Przeklęte pieprzyki!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-22, 18:05   #31
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Przeklęte pieprzyki!!!

a może użyj kamuflażu? nakładanie tego wymaga wprawy, sama używam tego od niedawna, wiem, że blizny i wszelkie niedoskonałości cery spokojnie zakrywa ale pieprzyków jeszcze nie miałam okazji maskować
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 18:25   #32
kiciuchna
Raczkowanie
 
Avatar kiciuchna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 60
GG do kiciuchna
Smile Dot.: Przeklęte pieprzyki!!!

A ja mam jeszcze inny pomysł
Widze na szarej fotce, ze masz włoski zaczesane na strone bez pieprzyków, zrób przedziałek na drugą stronę- masz cieniowane włosy, ładnie opadające na twarz, kiedy troszke podrosną zasłonią Twoje pieprzyki. możesz wybrać specjalny rodzaj cięcia włosów, aby właśnie tak sie układały (lekko zachodziły na twarz). Ja równiez jestem właścicielka (ide policzyc) ... 13 pieprzyków, które mnie denerwują (no oprócz tego nad ustami ale są one delikatne i moge je korektorem potraktować, ale tego nie robie :P Ogólnie to staram sie ich nie tuszować, ale podkreślić inne zalety- mam duuuuże... oczy ktore ładnie tuszuję, wtedy żaden człowiek nie zauważa nawet moich pieprzyków, bo patrzy na pięknie pomalowane oczy. Co do Twojego makijażu- jesteś blondyneczką (ja tez ) używaj więc ciepłych kolorów- brązów beżów, pomarańcz i rdzawy kolor polecam jeśli masz niebieski kolor oczu- to bardzo ładnie wyciąga barwę a przy tym nie "gryzie" jak np. metaliczne niebieskie kolory. Ja stosuje Joko nr 822 jest to słoneczna żółć (prawie złoto) z mieniącymi sie drobinkami. Tyle, że ja mam piwno-zielone oczka i ten kolor dodaje im ciepła. Kiedy zakładam okulary (a zdarza mi sie, jestem krótkowidzem) podkreślam oczy czarna kredką (dolna powiek) lub eye-linerem nad rzęsami. To nie wygląda zbyt "wieczorowo" bo okularki nieco tłumią klimat
kiciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.