Nie chcę cellulitu! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 16:06   #1
_dociekliwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7

Nie chcę cellulitu!


Czy ktoś z Was zna skuteczne sposoby na cellulit na pośladkach i udach? Nie jestem otyła, nie mam wachań wagowych,
a jednak...Teraz jest dobry czas na walkę z cellulitem, żeby do lata były widoczne efekty Peeling kawowy i przysiady
już włączyłam do mojego planu dnia. Jednak nie widzę jakichś efektów a robię to już od 2 miesięcy. Nie stosuję żadnej
diety, jem to na co mam ochotę. Zastanawiałam się nad jakimś kremem ale nie znam się na tym, dlatego zwracam się do Was.
Czy jest coś co stosujecie oprócz diety i ćwiczeń? Macie coś godnego polecenia? Co stosować, jak stosować po jakim
czasie będą widoczne efekty? Help me!
_dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 16:17   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Nie chcę cellulitu!

Też walczę. Pomaga picie dużej ilości płynów, masaże pod prysznicem, balsamy ujędrniające, ponadto łykam suplement Vicella- na dzień i na noc, ćwiczenia - ja trenuję z kettlebell.
Najlepszy jest chyba trening.
No i unikanie cukru- ja mam z tym największy problem. Niestety lubię słodycze i słodką kawę. Ale staram się ograniczać.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 18:09   #3
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Nie chcę cellulitu!

jeśli nie zrezygnujesz ze słodyczy i tłustych potraw to ci żadne kremy i balsamy nie pomogą

a i pomyśl o sporcie dobre jest np.bieganie fantastycznie ujędrnia skórę
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 19:17   #4
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Nie chcę cellulitu!

Chodzenie, chodzenie i chodzenie

Nigdy nie byłam gruba, a jako dziecko do końca gimnazjum byłam chudzielcem wręcz. Jako nastolatka ok 17 lat Przy 164cm wzrostu ważyłam zwykle 49 kg ( przez długi czas) potem nagle w wieku 18-19 lat waże 58 kg!!! ( bo mialam zajecia na druga zmianę i jadłam na noc) no i na brzuszku zrobiły mi sie fałdki.. ;/ a na nogach cellulit.... zaczęłam stosować balsamy antycellulitowe ale nic nie dało.. Dopiero jak zaczęłam studia, to musiałam krążyć uczelnia- dom, dom uczelnia ... tak , że dziennie robiłam nawet około 10 km... piechotą... nadal stosowałam kremy antycellulitowe, dodatkowo zaczęłam ćwiczyć z Mel B, 10 min abs ...
Teraz jak chodzę na basen to nie mam cellulitu a nogi mam jędrne i gladkie. A diete mam normalną, slodycze, czasem jakies fastfoody, a zazwyczaj chleb biały serek, kurczak, ziemniaki i surówki,czyli takie zwykłe jedzenie.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 18:55   #5
sinead_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Nie chcę cellulitu!

Ja również polecam tianDe, stosuję od jakiegoś czasu te kosmtyki na cellulit i efekty widać już po kilku użyciach. To jedyne, co zadziałało na mój cellulit, nawet ćwiczyć nie trzeba
sinead_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 21:04   #6
akusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Nie chcę cellulitu!

Pozbyłam się cellulitu na udach w ciągu 1,5 miesiąca poprzez dietę czyli zero słodyczy, mało smażonego, dużo owoców i warzyw i duuużo wody. Ćwiczenia super polecam na yt : http://www.youtube.com/watch?v=jBIqC_WtirM i super seria masażu bańkami chińskimi, co drugi dzień 12 razy. Potem sama kupiłam bańki i robiłam sobie masaż, choć to już nie to samo co u masażystki. Byłam w szoku bo schudłam i pozbyłam się cellulitu. Niestety zła wiadomość jest taka, że wrócił trochę i przytyłam z własnej winy bo w zimne wieczory leżę i jem wszystko i słodycze też nagminnie. Ale biorę się za siebie póki nie za póżno
akusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 12:56   #7
_dociekliwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Nie chcę cellulitu!

Z piciem wody to akurat nie mam problemu a tych kosmetyków nie znam, ale z chęcią poczytam. Naprawdę takie skuteczne?
_dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 10:34   #8
sinead_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Nie chcę cellulitu!

tak polecam skorzystać
sinead_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 16:11   #9
sylvia818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: Nie chcę cellulitu!

czy ja wiem czy kremy są takie skuteczne. warto się ruszyć, ale żeby pomóc sobie w tym to polecam zabieg elektrostymulacji, dzięki niemu stracisz trochę w obwodzie i pozbędziesz się cellulitu, pomożesz sobie w dalszej kuracji, chyba że masz na tyle kasy zeby ciągle robić ten zabieg (swoja drogą nie jest on inwazyjny, a nawet przyjemny, taki masażyk)
__________________
<ciach_reklama>
sylvia818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 19:00   #10
Sylwia_pk
Raczkowanie
 
Avatar Sylwia_pk
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Nie chcę cellulitu!

A ja polecam masaż bańkami chińskimi Naprawdę szybko widać efekty. Możesz to zrobić u profesjonalisty lub też poczytać i spróbować sama w domu Kosz takich baniek to ok.30 zł w aptece
Sylwia_pk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:52   #11
_dociekliwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Nie chcę cellulitu!

Właśnie ostatnio, coraz bardziej zastanawiam się nad tymi bańkami chińskimi..
_dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-12, 10:26   #12
akusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Nie chcę cellulitu!

Cytat:
Napisane przez _dociekliwa Pokaż wiadomość
Właśnie ostatnio, coraz bardziej zastanawiam się nad tymi bańkami chińskimi..
nie zastanawiaj się bo naprawdę polecam to działa
akusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 12:12   #13
suspicious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12
Dot.: Nie chcę cellulitu!

a kto chce?
na początku były tylko ćwiczenia, potem chwilę dieta i jakiś rok temu dostałam od koleżanki na urodziny zestaw antycellulitowy jakieś maseczki na brzuch, sól do kąpieli z firmy TianDe. Byłam raczej sceptycznie nastawiona bo o tej firmie jeszcze nie słyszałam ale już się z nią nie rozstanę
baniek nie próbowałam ale mezoroller też znajome chwalą.

Edytowane przez suspicious
Czas edycji: 2013-12-12 o 12:15
suspicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 14:01   #14
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Nie chcę cellulitu!

Cellulit jest efektem zakwaszenia organizmu. Więc przede wszystkim należy zmienić dietę. Produkty najbardziej zakwaszające to cukier (w każdej postaci), nabiał, mięso.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 09:43   #15
akusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Nie chcę cellulitu!

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Cellulit jest efektem zakwaszenia organizmu. Więc przede wszystkim należy zmienić dietę. Produkty najbardziej zakwaszające to cukier (w każdej postaci), nabiał, mięso.
Wiadomo, że dieta przede wszystkim, ale nie tylko zakwaszenia bo istnieje też coś takiego jak cellulit wodny. Trzeba bić dużo wody bo gdy jest jej za mało organizm zaczyna ją magazynować i w tedy nabawiamy się opuchnięć i właśnie cellulitu wodnego.
akusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 20:30   #16
_dociekliwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Nie chcę cellulitu!

Cytat:
Napisane przez rrudaa Pokaż wiadomość
Znam doskonale ten problem... stosowałam swego czasu preparaty na bazie papryczek czili i tam były do wyboru sól, maska i krem. Zestaw bardzo mocno rozgrzewający Ja stosowałam sól, pod prysznic rewelacja, tylko tak jak mówię nie polecam w lecie bo nie da się wytrzymać z ciepła hehe później nakładałam krem. Soli zużyłam kilka saszetek (1 wystarczy na ok 3- 4 razy) a kremu 1 opakowanie i efekt był widoczny.
Jeśli chcesz poczytać więcej na ten temat to odsyłam do lektury

http://skleptiande.pl/cia%C5%82o/tia...i-tiande-30210
zamówiłam sól, trzymajcie kciuki!!
dieta odpalona, pije wodę i czekam na efekty
_dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 20:59   #17
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Nie chcę cellulitu!

ładna akcja marketingu szeptanego
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 23:16   #18
aganieznajoma
Raczkowanie
 
Avatar aganieznajoma
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: Nie chcę cellulitu!

To jest zmora. Ja mam mało tkanki tłuszczowej i jestem umięśniona bardziej niż przeciętna kobieta- badania analiza składu ciała niby tak wykazała. Ćwiczę 4 razy w fitness klubie w tygodniu, nie jem słodyczy i do tego mój jadłospis jest bardzo zaplanowany, bo jestem wegetarianką- jem dużo warzyw, owoców, produktów zbożowych, odpowiedników białkowych oraz piję odpowiednią ilość wody. I mam cellulit widoczny na pośladkach i naprawdę nie wiem skąd. Co może na to pomoc, bo już nie wiem. Masaże odpadają, bo nie lubię tracić czasu na to. Zaczęłam biegać po 5 km może pomoże. Też tak macie? że jest ruch i je się zdrowo, a to zostało. Z ud mi zniknął całkowicie, a pośladki sa uparte mimo, że na tę partię dodatkowo ćwiczę. Czy to już taka natura?Tabletek tez nie biorę, wiec nie wiem:/ Wyniki badań też ok po hormony itd

Czy da się z tym wygrać?
__________________
Było: 65 kg
Obecnie: 58 kg
Cel: 55kg
Zapuszczam włosy
Dążę do płaskiego brzucha

Kobieta potrzebuje duuuuużo miłości. Chciałaby być dla swojego mężczyzny ważna i jedyna i kochana i niepowtarzalna.
aganieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 11:24   #19
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Nie chcę cellulitu!

a czy ktoś chce? ładny on na pewno nie jest i odbiera chęć do życia. ja z nim walczę od jakiegoś czasu na różne sposoby i z marnym skutkiem muszę przyznać.
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-31 12:24:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.