Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 21:44   #2881
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez day Pokaż wiadomość
Ech, reklama, reklama.....


A w Heście kiedyś było nawet klimatycznie,
chodziłam tam jako dziewczynka i nastolatka z mamą,
ale teraz - Hest zatrzymał się w czasie...
...i jeszcze starsze kobitki mają obowiązek w miniówkach chodzic
, z tego co słyszałam Krzysztof już tam nie pracuje?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 23:16   #2882
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, nie znacie przypadkiem godnego polecenia salonu na Grochowie? Poszukałam w internecie i znalazłam pozytywne opinie na temat:

Efekt, ul. Grochowska
Studio M - okolica Wspólnej Drogi
Fryzjernia blisko Ronda Wiatraczna

Jednak znalazłam je na forach, co do których nie jestem pewna, na ile pleni się tam "marketing szeptany" i wolę się upewnić tutaj (tu jednak jest lepsza moderacja i czujne użytkowniczki).

Czy może ktoś tam był i może się podzielić wrażeniami?

(A propos tej moderacji - trochę mnie zastanawiają tagi przy tym temacie ;-))
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:41   #2883
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez day Pokaż wiadomość
Ech, reklama, reklama.....


A w Heście kiedyś było nawet klimatycznie,
chodziłam tam jako dziewczynka i nastolatka z mamą,
ale teraz - Hest zatrzymał się w czasie...
ja też chodziłam tam z rodzicami jako mała dziewczyna (ach te wspomnienia ). fryzjer męski jest nawet ok - mój TŻ tam chodzi i jest zadowolony i ja też ale dla kobiet to chyba nie bardzo....

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
...i jeszcze starsze kobitki mają obowiązek w miniówkach chodzic
, z tego co słyszałam Krzysztof już tam nie pracuje?
tak - oni mają takie "uniformy" 0 każda musi mieć spódniczkę

A Krzysztof pracował (chodziłam do niego), później go nie było a ojtatnio jak byłam z TŻ to mi mignął wiec nie wiem :/
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 11:10   #2884
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Nyuna Pokaż wiadomość
ja też chodziłam tam z rodzicami jako mała dziewczyna (ach te wspomnienia ). fryzjer męski jest nawet ok - mój TŻ tam chodzi i jest zadowolony i ja też ale dla kobiet to chyba nie bardzo....



tak - oni mają takie "uniformy" 0 każda musi mieć spódniczkę

A Krzysztof pracował (chodziłam do niego), później go nie było a ojtatnio jak byłam z TŻ to mi mignął wiec nie wiem :/
No to może pomyłka, czytałam rok temu gdzieś na forum że już go nie ma. Dużo osób właśnie chwaliło Krzysztofa, ja trafiłam na niego na samym początku - bardzo postrzępił moje kręcone włosy - chciał zejść nie wiadomo czemu z objętości w rezultacie postrzępił po całości - pod mikroskopem wygląda takie cięcie jak zniszczone pourywane włosy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:30   #2885
butterfly__24
Przyczajenie
 
Avatar butterfly__24
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa-Trójmiasto
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej Dziewczyny,
starałam sie przesledzic wątek ile mogę, od roku zastanawiam sie nad dekoloryzacją moich włosów (ostatnio podcięte do polowy plecow), natomiast nie za duzo z Was sie wypowiadalo odnosnie tego zabiegu w Warszawie.
Jedynie wczesniej była odpowiedz o HairDerm (koszt do zaakceptowania, bo przy długich to 310zł- oczywiscie licze juz z farbowaniem), Miłek troche Masakra, bo minimum 400zł z tego co zaobserwowałam na ich str a tez z opiniami różnie... Le desir też niemało, bo 450zł.
Korci mnie jeszcze do Camille Albane - Pani Madzia kiedys ładnie mnie podcięła...
generalnie obojetnie mi gdzie będzie salon, byle nie zjadł mojego portfela, max. 400zl.i oczywiscie efekt był super. cos ala JLO napewno nie zaden rudy.
bardzo zalezy mi na kims, kto przeszedł dekolor i był zadowolony,
butterfly__24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 16:35   #2886
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

kurde co to za reklama Le Desir? ja osobiscie kupuje tam tylko szampony w zestawie KPAK po dobrej cenie, i jak jestem juz tam to NIGDY nie ma klientek pusty salon po prostu dziwne. chociaz keidys zstanawialam sie zeby do nich isc na sciecie ale jakos nie zdecydowalam.... hm.w necie w ogole malo opinii nt tego salonu.

apropo pana Pawła z CeCe pokladam w nim wielkie nadzieje, za 2 tyg jak moja grzywka zle obcieta odrosnie udam się do niego na "wyrownanie" straaasznie sie boje
__________________
.

Edytowane przez BlackCat1990
Czas edycji: 2011-02-19 o 16:40
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 23:48   #2887
dandi2828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[QUOTE=butterfly__24;25179 964]Hej Dziewczyny,
starałam sie przesledzic wątek ile mogę, od roku zastanawiam sie nad dekoloryzacją moich włosów (ostatnio podcięte do polowy plecow), natomiast nie za duzo z Was sie wypowiadalo odnosnie tego zabiegu w Warszawie.
Jedynie wczesniej była odpowiedz o HairDerm (koszt do zaakceptowania, bo przy długich to 310zł- oczywiscie licze juz z farbowaniem), Miłek troche Masakra, bo minimum 400zł z tego co zaobserwowałam na ich str a tez z opiniami różnie... Le desir też niemało, bo 450zł.
Korci mnie jeszcze do Camille Albane - Pani Madzia kiedys ładnie mnie podcięła...
generalnie obojetnie mi gdzie będzie salon, byle nie zjadł mojego portfela, max. 400zl.i oczywiscie efekt był super. cos ala JLO napewno nie zaden rudy.



Ja przeszłam przez dekoloryzacje w Freehair i złego słowa nie mogę powiedzieć. Na wizycie na której się umawialam na zmianę koloru zasugerowali mi ze dobrze by było po dekoloryzacji je podciac ( miałam Boba do ramion ) włoski farbiwane na brąz. Jak przyszłam na umowiony dekolor i powiedziałam ze zdecydowałam się na Obciecie to powiedzieli ze bardzo dobra decyzja ( podciecie znaczne bo teraz mam takie jak Kasia Zielińska ) No i weszlam ciemny brąz a wyszłam jasny blond . Niewiem czy przez Obcieciee czy nie ale włoski mam w super stanie właściwie to nie widzę żadnej różnicy. Sama byłam zdziwiona. Co do ceny to dobrze nie pamietam ale za dekolor, farba blond i ściecie zapłaciłem koło 450 zł

Edytowane przez dandi2828
Czas edycji: 2011-02-22 o 22:57
dandi2828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 00:13   #2888
iwonmaupa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

To jeszcze ja podzielę się swoimi przemyśleniami odnośnie fryzjerów.
Zapisałam się do Pana Pawła z Miłka, ale w ostatniej chwili odwołałam i postanowiłam zaryzykować lokal kompletnie mi nieznany, sugerowany przez "znajomą znajomej" czyli w sumie osobę, której fryzury nigdy nie widziałam. A co, raz się żyje
Poszłam do Domosławski Frisoir, do Tomka. Cierpliwie wysłuchał moich "tego nie chcę" i "chciałabym żeby" po czym przedstawił swoją wizję i doszliśmy do porozumienia. Nie jest może osobą zbyt rozmowną podczas strzyżenia, ale właściwie wolę żeby fryzjer skupił się na pracy a nie pitoleniu o świecie
Muszę przyznać, że pierwszy raz (!!) wyszłam od fryzjera zadowolona. Ba! Szczęśliwa! Z moich długich, cienkich, słabych i po prostu wiszących blond włosów zrobił mi ciekawą, cieniowaną fryzurkę z niewielką grzywką. Pierwszy raz fryzjer wysłuchał mojej prośby "nie ścinać za dużo z długości" i faktycznie ściął tylko tyle ile było konieczne żeby usunąć zniszczone końcówki. Oczywiście tam gdzie cieniował poszło więcej centymetrów, ale ogólna długość fryzury to właśnie to o to prosiłam.
Sam salon też ciekawy- jest to mieszkanie w starej kamiennicy, zaadaptowane na salon fryzjerski. Kolorowo, artystycznie i awangardowo, ale bardzo przyjemnie. Pełno młodych ludzi z pasją.
Poza tym Tomek jest doskonałym kolorystą- podesłałam do niego swoją koleżankę i wyszła z bardzo naturalnym, ciepłym brązem, który w przeciwieństwie do zimnego koloru, który miała wcześniej w końcu jej pasuje.
Swoją mamę podesłałam do właściciela- Piotrka. Opinię o fryzurze, którą jej zrobi wrzucę jak tylko wróci od fryzjera. Nie miałam z nim bezpośrednio styczności, ale pracował obok, podczas gdy strzygł mnie Tomek i wydał mi się bardzo ciekawy. Miał podejście do dość trudnej klientki, cierpliwie i sensownie tłumaczył co by jej pasowało, co z jej koncepcji by się sprawdziło a co niestety nie będzie jej pasować, pokazywał jakieś zdjęcia z katalogów. Wydał mi się bardzo kompetentny a przy tym rozgadany i zabawny. No i jak tak podpatrywałam to fryzura, z którą wyszła jego klientka, była bardzo fajna.
Ja na pewno wrócę do tego salonu, nie wiem jeszcze czy zostanę "wierna" Tomkowi czy też spróbuję Piotrka, ale na pewno będzie to ktoś z Domosławskiego. W końcu czuję, że znalazłam salon, który mi odpowiada.
Przynajmniej jedno miejsce, do którego nie boję się iść

Edytowane przez iwonmaupa
Czas edycji: 2011-02-20 o 23:16
iwonmaupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 19:25   #2889
Jasminiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez akretka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Przeczytałam troche tych postów i sama już nie wiedziałam gdzie mam iść. Jednak zachęcił mnie Salon Le Desir z którejś wypowiedzi ponieważ jest blisko mnie zaraz przy metrze służew.
Zadzwoniłam zapisałam się do Pana Piotra od razu was ostrzegam że terminy są dość odległe minimum 1,5 tyg jeżeli chodzi o poppołudnia.
Salon całkiem przyjemny i co najważniejsze przestronny.
Pan Piotr był bardzo otwarty na moje pomysły troche je ulepszył i super!!! Strzyżenie pierwsza klasa. Włosy bardzo dobrze mi się układają. Pan Piotr polecił mi również do moich włosów produkt firmy Joico K-PAK ponieważ mam zniszczone włosy po dekoloryzacji i musze wam powiedzieć że rewelacja.
Całkowicie polecam!!!
Na 100% bede już chodziła do tego fryzjera. A i musze wam powiedzieć że cena również bardzo przystępna. Za strzyżenie włosów do ramion zapłaciłam 80zł.
Pozdrawiam i może któraś z was skorzysta jak mieszka gdzieś niedaleko.
Choć forum często czytam, jest to mój pierwszy post jako użytkowniczki, więc na wstępie chciałam się przywitać

Czytając powyższe słowa, byłoby fajnie mieć takiego fryzjera blisko domu, ale 80 zl za strzyżenie, to pewnie do bardzo krótkich włosów, bo na stronie jest nawet podane, że do 150!!
Większość podanych fryzjerów w tym wątku ma bardzo wysokie ceny. Naprawdę jest tak trudno o dobrego fryzjera poniżej tych min. 80-90 zl?
Mam włosy za ramiona, bardzo cienkie i niezbyt się układające.
Byłam w wielu salonach tutat wymienionych, poczynając od Miłka (wyszłam bardzo wtedy niezadowolona, strzygł mnie jakiś Pan z polecenia, ale imienia niestety nie pamiętam), byłam w JLD na Szpitalnej (taki mały salonik, może to na Zgody) u takiego miłego blondynka, do którego niestety następnego dnia wróciłam z reklamacją, a i tak później na poprawienie do kogo innego... byłam w salonie Kristoff, trzykrotnie. Za pierwszym razem u Krzysztofa, cięcie zajęło mu chyba mniej niż 30 sekund!! W życiu nie byłam na tak szybkim strzyżeniu. Powiedział, że to kwestia dobrania kąta i tyle co go widziałam, bo oczywiście modelowanie już robił kto inny.

Byłam tam również u Pana Michała. Już dwie osoby w tym wątku o niego pytały. Ja będę kolejną. Tyle z Was tutaj chodzi (ło) do tego salonu, naprawdę żadna z Was nie wie, gdzie teraz pracuje pan Michał? Byłabym ogromnie wdzięczna za namiary. Jest to fryzjer, którego poszukujemy z trzema innymi koleżankami i żadna nie może nigdzie info znaleźć!! Tak że za wszelkie namiary będę bardzo wdzięczna

Chodziłam też do fantastycznej Pani Ani na Niepodległości przy Trasie Łazienkowskiej. Mały salonik o nieszczególnym wystroju, ale fajnej fryzjerce i dobrych cenach. Polecam przede wszystkim osobom z krótkimi i średniej długości włosami.

Mój ostatni raz u fryzjera był w Galerii Fryzur99, u pani Magdy. Jak na mój gust bardzo drogo, bo zapłaciłam 95 zł za strzyżenie (choć myślałam, że zaplace 80, ale nie wiem co oznacza w takim razie włosy długie, a co średnie - może Wy mi wyjaśnicie?), ale wyszłam zadowolona. Miła obsługa, tłumacza co trzeba, doradzą.
Teraz zastanawiam się czy tam pójść czy iść do innego salonu, a zastanawiam się ze względu na cenę.

Przeczytałam ponad połowę stron tego wątku i nawet zaczęłam się zastanowiać nad zapisaniem się do Pawła z CeCe albo do Pani Magdy z FreeHair, ale tam ceny jeszcze wyższe Z kolei na stronie Hair_a_porter nawet cen nie podaja, a Wy, że 200 za strzyżenie. załamać się można takimi cenami.

Czy macie może więcej informacji na temat tego salonu na KEN 105? Apogeum bodajże? Albo wiecie gdzie pracuje Pan Michał z Kristofa?

Będę wdzięczna za wszelkie porady i opinie, bo czas już na wizytę u fryzjera
Dziękuje.
Jasminiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 13:36   #2890
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Jasminiak Pokaż wiadomość
Choć forum często czytam, jest to mój pierwszy post jako użytkowniczki, więc na wstępie chciałam się przywitać

Czytając powyższe słowa, byłoby fajnie mieć takiego fryzjera blisko domu, ale 80 zl za strzyżenie, to pewnie do bardzo krótkich włosów, bo na stronie jest nawet podane, że do 150!!
Większość podanych fryzjerów w tym wątku ma bardzo wysokie ceny. Naprawdę jest tak trudno o dobrego fryzjera poniżej tych min. 80-90 zl?
Mam włosy za ramiona, bardzo cienkie i niezbyt się układające.
Byłam w wielu salonach tutat wymienionych, poczynając od Miłka (wyszłam bardzo wtedy niezadowolona, strzygł mnie jakiś Pan z polecenia, ale imienia niestety nie pamiętam), byłam w JLD na Szpitalnej (taki mały salonik, może to na Zgody) u takiego miłego blondynka, do którego niestety następnego dnia wróciłam z reklamacją, a i tak później na poprawienie do kogo innego... byłam w salonie Kristoff, trzykrotnie. Za pierwszym razem u Krzysztofa, cięcie zajęło mu chyba mniej niż 30 sekund!! W życiu nie byłam na tak szybkim strzyżeniu. Powiedział, że to kwestia dobrania kąta i tyle co go widziałam, bo oczywiście modelowanie już robił kto inny.

Byłam tam również u Pana Michała. Już dwie osoby w tym wątku o niego pytały. Ja będę kolejną. Tyle z Was tutaj chodzi (ło) do tego salonu, naprawdę żadna z Was nie wie, gdzie teraz pracuje pan Michał? Byłabym ogromnie wdzięczna za namiary. Jest to fryzjer, którego poszukujemy z trzema innymi koleżankami i żadna nie może nigdzie info znaleźć!! Tak że za wszelkie namiary będę bardzo wdzięczna

Chodziłam też do fantastycznej Pani Ani na Niepodległości przy Trasie Łazienkowskiej. Mały salonik o nieszczególnym wystroju, ale fajnej fryzjerce i dobrych cenach. Polecam przede wszystkim osobom z krótkimi i średniej długości włosami.

Mój ostatni raz u fryzjera był w Galerii Fryzur99, u pani Magdy. Jak na mój gust bardzo drogo, bo zapłaciłam 95 zł za strzyżenie (choć myślałam, że zaplace 80, ale nie wiem co oznacza w takim razie włosy długie, a co średnie - może Wy mi wyjaśnicie?), ale wyszłam zadowolona. Miła obsługa, tłumacza co trzeba, doradzą.
Teraz zastanawiam się czy tam pójść czy iść do innego salonu, a zastanawiam się ze względu na cenę.

Przeczytałam ponad połowę stron tego wątku i nawet zaczęłam się zastanowiać nad zapisaniem się do Pawła z CeCe albo do Pani Magdy z FreeHair, ale tam ceny jeszcze wyższe Z kolei na stronie Hair_a_porter nawet cen nie podaja, a Wy, że 200 za strzyżenie. załamać się można takimi cenami.

Czy macie może więcej informacji na temat tego salonu na KEN 105? Apogeum bodajże? Albo wiecie gdzie pracuje Pan Michał z Kristofa?

Będę wdzięczna za wszelkie porady i opinie, bo czas już na wizytę u fryzjera
Dziękuje.
jeśli szukasz kogoś z mniejszymi cenami, właśnie w okolicach 70-80 zł (może po nowym roku wzrosły? na str nic nie ma.) to pisałam tu o pani Anecie z salonu Jot na Kochanowskiego na Bemowie. możesz poszukać mojej opinii.

swoją drogą masz rację, czemu tak trudno znaleźć tańszego fryzjera? nie wierzę, że wszyscy tańsi nie są tak profesjonalni, jak Ci drożsi, choć sama niestety tego doświadczyłam.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 21:48   #2891
Jasminiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Chyba, że ceny faktycznie wzrosły, albo takie są tylko u jakiegoś "osiedlowego". Często w tych salonikach tną jak im się podoba. Tak jak zauważyłam, że przeciętna normalna cena za farbowanie to 180 zł, tak 300 już uważam za ostre przegięcie. I tak jak się zastanawiałam nad jakimiś refleksami czy ew. zmiana koloru, tak ceny naprawdę od tego pomysłu odstraszają
Z drugiej strony w wielu salonach (szczególnie sieciówkach, ale często też tych "renomowanych") strzygą według tego co modne w danym sezonie i tak np. jak w danym roku na szkoleniu był jakiś rodzaj strzyżenia i fryzury, tak większość klientek obetną i niekoniecznie będzie im pasowało.

Dlatego zależy mi właśnie na tym, aby fryzjer naprawdę doradził co mogłoby pasować danej osobie (twarzy), a nie tylko ewentualna kopia fryzury z gazety czy fryzura, która akurat jest na topie. W tym przypadku czy to awangarda czy proste cięcie dla mnie nie ma znaczenia, ważne, by potem włosy się układały bez siedzenia pół godziny ze szczotką i suszarką i żeby pasowało. No i żeby fryzjer przejął się klientem, a nie byleby szybko się go pozbyć.

Czy właśnie Pani Beata, Pan Paweł, Pani Magda, i inni tutaj tak zachwalani są zachwalani również ze względu na wyżej wymienione cechy? Bo takie chodzenie za każdym razem do innego fryzjera to też loteria i stres.

Poszukam info o tym salonie na Tamce. Dzięki!
A czy wiecie coś może nt. Apogeum na Ken albo tym salonie na Wawozowej?
Jasminiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 07:40   #2892
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
No to może pomyłka, czytałam rok temu gdzieś na forum że już go nie ma. Dużo osób właśnie chwaliło Krzysztofa, ja trafiłam na niego na samym początku - bardzo postrzępił moje kręcone włosy - chciał zejść nie wiadomo czemu z objętości w rezultacie postrzępił po całości - pod mikroskopem wygląda takie cięcie jak zniszczone pourywane włosy.
Nie - ja chodziłam do niego w tamtym roku (nawet było ok, poza ciągłym gadaniem z koleżankami obok, i czasem brakiem skupienia się na pracy). Ostatni raz bylam u niego hm...wrzesień/październik- nie pamiętam. Poźniej trafiłam na jakąś babeczkę i ona mi powiedziała, że Krzystof wrócił do siebie z powodów rodzinnych. Ale ostatnio widziałam go na schodach - może wpadł ich odwiedzić?
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 09:19   #2893
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

jeśli szukacie fryzierki, ktora obetnie wam DOSŁOWNIE 1-2cm z długości lub 0,5cm grzywkę to najbardziej dokładną osobą jest pani Madzia z salonu J.L David Salon Expert w Galerii Mokotów.
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 10:52   #2894
akretka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[QUOTE=BlackCat1990;252081 48]kurde co to za reklama Le Desir? ja osobiscie kupuje tam tylko szampony w zestawie KPAK po dobrej cenie, i jak jestem juz tam to NIGDY nie ma klientek pusty salon po prostu dziwne. chociaz keidys zstanawialam sie zeby do nich isc na sciecie ale jakos nie zdecydowalam.... hm.w necie w ogole malo opinii nt tego salonu.

Hej,
nie wiem... ja mam inne odczucie. Jak byłam na strzyżeniu to prawie wszystkie fotele były zajęte. Po za tym chodzę czasem tam do apteki i również widzę że coś się tam dzieje :/
A jeżeli chodzi o opinie to w sumie ja też mało widziałam i dlatego stwierdziłam że wypowiem się po udanej wizycie.
akretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 13:52   #2895
aleksandra40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

szukam dobrego fryzjera w centrum warszawy. Chodzi o farbowanie (odrosty) i uczesanie, a właściwie wyciągnięcie włosów na szczotkę - a to nie każdemu fryzjerowi się udaje, mimo zapewnień, że oczywiście potrafi. Włosy mam długie, "puchate" i bardzo gęste.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Szukam dobrego fryzjera w centrum Warszawy. Chodzi o farbowanie i uczesanie, a właściwie wyciągnięcie włosów na szczotkę i z tym mam problem, bo nie każdy fryzjer, mimo zapewnień, potrafi to zrobić. Włosy mam długie, "puchate" i bardzo geste.
aleksandra40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 23:30   #2896
iwonmaupa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
jeśli szukacie fryzierki, ktora obetnie wam DOSŁOWNIE 1-2cm z długości lub 0,5cm grzywkę to najbardziej dokładną osobą jest pani Madzia z salonu J.L David Salon Expert w Galerii Mokotów.
Nie ma czegoś takiego jak J.L David Salon Expert. J.L David wyniósł się stamtąd ze swoją nazwą około rok temu i salon przemianował się na L'Oréal Salon Expert. I osobiście bym nikomu nie poleciła tego miejsca, ale może akurat ta fryzjerka zna się na rzeczy.
iwonmaupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 19:13   #2897
strd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a jakiegoś męskiego fryzjera możecie polecić? Strasznie szybko włosy mi odrastają i problem z ich ułożeniem jest ba z dobraniem odpowiedniej fryzury chciałbym żeby mi doradzili jaka fryzura będzie pasować do twarzy.
strd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 21:14   #2898
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez iwonmaupa Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego jak J.L David Salon Expert. J.L David wyniósł się stamtąd ze swoją nazwą około rok temu i salon przemianował się na L'Oréal Salon Expert. I osobiście bym nikomu nie poleciła tego miejsca, ale może akurat ta fryzjerka zna się na rzeczy.
fakt, wiedzialam ze coś pomyliłam z nazwą

a dlaczego byś nie poleciła tego salony?
wiesz, ja chodze tylko na podciecie wlosow 1x na 2 miesiace ok 3cm z lekkim cieniowaniem na koncach i grzwyke ok 1cm wiec nie jest to zbyt skomplikowane ale ciesze sie jednak, ze trafilam na "dokladną" babkę ktora robi to co jej mowie a nie wg jakies swojej wziji
natomiast nie wiem jak jest z trudniejszymi zabiegami typu asymetryczne ciecia, farobowanie, trwała , przedluzanie wlosow itp
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 00:52   #2899
iwonmaupa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
fakt, wiedzialam ze coś pomyliłam z nazwą

a dlaczego byś nie poleciła tego salony?
wiesz, ja chodze tylko na podciecie wlosow 1x na 2 miesiace ok 3cm z lekkim cieniowaniem na koncach i grzwyke ok 1cm wiec nie jest to zbyt skomplikowane ale ciesze sie jednak, ze trafilam na "dokladną" babkę ktora robi to co jej mowie a nie wg jakies swojej wziji
natomiast nie wiem jak jest z trudniejszymi zabiegami typu asymetryczne ciecia, farobowanie, trwała , przedluzanie wlosow itp
Kiedys poszlam do nich bo bardzo pilnie potrzebowalam sciac wlosy i odswiezyc fryzure a ten salon mam blisko i szybko znalazlam dobry termin...
1. jakas mloda, ruda dziewczyna, ktorej imienia niestety nie pamietam- niby odswiezyla mi moja fryzzure ale zrobila to tak, ze za Chiny Ludowe wlosy nie chcialy mi sie ukladac w zaden sposob.
2. mlody chlopak, brunet- stworzyl mi na glowie cos co sprawilo, ze wygladalam jak czlonkini zespolu The Beatels polaczana z pudlem. Masakra taka, ze chyba przez tydzien chodzilam w czapce gdzie tylko moglam...
Kiedys wybral sie tam tez moj narzeczony, bo len stwierdzil, ze tam ma blisko... niestety wyszedl z fryzura wygladajaca niewiele lepiej niz gdybym sama postanowila pobawic sie maszynka do wlosow.

Jezeli jest dokladna i rozumie co to 1-2cm to bardzo fajnie. Natomiast na cokolwiek bardziej wymagajacego nie radzilabym sie wybierac. Po co sobie psuc nerwy
iwonmaupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 01:00   #2900
iwonmaupa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Zapomniałam dodać. Jeżeli chodzi o Jean Luis David to mam z tą siecią jedno miłe wspomnienie:
rok temu, niezadowolona z tego co zrobiła mi na głowie polecona fryzjerka postanowiłam dokonać drastycznej zmiany aby z "ciotki klotki" moja fryzura stała się chociaż trochę z pazurem. Akurat trafiłam w internecie na zdjęcie Natalii Kukulskiej, która zrobiła sobie wtedy asymetryczną fryzurę. Niewiele myśląc (decyzja zapadła w 5min) udałam się do pierwszego lepszego salonu, który mam w okolicy. Na pierwszy ogień poszedł właśnie wyżej wspominany L'oreal Salon Expert, gdzie za zgolenie 10cm włosów (nie chiałam robić z włosami nic więcej poza wygoleniem kawałka po boku) krzyknęli cenę 89zł. Odmówiłam i udałam się do salonu J.L.David na ul.Puławskiej. Tam nie dość, że miła fryzjerka (pamiętam jedynie, że miała czarne, krótkie włosy) bardzo ładnie zgoliła mnie "na Kukulską" to jeszcze zapłaciłam za to jak za podcięcie grzywki, czyli... 15zł.
Planowałam wrócić do tego salonu, ale spróbowałam wyżej wspominany Domosłwaski Frisoir.
iwonmaupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 11:32   #2901
przemus1551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez strd Pokaż wiadomość
a jakiegoś męskiego fryzjera możecie polecić? Strasznie szybko włosy mi odrastają i problem z ich ułożeniem jest ba z dobraniem odpowiedniej fryzury chciałbym żeby mi doradzili jaka fryzura będzie pasować do twarzy.

Hej, ja chodzę do Piotrka Lesiaka. Pracował przy pl Unii Lubelskiej a od 3 miesięcy można go znaleźć na Puławskiej 233.
Bardzo polecam, chodzę do niego co 4 tygodnie, włosy super mi się układają. Mam takie za ucho więc trzeba je dobrze wycieniować i Piotrek się sprawdza.

Edytowane przez przemus1551
Czas edycji: 2011-03-08 o 17:06
przemus1551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 22:14   #2902
szulima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

W ramach testów poszłam do Kunc &Dziedzic, do Michała. Usłyszałam, że mam dobrą fryzurę i odpowiednią długość (noszę krótkie włosy) - "aż szkoda cokolwiek ścinać"...
doslownie kilka razy machnął nożyczkami i to było koniec. kilka minut. spytal, czy ok. nie, nie było ok. wyglądałam tak, jakbym w ogóle nie była u fryzjera, tymczasem chodziło o mocniejsze wycieniowanie (o czym wyraznie mowilam)... na szczęście po moich uwagach udało się osiągnąć w miarę dobry efekt... ale cóż, więcej już tam nie pójdę.
dodatkowo slaba jest atmosfera salonu. podczas prawie 2h kiedy tam bylam wlascicielka obsluzyla 4-5 osob. to manufaktura, a ja unikam takich miejsc.
szulima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 18:16   #2903
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej,chciałam zapytać, czy wiecie na jakich kosmetykach pracują w salonie Freehair(Pani Emilia) oraz Akademia Perfect Hair(Pani Maryla)? Konkretnie chodzi mi o farby - jakiej firmy.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Hej,chciałam zapytać, czy wiecie na jakich kosmetykach pracują w salonie Freehair(Pani Emilia) oraz Akademia Perfect Hair(Pani Maryla)? Konkretnie chodzi mi o farby - jakiej firmy.
Już znalazłam. Freehair - L'oreal a Perfect Hair Wella.
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam

Edytowane przez Namietne_Usta
Czas edycji: 2011-03-07 o 11:00
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 10:59   #2904
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jeśli chodzi o Milek Design - moja opinia to idealne 50/50. Pierwszy raz byłam u Pana Pawła - podobało mi się. Bardzo dobrze wykonany balejaż, kolor odpowiednio dobrany. Niestety, szybko się wypłukał, ale to jest winą zniszczonych włosów.

Kolejna wizyta to była porażka - umówiłam się do p. Kasi właścicielki i wyszłam z łzami w oczach,a kilka dni później musiałam zrobić dekoloryzację.
Kolor był okropny, yglądałam jak trup, tragedia. Przerażony asystent pocieszał mnie,że napewno się wypłucze i " już nie bedzie tak źle" natomiast ja nie chcialam czekac, bo czulam sie okropnie. Swoją drogą, nie widzę sensu w dopłacaniu za usługę właściciela, ponieważ farbę nakłada asystent/uczeń.
W każdym razie- polecam Pawła, jeśli chodzi o p.Kasię właścicielkę to ja nie byłam zadowolona.


P.S co do tego,że umawiacie się do konkretnego stylisty, który potem tylko strzyże, a kolor nakłada uczeń, - jest na to rada. Pytałam o to i twierdzą,że to taki system salonu, natomiast na wyraźną prośbę klientki można umówić się,że konkretny stylista będzie się Tobą zajmował przez całą wizytę.
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 07:47   #2905
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jestem juz po kolejnej wizycie u Emilii w Freehair. Ogolnie ejstem zadowolona jak zawsze,profesjonalna i bardzo mila obsluga. Jedynym minusem (chociaz koze dla niektorych osob niekoniecznie) jest wciskanie produktów Kerastase przez Pania, ktora zajmuje sie ocena kondycji wlosow.Człowiek czuje sie czasem troche niezrecznie w takich sytuacjach.Tymbardziej,ze stanowczo mowie,ze mam produkkty tej marki poniewaz dbam o wlosy.Ale to tak naprawde jeden minusik
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 10:49   #2906
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy któraś z was była w ostatnim czasie u Harrego na Żytniej? Chciałabym wiedzieć, czy dalej tam pracuje i jakie macie wrażenia z wizyty.
kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 10:01   #2907
dandi2828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja tez jestem po kolejnej wizycie w Freehair u Emilii i tez jak zawsze jestem zadowolona. A co do kosmetyków kerastase to owszem polecają każdemu i zostawiają przy stoliku ale pózniej Juz nie wciskają na sile i swobodnie można je tam zostawić. Fajna rzeczą jest tez to ze robią zdjęcia włosów i skory głowy w super powiększeniu i można zobaczyć stan włosów
dandi2828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 19:18   #2908
abacaixu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Mam pytanie a propos freehair: czy któraś z was pamięta ile czekała na wizytę?
I tak poza tym - może to trochę głupie pytanie , ale nigdy jeszcze nie byłam w "ekskluzywnym" salonie fryzjerskim, tylko raczej w takich swojskich , osiedlowych i dlatego chciałabym wiedzieć jak wygląda wizyta? tzn. pisałyście o jakichś badaniach włosów, wciskaniu kerastase itd.
abacaixu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 21:11   #2909
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

umówiłam się ok. 15 lutego, pierwszy wolny termin to 23 marca.
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 19:17   #2910
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez abacaixu Pokaż wiadomość
Mam pytanie a propos freehair: czy któraś z was pamięta ile czekała na wizytę?
I tak poza tym - może to trochę głupie pytanie , ale nigdy jeszcze nie byłam w "ekskluzywnym" salonie fryzjerskim, tylko raczej w takich swojskich , osiedlowych i dlatego chciałabym wiedzieć jak wygląda wizyta? tzn. pisałyście o jakichś badaniach włosów, wciskaniu kerastase itd.
Zazwyczaj czeka sie ok. miesiaca,chyba,ze zwolni sie jakis termin wtedy krocej. Wizyta w Freehair jest naprawde bardzo mila Od samego wejscia ktos sie Toba zajmie,gdy juz usiadziesz na fotelu zostaniesz spytana o Twoje oczekiwania wobec koloru,jak dbasz o wlosy itp. Ostatnio wprowadzono wlasnie analize wlosow specjanym aparatem kerastase(mozesz w przyblizeniu zobaczyc stan swoich wlosow oraz skory glowy).Doradzane sa tez odpowiednie kosmetyki.Po chwili podchodzi do Ciebie fryzjer do ktorego jestes umowiona i razem z Toba wybiera odpowiedni kolor. Po nalozeniu i splukaniu farby nastepuje wlasnie strzyzenie
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.