Nadpotliwość - botox? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-26, 12:16   #1
MikiTr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1

Nadpotliwość - botox?


Drodzy

Mam ogromny problem z nadtpotliwością - dotyczy to całego ciała ale przede wszystkim pach oraz stóp. Problem konsultowałem już z kilkoma specjalistami i przyjmowałem różne "mające pomóc" preparaty i problem wciąż trwa. Doskwiera mi to zwłaszcza podczas spotkań biznesowych gdzie wyglądam na zestresowanego lub nie radzącego sobie z różnymi kwestiami mimo iż w środku jestem chłodniejszy niż stal
Wyczytałem że medycyna estetyczna oferuje leczenie botoksem w tej kwestii. Czy ktoś korzystał już z takich zabiegów? Na czym to dokładnie polega? Zabieg jest bolesny

Dzięki
MikiTr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 13:01   #2
annnia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 35
Dot.: Nadpotliwość - botox?

MikiTr, ja korzystam od jakiegos czasu z tego zabiegu. mam natomiast wylacznie doswiadczenie z ostrzykiwaniem botoxem pach - tam mialam najwiekszy problem. Efekt jest genialny, mozesz z pewnoscia zapomniec o klopoliwych plamach na koszulce;/
Minusem jest, ze zabieg trzeba regularnie ponawiac i ze tez nie nalezy do tanjtanszych. Warto wybrac dobrego lekarza zeby odpowiednio wprowadzil toksyne. W przeciwynym wypadku zabieg moze nie przyniesc zamierzonego efektu. Ja widzac roznice napewno bede kontynowac - nawet pomimo ceny. Gdybys miala jeszcze jakies pytania chetnie odpowiem.
annnia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 08:57   #3
martamak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 106
Dot.: Nadpotliwość - botox?

Botox jest jedną z najskuteczniejszych metod w walce z nadpotliwością, toksyna botulinowa hamuje wytwarzanie potu w gruczołach potowych, zabieg zdecydowanie wart swojej ceny
martamak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 16:34   #4
maajka1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Nadpotliwość - botox?

Trafiłam chyba na dobry wątek. Również borykam się z nadpotliwością. Opiszcie proszę zabieg o którym mowa dokładnie. PRzeczytałam, że trzeba go powtarzać. Jak często? No i koszt... Dzięki z góry
maajka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 13:38   #5
MagdaO_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Nadpotliwość - botox?

Miałam ten sam problem. Koleżanka poleciła mi botox i faktycznie muszę przyznać, że problem zniknął. Ja robiłam zabieg w Centrum Medycznym przy Teatrze w Łodzi u dr Beaty Rajkowskiej i mogę z czystym sumieniem ją polecić
MagdaO_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 10:54   #6
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Nadpotliwość - botox?

ale nie tylko botox jest sposobem na nadpotliwość, są też inne zabiegi. Tutaj https://www.youtube.com/watch?v=E6g-vk7fBs0 oglądałam o rf mikroigłowej jako lepszym sposobie, żeby się pozbyć nadpotliwości
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 13:38   #7
Specjalista Aspazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 43
Dot.: Nadpotliwość - botox?

Oczywiście do leczenia nadpotliwości stosuje się toksynę botulinową. Zabieg polega na miejscowym śródskórnym wstrzykiwaniu botoksu. Dochodzi wtedy do blokady działania nerwów, które odpowiadają za pracę gruczołów wydzielania zewnętrznego. Taka blokada utrzymuje się przez okres pół-jednego roku. Jest to zabieg minimalnie bolesny, ale wykonywany na stopach czy dłoniach, czasami wymaga znieczulenia. Czas wykonania takiego zabiegu to kilka-kilkanaście minut
Specjalista Aspazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-01 14:38:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.