H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-14, 18:18   #331
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Jedno jest pewne, każdy chciałby otrzymać swoje zamówienie jak najszybciej i dla mnie zrozumiałe jest w takim wypadku narzekanie (oczywiście nie mam na myśli straszenia policja ) skoro firma nie zabezpieczyła się wcześniej i nie zmieniła czasu dostawy na wykonalny dla nich. Maja nauczkę na przyszłość i raczej wątpię ze udobruchali ludzi tymi -15%, niesmak pozostał jakby nie było. Tak wielka firma powinna być jednak bardziej profesjonalna. Oczywiście ze większość mimo rozgoryczenia i tak do nich wróci i będzie dalej zamawiać bo jednak maja konkurencyjne ceny, szczególnie podczas różnych "akcji" a raczej nikt nie lubi przepłacać

Co do kurierów ja akurat mam zazwyczaj przygotowana kwotę lub w taki sposób ze musi mi wydać równa kwotę np 10zl (o co zawsze pytam czy będzie mieć wydać bo nie mam inaczej), często tez zaokrąglam w górę tzn z końcówki z 2zl daje do 5zl i mówię żeby już nie szukał drobnych (na szczęście mój kurier ma ludzki odruch i mimo wszystko zawsze sięga do kieszeni ). Pewnie gdybym miała takiego bezczelnego gościa jak Morelle tez w końcu bym nie wytrzymała a później miała dla niego zawsze wyliczona kwote co do grosika


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez kamilove
Czas edycji: 2017-12-14 o 18:19
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 18:26   #332
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Dziewczyny Wam też nie działa filtrowanie na zakładce "-40%"?
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 18:53   #333
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Serio ktoś straszył ich policja? cos ominelam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na fb że jak nie wyślą paczek to zgłaszają sprawę na policję.
Wiem że każdy chciałby dostać paczkę najlepiej na drugi dzień ale też ludzie przyzwyczaili się że muszą mieć już teraz natychmiast. Firma może i zatrudnila dodatkowych ludzi ale przeceny dali niezłe w porównaniu do innych i pewnie wyszło więcej niż się spodziewali. Zawsze może kilka, kilkanaście osób odejść, zachorować, wziąć urlop na żądanie. Z pewnymi rzeczami się nic nie zrobi. Poza tym naprawdę nie jest łatwo znaleźć kogoś ogarniętego do pracy.
Dali rabat i darmowa dostawę, jakby mieli ludzi w tyłku to by nic nie zrobili. W Ezebrze, kontigo itp. Podobnie. Ludzie po dwa tygodnie czekają. Święta
Mam wrażenie że od ostatnich świąt ludzie coraz więcej kupują. Wcześniej był szał ale ostatnio to już całkiem. W sumie wcześniej nie było słychać o black friday aż tak, dopiero niedawno.
W przyszłym roku lepiej nie będzie.


Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-14, 23:00   #334
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

witam po dłuższej nieobecnosci

ale zaczęli z tymi wyprzedażami... u mnie zakupy iście wiosenne, parka moro, trencz (to chyba najładniejszy trencz jaki do tej pory widzialam w sieciowkach.... kolor , fason), wszystko min. 50-70procent taniej.
Skusiłam się jeszcze na barokowe spodnie, mialam je na oku przed %, tez je polecam bo fajnie leżą.
__________________
Hania
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 06:57   #335
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie raz mu szłam na rękę. Wiem, że przy zmianie terminu doręczenia dpd dostaje po premii. Więc zostawia mi paczki na klatce i podpisuje sobie odbiór. Ja za kilka dni je zabieram. Więc staram się wyjść na przeciw.
Tym bardziej nie wydawanie reszty jak się ją ma uważam za niefajne.

Mój kurier za czasów tych dużych rabatów co to się zamawiało i zamawiało... poprosił mnie, żebym w adresie zmieniła końcówkę adresu np 2/2, 2/3,2/4 ze on i tak mi dostarczy, a będzie miał premie liczona. Mój kurier z DPD to kurier idealny. Zawsze przychodzi na czas, odbiera zwroty na następny dzień, zostawi paczkę na korytarzu, podjedzie później i wydaje resztę co do grosza. Zawsze zamawiam DPD jak tylko się da. Ostatnio to nawet wniósł mi łóżko takie do składania! A wiadomo, ze nie musiałby bo waga, wymiary.... współczuje ci bo ja bym chyba oszalała z takim jakiego ty teraz masz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 09:27   #336
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Ciekawe czy teraz przyspieszą dostawę? Zamówiłam właśnie jedną rzecz, którą chciałabym dać jako prezent
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 09:33   #337
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy teraz przyspieszą dostawę? Zamówiłam właśnie jedną rzecz, którą chciałabym dać jako prezent
Ja bym na to nie liczyła...
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-15, 09:37   #338
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy teraz przyspieszą dostawę? Zamówiłam właśnie jedną rzecz, którą chciałabym dać jako prezent
Został tydzień do świąt. Oni nawet w normalnym okresie w roku często w tydzień się nie wyrabiali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 09:52   #339
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Ja bym na to nie liczyła...


Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Został tydzień do świąt. Oni nawet w normalnym okresie w roku często w tydzień się nie wyrabiali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No to będzie prezent na nowy rok


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 10:01   #340
Kdjdfn
Zakorzenienie
 
Avatar Kdjdfn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 082
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy teraz przyspieszą dostawę? Zamówiłam właśnie jedną rzecz, którą chciałabym dać jako prezent
Moje z 6.12 stoi, juz przestalam liczyc ze dostane je do swiat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kdjdfn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 10:06   #341
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez Kdjdfn Pokaż wiadomość
Moje z 6.12 stoi, juz przestalam liczyc ze dostane je do swiat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może jeszcze przyjdzie, w końcu jest jeszcze tydzień a chyba szał po bf w końcu się uspokoi Ja to nie wiem na co liczyłam
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-15, 10:22   #342
sunshine_25
Rozeznanie
 
Avatar sunshine_25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Kent, UK
Wiadomości: 679
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

W Mango w UK zaczely sie Private sales. Kod VIP17. -30%

Ostatnio na BF kod z UK dzialal w Polsce dzien wczesniej wiec jak ktos chce to probujcie

Choc wiem z doswiadczenia ze nie warto, kiedys pracowalam w Mango i jak zaczynala sie wyprzedaz ( w tym roku 21/12) to duzo rzeczy bylo -40% i -50% wiec taniej niz te 30%.
__________________
01.01.2009
22.12.2016
23.06.2018
sunshine_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 12:42   #343
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Morelle "Zwróciłam kurierowi uwagę, że mi reszty nie wydaje. Oj nie był zadowolony. .. w dodatku wozi ze sobą potw mojego zwrotu za 200 zł. ..
Potem mi brakuje końcówki, żeby płacić za paczki. .."

Tylko, może się Tobie narażę, w mailu wyraźnie jest napisane :"Proszę o przygotowanie odliczonej kwoty, kurier nie ma obowiązku posiadać gotówki ani wydawać reszty..." doczytaj, a potem osądzaj człowieka. Może nawet odmówić dostarczenia Ci paczki jeśli nie masz odliczonych pieniążków...

Edytowane przez aniakf
Czas edycji: 2017-12-15 o 12:45
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 12:56   #344
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez aniakf Pokaż wiadomość
Morelle "Zwróciłam kurierowi uwagę, że mi reszty nie wydaje. Oj nie był zadowolony. .. w dodatku wozi ze sobą potw mojego zwrotu za 200 zł. ..
Potem mi brakuje końcówki, żeby płacić za paczki. .."

Tylko, może się Tobie narażę, w mailu wyraźnie jest napisane :"Proszę o przygotowanie odliczonej kwoty, kurier nie ma obowiązku posiadać gotówki ani wydawać reszty..." doczytaj, a potem osądzaj człowieka. Może nawet odmówić dostarczenia Ci paczki jeśli nie masz odliczonych pieniążków...
Może Ty doczytaj, że resztę miał tylko mu się szukać nie chciało.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Mój kurier za czasów tych dużych rabatów co to się zamawiało i zamawiało... poprosił mnie, żebym w adresie zmieniła końcówkę adresu np 2/2, 2/3,2/4 ze on i tak mi dostarczy, a będzie miał premie liczona. Mój kurier z DPD to kurier idealny. Zawsze przychodzi na czas, odbiera zwroty na następny dzień, zostawi paczkę na korytarzu, podjedzie później i wydaje resztę co do grosza. Zawsze zamawiam DPD jak tylko się da. Ostatnio to nawet wniósł mi łóżko takie do składania! A wiadomo, ze nie musiałby bo waga, wymiary.... współczuje ci bo ja bym chyba oszalała z takim jakiego ty teraz masz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super Mój stary też taki był
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 13:12   #345
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Może Ty doczytaj, że resztę miał tylko mu się szukać nie chciało.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------



Super Mój stary też taki był

Chodziło mi tylko o to, że nie ma takiego obowiązku...tylko skoro sama go tak traktujesz, dlaczego się dziwisz, że nie jest miły...współczuje im. Sorry znikam stąd....kiedyś fajnie się Was czytało, ale już nie....
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 13:16   #346
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez aniakf Pokaż wiadomość
Chodziło mi tylko o to, że nie ma takiego obowiązku...tylko skoro sama go tak traktujesz, dlaczego się dziwisz, że nie jest miły...współczuje im. Sorry znikam stąd....kiedyś fajnie się Was czytało, ale już nie....
Przepraszam bardzo jak go traktuje?
Chyba coś przeoczyłam

Nie pamiętam Cie z żadnego wątku hm.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Dla Twojej informacji - spytalam ile kosztowała paczka? Na co on od razu odp, że nie Ma końcówki. Za chwilę się znalazła. Nie widzę w tym pytaniu nic niewłaściwego.

Pisałam też, że często idę mu na rękę. Ale tak to jest jak się wybiórczo czyta.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 13:22   #347
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez aniakf Pokaż wiadomość

Tylko, może się Tobie narażę, w mailu wyraźnie jest napisane :"Proszę o przygotowanie odliczonej kwoty, kurier nie ma obowiązku posiadać gotówki ani wydawać reszty..." doczytaj, a potem osądzaj człowieka. Może nawet odmówić dostarczenia Ci paczki jeśli nie masz odliczonych pieniążków...
Przejrzałam kilka ostatnich maili z DPD odnośnie przesyłek HM i NIGDZIE nie znalazłam podobnej adnotacji.

Jest tylko tak:
Prosimy o przygotowanie kwoty pobrania w wysokości xx,xx PLN.

A to, co nie jest dookreślone podlega interpretacji.
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 13:28   #348
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Mam dziś na sobie biały sweter i powiem wam, że w ogóle nie przeszkadza mi to ze jest taki duży. Super wygląda z koronkowym top em.

Kamilove dziękuję bo to dzięki Tobie kliknęłam!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 13:28   #349
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

I jeszcze dodam, że w zachowaniu "moich" kurierów (było ich już czterech w przeciągu ostatnich dwóch lat) jest zwyczaj, że nie wydają reszty jeśli jest poniżej złotówki a chcą wydawać, gdy jest powyżej.
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-15, 14:42   #350
tygrysek1105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 437
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mam dziś na sobie biały sweter i powiem wam, że w ogóle nie przeszkadza mi to ze jest taki duży. Super wygląda z koronkowym top em.

Kamilove dziękuję bo to dzięki Tobie kliknęłam!
O jaki sweterek chodzi?☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tygrysek1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 15:02   #351
rejek_d
Raczkowanie
 
Avatar rejek_d
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 141
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Właśnie po prawie 2 tygodniach anulowali mi zamówienie. Kasa zamrożona, bo zapłaciłam z góry i na tydzień przed świętami zostałam bez kasy i bez sukienki.
__________________
01.02.2016 - góra
20.07.2016 - dół
rejek_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 15:30   #352
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez rejek_d Pokaż wiadomość
Właśnie po prawie 2 tygodniach anulowali mi zamówienie. Kasa zamrożona, bo zapłaciłam z góry i na tydzień przed świętami zostałam bez kasy i bez sukienki.
Współczuję
Tak, wiem, ze ktoś może napisać, ze to "tylko ciuchy", ale właściwie zaczynam rozumieć ludzi z fb, którzy straszą policją. I jak tu nie być zdesperowanym

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Mnie już teraz interesują zakupy wyłącznie stacjonarne. Kody kodami, ale wolę miec zdrowsze nerwy i mniej ciuchów, kupionych na spokojnie i bez stresu.
Należę do tej grupy, która uważa, ze bez względu na okres w roku, klient ma prawo wymagać. A że przez h&m zostałam juz raz oszukana ( no, była to próba z ich strony ) to wiem juz najlepiej, ze potrafią zawalić, być niesłowni i nieuczciwi.
Mówię o firmie ogólnie, wiem, ze pracownicy niższego szczebla niewiele mogą, ale kultura pracy i podejscie do klienta, kłamstwa, matactwa, opóźnienia, dramat ...

Morelle, współczuję sytuacji z kurierem. Tyle razy szłaś mu na rękę, ze masz prawo oczekiwać, ze w koncu on odwzajemni życzliwe podejscie.
I dla mnie kurier to nie kelner, obowiązku napiwku nie ma. Swojemu zostawiam, ale dlatego, ze mamy swietną relację, idzie mi na rękę i ZAWSZE sięga, zeby wydać resztę, choć wie, ze nie biorę. Ale to miło z jego strony i to sobie cenię.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 15:55   #353
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Ja jestem w szoku. Wysłali zamówienie z 6.12 Tzn nie jest jeszcze przyjęte przez dpd, ale są tam prezenty świąteczne, więc widzę dużą szansę, że jednak dojdą Za to wcześniejsze z 4.12 z jedną rzeczą dla mnie ciągle "w realizacji".
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 15:56   #354
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

U mnie jest teraz tak beznadziejny kurier, ze szkoda słów. Trzeci raz robiłam zwrot i za każdym razem muszę się upominać i zanosić mu paczki do ochrony bloku, gdzie kurierzy zostawiają nam paczki gdy nie ma nas w mieszkaniach. Wczoraj miał odebrać paczkę i się nie odezwał wiec zadzwoniłam dziś rano kiedy mogę się go spodziewać a ten mi bezczelnie, ze po paczkę nie przyjdzie bo ma dużo pracy przed świetami i przyjmie zwrot jeśli paczka będzie u ochrony. Nie lubię robić innym pod górkę i być złośliwa, ale zastanawiam się czy nie złożyć na niego skargi. I tu nie chodzi tylko o paczki z h&m ale ogólnie o wszystkie paczki, które dostarcza. Potrafi zanieść je do ochrony nie powiadamiając o tym. Czekałam kiedyś tydzień na przesyłkę a ta już dawno była dostarczona...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 17:07   #355
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez tygrysek1105 Pokaż wiadomość
O jaki sweterek chodzi?☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ten

Cytat:
Napisane przez rejek_d Pokaż wiadomość
Właśnie po prawie 2 tygodniach anulowali mi zamówienie. Kasa zamrożona, bo zapłaciłam z góry i na tydzień przed świętami zostałam bez kasy i bez sukienki.
Współczuję

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Współczuję
Tak, wiem, ze ktoś może napisać, ze to "tylko ciuchy", ale właściwie zaczynam rozumieć ludzi z fb, którzy straszą policją. I jak tu nie być zdesperowanym

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Mnie już teraz interesują zakupy wyłącznie stacjonarne. Kody kodami, ale wolę miec zdrowsze nerwy i mniej ciuchów, kupionych na spokojnie i bez stresu.
Należę do tej grupy, która uważa, ze bez względu na okres w roku, klient ma prawo wymagać. A że przez h&m zostałam juz raz oszukana ( no, była to próba z ich strony ) to wiem juz najlepiej, ze potrafią zawalić, być niesłowni i nieuczciwi.
Mówię o firmie ogólnie, wiem, ze pracownicy niższego szczebla niewiele mogą, ale kultura pracy i podejscie do klienta, kłamstwa, matactwa, opóźnienia, dramat ...

Morelle, współczuję sytuacji z kurierem. Tyle razy szłaś mu na rękę, ze masz prawo oczekiwać, ze w koncu on odwzajemni życzliwe podejscie.
I dla mnie kurier to nie kelner, obowiązku napiwku nie ma. Swojemu zostawiam, ale dlatego, ze mamy swietną relację, idzie mi na rękę i ZAWSZE sięga, zeby wydać resztę, choć wie, ze nie biorę. Ale to miło z jego strony i to sobie cenię.

Zgadzam się


Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
U mnie jest teraz tak beznadziejny kurier, ze szkoda słów. Trzeci raz robiłam zwrot i za każdym razem muszę się upominać i zanosić mu paczki do ochrony bloku, gdzie kurierzy zostawiają nam paczki gdy nie ma nas w mieszkaniach. Wczoraj miał odebrać paczkę i się nie odezwał wiec zadzwoniłam dziś rano kiedy mogę się go spodziewać a ten mi bezczelnie, ze po paczkę nie przyjdzie bo ma dużo pracy przed świetami i przyjmie zwrot jeśli paczka będzie u ochrony. Nie lubię robić innym pod górkę i być złośliwa, ale zastanawiam się czy nie złożyć na niego skargi. I tu nie chodzi tylko o paczki z h&m ale ogólnie o wszystkie paczki, które dostarcza. Potrafi zanieść je do ochrony nie powiadamiając o tym. Czekałam kiedyś tydzień na przesyłkę a ta już dawno była dostarczona...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko. .. może porozmawiaj z nim? Jak to nie da efektu to faktycznie pozostaje skarga.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 18:06   #356
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Moje paczki z 27.11 niby wysłane (13go), a na infolinii DPD dowiedziałam się, że są póki co zagranicą, a odebrane przez kuriera były wczoraj. Nie wiecie może skąd H&M robi wysyłki?
Byłam dziś w Pasażu we Wrocławiu - dość dużo stojaków/wieszaków na wyprzedaży, ale większość rzeczy, które by mi się spodobały, były już poprzebierane w rozmiarach. Jest też trochę chaos w ułożeniu rzeczy z wyprzedaży na samym sklepie, no i ścisk ogromny, więc szybko dałam sobie spokój. Wzięłam za to tę koszulę http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0556609002.html

Dziewczyny, a widziała któraś z was na żywo tę bluzkę? Warta swojej ceny? Jak materiał i wykończenie jakościowo? Bo widzę, że poliester 100% i sama nie wiem...
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0581125002.html
eaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 18:24   #357
oooKolorowa
Raczkowanie
 
Avatar oooKolorowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 176
Cool Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

No i wszystko jasne. "Dostawa następnego dnia i dostawa standardowa w ciągu 5–13 dni. Uwaga: W przypadku wyboru dostawy standardowej zamówienia złożone teraz nie zostaną dostarczone przed Świętami."
__________________
Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!
oooKolorowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-15, 18:30   #358
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez eaven Pokaż wiadomość
Moje paczki z 27.11 niby wysłane (13go), a na infolinii DPD dowiedziałam się, że są póki co zagranicą, a odebrane przez kuriera były wczoraj. Nie wiecie może skąd H&M robi wysyłki?
Byłam dziś w Pasażu we Wrocławiu - dość dużo stojaków/wieszaków na wyprzedaży, ale większość rzeczy, które by mi się spodobały, były już poprzebierane w rozmiarach. Jest też trochę chaos w ułożeniu rzeczy z wyprzedaży na samym sklepie, no i ścisk ogromny, więc szybko dałam sobie spokój. Wzięłam za to tę koszulę http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0556609002.html

Dziewczyny, a widziała któraś z was na żywo tę bluzkę? Warta swojej ceny? Jak materiał i wykończenie jakościowo? Bo widzę, że poliester 100% i sama nie wiem...
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0581125002.html
Pisali na fejsie, ze maja braki magazynowe i wszystkie paczki ida z Włoch stad te opoznienia.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-16, 08:40   #359
Kdjdfn
Zakorzenienie
 
Avatar Kdjdfn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 082
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez rejek_d Pokaż wiadomość
Właśnie po prawie 2 tygodniach anulowali mi zamówienie. Kasa zamrożona, bo zapłaciłam z góry i na tydzień przed świętami zostałam bez kasy i bez sukienki.
Ooo nieeee! To ja wole poczekac, ale chce dostac swoje zamowienie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kdjdfn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-16, 08:59   #360
MadziaMalinka25
Zakorzenienie
 
Avatar MadziaMalinka25
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 359
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Ja w hm nic nie klikamAle wczoraj zamówiłam na zalando dwie rzeczy
Miałam w Mng upatrzony płaszcz ale oczywiście ten kod na 30% go nie obejmuje. Więc zobaczę sobie ten z zalando... Szukanie ładnej czerwonej sukienki wbrew pozorom też nie okazało się takie proste Już ze 3 sztuki odesłałam z różnych sklepów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg M3221PA1B-B11@12.jpg (63,1 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _L0U21C06I-G11__default__10.jpg (89,2 KB, 98 załadowań)
MadziaMalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 06:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.