problem:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-02, 17:28   #1
niki1696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4

problem:(


Witajcie Drogie Wizażystki.
No więc boję się, że mogę byc w ciąży Może opowiem po kolei: więc 20 maja współżyłam z moim partnerem. Użyliśmy oczywiście prezerwatywy, jednak mimo to nie pozwoliłam partnerowi ''skączyc'' we mnie. Po upływie około godziny postanowiliśmy ponownie się kochac. Tym razem chłopak skończył we mnie. Kochaliśmy się w pozycji ''ja jeźdźca'', jednak po jego orgazmie nie ''zeszłam z niego'' od razu. Moje obawy pojawiły się dzisiaj. Wyczułam jedno, bardzo niewielkie zgrubienie w moim podbrzuszu. Dlaczego ono tam jest? Czy to możliwe że sperma dostała się do środka podczas drugiego stosunku? Bardzo się boję. Miesiączka powinna się pojawic 8/9 czerwca. Jak na razie na mojej twarzy pojawiły się przyszcze, co jest u mnie normalne przed miesiączką, ból owulacyjny nastąpił w porę. Proszę o szybkie i szczere odpowiedzi!
niki1696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 17:37   #2
OoDestinyoO
Wtajemniczenie
 
Avatar OoDestinyoO
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Trzy metry nad niebem.
Wiadomości: 2 624
Dot.: problem:(

Z tego co rozumiem wszystkie stosunki odbyły się z prezerwatywą? jeżeli gumka nie pękła/ nie zsuneła się nie ma opcji żebyś była w ciąży.
OoDestinyoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 17:42   #3
niki1696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez OoDestinyoO Pokaż wiadomość
Z tego co rozumiem wszystkie stosunki odbyły się z prezerwatywą? jeżeli gumka nie pękła/ nie zsuneła się nie ma opcji żebyś była w ciąży.
Wszystkie stosunki odbyły się z prezerwatywą. Gumka delikatnie się zsunęła, jednak według mnie nie na tyle żeby to mogło byc przyczyną ciąży. Martwi mnie jednak to zgrubienie w podbrzuszu.
niki1696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 17:55   #4
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: problem:(

JP, Ty się dziecko lepiej ucz, a nie bierz za robienie dzieci! Z taką wiedzą to tylko współczuć.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 18:01   #5
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: problem:(

Cytat:
Napisane przez niki1696 Pokaż wiadomość
Wszystkie stosunki odbyły się z prezerwatywą. Gumka delikatnie się zsunęła, jednak według mnie nie na tyle żeby to mogło byc przyczyną ciąży. Martwi mnie jednak to zgrubienie w podbrzuszu.
Czy uważasz, że gdy kobieta zajdzie w ciążę, to objawy pojawią się natychmiast po zapłodnieniu?

NIE.

Wybacz ale radzę się troszkę dokształcić jeśli chodzi o ciążę i jej objawy (odpowiednie do danego miesiąca)

Skoro prezerwatywa nie pękła, to w ciążę nie zaszłaś. Plemniki to nie Rambo.

Co do zgrubienia - nie wiem co to może być. Może wyczułaś jajnik, trudno mi powiedzieć.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 18:15   #6
Mila 23
Rozeznanie
 
Avatar Mila 23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: K.....
Wiadomości: 728
Dot.: problem:(

Wypowiem sie tutaj bo na watku czy moge byc w ciazy nikt mi nie odpowiada....

Male sprostowanie: wypowiedzialam sie kilka postow wczesniej ale jak sie okazalo sama siebie wprowadzilam w blad....
Otoz okazalo sie ze PLAMIENIE nie jest jeszcze okresem i okres liczymy od PIERWSZEGO DNIA KRWAWIENIA a ja 19 maja mialam plamienia a 23- 24 maja dostalam normalny okres z normalnym krwawieniem. 31 maja kochalam sie z mezem i pekla ta nieszczesna gumka!!! pobieglam siusiu i do wanny i plukac plukac p0lukac bo maz nie wie kiedy dokladnie pekla gumka czy podczas stusunku czy jak on juz skonczyl w prezerwatywie i pchnal jeszcze kilka razy.... prawda jest taka ze ZAWSZE gdy bralam tabletk i maz konczyl w srodku to na drugi dzien i tak ze mnie lecialo troche nasienia jeszcze. Dzis rano po tym ostrym plukaniu wieczorem nie lecialo nic..a skoro okres zaczal sie 23-24 maja to do 31 .- do dnia stusunku jest 8 dni... od poniedzialku mialam bvrac tabletki ale niue bralam to znaczy ostatni rok bralam tabletki, ale wlasnie w poniedzialek robilam przerwe, czyli to byl 4 dzien przerwy bez tabletek.....a w czwartek mialam stusunek. powiedzcie mi jakie jest prawdopodobienstwo zajcia?

rano polecialam do gina ktorego tez wprowadzilamm w blad i powiedzialam ze okres mialam szybciej - wyliczyla ze dzin stusunku byl 12 dniem cyklu i powiewdziala ze prawdopodobienstwo jest 20 do 30% wiec skoro jednak dzien stusunku byl 9 dniem cyklu to moze jednak prawdopodobienstwo zajscia jest mbniejsze?

prosze niech mi ktoras podpowie....
ja oszaleje. Siedze i placze juz 3 dzien... a test bede mogla zrobic dopiero tydzien po stosunku i to i tak bedzie niepewny test.... najpewniej bedzie zrobic go jak opkresu nie dostane ale jestem tak spanikowana i zalamana ze chodze i placze.. nie wiem jak wytrzymam jeszcze 2 tyg do okresu
__________________
Słuchanie jest ważniejsze niż mówienie. Gdyby to nie było prawdą, Bóg nie dał by nam dwoje uszu
i tylko jednych ust.
Robert Kiyosaki - "Bogaty ojciec biedny ojciec"

Zapuszczam wloski, gubie zbedne kilogramy- dbam o siebie
Mila 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.