Prezent urodzinowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-28, 15:41   #1
mzurek25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1

Prezent urodzinowy


Hej! Moja przyjaciółka ma niedługo urodziny a ja mam trochę dylemat z wykonaniem prezentu dla niej, szczególnie jeżeli chodzi o dobór materiałów. Od dwóch lat zajmuję się ręcznie robionymi zeszytami/szkicownikami. Chciałem dla niej zrobić coś nieco bardziej wyjątkowego niż zazwyczaj, ponieważ dotychczasowe szkicowniki miały proste okładki zrobione z tektury, z ewentualną grafiką na froncie. Tym razem chciałem pójść trochę dalej, i zrobić okładkę ze sklejki sosnowej o grubości około 0.6mm, okleić ją papierem i dodać na nim motyw galaxy, a na to nałożyć drucianą siatkę. Pod to dołożyć kolejną , tym razem mniejszą sklejkę żeby został margines około 2mm, owinąć to białym papierem i tak zostawić. Pytanie tutaj kieruję do osób pracujących z ręcznie robioną biżuterią, czy praca z drutem jest bardzo ciężka? Da się to szybko ogarnąć i w razie czego poprawić ewentualne błędy? Jeżeli chodzi o kupno drutu, widziałem w empiku zwoje posrebrzane o grubości od 0.6mm do 0.8mm, mieliście z nimi styczność? Są jakościowo dobre? Przepraszam że taki post ale jestem dosyć ograniczony czasowo i nie mogę sobie pozwolić za bardzo na eksperymenty
mzurek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-28 16:41:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.