapać zdążyło... A ponad 4 kg i ponad 60 cm to duży facet jest!

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
(chyba instynkt macierzyński mi się budzi)
Na moje (nie?)szczęście we mnie już jakiś czas temu się obudził. Wiem, że to jeszcze nie czas, bo studia nieskończone, bo pracy brak, bo TŻ się jeszcze nawet nie oświadczył (jeszcze! ) ... ale od jakiegoś roku intensywnie myślę. Już nawet obmyśliłam gdzie wstawiłabym łóżeczko bo ja z tych co lubią na przód planować. Kilka miesięcy temu robiłam testy bo nie wiedzieliśmy, czy się nam przypadkiem nie wpadło i tak wtedy rozmawiałam z TŻ, że pomijając żal o wiele rzeczy które mnie mogą w wypadku ciąży i dziecka ominąć to CIESZYŁABYM SIĘ a i on stwierdził, że teraz już by przysłowiowej tragedii nie było. No ALE... dam mu czas, oboje mamy po 22 lata dopiero. Na mnie to już dobry moment, ale on musi jeszcze dojrzeć. Nie ma to jak świadome rodzicielstwo Jak już się pewnie sto razy chwaliłam siostra TŻ rodzi za 3 tygodnie, więc choć trochę się "powyżywam" przy dzidziusiu


Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
To dobrze, że nie jesteś sama - ja kiedyś też miałam włamanie i na nieszczęście byłam w domu tylko z siostrą - nikomu nie życzę żeby musiał się spotkać z uzbrojonym włamywaczem oko w oko tak jak ja .
dobrze że już jest okej... jak to się wszystko skończyło?


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Faa gratuluje przesłodziutkiego braciszka
jeju, to niebezpieczne- zachciewa mi sie takiego malucha... nie nie nie...
Paula, Ty się ciesz że już choć jednego masz

nie mogę się doczekać bycia w ciąży ! (zaraz po najważniejszym fakcie, czyli posiadania dziecka - ciąża to tylko "środek" ). Jak znosiłyście i wspominacie swoje ciąże, matki tu obecne?


Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Słyszałyscie o fixatorze - na pewno słyszałyście.Zastanawiam czy sobie tego nie kupić przed weselem ale całe opakowanie to mi się przeterminuje.Moze któraś z Was ma do opchnięcia jakąś odsypkę lub ma zamiar kupić i moze na pół by ze mną kupiła? No tą tylko w pudrze oczywiście bo w butelce to było by cieżko.
Co to jest? wiem, że idę na łatwiznę pytając zamiast samej poszukać, ale mam ciśnienie że TŻ zaraz podjedzie
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-08-07 o 21:51
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 21:34   #514
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ale ja mam problem z izolacją taką co powinna być pod płytkami na balkonie. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie uwagi
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 21:42   #515
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
ale ja mam problem z izolacją taką co powinna być pod płytkami na balkonie. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie uwagi
Matko przez to, że trwa tutaj masowa produkcja postów źle przeczytałam Trzeba by się w takim razie zastanowić czy izolacja to również urządzenie budowlane, ale dzisiaj tego się nie podejmuję.

A tak wracając do tematu tego wątki trochę (w zasadzie co tutaj jest tematem) to czy ktoś mógłby mi zrobić szybki kurs rysowania kreski na oku... napatrzyłam się a makijaże cathy...cudo Jaki zestaw jest najlepszy dla początkujących - uświadomcie mnie, czego jeszcze nie
mam
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 21:46   #516
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość

Lemirka nie jest z tym prawem u nas aż tak źle uwierz mi. Wszystko można sprawdzić i być ostrożnym. Poza tym dobrze jest czasami skorzystać z porady prawnika...
Smutaśny Aniołku masz rację z poradą prawnika tylko a) są kosztowne, b) dobrych prawników niestety nie jest tak dużo.
Moim zdaniem wynika to z tego, że na studia dostają się dzieci prawników, prokuratorów czy sędziów nawet jeśli nie powinien się dostać. Potem produkują takich prawników z aplikacją u cioci, mamusi, tatusia, wujka czy innej rodziny i znajomych i wychodzi co wychodzi.
A najbardziej to nie lubię notariuszy - odpowiedzialność prawie żadna (tylko za poprawnie sporządzoną umowę, ale czy wszystko co jest poświadczane jest zgodne z prawem to już nie) a kasa to się z urzędu należy. Dobrze, że chociaż opłaty zostały obniżone bo kiedyś to była masakra.

a już największą niechęcią pałam do komorników - za brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich błędy i samowolkę. jak słyszę o licytacji samochodów za 20 zł długu czy też licytowanie własności przez pomyłkę, bądź próby zarabiania na długach w sposób nieetyczny to mi się nóż w kieszeni otwiera.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 21:55   #517
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Lemirko Porady prawnika nie są takie strasznie drogie od 50-100 zł (jak kupujesz np mieszkanie to ta stowa może Ci uratować życie)

Co do dzieci prawników to nie generalizuj proszę, ja pochodzę z rodziny prawniczej z tradycją (4 pokolenia) i jestem z tego dumna. Sama studiuję prawo, ale nie zwalnia mnie to konieczności posiadania wiedzy, uczenia się itp. Tylko, że boję się przyznawać do "tego" bo wszyscy zawsze mówią, że i tak tato mi załatwił

Co do notariuszy to oni poświadczają wg tego co im ludzie powiedzą, nie mają środków i sankci umożliwiających weryfikacje tak jak np. w sądzie. A co do kosztów to utrzymanie kancelarii notarialnej jest bardzo kosztowne.

Jak w każdym zawodzie i tutaj znajdą się szuje... media lubią takie przypadki, rozdmuchują je i pokazują tylko wszystko z jednej strony...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 22:02   #518
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość



Co to jest? wiem, że idę na łatwiznę pytając zamiast samej poszukać, ale mam ciśnienie że TŻ zaraz podjedzie
To jest utrwalacz do makijażu.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:03   #519
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

faa, gratuluje braciszka kawal chlopa z tego maluszka!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:05   #520
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

angel dobrze wiedzieć, że mamy panią prawnik na forum
hmm... zaczęłam sią zastanawiać jaką forma jest poprawna - pani prawnik czy prawniczka? czy mamu tu polonistkę?
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:09   #521
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Matko przez to, że trwa tutaj masowa produkcja postów źle przeczytałam Trzeba by się w takim razie zastanowić czy izolacja to również urządzenie budowlane, ale dzisiaj tego się nie podejmuję.

A tak wracając do tematu tego wątki trochę (w zasadzie co tutaj jest tematem) to czy ktoś mógłby mi zrobić szybki kurs rysowania kreski na oku... napatrzyłam się a makijaże cathy...cudo Jaki zestaw jest najlepszy dla początkujących - uświadomcie mnie, czego jeszcze nie
mam

Uczyłam koleżanke , wiec Ci poge tylko podszepnąc co ona żle robila.Moze to błache ale cisnelam ja z godzine bo sama sobie nie mogla. Musisz najpierw ustabilizowac reke , czyli lokiec nie ma sobie latac w tą i w tamtą. Przycisnij łokiec do cycka..i problem drgan w pionie masz z glowy. Jak juz reka stabilna, malujac kreseczke wykonuj ruch tylko w nadgarstku..bo przecież lokiec przy cycuszku odpoczywa.No i ostatnie, naciagnij sobie powieke jak chinka lewą reka i zaczynaj na poczatek od lini tuz przy lini rzes..z czasem bedziesz je sobie wydluzac....
Plis nie nabijajcie sie ze mnie:P ale na moja lewuske psiapsiule podzialalo dobrze ze tego nie czyta

PS. na poczatek moze kup sobie cos w formie kredki , albo jeszce lepiej mazaka.Rimmel ma takiego pisaka Nie wiem dziewczyny , co myslicie..i nie smiac sie ze mnie bo sie zamkne w sobie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 22:14   #522
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

selene to bardzo ciekawe z tym cyckiem, mi zawsze łokieć lata. A naciąganie oka nie wyzmarszczy mnie?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:21   #523
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
selene to bardzo ciekawe z tym cyckiem, mi zawsze łokieć lata. A naciąganie oka nie wyzmarszczy mnie?
No teraz to mi tez lata łokiec... moge go do gory zadrzec nawet a kreseczka bedzie sexy...bedzie jej latwiej mam nadzieje
A co do naciagania poradzimy sie Ciebie o jakis dobry krem napinajacy ..gdyby sie rozciagneło
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:25   #524
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Haa, fajnie Adusiu że na coś nasze słowa otuchy się przydały
Oj, przydały się jaki zadowolony byl, ze wzbudził zainteresowanie
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
poprawił mu się nieco humor?
zdecydowanie tak

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Uściskaj od Nas brata za jego zdrowie
Przekażę, ale ze ściskaniem to cięzko moze być
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
no to pozdrawiamy jeszcze raz! Napisz mu coś ładnego ode mnie na gipsie, o wiem, narysuj rozwielitkę!
może chociaż się czegoś nauczy z biologii jak mu narysuję


86Paula super wygladasz

faa, ale duży chłopak

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
To dobrze, że nie jesteś sama - ja kiedyś też miałam włamanie i na nieszczęście byłam w domu tylko z siostrą - nikomu nie życzę żeby musiał się spotkać z uzbrojonym włamywaczem oko w oko tak jak ja .
ja też się boję sama zostawać na wsi, bo w miescie mimo, ze mieszkam na parterze to sres mam mniejszy.
Współczuję
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:26   #525
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

rozi no nie moge z wymarszczeniem hahaha

ja polecam pedzel do kresek czarny z pomaranczowa koncowka scieta z CS, wg mnie nawet poczatkujacy nim zrobi, a poraduy selene na tak
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:29   #526
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Uczyłam koleżanke , wiec Ci poge tylko podszepnąc co ona żle robila.Moze to błache ale cisnelam ja z godzine bo sama sobie nie mogla. Musisz najpierw ustabilizowac reke , czyli lokiec nie ma sobie latac w tą i w tamtą. Przycisnij łokiec do cycka..i problem drgan w pionie masz z glowy. Jak juz reka stabilna, malujac kreseczke wykonuj ruch tylko w nadgarstku..bo przecież lokiec przy cycuszku odpoczywa.No i ostatnie, naciagnij sobie powieke jak chinka lewą reka i zaczynaj na poczatek od lini tuz przy lini rzes..z czasem bedziesz je sobie wydluzac....
Plis nie nabijajcie sie ze mnie:P ale na moja lewuske psiapsiule podzialalo dobrze ze tego nie czyta

PS. na poczatek moze kup sobie cos w formie kredki , albo jeszce lepiej mazaka.Rimmel ma takiego pisaka Nie wiem dziewczyny , co myslicie..i nie smiac sie ze mnie bo sie zamkne w sobie
Dobitny opis
Mistrzynią w robieniu kresek nie jestem, bo dopiero niedawno nauczyłam się posługiwać kredką, mimo, że nastolatką już dawno nie jestem Ale opanowuję metodę robienia kreski cienkim pędzelkiem i mokrym cieniem Eyeliner to dla mnie czarna magia I tak już chyba zostanie
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:31   #527
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Lemirko Porady prawnika nie są takie strasznie drogie od 50-100 zł (jak kupujesz np mieszkanie to ta stowa może Ci uratować życie)

Co do dzieci prawników to nie generalizuj proszę, ja pochodzę z rodziny prawniczej z tradycją (4 pokolenia) i jestem z tego dumna. Sama studiuję prawo, ale nie zwalnia mnie to konieczności posiadania wiedzy, uczenia się itp. Tylko, że boję się przyznawać do "tego" bo wszyscy zawsze mówią, że i tak tato mi załatwił

Co do notariuszy to oni poświadczają wg tego co im ludzie powiedzą, nie mają środków i sankci umożliwiających weryfikacje tak jak np. w sądzie. A co do kosztów to utrzymanie kancelarii notarialnej jest bardzo kosztowne.

Jak w każdym zawodzie i tutaj znajdą się szuje... media lubią takie przypadki, rozdmuchują je i pokazują tylko wszystko z jednej strony...
Nie chciałam Ciebie urazić, i nie chodzi mi o to, że jak ktoś z rodziny prawnikiem jest to już dziecko nie może - chodzi mi o niesprawiedliwe traktowanie przy przyjęciu na studia czy aplikację.
Co do notariuszy - moim zdaniem prawo powinno nakładać na notariusz obowiązek (i jednocześnie ułatwić mu jego realizację) weryfikowania prawdziwości informacji zawartych w dokumencie - żeby nie było, że ktoś sprzedaje nie swoją działkę.
Wiem, że utrzymanie kancelarii kosztuje - ale jak dla mnie to nie jest argument - każda działalność kosztuje. Moim zdaniem większa dostępność do specjalistów pozwoliłaby na obniżenie cen i wybicie się tych zdolnych i z wiedzą a nie markujących posiadanie wiedzy.

Wiem, że w każdym zawodzie są szuje - ale jakoś komornicy to mi się nigdy dobrze nie kojarzyli - na szczęście ja jeszcze nie miałam tej wątpliwej przyjemności.

Jak ja będę kupować mieszkanie nie omieszkam spotkać się z prawnikiem. Tylko jak znaleźć tego dobrego.

Kiedyś kłóciłam się z jednym prawnikiem u mnie w firmie i normalnie mi ręce opadły - nie ważne o co chodziło, ważne jest to że kiedy kazałam mu wskazać podstawę prawną zgodnie, z którą zanegował moją opinię (ja prawnikiem nie jestem) nie był w stanie - powiedział tylko, że "tak mu się wydaje".
I właśnie takich pseudoprawników powinno być jak najmniej.

a tutaj link do kreski http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290475

poza tym polecam pędzelki z Inglota do kresek oraz kredki Urban Decay

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2009-08-07 o 22:33
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:33   #528
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pastereczko, masz na myśli ten pędzelek- Black Taklon Angle Liner?
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:37   #529
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Tak, i z edm jest dobry chociaz dla mnie za miekki troszke a i rozowy z CS jest calkiem calkiem.

co do dostepu do palestry zgadzam sie z Lemirka i spoleczenstwem, lemirko przeslesz mi umowe i juz
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 22:39   #530
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Tak, i z edm jest dobry chociaz dla mnie za miekki troszke a i rozowy z CS jest calkiem calkiem.

co do dostepu do palestry zgadzam sie z Lemirka i spoleczenstwem, lemirko przeslesz mi umowe i juz

jaką umowę?
a tak mi się przypominało że ja Ci coś winna jeszcze prawda?

Edit: jak kupię mieszkanie?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:40   #531
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

wtrace sie do rozmowy o prawnikach jestem po klasie humanistycznej w lo i 3/4 moich licealnych znajomych skonczylo prawo i robi aplikacje. a ostatnio poznalam dziewczyne po prawie, ktora mowiac bez ogrodek jest tak glupia, ze zastanawiam sie jak mogla studia skonczyc.. ale potwierdzam, zwlaszcza teraz po powrocie do pracy, dobry znajomy prawnik to prawdziwy skarb
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:40   #532
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
hmm... zaczęłam sią zastanawiać jaką forma jest poprawna - pani prawnik czy prawniczka? czy mamu tu polonistkę?
mamy
ja preferuję niefeminizowanie na siłę, mnie się bardziej pani prawnik podoba, mir większy, znaczenie zgoła inne
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:41   #533
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Mnogosc tematow.. pozwole sobie odniesc sie tylko do jednego: Viollet, ja urodzilam mojego syna w swoje 30 urodziny i absolutnie nie zaluje, ze nie wczesniej. Wyszalalam sie, pojezdzilam po kontynentach, porobilam kariery dziecko przyszlo dokladnie wtedy, kiedy mialo byc.
Mam pytanie bardziej przyziemne, upieklam drozdzowe rogaliki i nie wiem, jak je przechowac do jutra, zeby TZ rano na kacu skosztowal w najlepszym mozliwym stanie?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:45   #534
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
mamy
ja preferuję niefeminizowanie na siłę, mnie się bardziej pani prawnik podoba, mir większy, znaczenie zgoła inne
ja rowniez nie lubie form prawniczka, psycholozka itp. sufiksy -k(a) zmieniaja odcien semantyczny na lekko ironiczny, wiec jesli oficjalnie i powaznie o kimś mowimy, to pani prawnik itp.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3

Edytowane przez mamaNiny
Czas edycji: 2009-08-07 o 22:46
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:45   #535
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
mamy
ja preferuję niefeminizowanie na siłę, mnie się bardziej pani prawnik podoba, mir większy, znaczenie zgoła inne
to tłumaczenie do mnie trafia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:46   #536
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ech no wreszczie się przydobrywieczoruję panienkom

to i ja wtrącę swer cośtam co mi się wydaje, co jeszcze ze studiów pamiętam. Chyba w takiej wspólnocie czy spółdzielni to KPA obowiązuje bo to nadrzędna jednostka z podrzędnym czy coś tam. Więc musza Ci odpowiedziec na piśmie w ciągu 30 dni. jak tego nie zrobia to automatycznie jakby Ci przyznali rację (więc może gdzieś im schować) a jak odpowiedzą to musi być podpis osobisty osoby odp. i dane (imie i nazwisko z funkcją) oraz info dot. term zażalenia i wniosków odwołania. Inaczej jest nieważna ich decyzja... ale nie wiem czy dobrze kojarzę..

Faa bobasek słodki!!! i jaki duuuuzzzziiiiii

no i wczorajsze świętujące dla Was mnóstwo buziaczków i minerałków!!!!!
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:46   #537
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Lemirko tak,, jak bedziesz kupowac, a jakiegos grosika rzuc wg uzanaia za tamte, bede dla Ciebie miala ten cien sliwkowy a bezoskwini Ci nie dam bo najlepszy jest korektor peach z edm to sobie sama zamowisz

Pranie, na deske drewniana i przykryc sciereczką (ewentualnie torebki papierowe, puszka)

Psycholożka to jedna z najgorszych adaptacji
pilotka? inzynierka? itd hehe
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-08-07 o 22:51
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:49   #538
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Na co ten peach? zamawiac?
Pastereczko, na siateczce drucianej i przykryte sciereczka moga byc? Dobre wyszly, zrobilam polowe z jagodami, polowe z pasta orzechowa, ale ksztalt musze popracowac nad technika
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:53   #539
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Lemirko tak,, jak bedziesz kupowac, a jakiegos grosika rzuc wg uzanaia za tamte, bede dla Ciebie miala ten cien sliwkowy a bezoskwini Ci nie dam bo najlepszy jest korektor peach z edm to sobie sama zamowisz

Pranie, na deske drewniana i przykryc sciereczką (ewentualnie torebki papierowe, puszka)

Psycholożka to jedna z najgorszych adaptacji
pilotka? inzynierka? itd hehe
oki, jak kupno mieszkania się zbliży dam znać

co do "grosika" - eno tak się nie robi jak ja mam to policzyć
a korektor z edm mam - nie próbowałam jeszcze jako cienia.

Tak, psychlożka chyba mnie najbardziej rozbraja.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 22:53   #540
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
mamy
ja preferuję niefeminizowanie na siłę, mnie się bardziej pani prawnik podoba, mir większy, znaczenie zgoła inne
Ja jestem tylko po kursach na uw z poprawnej polszczyzny, więc bardziej hobbystycznie. Zawsze podchodziłam do feminizowania za wszelką cenę jak pies do jeża i ciesze się, że ktoś mądry tez tak myśli
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.