Ostatni raz...musi się udać...zapraszam i wsparcie proszę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 10:10   #31
maggie291
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 657
Dot.: Ostatni raz...musi się udać...zapraszam i wsparcie proszę

Ja na sniadanie zjadłam bułke z ziarnami i serkiem białym z ziołam, drugie to będzie bułka ziarenkowa i jogurt a obiad będzie grzeszny bo mama zaprosiła mnie na pierogi ale następne zrobi za rok więc nie odpuszcze
Ja mojemu małemu do zupki dodaje przyprawy, gotuje w takim pojemniczku na herbatę ziele angielskie, zioła( w zależności od zupki) liść laurowy, smak ma fajny nawet bez użycia soli, po moich zupkach skubaniec kupnego już nie chce jeść

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

A co do skokowirówki to go przyzwyczaj, bo z wiekiem będzie się bał coraz większej ilości rzeczy, mój bal się odkurzacza małymi kroczkami i teraz jak sprzątam to goni to warczące stworzenie i się śmieje a na początku wiał i płakał jak w drugim pokoju sprzątałam
maggie291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 17:08   #32
kassiaw26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 11
Dot.: Ostatni raz...musi się udać...zapraszam i wsparcie proszę

No dzień powoli się kończy...jeszcze brzuszki...i spokoj

Jesli chodzi o moje jedzenie na dzis to chyba calkiem dobrze mi dzis poszlo...po serku na sniadanie....na 2- zjadlam jabłko i wypilam szklanke soku marchewkowo-buraczkowegopozniej zupka pomidorowa...nastepnie pomidor z jogurtem naturalnym i na koniec troszke salatki z tunczykiem...

Od jutra postanawiam trzymac sie nowej diety...mam taka jedna od dietetyka....dostalam ja dosc dawno...ale nigdy sie jej nie podjelam...teraz czas ja wyciagnac z szuflady....bede dokladnie opisywac co i jak jem...
__________________
Zaprzestałam myślenia....
kassiaw26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.