Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-01, 10:10   #61
estera_4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 13
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Gdzieś tu na forum przeczytałam, ze implanty powinny być założone od razu po stracie zębów - mogą być nawet po latach robione - co jedna z dziewczyn tutaj pisała, ja też zresztą się przymierzam do zabiegu w gabinecie olsztyńskim dr Sujki- stamtąd zresztą pochodzę i znajoma robiła, która po wypadku miała ogromne problemy … co mnie mocno przekonało, bo to faktycznie inwestycja na resztę życia, a zęba nie mam pewnie z 5 lat. Za każdym razem jak się uśmiecham to chowam usta ręką, bo boję się, że ktoś zobaczy, mimo, że to piątka. Ale czuje dyskomfort i czas to zmienić.
estera_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:04   #62
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

najlepiej zrobisz jak pójdziesz do dobrego dentysty, co Ci powie, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla ciebie, bo ja nie jestem specjalistą i nie wiem co możesz w takiej sytuacji robić
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 20:30   #63
mania_mania87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Jak już inwestować w zęby, to na pewno implanty. Nie ma co się męczyć zakrywając usta rękoma. Uśmiech musi być pełen! Zresztą warto, jestem teraz bardzo pewna siebie. Przerwy między zębami nie ma i już nie będzie. Tak jak forumowicz wyżej, polecam dr Sujkę z Olsztyna, która wykonała perfekcyjnie swoją pracę!
mania_mania87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 14:19   #64
dziubinka
Przyczajenie
 
Avatar dziubinka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Implanty wcale nie muszą być zakładane od razu po ich stracie. Miejsce po utracie zęba musi się zagoić. Ktoś Ci chyba chciał na szybko wcisnąć implant ;/ Dziurę po zębie trzeba obserwować, pantomogram wykonać, a następnie po konsultacji z implantologiem wybrać najlepszą metodę zapełnienia luki. Wiadomo implant najlepszy, ale czasem niemożliwy do wstawienia ze względu na stan „pod dziąsłami”. Ja miałam wszczepianą kość, a po bardzo skomplikowanym zabiegu usunięcia zęba musiałam odczekać ponad rok, aby wstawić implant. Prowadził mnie bardzo dobry lekarz pracujący na Limanowskiego w Rodentis. Niebawem mija ten okres i wybieram się na wypełnienie luki. Także z implantami nie zawsze jest hop siup
__________________
www.misspssbl.blogspot.com
...bo w życiu wszystko jest możliwe
dziubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 22:39   #65
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Jeżeli coś komuś to pomoże to ja nie miałam górnej dwójki od urodzenia. Początkowo miałam rozstawiane zęby tak aby przerwy między wszystkimi były równe. Było to robione na kasę chorych. W wieku 20 lat gdy nie chciałam się uśmiechać bo wstydziłam się przerw między zębami moja kochana mama zaprowadziła mnie do prywatnego ortodonty gdzie nosiłam stały aparat aby ustawić wszystkie zęby tak jak powinny być na swoich miejscach. W tym czasie gdy w miejscu dwójki, której nie było nawet zalążka, nosiłam sztuczny ząbek trzymający się na drucikach doklejonych z tyłu jedynki i trójki. Oh, często mi się to odklejało Pani ortodontka poleciła dobrego chirurga szczękowego, z którym współpracowała i znała się już jakiś czas. On zasugerował iż najlepszym rozwiązaniem będzie implant. Miałam w miejscu brakującej dwójki słabą kość, którą połączono z tym tytanowym elementem w który wkręca się później implant. Tytan zrósł się z kością w bardzo szybkim czasie. Chwilę później miałam już wkręcany implant który został dobrany pod względem wielkości i koloru do reszty moich zębów. Jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu. Nie żałuję.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 08:11   #66
moniaelwin
Przyczajenie
 
Avatar moniaelwin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Ja implanty robiłam tu, ze 2 lata temu. I to na dwóch jedynkach górnych, które straciłam dosyć niefortunnie. Był to dosyć wysoki koszt, bo 2500 za jeden implant. Ale wszystko było dosyć rozbite w czasie, bo dentysta mi powiedział, że dwóch na raz mi nie zrobi. I niestety nfz też nie wspierał takich wydatków. Doczytałam, że implanty na fundusz są zarezerwowane dla osób z grupami inwalidzkimi i przypadkami gdy ktoś nie ma już co najmniej 4 zębów. Taką fajną mamy opiekę zdrowotną w Polsce.
moniaelwin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 07:59   #67
kasprzyk
Raczkowanie
 
Avatar kasprzyk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 162
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Ja też jestem za implantami. To dziś chyba najwygodniejsza opcja. Zwróciłabym jednak uwagę na to, gdzie warto je wykonać. Na Śląsku prym w dziedzinie protetyki wiedzie chociażby klinika http://www.smigiel.net i sama zdecydowałam się swego czasu właśnie na jej usługi.
kasprzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 17:38   #68
Patrycja3311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 14
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

A może któraś robiła implanty w Warszawie? Zależy mi na perfekcyjnym wykonaniu, ale nie chcę wydać fortuny. Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć? Implant dla mojej mamy nie dla mnie.
Patrycja3311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 10:21   #69
Ms_Camille
Raczkowanie
 
Avatar Ms_Camille
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 68
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

@Patrycja3311 jak mama chce robić w W-wie implanty to musi się liczyć z wyższą ceną niż w mniejszych miastach-tu wszystko jest w końcu droższe Robiłam implant górnej trójki dwa lata temu, tylko, że jeździłam do Łodzi do kliniki JMC na złotnie, bo po przeliczeniu kosztów dojazdów i tak zaoszczędziłam 1000 zł w porównaniu do tego, jak bym robiła w Wawie. Generalnie wszystko zamknęło się w 7 wizytach. Co najważniejsze-zabieg praktycznie nie boli. Najlepiej nie oglądaj zdjęć w necie, bo niektóre są okrótne i na samą myśl, że mają mi wiercić w szczęce śruby, było mi słabo, a ostatecznie źle nie było
Ms_Camille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 18:07   #70
Albusdent
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 16
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Na cokolwiek się zdecydujesz, ważne żeby lekarz, do którego się zgłosisz, zabieg przeprowadził z ogromną dokładnością i zachowaniem zasad higieny.By odpowiedział na wszystkie nurtujące Cię pytania i wątpliwości - tym bardziej, że jest to poważny zabieg.
Albusdent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 12:40   #71
migdaska
Raczkowanie
 
Avatar migdaska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 309
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Ja również na Twoim miejscu zdecydowałabym się na implanty. Ich wszczepienie polega na wywierceniu otworu w kości i umieszczeniu w niej implantu ( więcej o tym przeczytasz na http://odent.pl/zakladanie-implantu-przebieg/) Na stronie pisze również, że zabieg jest bezbolesny i trwa od 30 min-2h. Efekt wygląda bardzo naturalnie i jest długotrwały. Myślę, że nie ma się czego bać.
migdaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 10:49   #72
donusiaa
wiatr we włosach
 
Avatar donusiaa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 24
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

też miałam podobny dylemat, aż nie zaczęłam doczytywać i ogarniać tej kwestii tutaj http://www.unidentunion.pl/leczenie/implantologia/faq i w końcu też się od razu na wstawienie implantu tam zdecydowałam.
donusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 00:06   #73
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Implanty są chyba trwalsze i służą przez lata. Ale to też zależy jakie wybierzesz ja akurat mam firmy nobel biocare ale jestem z nich zadowolona zresztą są jednymi z lepszych produktów na rynku. Wyglądają i zachowują się jak naturalne zęby. Ładnie to wygląda jak się ma całe uzupełnienie no i jest czym gryźć
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 19:56   #74
joannakamila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez Darkana Pokaż wiadomość
Implanty są chyba trwalsze i służą przez lata. Ale to też zależy jakie wybierzesz ja akurat mam firmy nobel biocare ale jestem z nich zadowolona zresztą są jednymi z lepszych produktów na rynku. Wyglądają i zachowują się jak naturalne zęby. Ładnie to wygląda jak się ma całe uzupełnienie no i jest czym gryźć


Implanty to super rzecz- moja mama wstawiała niedawno i jest przeszczęsliwa. Całkiem inny komfort życia. Widzę codziennie jak się uśmiecha, a nie ukrywa zęby. Cały zabieg trwał bardzo krótko. Polecam klinikę soldent w warszawie - pełen profesjonalizm!
joannakamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 19:44   #75
LittleRosa
Raczkowanie
 
Avatar LittleRosa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz
Wiadomości: 70
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Darkana - implanty są zdecydowanie trwalsze. Nobel biocare jest akurat liderem na rynku stomatologicznym, więc nie dziwię się, że razem ze stomatologiem wybraliście ich produkt. Nie dość, że te implanty wyglądają jak w pełni zdrowe zęby, to jeszcze nie niszczą naszych pozostałych. Ja też jestem zadowolona.
LittleRosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 11:07   #76
Iponka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Zdecydowanie polecam implanty. W gabinecie Uni-Med można poddać się usłudze wszczepienia ich w atrakcyjnej cenie. I są one trwałe i estetyczne. Naprawdę warto zastanowić się nad wstawieniem. http://www.unimed.szczecin.pl/
Iponka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 10:21   #77
Frezja4455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 21
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Ja mam implanty i mosty porcelanowe na nich osadzone. Niestety musiałam zrobić prawie cała buzie bo stracilam zęby w wypadku. Mimo pierwszego szoku i zalamania (mam dopiero 40 lat) teraz jestem baaardzo zadowolona z efektu, moge wreszcie normalnie jesc i smiac sie Jestem przeszczesliwa i nie moge nadziekowac sie mojej dentystce jesli wiec juz ktos musi to polecam takie rozwiazanie.
Frezja4455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 16:58   #78
kulka_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez Frezja4455 Pokaż wiadomość
Ja mam implanty i mosty porcelanowe na nich osadzone. Niestety musiałam zrobić prawie cała buzie bo stracilam zęby w wypadku. Mimo pierwszego szoku i zalamania (mam dopiero 40 lat) teraz jestem baaardzo zadowolona z efektu, moge wreszcie normalnie jesc i smiac sie Jestem przeszczesliwa i nie moge nadziekowac sie mojej dentystce jesli wiec juz ktos musi to polecam takie rozwiazanie.
Witam

A u kogo Pani robiła? Mam jedynki do wymiany i zależy mi na estetycznym wyglądzie i profesjonalnym podejściu.
kulka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 08:29   #79
Frezja4455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 21
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez kulka_20 Pokaż wiadomość
Witam

A u kogo Pani robiła? Mam jedynki do wymiany i zależy mi na estetycznym wyglądzie i profesjonalnym podejściu.
Robiłam u takiej młodej Pani doktor, w Lędzinach koło Mysłowic. Ogólnie cały personel z którym mialam do czynienia był dosyc młody, ale bardzo sie starali, widać było zaangazowanie, widac było że im zalezy. Miałam dużo wątpliwośc, więc kilkakrotnie dzwoniłam, pytałam , troche im zawracalam głowe tymi telefonami, ale chcialam wiedziec wszystko, po prostu sie balam, ale nie dali mi odczuc że "przeszkadzam " Jesli Pani chce moge podac namiary.
Frezja4455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 21:14   #80
kasiaflor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Zdecydowanie implanty. Ja wstawiałam dwa w klinice Soldent w Warszawie. Długo szukałam dobrej kliniki bo zależało mi na szybkim wstawieniu ubytków, estetycznym (naturalnym) wyglądzie no i kwestia finansowa tez musiała być przyzwoita. Poszłam do Soldentu, z polecenia, na konsultacje. Wszyystko mi tam wyjaśnili, odpowiednio się zajeli i za kilka dni miałam nowy piękny uśmiech
kasiaflor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 10:04   #81
Frezja4455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 21
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez kasiaflor Pokaż wiadomość
Zdecydowanie implanty. Ja wstawiałam dwa w klinice Soldent w Warszawie. Długo szukałam dobrej kliniki bo zależało mi na szybkim wstawieniu ubytków, estetycznym (naturalnym) wyglądzie no i kwestia finansowa tez musiała być przyzwoita. Poszłam do Soldentu, z polecenia, na konsultacje. Wszyystko mi tam wyjaśnili, odpowiednio się zajeli i za kilka dni miałam nowy piękny uśmiech
Za kilka dni...? To ciekawe...z tego co sie orientuje po wszczepieniu implantow kilka dni nie wystarczy zeby miec skonczona prace...
Frezja4455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 11:32   #82
reniiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Implanty rzeczywiście są droższe, ale zdecydowanie bardziej wytrzymałe, spotkałam się nawet z opiniami, że ich trwałość szacuje się na 40 lat. To najkorzystniejsze rozwiązanie dla osób z brakami w uzębieniu, nie dość, że wyglądają naturalnie, to jeszcze ich funkcjonalność jest zbliżona do prawdziwych zębów. Zwróć uwagę, że na rynku są dostępne różne implanty zębowe, tutaj masz opisane te najbardziej popularne:https://www.tourmedica.pl/blog/rodza...atologicznych/
reniiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 12:43   #83
Dentamax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

W przypadku braków w uzębieniu spowodowanych różnymi przyczynami najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem będą http://dentamax.com.pl/implanty-zebow-krakow/ <- profesjonalne implanty zębów w Krakowie!
Dentamax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 12:37   #84
liska_miska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

No niestety wprowadzenie implantu to nie jest tania sprawa, w ogóle zęby nie są tanią sprawą. Ja płaciłam za jeden 2300 zł, ale efekt jest bardzo naturalny i było warto. Mnie to bardzo pomogło głównie ze względu na ten komfort, że już mogę się normalnie uśmiechać itd. wcześniej aż wstyd było. No cóżâ€Ś ja akurat sama doprowadziłam swoje zęby do takiego stanu i teraz już wiem, że trzeba bardzo dbać, ale była to droga lekcja, bo potrzebowałam aż 4 implantów. :P Robiłam w Krakowie i z tego, co wiem to można tam też wstawić implant od razu po usunięciu zęba, więc nie ma jakiegoś czekania.
http://www.pro-orto-dent.pl/Implanty.html na stronce są numery podane to lepiej wcześniej zadzwonić i się dogadać co i jak. Tu masz jeszcze fajną stronę z rankingiem dentystów http://dentysta.eu/ranking-dentystow/ może akurat Ci to pomoże się zdecydować

Edytowane przez liska_miska
Czas edycji: 2016-10-04 o 12:22
liska_miska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 08:00   #85
macmiki
Raczkowanie
 
Avatar macmiki
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 465
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Implanty można cały czas zakładać Co prawda z czasem zanika kość, ale to też idzie odbudować. Nie wiem, wydaje mi się, że to wygodniejsze rozwiązanie. Taki implant to w zasadzie jak swój ząb już Moja mama ma jednego (chyba czwórka lub piątka, teraz nie pamiętam już nawet), zakładała go jakieś 6 lat temu, do teraz nie ma żadnych problemów, naturalnie też wygląda. Zakładała go w klinice Impladent w Warszawie (już o nich kiedyś tutaj wspominałam). Niestety nie pamiętam kosztów, choć przez te wszystkie lata to się już pewnie i cena zmieniła pewnie. Ale coś mi się kojarzy, że to było coś koło 5 tysięcy (?), jakoś tak.

Co do tych porcelanek... jak to się zakłada? Bo podejrzewam, że to teraz też idzie naturalnie zrobić, w końcu technologie idą do przodu. Ale zaraz przypomina mi się wychowawczyni z podstawówki - miała taki drucik z przodu wystający
macmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 10:50   #86
Frezja4455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 21
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez macmiki Pokaż wiadomość
Implanty można cały czas zakładać Co prawda z czasem zanika kość, ale to też idzie odbudować. Nie wiem, wydaje mi się, że to wygodniejsze rozwiązanie. Taki implant to w zasadzie jak swój ząb już Moja mama ma jednego (chyba czwórka lub piątka, teraz nie pamiętam już nawet), zakładała go jakieś 6 lat temu, do teraz nie ma żadnych problemów, naturalnie też wygląda. Zakładała go w klinice Impladent w Warszawie (już o nich kiedyś tutaj wspominałam). Niestety nie pamiętam kosztów, choć przez te wszystkie lata to się już pewnie i cena zmieniła pewnie. Ale coś mi się kojarzy, że to było coś koło 5 tysięcy (?), jakoś tak.

Co do tych porcelanek... jak to się zakłada? Bo podejrzewam, że to teraz też idzie naturalnie zrobić, w końcu technologie idą do przodu. Ale zaraz przypomina mi się wychowawczyni z podstawówki - miała taki drucik z przodu wystający
Korony porcelanowe zakłada się na własne oszlifowane wczesniej zęby lub właśnie na implanty...zależy kto czym w buzi dysponuje Efekt jest bardzo naturalny-sama mam i tak mysle, znajomi tez potwierdzaja Nie ma drucików ani nic podobnego , tylko zęby
Frezja4455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 13:46   #87
macmiki
Raczkowanie
 
Avatar macmiki
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 465
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez Frezja4455 Pokaż wiadomość
Korony porcelanowe zakłada się na własne oszlifowane wczesniej zęby lub właśnie na implanty...zależy kto czym w buzi dysponuje Efekt jest bardzo naturalny-sama mam i tak mysle, znajomi tez potwierdzaja Nie ma drucików ani nic podobnego , tylko zęby
A to chyba wiem co to jest A to takie z drucikiem co to?
macmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 11:01   #88
Frezja4455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 21
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez macmiki Pokaż wiadomość
A to chyba wiem co to jest A to takie z drucikiem co to?
Nie mam pojęcia...
Frezja4455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 13:47   #89
wika0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Implanty to zazwyczaj duży koszt, ale uważam, że nie ma co oszczędzać na zdrowiu i czymś co będzie na stałe w naszej jamie ustnej...mój szwagier wstawiał sobie implanty w Krakowie, szukaliśmy mu naprawdę dobrego specjalisty i znaleźliśmy się stronę Inter Masters Poland, wielu implantologów o najwyższych kwalifikacjach http://implantmasterspoland.pl/kliniki-master
Polecam!
wika0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 13:25   #90
macmiki
Raczkowanie
 
Avatar macmiki
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 465
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Ej, zobaczyłam, że mój dentysta jest w jakimś stowarzyszeniu Implant Masters Poland, na ich stronie można znaleźć adresy lekarzy z całej Polski - tych bardziej pro Wyjaśniają też co nieco o samych implantach.
macmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-03 16:20:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.