Kosmetyki z Schlecker'a - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-04, 12:09   #1
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania

Kosmetyki z Schlecker'a


Witam , aby ułatwić szukanie postanowiłam założyć wątek o kosmetykach z tego sklepu (chodzi mi konkretnie o kosmetyki wyprodukowane dla Schlecker - nie mam tu na myśli Nivei , Pantene , Rimmell'a ) .
Zależałoby mi na tym aby opisywać swoje doświadczenia z tymi kosmetykami oraz podsumowując ocenić w skali 0-5
Pójdę na pierwszy ogień
Zakupiłam ostatnio 'schleckerowski' żel punktowy na wypryski
Rilanja young - pimple swap gel

i muszę przyznać że spisuję się na 5 Kupiłam go w tamtym tyg. w poniedziałek , używam aż do teraz a moje pryszcze z policzka które były obrzydliwie rozbabrane czerwone piekące i ropiejące w tym momencie są mniejsze o jakieś 80% lekko zaróżowione i w stanie praktycznie całkowitego zagojenia
Ten żel świetnie łagodzi choć na początku stosowania lekko piekło mnie miejsce , w którym go nałożyłam ale teraz czuję przyjemne ukojenie .
Podrapałam się przypadkowo po tych bliznach i zrobiły się czerwonawe -nałożyłam żel i po niespełna 10 min. przeszło
Polecam i oceniam na 5 !
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 17:45   #2
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Kosmetyki z Schlecker'a

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Witam , aby ułatwić szukanie postanowiłam założyć wątek o kosmetykach z tego sklepu (chodzi mi konkretnie o kosmetyki wyprodukowane dla Schlecker - nie mam tu na myśli Nivei , Pantene , Rimmell'a ) .
Zależałoby mi na tym aby opisywać swoje doświadczenia z tymi kosmetykami oraz podsumowując ocenić w skali 0-5
Pójdę na pierwszy ogień
Zakupiłam ostatnio 'schleckerowski' żel punktowy na wypryski
Rilanja young - pimple swap gel

i muszę przyznać że spisuję się na 5 Kupiłam go w tamtym tyg. w poniedziałek , używam aż do teraz a moje pryszcze z policzka które były obrzydliwie rozbabrane czerwone piekące i ropiejące w tym momencie są mniejsze o jakieś 80% lekko zaróżowione i w stanie praktycznie całkowitego zagojenia
Ten żel świetnie łagodzi choć na początku stosowania lekko piekło mnie miejsce , w którym go nałożyłam ale teraz czuję przyjemne ukojenie .
Podrapałam się przypadkowo po tych bliznach i zrobiły się czerwonawe -nałożyłam żel i po niespełna 10 min. przeszło
Polecam i oceniam na 5 !

Na mojej twarzy niestety żel się nie sprawdził. Wypryski goiły się dłużej i paprały się.
Natomiast jestem bardzo zadowolona z kremu do rak i pomadki ochronnej tej firmy. Oba produkty oceniam na 5.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg handcreme-olive-24225-0.jpg (7,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 114266_Rilanja-Lip-Care-Hydro_detail.jpg (9,3 KB, 6 załadowań)
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.