kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini! - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-15, 19:01   #2851
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Masakra jakaś! dziś myślałam, że nie wstanę z łóżka! Autentycznie płakałam i dosłownie czołgałam się do łazienki złapał mnie tak potworny ból pleców, że praktycznie niemożliwe było wykonanie jakiegokolwiek ruchu, żeby n ie czuć zaje.biscie silnego bólu trooooochę to rozchodziłam, na tyle, żeby móc się poruszać samodzielnie, ale i tak mnie nak.urwia
Ej uważaj,żeby to nie były nerki

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Jak się udała impreza?
U nas skończyło się wzywaniem karetki pogotowia, siedzeniem w szpitalu do 3 i masą nerwów. Gdyby nie ten fajny facet to chyba zapłakałabym się na śmierć. No i pierwszy raz ktoś oddał mi swoją kurtkę w środku nocy
Dziękuję, u nas na szczęście spokojniej
Otwarte złamania widziałam tylko na filmach, masakra :P

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
chcialam Wam się pochwalić,że Oliwka 2 dni temu zrobiła pierwsze 6 samodzielnych kroczków i teraz non stop próbuje sama chodzić
obecnie mam 5 dni wolnego i nie wiec co mam ze sobą zrobić, haha
poza tym przytyłam od tabsów. zmieniłam na tańsze i niestety przytyłam. jutro idę do mojego ginka, po inne, bo oszaleje. nie po to tyle włożyłam w to pracy,żeby teraz tyć!!
biorę sie jeszcze za Ewkę, bo z mojego ciała zrobiła się galareta która doprowadza mnei do szału.
A długo bierzesz nowe tabsy Ja bym nie zmieniała za szybko
Oli zanim się obejrzysz będzie siedziała z nami na wizażu

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, co myslicie o butach ukala emu chyba zbyt drogie , a ukala kosztuje ok 300 zl ;>
Kup te biedronkowe :P u mnie przetrwały całą zimę, ani razu nie przemokły, super wyglądały. A nawet ich niczym nie impregnowałam. Dopiero jak mi tż na schodach nadepnął na piętę to poooszły Dzisiaj kupiłam sobie nowe Za 300zł. to kup sobie jakieś fajne skórzane kozaki



Dzisiaj pierwszy dzień w nowej pracy
Ekipa na razie wydaje się być spoko. Nie przemęczam się, ale ilość szafek z lekami mnie przeraża, w tamtej było ich o połowę mniej :P No i od razu na dzień dobry dostałam maści do robienia. Przeraziłam się bo tam recepturę mieliśmy zamkniętą i zrobioną dla picu Ale zrobiłam jedną maść,a potem już poleciało, uwielbiam to

A urodzinowa impreza ... Tż dostał m.i.n. grę "Postaw na milion", ekstra ale duuuuuużo pytań i to trudnych będzie na zimowe wieczory
Byliśmy potem w klubie. I pierwszy raz widziałam na żywo gejów, dali sobie po ślimaku za moimi plecami
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 20:51   #2852
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

bania, ok ok nic się nie stało
wygląda na to,że bedziesz musiała znowu latać prywatnie po lekarzach
ale masz kochanego tża

monia, cilesty brałam 4 miesiące. za tydzien mam mieć tygodniową przerwę wiec zamiast tego zacznę łykac nowe
fajnie,ze impreza się udała
nam się szykuje coś na weekend zaległe urodziny tża. siostra przyjeżdża
kupiła mi już moje podróbkowe emu
w biedronce teraz będą
oooo nie! całujące się gejki to paskudny widok jak dla mnie
ahhh no i cieszę się,że pierwszy dzień w nowej pracy tak udany
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!



Edytowane przez agnesuk
Czas edycji: 2012-10-15 o 20:53
agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 21:26   #2853
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

1:0 dla Toffifee.

właśnie wysłałam jakieś 70 CV do miejsc przeróżnych, wliczając sex shopy i księgarnie katolickie padam na ryjek, do jutra
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 21:51   #2854
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
1:0 dla Toffifee.

właśnie wysłałam jakieś 70 CV do miejsc przeróżnych, wliczając sex shopy i księgarnie katolickie padam na ryjek, do jutra
Chyba pasujesz do tego wątku .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 22:29   #2855
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ej uważaj,żeby to nie były nerki


Kup te biedronkowe :P u mnie przetrwały całą zimę, ani razu nie przemokły, super wyglądały. A nawet ich niczym nie impregnowałam. Dopiero jak mi tż na schodach nadepnął na piętę to poooszły Dzisiaj kupiłam sobie nowe Za 300zł. to kup sobie jakieś fajne skórzane kozaki
noo trochę się tego boję ;/ mam też zrobić badania moczu, często mam jakieś zapalenia pęcherza itp
siostra nie ma jednej nerki i jakoś boję się, jak dzieje mi się coś w tamtych okolicach ;/

no ja też miałam podróby, ale mi się niszczyły, wkurzało mnie to :P na szwach puszczały

a kozaki miałam kupić, ale jakoś nic mi nie wpadło w oko

Cytat:
Dzisiaj pierwszy dzień w nowej pracy
Ekipa na razie wydaje się być spoko. Nie przemęczam się, ale ilość szafek z lekami mnie przeraża, w tamtej było ich o połowę mniej :P No i od razu na dzień dobry dostałam maści do robienia. Przeraziłam się bo tam recepturę mieliśmy zamkniętą i zrobioną dla picu Ale zrobiłam jedną maść,a potem już poleciało, uwielbiam to

A urodzinowa impreza ... Tż dostał m.i.n. grę "Postaw na milion", ekstra ale duuuuuużo pytań i to trudnych będzie na zimowe wieczory
Byliśmy potem w klubie. I pierwszy raz widziałam na żywo gejów, dali sobie po ślimaku za moimi plecami
czad! super, że się podoba i ze nie masz tam jakiś wrednych dziewuszysk
wiesz co, znowu masz teraz okazję do picia

pod wpływem Twoich opisów, chyba sprezentuję TZowi puzzle z kubusiem puchatkiem i jakąś fajną grę lubię tak spędzać czas

ja kiedyś ich uwielbiałam, wręcz otaczałam się nimi, teraz wkurza mnie strasznie ich przerysowany wizerunek; jakby gej nie mógł być normalnym facetem tych normalnych, nieostentacyjnych bardzo lubię a takie publiczne całowanie się - hm; nie to, że mi przeszkadza, ale czy to geje, czy para hetero - nie muszą tak się afiszować z uczuciami.
Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
bania, ok ok nic się nie stało
wygląda na to,że bedziesz musiała znowu latać prywatnie po lekarzach
ale masz kochanego tża

monia, cilesty brałam 4 miesiące. za tydzien mam mieć tygodniową przerwę wiec zamiast tego zacznę łykac nowe
fajnie,ze impreza się udała
nam się szykuje coś na weekend zaległe urodziny tża. siostra przyjeżdża
kupiła mi już moje podróbkowe emu
w biedronce teraz będą
oooo nie! całujące się gejki to paskudny widok jak dla mnie
ahhh no i cieszę się,że pierwszy dzień w nowej pracy tak udany
no, żebyś wiedziała a diagnozę to znajdę, w internecie chyba

to musisz przygotować imprezę czy się wbijecie na gotowe
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
1:0 dla Toffifee.

właśnie wysłałam jakieś 70 CV do miejsc przeróżnych, wliczając sex shopy i księgarnie katolickie padam na ryjek, do jutra
Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Chyba pasujesz do tego wątku .

hahah faktycznie i pierwsza i druga część pasuje
ale co do tofifee, to ciekawe, czy miała na myśli 1 czekoladkę, czy jedno opakowanie?

pierwsza miłośniczka tofiffee na wątku

swoją drogą - co gorsze, praca w sex shopie czy księgarni katolickiej?
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 22:46   #2856
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
noo trochę się tego boję ;/ mam też zrobić badania moczu, często mam jakieś zapalenia pęcherza itp
siostra nie ma jednej nerki i jakoś boję się, jak dzieje mi się coś w tamtych okolicach ;/

no ja też miałam podróby, ale mi się niszczyły, wkurzało mnie to :P na szwach puszczały

a kozaki miałam kupić, ale jakoś nic mi nie wpadło w oko

czad! super, że się podoba i ze nie masz tam jakiś wrednych dziewuszysk
wiesz co, znowu masz teraz okazję do picia

pod wpływem Twoich opisów, chyba sprezentuję TZowi puzzle z kubusiem puchatkiem i jakąś fajną grę lubię tak spędzać czas

ja kiedyś ich uwielbiałam, wręcz otaczałam się nimi, teraz wkurza mnie strasznie ich przerysowany wizerunek; jakby gej nie mógł być normalnym facetem tych normalnych, nieostentacyjnych bardzo lubię a takie publiczne całowanie się - hm; nie to, że mi przeszkadza, ale czy to geje, czy para hetero - nie muszą tak się afiszować z uczuciami.

no, żebyś wiedziała a diagnozę to znajdę, w internecie chyba

to musisz przygotować imprezę czy się wbijecie na gotowe




hahah faktycznie i pierwsza i druga część pasuje
ale co do tofifee, to ciekawe, czy miała na myśli 1 czekoladkę, czy jedno opakowanie?

pierwsza miłośniczka tofiffee na wątku

swoją drogą - co gorsze, praca w sex shopie czy księgarni katolickiej?
No właśnie, obydwie części perfect! Nie wiem, która praca gorsza
No i w kwestii toffifee to ja mam nadzieje, że całe opakowanie!
Też uwielbiam toffifee . Zresztą, hełoł, Bania! Czy Ty nie widziałaś reklamy? Każdy kocha toffifee, przecież reklamy nie kłamią!

Aaa i znalazłam idealne miejsce na zlot czarownic z tego wątku:hotelbania . pl
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2012-10-15 o 22:48
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 07:34   #2857
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

WINYL!
to pewnie to miejsce śniło się Karoli, gdy miała sen o wspólnej imprezie u mnie

Jak na to wpadłaś, wybierasz się burżuju? Śniło mi się dzisiaj, że wyjeżdżasz na rok do Londynu
I jeszcze że mam dziurę w spodniach, nie bardzo wiem jak to ze sobą powiązać :p

ja średnio lubię toffefee bo klei się do zębów, a przed chwilą wyniknął kolejny problem - gubię się w pisowni wśród nadmiaru "f" i "e" :P

a ginekolog w ogóle powiedział mi, że musze ograniczyć słodycze i ostatnio chyba jem ich jakos wiecej (podczas gdy ja jem ich mniej :p)

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Aaa! no i kupiłam w końcu tusz który poleca Monia, rimmel scandaleyes

(tylko że moje opakowanie jest czarne, pomarańczową mam część ze szczoteczką). Uważam że jest dużo gorszy od collosala, ale ostatnie kilka opakowań wyschło mi w zdecydowanie zbyt szybkim tempie i zdecydowałam się na ten, jest bardzo rzadki, wydluża, ale nie pogrubia myślę, że jak poleży tydzień i zgęstnieje to będzie ok. ale nie narzekam, jestem wirtuozem szczoteczki i potrafię wyczarować efekt sztucznych rzęs ;d

kupiłam jeszcze lakier maybelline, ostatnio ciągle są one w promocjach, najpierw była super promocja - 10.99; a ostatnio spadły już do: 4,99
no więc pomyślałam, że to straszny szit musi być skoro nikt tego nie kupuje, bo ciągle tanieje ;p po czym wrzuciłam go do koszyka :P
no i szok, lakier mam na paznokciach już czwarty dzień, zero odprysku O_O
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 11:19   #2858
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

baniu, sama muszę wszystko zorganizować

i jak ten tusz? fajny? bo mi się kończy a muszę kupić jakiś nowy

kiedy masz wyniki? mam nadzieje,ze to jednak nie nerki..ajjj

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Oliwkowe dziecko w albumie ))
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:33   #2859
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
spoko, ja właśnie dostałam od TŻ toffifee.
no to mamy sprawdzian silnej woli..
ja bym zjadla bez wyrzutow

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy dzień w nowej pracy
Ekipa na razie wydaje się być spoko. Nie przemęczam się, ale ilość szafek z lekami mnie przeraża, w tamtej było ich o połowę mniej :P No i od razu na dzień dobry dostałam maści do robienia. Przeraziłam się bo tam recepturę mieliśmy zamkniętą i zrobioną dla picu Ale zrobiłam jedną maść,a potem już poleciało, uwielbiam to :
super

a gejowski buziak fuuuuuuuu
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:33   #2860
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
WINYL!
to pewnie to miejsce śniło się Karoli, gdy miała sen o wspólnej imprezie u mnie

Jak na to wpadłaś, wybierasz się burżuju? Śniło mi się dzisiaj, że wyjeżdżasz na rok do Londynu
I jeszcze że mam dziurę w spodniach, nie bardzo wiem jak to ze sobą powiązać :p

ja średnio lubię toffefee bo klei się do zębów, a przed chwilą wyniknął kolejny problem - gubię się w pisowni wśród nadmiaru "f" i "e" :P

a ginekolog w ogóle powiedział mi, że musze ograniczyć słodycze i ostatnio chyba jem ich jakos wiecej (podczas gdy ja jem ich mniej :p)

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Aaa! no i kupiłam w końcu tusz który poleca Monia, rimmel scandaleyes

(tylko że moje opakowanie jest czarne, pomarańczową mam część ze szczoteczką). Uważam że jest dużo gorszy od collosala, ale ostatnie kilka opakowań wyschło mi w zdecydowanie zbyt szybkim tempie i zdecydowałam się na ten, jest bardzo rzadki, wydluża, ale nie pogrubia myślę, że jak poleży tydzień i zgęstnieje to będzie ok. ale nie narzekam, jestem wirtuozem szczoteczki i potrafię wyczarować efekt sztucznych rzęs ;d

kupiłam jeszcze lakier maybelline, ostatnio ciągle są one w promocjach, najpierw była super promocja - 10.99; a ostatnio spadły już do: 4,99
no więc pomyślałam, że to straszny szit musi być skoro nikt tego nie kupuje, bo ciągle tanieje ;p po czym wrzuciłam go do koszyka :P
no i szok, lakier mam na paznokciach już czwarty dzień, zero odprysku O_O
Nie, czekając na autobus zobaczyłam taki wieeeeelki bilboard .
Do Londynu? Ale tam cały czas taka pogoda jak tu dzisiaj feee. Aczkolwiek niech Ci będzie, i tak lubię Londyn .
A z tymi spodniami to pewnie dlatego, że ja teraz czekam aż mi się zrobi dziura w dżinsach, bo widzę, że już są tego bliskie .

A co do tuszu - ja kupiłam wielce polecany maybelline cośtam z flared w nazwie i nie podoba mi się . Wrócę do max factora, on mnie ostatnio zachwycił (po kilku latach używania lancome i MUFE ).
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:05   #2861
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Chyba pasujesz do tego wątku .
nie wiem czy to dobrze

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość


hahah faktycznie i pierwsza i druga część pasuje
ale co do tofifee, to ciekawe, czy miała na myśli 1 czekoladkę, czy jedno opakowanie?

pierwsza miłośniczka tofiffee na wątku

swoją drogą - co gorsze, praca w sex shopie czy księgarni katolickiej?
w sumie nie wiem co gorsze ale którekolwiek z tych miejsc zrobiłoby wrażenie na znajomych przy czym taka księgarnia chyba bardziej, bo jestem generalnie znana z mojego anty-kato nastawienia

też mam nadzieję ze to nie nerki

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
No właśnie, obydwie części perfect! Nie wiem, która praca gorsza
No i w kwestii toffifee to ja mam nadzieje, że całe opakowanie!
Też uwielbiam toffifee . Zresztą, hełoł, Bania! Czy Ty nie widziałaś reklamy? Każdy kocha toffifee, przecież reklamy nie kłamią!

Aaa i znalazłam idealne miejsce na zlot czarownic z tego wątku:hotelbania . pl
Twoja nadzieja się spełniła, ale dzisiaj już nie jem NIC słodkiego! ani jutro ani pojutrze

wiecie że dopiero teraz odkryłam opcję "wielocytuj"?
a ten tusz scandal eyes jakoś mi nie podchodzi. jeszcze nie znalazłam swojego faworyta.
mam nowy płaszcz na zimę

aaa jeszcze pisałyście o puzzlach. ja z TŻ kleimy dzielnie model Czarnej Perły jesteśmy na siebie skazani na conajmniej 2 lata

bania, a co ma gin do słodyczy?
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59



Edytowane przez Szaruch
Czas edycji: 2012-10-16 o 15:06
Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 17:35   #2862
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
noo trochę się tego boję ;/ mam też zrobić badania moczu, często mam jakieś zapalenia pęcherza itp
siostra nie ma jednej nerki i jakoś boję się, jak dzieje mi się coś w tamtych okolicach ;/

no ja też miałam podróby, ale mi się niszczyły, wkurzało mnie to :P na szwach puszczały

a kozaki miałam kupić, ale jakoś nic mi nie wpadło w oko

czad! super, że się podoba i ze nie masz tam jakiś wrednych dziewuszysk
wiesz co, znowu masz teraz okazję do picia
Idź do specjalisty i przebadaj nerki, mówię Ci
A może za grube skarpety wpychałaś to puszczały na szwach
Na razie jest sympatycznie, zobaczymy jak będzie z czasem :P No i w 40min jestem w domu

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
(tylko że moje opakowanie jest czarne, pomarańczową mam część ze szczoteczką). Uważam że jest dużo gorszy od collosala, ale ostatnie kilka opakowań wyschło mi w zdecydowanie zbyt szybkim tempie i zdecydowałam się na ten, jest bardzo rzadki, wydluża, ale nie pogrubia myślę, że jak poleży tydzień i zgęstnieje to będzie ok. ale nie narzekam, jestem wirtuozem szczoteczki i potrafię wyczarować efekt sztucznych rzęs ;d
Bania, baniaku Ty ja o tym tuszu pisałam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...t-mascara.html
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 20:01   #2863
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
mam nowy płaszcz na zimę

aaa jeszcze pisałyście o puzzlach. ja z TŻ kleimy dzielnie model Czarnej Perły jesteśmy na siebie skazani na conajmniej 2 lata
poka!

o cholerka, ale wyzwanie i jak Wam idzie?
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 20:17   #2864
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Idź do specjalisty i przebadaj nerki, mówię Ci
A może za grube skarpety wpychałaś to puszczały na szwach
Na razie jest sympatycznie, zobaczymy jak będzie z czasem :P No i w 40min jestem w domu


Bania, baniaku Ty ja o tym tuszu pisałam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...t-mascara.html
Monia, a on Ci daje mocno pogrubiający efekt bez konieczności nakładania tysiąca warstw? Bo ja czegoś takiego potrzebuję .

W ogóle muszę się Wam pożalić, zmieniacie te avatary i nie wiem z kim rozmawiam .
Agnesuk ma nowy i za każdym razem się dziwię kto to , a jak Monia coś pisze to zawsze mam wrażenie, że to Bania . Tak, wiem, że w Moniowym avatarze jest gigantyczny napis MONIA, ale i to mi nie przeszkadza w postrzeganiu rzeczywistości po mojemu .
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2012-10-16 o 20:19
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 20:18   #2865
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Hej dziewczyny Pytałyście o powody mojej przeszczęśliwości, ale to nic nadzwyczajnego - mam przy sobie cudownego mężczyznę, czuję się potrzebna, doceniana, robię wszystko zgodnie ze swoimi przekonaniami, bez presji, po prostu cieszę się z życia

Chociaż dziś rano obudziłam się ze strasznym bólem gardła i tak zatkanym nosem, że nie mogłam oddychać I zostałam w domu, spędziłam cały dzień w łóżku z cywilem

A poza tym wszystko okej, na uczelni jakoś idzie, póki co wszystko do przodu, praktyki są świetne, choć wymagają ode mnie dużej ilości pracy w domu, ale satysfakcja po usłyszeniu "świetnie to napisałaś, wrzucam na papier firmowy i wysyłam" jest ogromna

Starałam się Was nadrobić, ale oczywiści wcięło mi wiadomość Ale czytam Was na bieżąco
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 20:51   #2866
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
W ogóle muszę się Wam pożalić, zmieniacie te avatary i nie wiem z kim rozmawiam .
Agnesuk ma nowy i za każdym razem się dziwię kto to , a jak Monia coś pisze to zawsze mam wrażenie, że to Bania . Tak, wiem, że w Moniowym avatarze jest gigantyczny napis MONIA, ale i to mi nie przeszkadza w postrzeganiu rzeczywistości po mojemu .
hahaha ale ja też jestem niezła... wchodze na wątek szukam moich postów i się głupio dziwię,że ich nie ma, brawo!

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Pytałyście o powody mojej przeszczęśliwości, ale to nic nadzwyczajnego - mam przy sobie cudownego mężczyznę, czuję się potrzebna, doceniana, robię wszystko zgodnie ze swoimi przekonaniami, bez presji, po prostu cieszę się z życia

Chociaż dziś rano obudziłam się ze strasznym bólem gardła i tak zatkanym nosem, że nie mogłam oddychać I zostałam w domu, spędziłam cały dzień w łóżku z cywilem

A poza tym wszystko okej, na uczelni jakoś idzie, póki co wszystko do przodu, praktyki są świetne, choć wymagają ode mnie dużej ilości pracy w domu, ale satysfakcja po usłyszeniu "świetnie to napisałaś, wrzucam na papier firmowy i wysyłam" jest ogromna

Starałam się Was nadrobić, ale oczywiści wcięło mi wiadomość Ale czytam Was na bieżąco
ahhh jak cudownie się to czyta
bije taaaaaakim szczęściem z tego posta
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 21:25   #2867
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
poka!

o cholerka, ale wyzwanie i jak Wam idzie?
nie ma co, zwykły czarny z kapturem
powoooli, wyszedł już chyba 50 numer (bo to gazetki takie z częściami) a my jesteśmy na 20
miałam dziś dzień bez grzeszków! ale ćwiczyć mi się nie chce
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 21:37   #2868
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość

A co do tuszu - ja kupiłam wielce polecany maybelline cośtam z flared w nazwie i nie podoba mi się . Wrócę do max factora, on mnie ostatnio zachwycił (po kilku latach używania lancome i MUFE ).
burżuj ja raz miałam tusz lancome, ale był to prezent, samej byłoby mi szkoda kasy. chociaż jak policzę ile wydaję na niepotrzebne pier.doły, to zastanawiam się, czy nie byłaby to lepsza inwestycja
MUFE ? Ale zamawiasz go gdzieś, hm? ja jednak za bardzo kocham drogerie i ślęczenie przy szafach, żeby korzystać z ebay ;p
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
w sumie nie wiem co gorsze ale którekolwiek z tych miejsc zrobiłoby wrażenie na znajomych przy czym taka księgarnia chyba bardziej, bo jestem generalnie znana z mojego anty-kato nastawienia


mam nowy płaszcz na zimę
piona! dzisiaj nawet wyznałam rodzicom, że jak kiedyś będę miała dziecko, to nie koniecznie chciałabym je chrzcić :P o dziwo matka pękała z dumy

pokaż albo napisz gdzie kupiłaś, znamy sieciówki na pamięć ;D

ja byłam dzisiaj w lumpie, ale rozsądek zwycięzył i nie kupiłam nic, a były taaaaaaakie piękne rzeczy
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość


Bania, baniaku Ty ja o tym tuszu pisałam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...t-mascara.html

jestem mistrzem dnia
scandaleyes był akurat w promocji, więc pewnie dlatego wkręciłam sobie, ze pisałaś o nim

Sandej, super! Więcej takich postów
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 22:01   #2869
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

bania - kupiłam w jakimś no-name butiku na hali w Gdyni ja na pewno dzieci nie ochrzczę, na szczęście TŻ popiera.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 22:22   #2870
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

widziałyście Oli w albumie? wstawiłam i żadna nawet słowa nie napisała bu!

Oli zaraz roczek i dalej nie ma chrztu. nie spieszy się
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 22:30   #2871
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
burżuj ja raz miałam tusz lancome, ale był to prezent, samej byłoby mi szkoda kasy. chociaż jak policzę ile wydaję na niepotrzebne pier.doły, to zastanawiam się, czy nie byłaby to lepsza inwestycja
MUFE ? Ale zamawiasz go gdzieś, hm? ja jednak za bardzo kocham drogerie i ślęczenie przy szafach, żeby korzystać z ebay ;p

piona! dzisiaj nawet wyznałam rodzicom, że jak kiedyś będę miała dziecko, to nie koniecznie chciałabym je chrzcić :P o dziwo matka pękała z dumy

pokaż albo napisz gdzie kupiłaś, znamy sieciówki na pamięć ;D

ja byłam dzisiaj w lumpie, ale rozsądek zwycięzył i nie kupiłam nic, a były taaaaaaakie piękne rzeczy


jestem mistrzem dnia
scandaleyes był akurat w promocji, więc pewnie dlatego wkręciłam sobie, ze pisałaś o nim

Sandej, super! Więcej takich postów
Może raz czy dwa zdarzyło mi się kupić w normalnej cenie, tak to zawsze jak miałam -10 albo -20% to kupowałam i wychodziło tak samo/taniej niż drogeryjne tusze, gdyż lancome mi starczał na pół roku
Yyy nie, MUFE kupuję w sephorze .

teraz myślałam, że Ty to Monia :conf used:.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 23:36   #2872
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
bania - kupiłam w jakimś no-name butiku na hali w Gdyni ja na pewno dzieci nie ochrzczę, na szczęście TŻ popiera.
a Ty masz chrzest planujesz ślub koscielny?
Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
widziałyście Oli w albumie? wstawiłam i żadna nawet słowa nie napisała bu!

Oli zaraz roczek i dalej nie ma chrztu. nie spieszy się
ja poszłam się myć i miałam zobaczyć albym jak wrócę. dobrze że przypomniałaś!
Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Może raz czy dwa zdarzyło mi się kupić w normalnej cenie, tak to zawsze jak miałam -10 albo -20% to kupowałam i wychodziło tak samo/taniej niż drogeryjne tusze, gdyż lancome mi starczał na pół roku
Yyy nie, MUFE kupuję w sephorze .

teraz myślałam, że Ty to Monia :conf used:.
z dwa lata nie bylam w sephorze, nie lubie tego miejsca

czemu nas mylisz ciołku?:P


a, skojarzyło mi się, wcześniej użyłaś słowa: bilbord :P

pytam mojej siostry- co to jest tandem? a ona mowi- yyy hmmmm to taki bilbord!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 23:54   #2873
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
a Ty masz chrzest planujesz ślub koscielny?
mam niestety. od dwóch lat planuję apostazję ale się zabrać nie mogę
kościelny? a w życiu! ewentualnie mogłabym jako niewierząca (tzw ślub jednostronny) ale na szczęście nie ma takiej potrzeby

agnesuk, a ja nie widzę Twojego albumu
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 07:50   #2874
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

o kuwa az tak?
to raczej wróżę Ci sex shop ;d
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 09:04   #2875
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

tęsknię za Wami dziewczynki! Poczytałam Was po tej przerwie i stwierdzam, że jakoś ciężko mi bez Was. Ale czasu brak - pracuję, remontuję się (mieszkanie jest aktualnie puściuuuuutkie, ale meble już pozamawiane, malujemy ściany i kleimy dziurki ), mieszkam rodziców TŻa, nie ćwiczę (bo mieszkam u rodziców TŻa), staram się nie jeść śmieci ale i tak widzę, że spuchłam. Poza tym powtarzam rok na studiach (dziękuję pani promotor), zaczynam podyplomówkę i już nie wiem gdzie ręce włożyć.

Ale pamiętam o Was!!!
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 09:13   #2876
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Karollllcia! no w końcu!
U Ciebie nawet jak jest regres to i tak jest progres xD
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 09:36   #2877
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
mam niestety. od dwóch lat planuję apostazję ale się zabrać nie mogę
kościelny? a w życiu! ewentualnie mogłabym jako niewierząca (tzw ślub jednostronny) ale na szczęście nie ma takiej potrzeby

agnesuk, a ja nie widzę Twojego albumu
ooo widzę,że nie jestem sama
bo nie mamy się w znajomych, dlatego nie widzisz.


Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
tęsknię za Wami dziewczynki! Poczytałam Was po tej przerwie i stwierdzam, że jakoś ciężko mi bez Was. Ale czasu brak - pracuję, remontuję się (mieszkanie jest aktualnie puściuuuuutkie, ale meble już pozamawiane, malujemy ściany i kleimy dziurki ), mieszkam rodziców TŻa, nie ćwiczę (bo mieszkam u rodziców TŻa), staram się nie jeść śmieci ale i tak widzę, że spuchłam. Poza tym powtarzam rok na studiach (dziękuję pani promotor), zaczynam podyplomówkę i już nie wiem gdzie ręce włożyć.

Ale pamiętam o Was!!!
heeeejjj poradzisz sobie ze wszystkim, wiem o tym
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 09:43   #2878
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!



Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
tęsknię za Wami dziewczynki! Poczytałam Was po tej przerwie i stwierdzam, że jakoś ciężko mi bez Was. Ale czasu brak - pracuję, remontuję się (mieszkanie jest aktualnie puściuuuuutkie, ale meble już pozamawiane, malujemy ściany i kleimy dziurki ), mieszkam rodziców TŻa, nie ćwiczę (bo mieszkam u rodziców TŻa), staram się nie jeść śmieci ale i tak widzę, że spuchłam. Poza tym powtarzam rok na studiach (dziękuję pani promotor), zaczynam podyplomówkę i już nie wiem gdzie ręce włożyć.

Ale pamiętam o Was!!!
My o Tobie też pamiętamy i trzymamy kciuki! Na pewno sobie poradzisz ze wszystkim.
To jest bardziej niż pewne
Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
widziałyście Oli w albumie? wstawiłam i żadna nawet słowa nie napisała bu!

Oli zaraz roczek i dalej nie ma chrztu. nie spieszy się
Ja widziałam! Od razu jak napisałaś to sobie zobaczyłam, ale nie miałam czasu napisać, a później zapomniałam...
Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Pytałyście o powody mojej przeszczęśliwości, ale to nic nadzwyczajnego - mam przy sobie cudownego mężczyznę, czuję się potrzebna, doceniana, robię wszystko zgodnie ze swoimi przekonaniami, bez presji, po prostu cieszę się z życia

Chociaż dziś rano obudziłam się ze strasznym bólem gardła i tak zatkanym nosem, że nie mogłam oddychać I zostałam w domu, spędziłam cały dzień w łóżku z cywilem

A poza tym wszystko okej, na uczelni jakoś idzie, póki co wszystko do przodu, praktyki są świetne, choć wymagają ode mnie dużej ilości pracy w domu, ale satysfakcja po usłyszeniu "świetnie to napisałaś, wrzucam na papier firmowy i wysyłam" jest ogromna

Starałam się Was nadrobić, ale oczywiści wcięło mi wiadomość Ale czytam Was na bieżąco
Cieszę się Twoim szczęściem!
No choróbska teraz krążą. Moja mama praktycznie w ogóle nie może mówić.
Pracuje w służbie zdrowia i mówi, że wszystkie pielęgniarki z jej zmiany są chore. I idź tu się leczyć do szpitala/przychodni
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
WINYL!
to pewnie to miejsce śniło się Karoli, gdy miała sen o wspólnej imprezie u mnie


ja średnio lubię toffefee bo klei się do zębów, a przed chwilą wyniknął kolejny problem - gubię się w pisowni wśród nadmiaru "f" i "e" :P

a ginekolog w ogóle powiedział mi, że musze ograniczyć słodycze i ostatnio chyba jem ich jakos wiecej (podczas gdy ja jem ich mniej :p)

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Aaa! no i kupiłam w końcu tusz który poleca Monia, rimmel scandaleyes

(tylko że moje opakowanie jest czarne, pomarańczową mam część ze szczoteczką). Uważam że jest dużo gorszy od collosala, ale ostatnie kilka opakowań wyschło mi w zdecydowanie zbyt szybkim tempie i zdecydowałam się na ten, jest bardzo rzadki, wydluża, ale nie pogrubia myślę, że jak poleży tydzień i zgęstnieje to będzie ok. ale nie narzekam, jestem wirtuozem szczoteczki i potrafię wyczarować efekt sztucznych rzęs ;d

kupiłam jeszcze lakier maybelline, ostatnio ciągle są one w promocjach, najpierw była super promocja - 10.99; a ostatnio spadły już do: 4,99
no więc pomyślałam, że to straszny szit musi być skoro nikt tego nie kupuje, bo ciągle tanieje ;p po czym wrzuciłam go do koszyka :P
no i szok, lakier mam na paznokciach już czwarty dzień, zero odprysku O_O
Bandzia, jak Twoje plecki? Ketonal coś pomógł czy nie bardzo?
Tofifi jest dla mnie taką mordoklejką, ale lubię


Co do tuszu ja tego nie miałam, ale nie kupuj nigdy Maybelline Stiletto czy jakoś tak....... Kiedyś wam wysyłałam jego zdjęcie. Rzęsy fajnie wyglądały, ale nie daj Boże na wietrze oczy zaczęły Ci łzawić i tusz dostał się do oka! Kiedyś tak miałam i masakra! Tak mnie oczy piekły, że praktycznie nic nie widziałam. Po omacku szłam na przystanek. Moja siostra miała to samo jak kiedyś użyła więc coś musi być na rzeczy.


A dzisiaj ja zrobię pizze z kurczakiem na podwieczorek.
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 10:16   #2879
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

psyheeee wyślij mi kawałek takiej pizzy
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 11:07   #2880
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Agnesuk, ok Nie ma problemu :P


Muszę się dzisiaj francuskiego nauczyć, żeby później nie narobić sobie zaległości... Mam okazję nauczyć się języka od podstaw więc trzeba to wykorzystać
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.