Usuwanie ginekomasti - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 22:56   #1
fafig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2

Usuwanie ginekomasti


Witam. Czy ktos sie orientuje lub zna dobrego chirurga plastycznego albo kogos kto sie zajmuje usuwaniem ginekomasti w Kielcach. Czy takie zabiegi sa tam wogole wykonywane najlepiej kasowo. Albo ile by kosztowala taka operacja prywatnie? I u kogo? Dokładnie chodzi o powiekszone same sutki i prawdopodobnie wycięcie powiekszonych gruczołow sutkowych.
NIe moje ale mniej wiecej tak to wyglada
http://img83.imageshack.us/img83/253...ions010xj9.jpg
fafig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 23:32   #2
babethka
Raczkowanie
 
Avatar babethka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
GG do babethka
Dot.: Usuwanie ginekomasti

hej,ginekomastia u mezczyzn nie bierze sie tak z niczego. Najczesciej jest objawem zaburzen gospodarki hormonalnej.Zamiast szukac chirurgicznych rozwiazan,lepiej wybierz sie z tym do dobrego endokrynologa.Ginekomasti a to tylko jeden z objawow,jak nie wyleczysz przyczyny, to nawet po zabiegu chirurgicznym,moze znowu powrocic. powodzenia.
babethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 12:05   #3
fafig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Usuwanie ginekomasti

HEj. Wiem ze sie nie bierze z niczego. Pojawiła sie w okresie dojrzewania i tak juz zostało. Mam juz ja z 10 lat i wiem ze farmakologicznie juz sie nie da nic z tym zrobic. W gre wchodzi tylko operacja. Oczywiscie do endokrynologa sie wybieram jak tylko bede miał kase, bo w mojej okolicy nie ma za dobrych lekarzy ktorzy sie tym zajmuja( jedynie prywatnie moge cos wskurac) a powiedzialem sobie ze ten rok bedzie ostatnim i sie rozstaje z moja gino, dlatego szukam jakiegos dobrego chirurga ktory dobrze to zrobi.
fafig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.