Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-01, 16:31   #3451
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Techniczna strona bardzo kuleje, linie, kropki, odległości między nimi ... Takie tatuaże są strasznie trudne i naprawdę wymagają pewnej ręki
... ale poprawisz kolory i najważniejsze że Tobie się podoba
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 16:38   #3452
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Najgorsze jest to że na zdjęciach wszystko wyglądało ok. Dziewczyna przyjechała na spota do Redberry we Wrocławiu, więc też nie byle jakie studio w piwnicy. A mam teraz wrażenie, jakbym jej tam dupę po prostu zawracała, no i potem ze strony studia, że wszystko jest ok.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 17:23   #3453
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

To mellow ink?
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 17:36   #3454
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Tak, u niej robiłam.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 18:09   #3455
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez eaven Pokaż wiadomość
Tak, u niej robiłam.
Jakie Ty masz piękne włosy
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 18:16   #3456
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Niebieski generalnie jest jednym z mniej uczulających kolorów (największy problem to czerwienie i pochodne), ale problematyczny bywa biały i być może to jego wina.
Nie wiem czy jest sens isc do studia - oni nie są lekarzami. Powiedzą Ci pewnie to samo co można wyczytać w necie.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 18:31   #3457
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Co do włosów to dziękuję

Właśnie szukam jakiegoś dermatologa, najgorzej, że jest ten majowy weekend. Znalazłam jakąś polecaną panią, można umówić wizytę przez ten portal znanylekarz, ale trochę się cykam, czy to w ogóle działa żeby później się nie okazało, że przyjadę i nie jestem jednak umówiona. Korzystała któraś z Was z takiej rejestracji?
eaven jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-01, 18:31   #3458
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;73411516]I co z tym będziesz robiła? Idziesz do lekarza?

Moje pytanie: jak długo może swędzieć tatuaż? Ja swój jeszcze czasami czuję, głównie jak jest pod ubraniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

mnie czasem i po miesiącu zaswędzi - a jak jest ciepło i skóra się poci to tym bardziej.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 18:39   #3459
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez eaven Pokaż wiadomość
Co do włosów to dziękuję

Właśnie szukam jakiegoś dermatologa, najgorzej, że jest ten majowy weekend. Znalazłam jakąś polecaną panią, można umówić wizytę przez ten portal znanylekarz, ale trochę się cykam, czy to w ogóle działa żeby później się nie okazało, że przyjadę i nie jestem jednak umówiona. Korzystała któraś z Was z takiej rejestracji?
Podobają mi się jej styl, podobne rzeczy robi Ferous, szkoda, ze tak wyszło

Tak i wszystko było ok. Z tego co kojarzę przyszedł sms z potwierdzeniem wizyty i przypomnienie w jej dniu. Rejestrowałam się z kilkudniowym wyprzedzeniem.
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 18:45   #3460
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Jestem rozczarowana, ukrywać nie będę. Kupiłam Tribiotic, jutro pokażę się tam, bo Mariusz Trubisz obiecał na to zerknąć. A na piątek umówiłam się przez tę stronę. Najwyżej jeszcze w czwartek potwierdzę telefonicznie, czy wszystko ok z wizytą. Mam nadzieję, że uda się poprawić te kolory, bo inaczej chyba w łeb sobie palnę. Tyle wybierania, tyle czekania, kasy, a wyszło jak wyszło. Do Ferrous miałam na początku iść, ale nie było już terminów, polecili mi właśnie w studiu Mellow ink. Styl też mi odpowiadał a skończyło się... no słabo.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 20:03   #3461
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
mnie czasem i po miesiącu zaswędzi - a jak jest ciepło i skóra się poci to tym bardziej.
Dzięki za odpowiedź
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-01, 21:39   #3462
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dziewczyny, po jakim czasie mogę zacząć nosić normalne dżinsy na tatuaż na biodrze? Już mam dość tych legginsów, pierwsza wylinka już za mną, ale chyba jeszcze będzie się złuszczać bo swędzi jak diabli. Tatuaż ma 6 dni
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 10:57   #3463
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość

A potem ani sie nie obejrzysz i skonczysz z rękawami
nawet nie widzę innej opcji
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 12:51   #3464
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po jakim czasie mogę zacząć nosić normalne dżinsy na tatuaż na biodrze? Już mam dość tych legginsów, pierwsza wylinka już za mną, ale chyba jeszcze będzie się złuszczać bo swędzi jak diabli. Tatuaż ma 6 dni
6 dni to jeszcze świeża sprawa, ja bym poczekała z tydzień czy dwa. Ale to też zależy czy będzie Ci wygodnie, no i żeby tatuaż się nie poobcierał.

Byłam pokazać tatuaż i uwaga... Było podejrzenie alergii, a tymczasem za głęboko był wbity biały. Na szczęście nic nie jest spuchniete, nic się nie sączy, smaruję Tribioticiem i jest już lepiej, goi się to to. Widać, że niechętnie to oznajmili, że to wina Ani, no ale przynajmniej wiem co było przyczyną. Dogadałam się, że normalnie zapłacę i Mariusz mi to poprawi w sierpniu. Bo u niej już nie chcę szczerze mówiąc. Przy okazji mam nadzieję, że wyrwę przy zapisach u niego całą sesję, a nie tylko z 1,5h. Od razu mogłabym zacząć plecy albo żebra po bokach Wizytę u dermatologa póki co zostawiam, zobaczę jak będzie to wyglądało.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 14:13   #3465
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Serio tak się może stać? No i co teraz z tym białym, co się z tym dzieje?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 14:21   #3466
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

No skórę można przeorać, ale nie sądziłam, że mnie to spotka. Tym bardziej, że to nie pierwsze lepsze studio i sami mi ją polecili :/ Teraz muszę czekać aż się zagoi, będę miała na pewno blizny, ale takie do zakrycia, bo tragedii nie ma. No i w sierpniu położę od nowa cały kolor, ale bez białego, bo to ogólnie ciężki pigment (nie wiem czemu się podjęła, nawet słowem nie mówiła, że coś nie tak). Zamiast tego weźmiemy jakiś jasny błękit, żeby to wyrównać. Pytałam czy jest bardzo źle, to na szczęście Mariusz mówił, że jest to do zrobienia, ale muszę co najmniej dwa miesiące czekać, aż się to wygoi dobrze.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 14:23   #3467
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

OMG współczuję Ci Piękny tatuaż, tak to spieprzyć :/ Oby dało się naprawić.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 16:03   #3468
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez eaven Pokaż wiadomość
No skórę można przeorać, ale nie sądziłam, że mnie to spotka. Tym bardziej, że to nie pierwsze lepsze studio i sami mi ją polecili :/ Teraz muszę czekać aż się zagoi, będę miała na pewno blizny, ale takie do zakrycia, bo tragedii nie ma. No i w sierpniu położę od nowa cały kolor, ale bez białego, bo to ogólnie ciężki pigment (nie wiem czemu się podjęła, nawet słowem nie mówiła, że coś nie tak). Zamiast tego weźmiemy jakiś jasny błękit, żeby to wyrównać. Pytałam czy jest bardzo źle, to na szczęście Mariusz mówił, że jest to do zrobienia, ale muszę co najmniej dwa miesiące czekać, aż się to wygoi dobrze.
czyli dobrze typowałam, że to wina białego. Generalnie to problematyczny kolor i nie powinno się nim robić dużych powierzchni - zwłaszcza na pierwszy raz.
Zwłaszcza, że biały nawet jak dobrze złapie, to może szybko ''zblednąć", niektórym w ogóle nie siada (i znika już w procesie gojenia), a niektórym nie siada plus się paprze jak Tobie.
Opowiadał mi kiedyś Kosa, że poprawiał tatuaż, gdzie była cała wielka powierzchnia na biało i wyglądała jak gigantyczny przypalony kożuch na mleku.

Mariusz jest świetny - sama się czaję na jakieś maleństwo od niego - na pewno nie będziesz żałować.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po jakim czasie mogę zacząć nosić normalne dżinsy na tatuaż na biodrze? Już mam dość tych legginsów, pierwsza wylinka już za mną, ale chyba jeszcze będzie się złuszczać bo swędzi jak diabli. Tatuaż ma 6 dni
odczekałabym min 2 tygodnie po tatuowaniu, aż skóra pokryje się porządnym naskórkiem. Chyba, że to jakieś luźne cienkie jeansy i nie będzie Ci mocno tarły.
Ja przy udach i biodrze nie nosiłam jeansów (wąskich) przez miesiąc - nawet jak chciałam to jednak był dyskomfort - ból i/lub swędzenie
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 21:27   #3469
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------



odczekałabym min 2 tygodnie po tatuowaniu, aż skóra pokryje się porządnym naskórkiem. Chyba, że to jakieś luźne cienkie jeansy i nie będzie Ci mocno tarły.
Ja przy udach i biodrze nie nosiłam jeansów (wąskich) przez miesiąc - nawet jak chciałam to jednak był dyskomfort - ból i/lub swędzenie
Hm, to chyba jednak zaczekam. Na szczęście zrobiło się trochę cieplej i pojawiła mi się opcja sukienka + pończochy (kończą się pod tatuażem).
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-03, 02:04   #3470
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Wow, nawet nie wiedziałam, że tyle kłopotu może być z białym, może i lepiej, bo bym się pewnie bała, a tymczasem to mój jeden z dominującch kolorów. I brak problemów.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 08:07   #3471
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość

odczekałabym min 2 tygodnie po tatuowaniu, aż skóra pokryje się porządnym naskórkiem. Chyba, że to jakieś luźne cienkie jeansy i nie będzie Ci mocno tarły.
Ja przy udach i biodrze nie nosiłam jeansów (wąskich) przez miesiąc - nawet jak chciałam to jednak był dyskomfort - ból i/lub swędzenie
Kurde, ja 2 dni po zrobieniu uda chodziłam w rurkach (foliowałam) I się pięknie zagoiło, ale to w sumie same kreski i kropki, może dlatego. Dziś też idę robić dalej to samo udo i chyba przerzucę się na dresik na jakiś czas na wszelki wypadek.
A 2 dni temu koleżanka mi handpoke robiła- dziwne uczucie, inaczej niż przy maszynce. Jakby ktoś mi włoski pęsetą wyrywał
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 08:31   #3472
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja w niedziele sie tatuuje

Mi bialy nie siada i zawsze trzeba go dobijać, dla odmiany mojemu mezowi zawsze ladnie (i na biało) sie wygoi.. Wiec niestety nie ma reguły.

Jesli chodzi o tatuaz na udzie, ja nosilam normalnie spodnie i foliowalam. Przez pierwsze pare dni byly to luzniejsze materialowe, a pozniej juz normalnie jeansy.

Jakkolwiek co masz na udzie?
Tak sie teraz zastanawiam, bo bylam na profilu mellow ink, czy Ania ma sama duzo tatuazy? Bo na profilowym nie widac ani jednego
__________________
instagram: wieszjakjest

Edytowane przez gozia
Czas edycji: 2017-05-03 o 08:38
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 08:47   #3473
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja po robieniu tatuazu na udzie nosiłam rurki juz po paru dniach, ale foliowalam, zeby nie obcierały. Jak bylam w dłuższej trasie to legginsy. Teraz nosilabym spódnice

Co do białego to u mnie tez jest z tym problem. Kilka lat temu robiłam dwie róże w bodajże tygodniowym odstępie, były cieniowane białym. W jednej rozy biały sie ładnie wbil, w drugiej nie, wiec trochę sie roznia... na udzie tez bialego niezbyt wiele mi zostalo. Takze to chyba zalezy od dnia, od miejsca, od organizmu i buk wie od czego tam jeszcze.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 11:06   #3474
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
Ja w niedziele sie tatuuje

Mi bialy nie siada i zawsze trzeba go dobijać, dla odmiany mojemu mezowi zawsze ladnie (i na biało) sie wygoi.. Wiec niestety nie ma reguły.

Jesli chodzi o tatuaz na udzie, ja nosilam normalnie spodnie i foliowalam. Przez pierwsze pare dni byly to luzniejsze materialowe, a pozniej juz normalnie jeansy.

Jakkolwiek co masz na udzie?
Tak sie teraz zastanawiam, bo bylam na profilu mellow ink, czy Ania ma sama duzo tatuazy? Bo na profilowym nie widac ani jednego
A'propos - gratulacje
Pieknie wyglaliscie

(Podgladam na insta
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 11:07   #3475
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ania na pewno ma jedno przedramię (czerwono-czarne kwiaty itd.), jakieś drobnostki na palcach, a tak to była w bluzie i długich spodniach, więc się nie przyglądałam.

U mnie najgorsze jest to, że mam po prostu spieprzoną sprawę w trakcie robienia. Mam biały fragment, który normalnie siadł, a obok nie i jest taka jasna plama na tle tej zaczerwienionej skóry Liczę na to, że po wygojeniu nie będzie się aż tak w oczy rzucać, bo sama w sobie blada jestem. Do tego sam M. niechętnie przyznawał (bo przy dziewczynie, która tam na recepcji pracuje), że to wina Ani i rzucił tekstem, że "taka jest tu polityka" - czyli chyba choćby nie wiem co się działo, to się nie przyznają, że to wina artysty? No trochę niepoważne, ale cieszę się, że chociaż on jeden był szczery i wprost powiedział, że mi za głęboko wbiła, bo pewnie jej ciężko wchodził. Dobrze, że akurat on mi to poprawi. Studio oferowało mi bezpłatną poprawkę, ale u Mellow ink. Nie chcę ryzykować, że znowu mnie zaora.
Z samym tatuażem jest już o wiele lepiej, używam tego Tribioticu i widać znaczącą poprawę.

Dziewczyny, a przychodzi wam do głowy ktoś, kto robi właśnie w stylu coś pomiedzy tym Ani czy Ferrous a stylem Mariusza (mam na myśli jego prace, na których jest sam dotwork + kolor)? Chcę zrobić właśnie jakieś ładne przejście od jednego stylu do drugiego i tak sobie przeglądam w poszukiwaniu kogoś.

Edytowane przez eaven
Czas edycji: 2017-05-03 o 11:09
eaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 17:42   #3476
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
Ja w niedziele sie tatuuje

Jakkolwiek co masz na udzie?
Tak sie teraz zastanawiam, bo bylam na profilu mellow ink, czy Ania ma sama duzo tatuazy? Bo na profilowym nie widac ani jednego
A co robisz?

Takiego badylka mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1493829685358.jpg (42,9 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: png Bez nazwy-5.png (287,7 KB, 123 załadowań)
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>



Edytowane przez Jakkolwiek
Czas edycji: 2017-05-03 o 18:04
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 21:06   #3477
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

stupid-girl A dziekuje dziekuje, ja Ciebie tez czasami podgladam :P

Jakkolwiek Fajny ten bydlak i ten nad nim tez kozacki!
Ja jeszcze nie wiem co robie, mam wybrane 3 wzory i z nich musze wybrac dwa , wiec zobaczymy co bedzie lepiej pasowało na ręce. Dziaram sie u Cassandry Frances (https://www.instagram.com/cassandrafrancestattoo/), chce od niej caly rekaw miec, wiec powoli bedziemy zapelniac wolne miejsce.
Mam w maju 3 tatuaze zabookowane... mialy byc dwa, ale udało mi sie wcisnąć do Charlotte Eleanor, ktora robi bajeczne zwierzeta i flore (https://www.instagram.com/charlotte_eleanor88/?hl=en) wiec beda trzy, a w nastepnym miejsiacu jest konwent w Bristolu, mialam nic nie robic, ale pewnie wyjdzie jak zawsze ...
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 12:14   #3478
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
stupid-girl A dziekuje dziekuje, ja Ciebie tez czasami podgladam :P

Jakkolwiek Fajny ten bydlak i ten nad nim tez kozacki!
Ja jeszcze nie wiem co robie, mam wybrane 3 wzory i z nich musze wybrac dwa , wiec zobaczymy co bedzie lepiej pasowało na ręce. Dziaram sie u Cassandry Frances (https://www.instagram.com/cassandrafrancestattoo/), chce od niej caly rekaw miec, wiec powoli bedziemy zapelniac wolne miejsce.
Mam w maju 3 tatuaze zabookowane... mialy byc dwa, ale udało mi sie wcisnąć do Charlotte Eleanor, ktora robi bajeczne zwierzeta i flore (https://www.instagram.com/charlotte_eleanor88/?hl=en) wiec beda trzy, a w nastepnym miejsiacu jest konwent w Bristolu, mialam nic nie robic, ale pewnie wyjdzie jak zawsze ...
Dzieki cala noge sobie chce w polnych kwiatkach i jakichs zwierzatkach machnac w przyszlosci
Cassandra mega, robiłabym i trochę zazdroszcze. Poka jak zrobisz
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 21:31   #3479
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

przybyły mi dwie nowości

zmieniłam zdanie udo to sama przyjemność
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kk.jpg (37,8 KB, 148 załadowań)
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 08:13   #3480
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
przybyły mi dwie nowości

zmieniłam zdanie udo to sama przyjemność
Super
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-24 14:49:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.