Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-11, 22:33   #4741
MajaLisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hello, a macie moze jakies zdanie/opinie na temat HedonistHair, Qualite albo Dagmarze Kopackej? Tez słyszałam dobre opinie o nich i nie mam pojęcia do kogo sie wybrac. Obecnie interesuje mnie cięcie bez farbowania, ale zeby ktos dobrze dobrał cięcie dla mnie, kształtu twarzy, włosów itd
MajaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 22:05   #4742
MajaLisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Przypadkiem wpadłam na info, ze Andrzej Wierzbicki z " ostrego cięcia" ma swój salon we Wrocławiu i zaintrygowało mnie to Czy któraś z Was była u Niego i powie cos na ten temat? Jak tam cenowo wygląda?
MajaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 15:19   #4743
katarzynka38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Viktor już nie pracuje w u Kuleszy.
Wisze gdzie można go znaleźć?
katarzynka38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 22:32   #4744
jazzanova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez katarzynka38 Pokaż wiadomość
Viktor już nie pracuje w u Kuleszy.
Wisze gdzie można go znaleźć?
Pracownia Fryzjerska Michał Chabzda, niedaleko od pl. Nowy Targ.
jazzanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 22:38   #4745
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A jaki jest koszt i koloryzacji (sombre) i prostego podcięcia w Warsztacie Fryzjerskim ?
Włosy długości trochę za łopatki, gęste.
W razie czego jestem w stanie poczekać dłużej na wizytę
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 13:43   #4746
jazzanova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[1=0ded61e046991206639e8e1 572f46db6f3368a3a_62799cf 2a5728;59611841]A jaki jest koszt i koloryzacji (sombre) i prostego podcięcia w Warsztacie Fryzjerskim ?
Włosy długości trochę za łopatki, gęste.
W razie czego jestem w stanie poczekać dłużej na wizytę [/QUOTE]
Ostatnio farba i cięcie wyniosło w 250 (długie).
jazzanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 12:00   #4747
90hope06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, stanowczo nie polecam KREATORA FRYZUR i jego właścicielki p. Marty na Nowowiejskiej we Wrocławiu ! Jej postawa jest godna pożałowania i absolutnie nie do przyjęcia. Po wizycie mam same negatywne odczucia, gdyż nie spodziewałam się, że gdziekolwiek w podobny sposób można potraktować klienta. Właścicielka okazała praktycznie zerowe zainteresowanie moją osobą jako klientki, ani mnie dobrze nie wysłuchała, ani nie doradziła czegokolwiek. Zero chęci i inicjatywy. Podczas ścinania mnie myślami była chyba całkowicie gdzie indziej. Przyszłam z nadzieją, że uratuje moje krzywo ścięte włosy, ale ledwo je w ogóle obejrzała, od razu przystępując do strzyżenia. Na początku byłam lekko zdziwiona, że nawet nie skomentowała mojej beznadziejnej fryzury czy też nie powiedziała, co najlepiej byłoby w tym przypadku zrobić. Podcięła mi więc tylko włosy o jakieś 2 mm, gdyż chciałam przede wszystkim, żeby je wyrównała. Sama nie wierzyłam, kiedy po chyba 3 minutach skończyła, nie odzywając się do mnie słowem! Po prostu zgłupiałam, zastanawiając się, czy to już koniec mojej wizyty. W końcu lusterko podała mi z wielką łaską, gdy chciałam zobaczyć i mieć pewność, że włosy z tyłu są chociaż wyrównane, bo oczekiwanej fryzurze mogłam już tylko pomarzyć, widząc znudzoną i nafoszoną minę właścicielki. Przez te parę minut ścinania próbowałam rozluźnić atmosferę i coś zagadać czy podpytać, ale p. Marta nawet nie ukrywała, że ma mnie kompletnie gdzieś. Jednym słowem tragedia! Poza tym w salonie przebywało obecnie kilka klientek i w ogóle nie było słychać żadnych rozmów – atmosfera totalnie do bani, strasznie napięta, dziwnie się czułam. Za całą usługę i praktycznie minimalne podcięcie końcówek zapłaciłam 30 zł, które zostawiłam tam tylko dlatego, że byłam w „lekkim” szoku bezpośrednio po wizycie – ani złotówka za takie coś się nie należała. Poza tym włosy wyglądają prawie tak samo jak przed wizytą, bo podejście fryzjerki skutecznie zniechęciło mnie przed dalszymi prośbami o poprawę fryzury. Moje znajome już podziękowały za info i stwierdziły, że będą się wystrzegały „wielkiego” Kreatora. PS. Opis bardzo dosłowny, ale inaczej się nie dało – chciałam jedynie uprzedzić przed tym salonem, bo naprawdę NIE WARTO !!

Edytowane przez 90hope06
Czas edycji: 2016-05-16 o 07:05
90hope06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 12:56   #4748
alabio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

bylam 4 razy w akademii szmidt i wierzbicki ,bylo genialnie, ostatnio 2 tyg temu chciałam zrobic siwezy kolor i ciecie, ale nie miałam czasu isc do niech , bo musiałanbym dojechac 100km , zawsze ogarniałam przy okazji wizyte u brata ;] i poszlam u siebie do fryzjerki swojej tesciowe. teraz pytanie powinno pasc, jak skutecznie nawilzac spalone wlosy i co zrobic aby szybko odrosły///?;]
alabio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 14:43   #4749
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Zdecydowanie też NIE POLECAM Kreatora Fryzur i właścicielki Pani Marty. Już po pierwszym telefonie gdy dzwoniłam umówić się na wizytę powinnam się zastanowić. Pani przez telefon była bardzo oziębła i niemiła. Umówiłam się na ścięcie krótkich włosów siebie i męża. Chciałam skorzystać z tej opcji Metamorfoza bez lustra, ale na szczęście coś lub ktoś nade mną czuwał. W salonie oczywiście opóźnienie, mimo, iż była tylko jedna klientka, a fryzjerek 4 + 1 stażystka/uczennica. No ale tak bywa, że nie ma się czasu dla klienta skoro fryzjerki same sobie farbowały włosy. Pani Marta poprosiła stażystę żeby umyła mi włosy, a obok przy myjce 2 fryzjerki przeglądały sobie Facebooka, nabijały się z czyjegoś zdjęcia i zmywały włosy 4 fryzjerce Stażysta umyła mi włosy, nałożyła odżywkę i poprosiła mnie na fotel. W cenie podobno jest też ZAWSZE gratis regeneracja włosów. Jakoś tego nie doświadczyłam, no chyba, że chodzi o zwykłą odżywkę przy myciu. Potem było już tylko gorzej...

Zajęła się mną sama Pani Marta, kobieta, która kompletnie nie ma polotu, chodzi naburmuszona i obrażona, strach coś powiedzieć, do tego nie potrafi doradzić, zero kreatywności Stwierdziła, że nic się nowego nie da zrobić, jedynie może podciąć włosy i zostawić taką samą fryzurę. Z takim podejściem do klienta stwierdziłam, że lepsze to niż ta metamorfoza bez lustra. Powiedziałam jej czego oczekuję skoro sama nie potrafiła nic wymyślić. No i jak zaczęła ciachać moje włosy to z minuty na minutę przelewała sie fala goryczy. Na końcu zostałam z wielkim paziem/ hełmem, włosy nie chciały się ułożyć, wszędzie odstawały przykrótkie włosy, widać było powycinane schody. Jak powiedziałam, że jest strasznie i mi się nie podoba to tylko wzruszyła ramionami i po raz kolejny stwierdziła, że nic innego nie wymyśli Jakoś inni potrafią nawet z krótkich włosów zrobić fajne fryzurki, a z jednego cięcia mogę włosy układać na różne sposoby. Tutaj była tragedia Zdecydowanie nie polecam

O mężu nie wspomnę. Akurat on trafił nie do Pani Marty tylko jakiejś innej, jak go zaczęła ciachać maszynką to tylko stwierdził, że ma uważać, bo chce mieć całe uszy i całą skórę głowy. Stwierdził, że dawno go nikt tak nie podrapał
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-05-10 o 14:45
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 09:13   #4750
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez jazzanova Pokaż wiadomość
Ostatnio farba i cięcie wyniosło w 250 (długie).
dziękuje bardzo !!
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 14:25   #4751
andex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez MajaLisa Pokaż wiadomość
Hello, a macie moze jakies zdanie/opinie na temat HedonistHair, Qualite albo Dagmarze Kopackej? Tez słyszałam dobre opinie o nich i nie mam pojęcia do kogo sie wybrac. Obecnie interesuje mnie cięcie bez farbowania, ale zeby ktos dobrze dobrał cięcie dla mnie, kształtu twarzy, włosów itd
Dagmara Kopacka pamiętam , że dawno temu była na Strachocinie, gdzie mieszkamy, ale od jakiegoś czasu pracuje w Astrze na Horbaczewskiego jej strona xxx, super fryzjerka bardzo polecamy, chodzimy z żonką od czasu kiedy robiła u niej fryzurę na wesele, a to już ponad 2 lata i nie mamy zamiaru zmieniać

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-03 o 01:24 Powód: Link.
andex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 20:21   #4752
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja chodze od kilku lat do Qualite na Sklodowska i jestem zadowolona. Oczywiscie jak to kobieca natura, chcialam jakiejs odskoczni i dwa razy poszlam gdzie indziej. I oczywiscie i tak wrocilam do Qualite

PS Andex ja tez ze Strachocina
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 21:03   #4753
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez MajaLisa Pokaż wiadomość
Hello, a macie moze jakies zdanie/opinie na temat HedonistHair, Qualite albo Dagmarze Kopackej? Tez słyszałam dobre opinie o nich i nie mam pojęcia do kogo sie wybrac. Obecnie interesuje mnie cięcie bez farbowania, ale zeby ktos dobrze dobrał cięcie dla mnie, kształtu twarzy, włosów itd
Nie polecam. Obsluga ma wiecznego focha, zwlaszcza Konrad. Wiecznie naburmuszony i nieprzyjemny.

Pamietam jak siedzialam na fotelu a jakiejs dziewczynie, ktora przyszla na umowiona godzine do swojego fryzjera kazano czekac, bo wolnego krzesla nie bylo. A dlaczego nie bylo? Bo jedna z fryzjerek sama ukladala sobie wlosy, wiec klientka czekala. #priorytety
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 21:31   #4754
Daiquirii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć !
Możecie polecić jakiegoś fryzjera męskiego do 35 zł ?
__________________
'You gotta risk it to get the biscuit.'
Daiquirii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 09:37   #4755
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Daiquirii Pokaż wiadomość
Cześć !
Możecie polecić jakiegoś fryzjera męskiego do 35 zł ?
Okez.

http://studio-okez.pl/kontakt.html

Myślę,że spokojnie się w tej kwocie zmieścisz...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 11:59   #4756
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Daiquirii Pokaż wiadomość
Cześć !
Możecie polecić jakiegoś fryzjera męskiego do 35 zł ?
W gabinecie Urody Inspiracja strzyżenie męskie jest w cenie od 25 zł. do 40 zł. mają sporo usług dla mężczyzn, na ich stronie można sprawdzić cennik dla fryzjer Wrocław i nie tylko mają przystępne cenny ale również miły personel.

Edytowane przez Magdin
Czas edycji: 2016-07-03 o 15:34 Powód: Poprawka
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:20   #4757
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Szukam fryzjera który ufarbuje moje włosy byle nie kosmiczna cena włosy nie sięgają zapięcia stanika
Polecicie kogoś?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 11:30   #4758
trolololka
Przyczajenie
 
Avatar trolololka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: wro
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

zapisałam się do Kreatora Fryzur (Nowowiejska) i mimo negatywnych opinii tutaj (w większości takie są, jednak stwierdziłam, że mogą być nieobiektywne...), zdecydowałam się iść. mimo mojego początkowego bardzo pozytywnego nastawienia - muszę się zgodzić z negatywami.
cóż, ciężko mi się nawet bezpośrednio do tych opinii odnieść, bo nie dostąpiłam zaszczytu rozmowy z fryzjerką ;-) salon był pusty, obecna jedna fryzjerka - nie ta z którą byłam umówiona, bez żadnego "dzień dobry" kazała mi czekać. byłam punktualnie - i od tego czasu czekałam tak 40 minut, podczas gdy pani nie powiedziała do mnie nic, nawet nie oczekuję "przepraszam", ale cokolwiek - dlaczego czekam, gdzie jest pani z którą się umówiłam? zrozumiałabym jakikolwiek argument (inna wizyta się przeciągnęła, ktoś stoi w korku, rozchorował się - cokolwiek), ale takie traktowanie to dla mnie brak szacunku - masakra.

niestety jestem kolejną osobą która dołączyła do grona osób niezadowolonych. jeśli ktoś zastanawia się, dlaczego jedna z pań ma wyłączone oceny na fb - to już moze jest odpowiedź... szkoda

Edytowane przez trolololka
Czas edycji: 2016-06-19 o 10:08
trolololka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 07:16   #4759
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez trolololka Pokaż wiadomość
widzę, że rozmijamy się trochę z sednem forum, czyli z opiniami i poleceniami salonów fryzjerskich we Wrocławiu. nie róbmy tego bo jest świetnym źródłem opinii
sama obserwowałam to forum jako bierny obserwator - właśnie dlatego, że szukałam opinii. zapisałam się do Kreatora Fryzur (Nowowiejska) i mimo negatywnych opinii tutaj (w większości takie są, jednak stwierdziłam, że mogą być nieobiektywne...), zdecydowałam się iść. mimo mojego początkowego bardzo pozytywnego nastawienia - muszę się zgodzić z negatywami.
To w czym się forum nie sprawdziło Poszłaś do salonu, który miał negatywne opinie i na własnych włosach je potwierdziłaś.
Czyli dobrze chyba działa?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 10:03   #4760
trolololka
Przyczajenie
 
Avatar trolololka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: wro
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
To w czym się forum nie sprawdziło Poszłaś do salonu, który miał negatywne opinie i na własnych włosach je potwierdziłaś.
Czyli dobrze chyba działa?
tak, rzecz w tym że forum sprawdziło się idealnie - stąd mój apel, żeby nie marnować miejsca na zbędne dywagacje (takie jak stronę i kilka stron wcześniej) i rozmijanie się z tematem opiniowania, które jest tutaj najważniejsze

edytowałam, bo może faktycznie nie przekazałam tego tam w jasny sposób

Edytowane przez trolololka
Czas edycji: 2016-06-19 o 10:09
trolololka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 01:01   #4761
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, szukam kolorysty we Wrocławiu, który będzie potrafił zrobić kolorowe ombre na dość krótkich (do ramion) i ciemnych włosach. Mamy kogoś zdolnego?
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 17:37   #4762
andex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Daiquirii Pokaż wiadomość
Cześć !
Możecie polecić jakiegoś fryzjera męskiego do 35 zł ?
Jak wyżej pisałem żona chodzi do Dagmary na astrze , a ja mam u niej strzyżenie za 25zl wiec nawet niżej od 35

Pozdrawiam

Edytowane przez andex
Czas edycji: 2016-06-21 o 17:39
andex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 11:08   #4763
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam kolorysty we Wrocławiu, który będzie potrafił zrobić kolorowe ombre na dość krótkich (do ramion) i ciemnych włosach. Mamy kogoś zdolnego?
Nie byłam osobiście więc nie wiem jak tam jest, ale w Candy Studio robą kolorowe ombre, na fejsie mają zdjęcia i wygląda ładnie:
https://www.facebook.com/CandyStudio.../photos_stream
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 21:27   #4764
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez jazzanova Pokaż wiadomość
Ostatnio farba i cięcie wyniosło w 250 (długie).
Mogę zapytać jakie farbowanie miałaś i jak długie włosy?
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 04:36   #4765
kasiadebska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
wyrzeczenie włosów gestych i kręconych wrocław

hej, witam wszystkie zakręcone, mam mega gęste włosy, również kręcone, choć już mniej niż przed porodem, szukam fryzjera który potrafi dobrze wyrzedzić włosy? chodziłam kiedyś do p. Emilka z Kwiskiej potrafiła to zrobić idealnie ale zapadła się pod ziemię u nie mam do niej kontaktu, jakie są metody wyrzeczenia włosów najlepsze, chciałabym wygolić może, które polecacie, które nie? macie sprawdzonych fryzjerów? proszę o pomoc do tej pory mając włosy średniej długości robili mi tzw kopuły cieniowania włosy na 3 części po związani włosów i odgnieceniu od gumki robiły się kopulki
kasiadebska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 12:29   #4766
Ofella
Raczkowanie
 
Avatar Ofella
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Nie byłam osobiście więc nie wiem jak tam jest, ale w Candy Studio robą kolorowe ombre, na fejsie mają zdjęcia i wygląda ładnie:
https://www.facebook.com/CandyStudio.../photos_stream
To nie jest ten salon co Red Lipstick Monter poleca?
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje.
John Green
Ofella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 12:41   #4767
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Ofella Pokaż wiadomość
To nie jest ten salon co Red Lipstick Monter poleca?
Nie mam pojęcia, nie ogladam jej za czesto, wiec nie wiem
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 18:11   #4768
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Ofella Pokaż wiadomość
To nie jest ten salon co Red Lipstick Monter poleca?
Tak, to ten.
Ja nie polecam, jestem w trakcie procesu reklamacji
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 08:36   #4769
Malika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 38
Ombre blond z ciemnym brązem gdzie wrocław

Hej,

szukam fryzjera z Wrocławia, który robi doskonale ombre blond z ciernym brązem u nasady głowy. Ktoś coś? Chodzi oto aby nie było wyraźnej róźnicy między dwoma kolorami. Dobrze by było gdyby także była przystępna cena
Malika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 11:11   #4770
sylvana0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 73
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

a sprawdzony fryzjer na keratynowe prostowanie włosów? żeby nie był oszustem i używał dobrej kreatyny ? ja ze swojej strony polecam Orgassmus, Panią Julię . Trochę drogo, ale dobrze zetnie, dużo i szczerze podpowie
sylvana0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.