Solarium lecznicze?/pytanie do Pani Emilii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 00:17   #1
judytkka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24

Solarium lecznicze?/pytanie do Pani Emilii


Bardzo prosze o pomoc! Moza jakby Pani Emila mogla cos napisac?? Przeczytalam chyba wszystkie watki o solarium, korzystalam z wyszukiwarki i nie znalazlam mojego tematu.

Mam taki problem,ze jak jest stresowo zaczynaja mnie ciagle swedziec pewne miejsca na rekach (czasem rowniesz na nogach) i po jakims czasie pojawia sie takie zaczerwienienie. Bylam u wielu dermatologow i mowiono mi ze to jest neurologiczne. Dosatwalam rozne masci z kortyzonem itd., ale musialam uzywac tygodniamy i tez nie zawsze mi pomagalo. Niektorzy lekarze mowili zeby isc krotko na solarium. W koncu raz tak mialam dosyc, ze poszlam na 10 minut na najslabsza solarke w sudio "dla poczatkujacych", jak mowila mi pani w solarium.
No i tak, bylam na 10 minut i niby nic. Ja juz rozczarowana a ty po kilku godzinach mi przeszlo tak na miesiac. No i pare razy tak sie leczylam, chodzac tak raz na miesiac albo na dwa. (Przyczym sie nie opalilam, ale na tym mi tez nie zalezy.)

Teraz moje pytanie: Czy moge tak robic, czy zruinuje sobie urode?? Co otym sadsa eksperti tu na forum? (Jestem takiej srednio-jasnej karnacii.)

Zaznaczam ze naprawde nie mam zamiaru zalozenia watku dyskutowania o tym, czy solarium szkodzi. WIEM ZE SZKODZI, i latem uzywam filtrow, nie zmaze sie nigdy, czasem uzywam samoopalaczy jak mi sie chce kolorku. Poprostu chciala bym wiedziec czy tak moge robic czy to masakra? A moze ktoras wizazanka ma podobny problem??

Pozdrawiam.
judytkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.