Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-12, 18:58   #3931
laurasobby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Kochana z czystym sercem mogę polecić Ci salon Wilcza 18 i Piotra Hulla. Może i nie jest najtańszy, ale on i jego zespół to ludzie oddani swojej pracy. Nikt tam nie zadziera nosa, atmosfera jest naprawdę świetna. Sama miałam problemy z fryzjerami, którzy narzucali swoją wizję aż się cżłowiek bał odezwać. Na Wilczej naprawdę Cię wysłuchają i wytłumaczą też, jak pomagać swoim włosom
__________________
Carpe diem
laurasobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 20:08   #3932
Nina_eM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam p. Franka Hurnego - świetnie strzyże!
Mam długie, sztywne, gęste i niesforne włosy - więc idealne strzyżenie to dla mnie podstawa, a dla wielu fryzjerów, niestety, okazało się zbyt dużym wyzwaniem... Cieszę się, że znalazłam fryzjera, który potrafi okiełznać moje włosy i za każdym razem zaproponować coś nowego
Poza tym p. Franek to przesympatyczna osoba, zawsze omawia fryzurę, doradza co będzie najlepsze, tłumaczy jak w domu sprawnie i szybko radzić sobie ze szczotką i suszarką. Naprawdę polecam!
Nina_eM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 01:31   #3933
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam z mężem w Salonie Bez Barier. Chyba u pani Renaty... Jesteśmy zadowoleni bardzo! Ja mam bardzo naturalny efekt, choć początkowo sceptycznie podchodziłam do zostawienia trochę odrostu i przyciemnienia go, ale podoba mi się. Cięcie też fajne, nie mówiłam co chcę bo chciałam zdać się na fryzjerkę ale jakimś trafem zrobiła to, co chciałam, czyli lekko dłuższe boki i tył krótki. Dokładne cięcie. A tż w końcu wygląda jak człowiek i duży plus za to, że najpierw był strzyżony, a potem miał umytą głowę. Jedyny minus to taki, że Zamawiałam z prostowaniem prostownicą a miałam wyprostowane na samej szczotce. Efekt wyszedł fajny, ale wolę prostownicę, bo są gładsze. No ale mogłam się upomnieć. Ogólnie polecam!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 04:24   #3934
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Byłam z mężem w Salonie Bez Barier. Chyba u pani Renaty... Jesteśmy zadowoleni bardzo! Ja mam bardzo naturalny efekt, choć początkowo sceptycznie podchodziłam do zostawienia trochę odrostu i przyciemnienia go, ale podoba mi się. Cięcie też fajne, nie mówiłam co chcę bo chciałam zdać się na fryzjerkę ale jakimś trafem zrobiła to, co chciałam, czyli lekko dłuższe boki i tył krótki. Dokładne cięcie. A tż w końcu wygląda jak człowiek i duży plus za to, że najpierw był strzyżony, a potem miał umytą głowę. Jedyny minus to taki, że Zamawiałam z prostowaniem prostownicą a miałam wyprostowane na samej szczotce. Efekt wyszedł fajny, ale wolę prostownicę, bo są gładsze. No ale mogłam się upomnieć. Ogólnie polecam!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

A czemu sie nie upomnialas? Może fryzjerka zapomniała bo prostowanie na szczotce to często normalne ułożenie włosów po obcięciu.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 08:36   #3935
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
A czemu sie nie upomnialas? Może fryzjerka zapomniała bo prostowanie na szczotce to często normalne ułożenie włosów po obcięciu.
Byłam tam ponad 3 godziny. Miałam proste. Nie chciało mi się czekać a żadnego wyjścia nie miałam, sama podróż, więc już sobie darowałam i zaoszczędziłam te 40 zł.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:46   #3936
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Byłam tam ponad 3 godziny. Miałam proste. Nie chciało mi się czekać a żadnego wyjścia nie miałam, sama podróż, więc już sobie darowałam i zaoszczędziłam te 40 zł.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Aha no to ok ja tez planuje sie tam wybrać. Ile czasu przed wizyta trzeba dzwonić żeby sie umówić? Maja jakieś odległe terminy?
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 11:20   #3937
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Aha no to ok ja tez planuje sie tam wybrać. Ile czasu przed wizyta trzeba dzwonić żeby sie umówić? Maja jakieś odległe terminy?
Na pewno do Świąt i Sylwestra nici, bo ciągle ktoś dzwonił i mówiły tylko, że będą dzwonić jak się coś zwolni... Ja dzwoniłam w listopadzie, bo mi bardzo zależało na ostatniej sobocie i nie chciałam przegapić. Wydaje mi się, że ze 2 tygodnie trzeba czekać. Polecam się pospieszyć, bo z tego co zaobserwowałam, to ta młodsza (chyba Patrycja), jeszcze sama nie ogarnia. Zrobi dobrze to, co jej się powie, ale o wszystko się pytała starszej fryzjerki, do której ja byłam zapisana. Ciągle się jej radziła. A nie wiadomo, ile tamta fryzjerka jeszcze popracuje, bo brzuszek coraz większy
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 18:34   #3938
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Na pewno do Świąt i Sylwestra nici, bo ciągle ktoś dzwonił i mówiły tylko, że będą dzwonić jak się coś zwolni... Ja dzwoniłam w listopadzie, bo mi bardzo zależało na ostatniej sobocie i nie chciałam przegapić. Wydaje mi się, że ze 2 tygodnie trzeba czekać. Polecam się pospieszyć, bo z tego co zaobserwowałam, to ta młodsza (chyba Patrycja), jeszcze sama nie ogarnia. Zrobi dobrze to, co jej się powie, ale o wszystko się pytała starszej fryzjerki, do której ja byłam zapisana. Ciągle się jej radziła. A nie wiadomo, ile tamta fryzjerka jeszcze popracuje, bo brzuszek coraz większy

A to mnie zmartwilas bo ja właśnie chciałam iść do p. Aldony ale dopiero w lutym może...
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 22:03   #3939
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
A to mnie zmartwilas bo ja właśnie chciałam iść do p. Aldony ale dopiero w lutym może...
A to ona Aldona? Mi się wydawało, że ma na imię Renata zadzwonić i spytać zawsze można.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 06:16   #3940
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
A to ona Aldona? Mi się wydawało, że ma na imię Renata zadzwonić i spytać zawsze można.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Wiem że do p. Aldony wszyscy chcą chodzić bo super rzeczy robi na głowie, p. Patrycja jest nowa a o Renacie nie słyszałam.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 16:18   #3941
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Był ktoś w salonie Fanaberia na al. niepodległości ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-24, 01:22   #3942
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Wiem że do p. Aldony wszyscy chcą chodzić bo super rzeczy robi na głowie, p. Patrycja jest nowa a o Renacie nie słyszałam.
Może źle usłyszałam. Widziałam tam dwie fryzjerki, panią z recepcji i kosmetyczkę Jeśli nikogo więcej tam nie ma, trafiłam zatem do Aldony. W każdym razie, nie polecałabym jeszcze tej nowej, bo jest niepewna, choć to, co jej się każe, zrobi dobrze

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 15:13   #3943
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, jak tam sytuacja z tym salonem Bez barier? Czy ta słynna p. Aldona nadal strzyże czy już jest na macierzyńskim? Czy salon dalej trzyma poziom, ceny nie poszły w górę?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 00:38   #3944
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tam sytuacja z tym salonem Bez barier? Czy ta słynna p. Aldona nadal strzyże czy już jest na macierzyńskim? Czy salon dalej trzyma poziom, ceny nie poszły w górę?
Polecam zadzwonić i się dowiedzieć, a ceny są na stronie internetowej w necie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 08:56   #3945
Jobs Plus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć wszystkim Forowiczkom i Forowiczom!

Poruszyliście tutaj temat, który bardzo mnie interesuje, ale bardziej z zawodowego punktu widzenia - jako agencja rekrutacyjna szukamy właśnie dobrych fryzjerów, którzy chcieliby podjąć się nowego zatrudnienia w centrum Warszawy. Jeśli do Waszych ulubionych osób jeździcie pół Warszawy, a sami mieszkacie w centrum, to może możecie dać im znać, że jest ciekawa propozycja w prestiżowym salonie w centrum? Zapytać nie zaszkodzi, a nuż będziecie mieć do swojego lubionego fryzjera 5 minut drogi piechotą

W razie pytań skontaktujcie się ze mną pod numerem telefonu 519-474-103 lub mailowo witold.pawlak@jobsplus.pl .

Pozdrawiam,
Witek
Rekruter z Jobs Plus
Jobs Plus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:13   #3946
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Jobs Plus Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Forowiczkom i Forowiczom!

Poruszyliście tutaj temat, który bardzo mnie interesuje, ale bardziej z zawodowego punktu widzenia - jako agencja rekrutacyjna szukamy właśnie dobrych fryzjerów, którzy chcieliby podjąć się nowego zatrudnienia w centrum Warszawy. Jeśli do Waszych ulubionych osób jeździcie pół Warszawy, a sami mieszkacie w centrum, to może możecie dać im znać, że jest ciekawa propozycja w prestiżowym salonie w centrum? Zapytać nie zaszkodzi, a nuż będziecie mieć do swojego lubionego fryzjera 5 minut drogi piechotą

W razie pytań skontaktujcie się ze mną pod numerem telefonu 519-474-103 lub mailowo witold.pawlak@jobsplus.pl .

Pozdrawiam,
Witek
Rekruter z Jobs Plus
Ja nie pomogę, jeżdżę do fryzjera ponad 100 km i mi to różnicy nie robi, czy jest w centrum czy innej części

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:17   #3947
Jobs Plus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

100 km? Imponujące! Stylista musi być naprawdę dobry

Dzięki bardzo za odpowiedź!

Pozdrawiam,
Witek
Rekruter Jobs Plus
Jobs Plus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 13:47   #3948
manka_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer z Warszawy

Polecam Ci Panią Anię z salonu Efektownia na Woli (przy Kasprzaka, to jest chyba Klonowicza). Jest bardzo miła, świetnie umie doradzić (jest także wizażystką ;-)) fryzurę, dopasować do kształtu twarzy, koloru oczu, cery..... itd. Ja jestem bardzo zadowolona. Zabieram do niej wszystkie moje koleżanki - i też są zadowolone. Super jakość - i b dobre ceny ;-)

Edytowane przez manka_g
Czas edycji: 2016-01-20 o 21:09
manka_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 17:36   #3949
karo_baro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ostatnio odkryłam super fajny salon Komiks na Powiślu na Radnej 12, ponoć istnieją już od 3 lat ale jakoś na Powiśle mi nigdy nie po drodze było. A włosy mam ciężkie, nie dość że cieńkie to jeszcze rozwichrzone, puszą się jak pudel a teraz jeszcze na zimę jak w czapce chodze to czasem łupież się pojawi. Weszłam tam przez przypadek bo wracałam z BUW-u. Bardzo miłe odkrycie - po umyciu cudownym szamponem (nie pamiętam nazwy, spytajcie, coś Davinesa) łupież znikł, skóra głowy stała się super zrelaksowana a włosy głądkie. Ostrzygł mnie tak jak chciałam, poradził sobie nawet z wicherkami, choć przez chwilę myślałam, ze straci cierpliwość do mnie. Kupiłam też szampon in odżywkę Essential Haircare do włosów delikatnych DEDE i jestem mega zadowolona. Tak więc polecam bardzo mocno. Znalazłam też ich na facebook.
karo_baro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 22:16   #3950
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Namierzyłam pana Arka z Denique w Arkadii. Po slubie idę do niego na metamorfozę ;-)
Jeśli chodzi o strzyżenie bierze 80 zł z modelowaniem
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 09:49   #3951
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktoś ma jakiś kontakt do Michała Stegmana? Słyszę/czytam dobre opinie, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat miejsca, w którym przyjmuje. Koszykowa 60/62 to adres sklepu z artykułami fryzjerskimi Numeru telefonu też nie ma. Ktoś coś?
vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 17:52   #3952
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja przetestowałam Haircut Express na Chmielnej i polecam. Panie nie są zbyt rozmowne, ale też nie są jakieś niemiłe. Za to z cięcia co jest dla mnie najważniejszym wyznacznikiem jestem baaaardzo zadowolona - starannie, dokładnie, tak jak chciałam A to u mnie rzadkość!
__________________



Edytowane przez grewana
Czas edycji: 2016-01-24 o 17:54
grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 19:53   #3953
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jakiś kontakt do Michała Stegmana? Słyszę/czytam dobre opinie, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat miejsca, w którym przyjmuje. Koszykowa 60/62 to adres sklepu z artykułami fryzjerskimi Numeru telefonu też nie ma. Ktoś coś?
Bo to tajne miejsce dla wtajemniczonych w jednym z mieszkań tej kamienicy. Nie ma szyldu, ani tabliczki ani zadnej strony w sieci.
Bardzo długie terminy oczekiwania 2-3 miesiące.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 06:11   #3954
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
Bo to tajne miejsce dla wtajemniczonych w jednym z mieszkań tej kamienicy. Nie ma szyldu, ani tabliczki ani zadnej strony w sieci.
Bardzo długie terminy oczekiwania 2-3 miesiące.
A jakiś kontakt do niego mogłabyś podać, czy to też tajne? Rozumiem, że ma swoje klientki i nie chce ani jednej więcej, skoro lokal jest "dla wtajemniczonych"? Dość osobliwe podejście
vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 10:19   #3955
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Niedługo idę do p. Aldony do Salony bez barier.

Zobaczymy
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 00:49   #3956
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Niedługo idę do p. Aldony do Salony bez barier.

Zobaczymy
Must, na kiedy masz wizytę i co będziesz robić? Ja się zastanawiam między Salonem Bez Barier właśnie, a Topestetic (ze względu na to, że mają olaplex w ofercie i z tego co się dowiadywałam dekoloryzacja na moich włosach z olaplexem nie będzie kosztować miliona złotych). Był ktoś może w Topestetic na Wilanowie?
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 13:26   #3957
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Ptys_Mietowy Pokaż wiadomość
Must, na kiedy masz wizytę i co będziesz robić? Ja się zastanawiam między Salonem Bez Barier właśnie, a Topestetic (ze względu na to, że mają olaplex w ofercie i z tego co się dowiadywałam dekoloryzacja na moich włosach z olaplexem nie będzie kosztować miliona złotych). Był ktoś może w Topestetic na Wilanowie?
Mam wizytę 20.02.2016.
P. Aldona jest dość oblegana, a w weekendy pracuje co drugi, więc ponad miesiąc muszę czekać, bo zależało mi na sobocie.

Będę obcinać gorącymi nożyczkami.

Salon bez barier nie ma olaplexu niestety... a szkoda, bo bym chętnie skorzystała.
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 18:11   #3958
Madziula1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Razem ze znajomą byłyśmy u pani joli na mokotowie przy Naruszewicza 18. Fryzurka na sylwestra wyszła zarąbista. Mogę polecić fryzjera w Warszawie, ceny przystępne i blisko metra wierzbno
__________________
Bellagio nail
Madziula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 00:58   #3959
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Must, daj znać po wizycie proszę jak wrażenia. Ja nie robiłam z włosami nic od września więc mój mysi odrost mam dość znaczny + spłukany brąz i chodzi mi po głowie przestrasznie dekoloryzacja. Niestety nie mieszkam w Polsce i co do wyboru fryzjera będę bazować wyłącznie na opiniach z netu. Pomyślałam jeszcze o Akademii Perfect Hair i Pani Maryli, ale to za miliony monet i sama nie wiem już do kogo się zapisać (nie oczekuje platynowych włosów ani nawet jasnego blondu).

Jeśli ktoś się zastanawia nad wizytą u Kokardki Mysi to ja mogę polecić, ale tylko połowicznie (korzystałam z jej usług kiedy jeszcze wizytowała u klienta w domu), co do pielęgnacji włosów - mega dużo cennych porad, natomiast sama koloryzacja i cięcie tyłka nie urwało.
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 10:15   #3960
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Ptys_Mietowy Pokaż wiadomość
Must, daj znać po wizycie proszę jak wrażenia. Ja nie robiłam z włosami nic od września więc mój mysi odrost mam dość znaczny + spłukany brąz i chodzi mi po głowie przestrasznie dekoloryzacja. Niestety nie mieszkam w Polsce i co do wyboru fryzjera będę bazować wyłącznie na opiniach z netu. Pomyślałam jeszcze o Akademii Perfect Hair i Pani Maryli, ale to za miliony monet i sama nie wiem już do kogo się zapisać (nie oczekuje platynowych włosów ani nawet jasnego blondu).

Jeśli ktoś się zastanawia nad wizytą u Kokardki Mysi to ja mogę polecić, ale tylko połowicznie (korzystałam z jej usług kiedy jeszcze wizytowała u klienta w domu), co do pielęgnacji włosów - mega dużo cennych porad, natomiast sama koloryzacja i cięcie tyłka nie urwało.
Oki dam znać.
Aldona robi mistrzowskie sombre, ombre i koloryzację ogólnie.
Ceny moim zdaniem też ok.

O Mysi słyszałam to samo.

Zobacz sobie jeszcze na FB Euforia.
Też robią niezłe metamorfozy i beny podobne jak w Salonie bez barier.
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.