Fryzjer Nowy Sącz - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 23:12   #91
Silunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

sorry ze sie wtrace ale ja tam byłam i warto , moze ceny nie sa najnizsze ale nie żałuje polecam ten salon.
Silunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 17:48   #92
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Byłam w nowej Avangardzie na Malczewskiego, odczucia mam mieszane:
- pomyliły godzinę, na którą byłam zapisana, przez co musiałam czekać i potraktowana zostałam trochę na odczepnego
- ceny baaardzo wysokie jak na NS
- nie mają KOMPLETNIE pojęcia jak ścinać kręcone włosy, przez co ja zamiast loczków, które miałam do tej pory, mam praktycznie prostą strzechę, tylko lekko falującą wściekła jestem, bo wyraźnie mówiłam czego oczekuję po strzyżeniu. Nie ukrywam, pierwszy raz zdarzyło mi się tak beznadziejne pod tym względem strzyżenie, męczę się już miesiąc. Ścinałam, bo chciałam odświeżyć loki, żeby móc je rozpuścić, a teraz od ścięcia chodzę cały czas w upiętych

+ czysto i schludnie
+ miła atmosfera
+ p. Ula ma pomysł na stylizację

Ogólnie: jak nie żal wam kasy, macie proste włosy i oczekujecie totalnej metamorfozy (nie wiem na ile udanej, mi z loków do łopatek zaproponowano wygolonego na karku boba - nie odważyłam się zaryzykować ) to możecie próbować. W innym przypadku - odradzam.
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 15:21   #93
gliceryna
Przyczajenie
 
Avatar gliceryna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a byłyście już w tym salonie Shiseido na Krańcowej?? ( to całkiem nowy salon, czy awangarda tylko zmieniła nazwę i dalej są tam ci sami fryzjerzy??)
Zastanawiam się jak tam cenowo jest
Hej, dziewczyny!
Tydzień temu wybrałam się do salonu Shiseido na Krańcowej i muszę powiedzieć, ze jestem bardzo usatysfakcjonowana. Niestety nie mam pojęcia, kto pracował tam wcześniej, bo nigdy nie byłam w Awangardzie. Mnie obcinała pani Ola, młoda bardzo kreatywna dziewczyna. Dobrała mi fryzurę (sama nie miałam żadnego pomysłu ) i jestem zachwycona. Fryzjerka obcięła mnie bardzo dokładnie, włosy układają się rewelacyjnie!

Jeżeli chodzi o ceny to szału nie ma: 60 zł za cięcie długich włosów. Do tego dostałam kartę stałego klienta (ale wszyscy je dostają) i kilka próbek kosmetyków do pielęgnacji włosów.
gliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 11:47   #94
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Dziewczyny a macie może jakiś namiar do tego zakładu fryzjerskiego na rynek13?? Nie mogę nic znaleźć, a mam tam kawałek drogi, a chciałam się umówić
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 12:27   #95
violaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Małopolska, Nowy Sącz
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

185473739 lub184430116
tu jest numer do Axena w Rynek 13 .
Długi czas chodziłam tam do Pani Ani, odkąd wyjechała przestałam tam chodzić .
Dziś wybieram się do Welli na Wólkach, do P. Justyny, z polecenia znajomej .
Bardzo ciekawa jestem efektów, ponieważ widzę, że opinie na wizażu są średnio dobre .
Jeśli jesteście zainteresowane, oczywiście dam znać .
violaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 16:27   #96
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Talking Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Któraś z dziewczyn wcześniej się pytała gdzie można ściągnąć kolor, gdzie nie zniszczą włosów. Ja polecam serdecznie do tego salon fryzjerski Ania na ul. I-ej brygady (byłam tam i sprawdziłam, schodziłam z czarnego na blond). Tak poza tym Ciassteczkowa to mój nowy nick, dawny Sonk (zgubiłam hasło).

Tam wcześniej moderator pisała że dziwi się że pisze o blondzie a w innych wątkach pytam co zrobic z włosami, odpowiedz jest prosta, jestem kobietą i średnio co dwa miesiące moje włosy przechodzą katusze bo zmieniam bardzo drastycznie kolory włosów (kilka razy pasemka, balejaże, kilka razy blond, kilka razy czarne, rude, i karmelowe).

Wiec tak, napiszę teraz fryzjerów których polecam przy dekoloryzacji:
1. Salon fryzjerski Ania na ul. I brygady
2. Studio fryzur i zdrowia, (dawna Aleksandra) też na I Brygady , pazaż koło żabki
3. Salon fryzjerski (nie wiem jak się nazywa) jest on na osiedlu wojska polskiego zaraz koło szkoły podstawowej nr 21, tuż za boiskiem z taką wysoką siatka ochoronną i polecam panią Małgosię.

A teraz mam na głowie wymarzone ombre hair, długo szukałam odpowiedniego fryzjera ale nikomu nie bede robiła antyreklamy, więc polecam z czystym sercem Salon Fryzjerski Lawenda na Długosza 7, do Pani Beaty I. Salon nowoczesny przyjazny, panie pracujące sympatycze, właścicielka to profesjonalistka. Wyczarowała na moich włosach cudowna fryzure, mam ombre hair o którym zawsze marzyłam.
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 20:41   #97
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

jakie ceny sa w tej lawendzie?
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 11:50   #98
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

ceny są bardzo przystępne, jak na fryzjera w centurm miasta. Ja za ombre hair zapłaciłam 80zł, a miałam farbowane u nasady i rozjaśnianie końcówek. z tego co widziałam kobiety nie płaciły dużo no ale nie powiem ci ile dokładnie, bo po prostu nie pamiętam.
W Lawendzie pracują na marce Loreal (czy jak to się tam pisze), ja z czystym sumieniem polecam, bo Beata jest rewelacyjna, doradzi, poduczy też jak się czesać w domu, no ja powiem szczerze że w końcu trafiłam na idealnego fryzjera.
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 16:08   #99
karoll21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

p

Edytowane przez karoll21
Czas edycji: 2011-12-30 o 16:31
karoll21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:21   #100
Dziubek_ns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Hej dziewczyny, mam pytanie. Ostatnio u fryzjera czesać się byłam 3 lata temu na Kunegundy tuż przy skrzyżowaniu z Grodzką prosiłam o loki niestety przejechałam się gdyż efekt fakt był niesamowity ale po 2 godzinach całkowicie się rozprostowały :/. Wcześniej (jakieś 5 lat temu) był tam inny salon i czesałam się tam na studniówkę, wyszło super byłam bardzo zadowolona. Teraz znów potrzebuję wykonać fryzurę tym razem na swój ślub i nie ma prawa być tutaj porażki. Proszę polećcie mi jakiś dobry salon. Dodam, że mam całkowicie proste włosy a jednak chciałabym w tym dniu mieć kręcone. Kompletnie nie orientuje się teraz gdzie można się dobrze uczesać.
Dziubek_ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:13   #101
mindi 85
Raczkowanie
 
Avatar mindi 85
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 125
Thumbs up Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Witam.Ja polecam SALON FRYZJERSKI AVANTI!!!Dziewczyny pracujące tam świetnie dobierają fryzury na każdą okazje i do każdego rodzaju włosów.Chodzę tam z siostrą i szwagierką od 3 lat i zawsze jesteśmy zadowolone.Zaznaczam że szwagierka ma kręcone włosy i po strzyżeniu u pani Eweliny włosy układają się rewelacyjnie.Pani Ela czesze świetne fryzury wieczorowe i ślubne.Co do koloryzacji również jestem zadowolona.Ceny są ok.Polecam
mindi 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 14:15   #102
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez mindi 85 Pokaż wiadomość
Witam.Ja polecam SALON FRYZJERSKI AVANTI!!!Dziewczyny pracujące tam świetnie dobierają fryzury na każdą okazje i do każdego rodzaju włosów.Chodzę tam z siostrą i szwagierką od 3 lat i zawsze jesteśmy zadowolone.Zaznaczam że szwagierka ma kręcone włosy i po strzyżeniu u pani Eweliny włosy układają się rewelacyjnie.Pani Ela czesze świetne fryzury wieczorowe i ślubne.Co do koloryzacji również jestem zadowolona.Ceny są ok.Polecam
czy ja wiem że są takie rewelacyjne?? ja tam byłam dwa razy na zwykłym podcieciu, prosiłam panią żeby mi podcieła włosy o max 1cm (bo zapuszczam przed ślubem), a ta jak się dorwała do nożyczek to miałam o 5cm mniej. Tak samo czepiała się mojego koloru włosów, miałam nałożony brąz a pani twierdziła że trzeba coś z nim zrobić bo wg niej jest zielony i że pasuje u niej cos z tym zrobić i ona proponuje nałożenie farby, ja że nie, a ta dalej mnie namawia. Podcięcie wlosow trwało 2 godziny ceny ok niby mogłyby być niższe no ale masaż głowy jest ok.

No ale jak ktoś sie spieszy to nie polecam bo na pewno się spóźni... Pani przed swietami przyszła na balejaż była godzina 14, a o 17 sklepy zamykaja, a fryzjerka mowi ojjj chyba się nie wyrobimy
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:35   #103
mindi 85
Raczkowanie
 
Avatar mindi 85
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 125
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

więc chyba nie myślimy o tym samym salonie,a poza tym jeżeli chodzi o balejaż to jeżeli ma być dobrze zrobiony to musi to potrwać a trzy godziny to odpowiedni czas na balejaż.Dziewczyna mojego brata idąc na balejaż spędza w salonie 5 h ja tyle czasu poświęciłam na ściąganie koloru a zabieg ten z tego co widziałam jest bardzo pracochłonny
jestem z wykształcenia plastykiem więc dużo wiem na temat kolorów i uwierz mi że brąz z zielonym ma wiele wspólnego.Chce przez to powiedzieć ze ludzie którzy się na tym znają widzą to inaczej ,dostrzegają to czego inni nie widzą
mindi 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:15   #104
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez mindi 85 Pokaż wiadomość
więc chyba nie myślimy o tym samym salonie,a poza tym jeżeli chodzi o balejaż to jeżeli ma być dobrze zrobiony to musi to potrwać a trzy godziny to odpowiedni czas na balejaż.Dziewczyna mojego brata idąc na balejaż spędza w salonie 5 h ja tyle czasu poświęciłam na ściąganie koloru a zabieg ten z tego co widziałam jest bardzo pracochłonny
jestem z wykształcenia plastykiem więc dużo wiem na temat kolorów i uwierz mi że brąz z zielonym ma wiele wspólnego.Chce przez to powiedzieć ze ludzie którzy się na tym znają widzą to inaczej ,dostrzegają to czego inni nie widzą
hmmm ja też jestem plastykiem, tzn po trzech latach plastyka więc też wiem dużo na temat kolorów :P i wiem też że balejaż jest pracochłonny i dużo czasu zajmuje więc nie musisz mnie uświadamiać, zwłaszcza że nie jest to tylko moje stanowisko że tam wolno pracują... gdybyś doczytała mój post to byś wiedziała że ja byłam tam na podcięciu włosów a to trwało 2 godziny!!!! A jeżeli chodzi o mój kolor włosów to haha to nie miałam zielonego haha a pani usilnie mnie namawiała na zafarbowanie na czerwono Ja nie uznaje perfidnego namawiania mnie na zabieg, jeżeli mówię że nie będę farbować to temat uznaję za zakończony. I tyle

Być może mówimy o dwóch avanti, chociaz nie wiem czy w sączu jest jeszcze jeden :P ja mowię o tym na osiedlu wojska polskiego w zielonym bloku
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 19:03   #105
mindi 85
Raczkowanie
 
Avatar mindi 85
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 125
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Ok nie istotne nie będę się spierać. Ja jetem z dziewczyn zadowolona i nie mogę na nie narzekać kolor mam zawsze świetny i strzyżenie też,nie wiem czemu Twoje strzyżenie trwało aż tyle ja na fotelu spędzam max 1h (mycie,strzyżenie,prostow anie).
mindi 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:46   #106
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez mindi 85 Pokaż wiadomość
Ok nie istotne nie będę się spierać. Ja jetem z dziewczyn zadowolona i nie mogę na nie narzekać kolor mam zawsze świetny i strzyżenie też,nie wiem czemu Twoje strzyżenie trwało aż tyle ja na fotelu spędzam max 1h (mycie,strzyżenie,prostow anie).
Ja absolutnie też nie chcę się spierać... ja nie wiem ktora mnie przyjęła na fotel, bo byłam tam raz (mialam najblizej do domu). Też nie wiem dlaczego mnie tak długo ścinała, mój narzeczony też tam był na zrobienie irokeza takiego krótkiego, i też narzekał na to że długo było :P cieszę się że ty jesteś zadowolona, ja byłam u wielu fryzjerów i mi jest bardzo ciężko dogodzić
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:51   #107
Iwona_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez gliceryna Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny!
Tydzień temu wybrałam się do salonu Shiseido na Krańcowej i muszę powiedzieć, ze jestem bardzo usatysfakcjonowana. Niestety nie mam pojęcia, kto pracował tam wcześniej, bo nigdy nie byłam w Awangardzie. Mnie obcinała pani Ola, młoda bardzo kreatywna dziewczyna. Dobrała mi fryzurę (sama nie miałam żadnego pomysłu ) i jestem zachwycona. Fryzjerka obcięła mnie bardzo dokładnie, włosy układają się rewelacyjnie!

Jeżeli chodzi o ceny to szału nie ma: 60 zł za cięcie długich włosów. Do tego dostałam kartę stałego klienta (ale wszyscy je dostają) i kilka próbek kosmetyków do pielęgnacji włosów.


Hello, a ja szczerze odradzam salon Shiseido, czesałam się tam na wesele i była to wielka porażka! fryzjerka uczesała mnie po swojemu, nie uwzględniła moich oczekiwań bo miała swoją wizję, wyglądałam po prostu jak wieśniara, miałam na głowie kask w postaci loczków, warkoczyków i ulizanych, wytłuszczonych włosów, nic się nie trzymało kupy, po prostu tragedia, za którą musiałam zapłacić 90 zł !!!! to już kolejny salon, z którego wychodzę niezadowolna a w maju biorę ślub i potrzebuję kogoś, kto potrafi zrobić fajną, naturalnie wyglądającą fryzurkę, a nie nalakierowany kask! poradźcie plizzzzz, zastanawiam się nad framesi i revolution na wólkach
Iwona_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 12:13   #108
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez Iwona_25 Pokaż wiadomość
Hello, a ja szczerze odradzam salon Shiseido, czesałam się tam na wesele i była to wielka porażka! fryzjerka uczesała mnie po swojemu, nie uwzględniła moich oczekiwań bo miała swoją wizję, wyglądałam po prostu jak wieśniara, miałam na głowie kask w postaci loczków, warkoczyków i ulizanych, wytłuszczonych włosów, nic się nie trzymało kupy, po prostu tragedia, za którą musiałam zapłacić 90 zł !!!! to już kolejny salon, z którego wychodzę niezadowolna a w maju biorę ślub i potrzebuję kogoś, kto potrafi zrobić fajną, naturalnie wyglądającą fryzurkę, a nie nalakierowany kask! poradźcie plizzzzz, zastanawiam się nad framesi i revolution na wólkach
Ja też wychodzę za mąż w maju, i podejrzewam że wydam na próbne tyle kasy ze szok, bo chyba przejdę po wszystkich jakis polecanych fryzjerach i bedziemy próbować aż do skutku wymarzonego
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 14:15   #109
Iwona_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Ja też wychodzę za mąż w maju, i podejrzewam że wydam na próbne tyle kasy ze szok, bo chyba przejdę po wszystkich jakis polecanych fryzjerach i bedziemy próbować aż do skutku wymarzonego
też mam taki zamiar, bo niestety jestem strasznie wyczulona na punkcie swoich włosów i po prostu nie toleruję osób, którzy uważają się za "fryzjerów" a nie potrafią człowieka ładnie uczesać :/ tym bardziej, że sama potrafię się nieraz lepiej uczesać :/

ale wszystkim przyszłym pannom młodym zdradzę sekret znalazłam świetną babkę, która robi nieziemskie fryzurki i nagrywa filmiki z instruktażem, więc w ostateczności pokażę fryzjerowi i niech robi krok po kroku z filmiku przysyłam linka do mojej ślubnej propozycji: http://www.youtube.com/watch?v=yob8ngo8brI
Iwona_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 18:25   #110
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

ja czesałam się do ślubu na Strzelców podhalańskich i miałam dokładnie taka fryzurę jaką chciałam, przyszłam na próbną ze zdjęciem fryzurki i dokładnie taką miałam, super sie trzymała i koszt ok 70 zł.
Pani Gosia, doradzi ale nie narzuca swojej "wizji" radze spróbować.
Dba o czas klienta
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:53   #111
wymagajaca281
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

"Hello, a ja szczerze odradzam salon Shiseido, czesałam się tam na wesele i była to wielka porażka! fryzjerka uczesała mnie po swojemu, nie uwzględniła moich oczekiwań bo miała swoją wizję, wyglądałam po prostu jak wieśniara, miałam na głowie kask w postaci loczków, warkoczyków i ulizanych, wytłuszczonych włosów, nic się nie trzymało kupy, po prostu tragedia, za którą musiałam zapłacić 90 zł !!!! to już kolejny salon, z którego wychodzę niezadowolna a w maju biorę ślub i potrzebuję kogoś, kto potrafi zrobić fajną, naturalnie wyglądającą fryzurkę, a nie nalakierowany kask! poradźcie plizzzzz, zastanawiam się nad framesi i revolution na wólkach"

Jeśli chodzi o fryzjera to jestem wymagajaca,moim zdaniem powinnaś to powiedziec fryzjerce ze ci sie nie podoba jak już płacisz tyle kasy ,ze oczekujesz czegos innego.Czesałam się w styczniu tego roku na swój ślub w tym salonie(salonie Lema,podobno zmienili nazwe) i jestem zachwycona z fryzury.Była idealna,taka jak sobie tego wymarzyłam i co najważniejsze trzymała się do białego rana.Fryzjerka starała sie spełnic moje oczekiwania,to było widać.Bardzo mile wspominam rozmowę z Panią,która "zajęła się" moimi włosami i atmosferę która panuje w tym salonie.Dzień mojego slubu bedzie dniem niezapomnianym,ale nie zapomnę rowniez mojej pierwszej wizyty .Teraz jestem stałą klientką i nie martwię się o to kto mnie tam przyjmie,bo kazda z tych fryzjerek ma pojęcie o swoim zawodzie.
wymagajaca281 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 08:44   #112
kate634
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 36
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Czytam te wasze komentarze i cieszę się, że nie tylko ja jestem taka wybredna! Nadal szukam odpowiedniego fryzjera, który zrobi mi wymarzoną fryzurę na mój ślub. Byłam na próbnej w Studio Fryzur Trend i pierwsza fryzura byla kompletnie inna niż ta którą pokazałam na zdjęciu. Potem sama pokazałam fryzjerce jak chce mieć i jak ja to widzę, no to przypięła to, a po wyjściu po pół godzinie wszystko się rozwaliło. Dlatego potrzebuję innego dobrego fryzjera. Pomocy!!
kate634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 17:20   #113
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Ja robiłam ślubną w salonie Cosmo na Długosza u p. Marty, nie byłam na żadnej próbnej, zaryzykowałam i wyszłam bardzo zadowolona, fryzura trzymała się aż do samego końca imprezy.
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 19:04   #114
aska_ns1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 59
GG do aska_ns1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Hej Dziewczyny
mam pytanie, mam długie włosy i chce je obciąć z tym że zależy mi na tym by fryzjerka zachowała moje włosy bo chce je mieć na sprzedaż. gdzie najlepiej się wybrać, zeby zrobili mi to profesjonalnie i tez zebym nie płakała ze obcieli mnie paskudnie i musiała chodzić w czapce czy kapturze. z waszych postów jest do wyboru tych fryzjerek, ale chce miec pewnosc ze nie pozaluje wyboru. z góry dzięki za waszą pomoc
aska_ns1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:40   #115
Iwona_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

CZeść Dziewczyny,
jestem po próbnej fryzurze ślubnej, która zakończyła się totalną porażką czesałam się we Framesi (teraz Lema) na Wólkach i niestety salon można określić jako PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ!!! Czesała mnie p. Mira, która wogóle nie uwzględniała moich życzeń i sugestii. Powiedziałam, że chcę naturalną fryzurę, bez sztuczności i tony lakieru na głowie, na co ona stwierdziła, że to ma być fryzura okazjonalna a nie naturalna.... Co za zaściankowe podejście! To jest mój ślub i to chyba ja decyduję, jak chcę wyglądać. Wyobraźcie sobie, że miałam nawet filmik z instruktażem profesjonalnej stylistki jak należy wykonać moją wymarzoną fryzurkę, ale niestety p. Mira się do tego nie ustosunkowała, być może czuła się urażona, że ja prostaczka śmiem jej zwrócić uwagę... Atmosfera też pozostawiała wiele do życzenia... Liczyłam na nowoczesne podejście i profesjonalną obsługę w tak "renomowanym" salonie, a okazało się, że mają bardzo "wiejski" tok myślenia... Jestem bardzo zawiedziona i z pewnością nigdy więcej nie skorzystam z usług tego salonu.
Iwona_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 07:08   #116
violaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Małopolska, Nowy Sącz
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Iwona a jaką fryzurkę chciałaś sobie zrobić? Wrzuć link jeśli to nie problem
I nie denerwuj się, z pewnością trafisz na jakiegoś odlotowego fryzjera .
A jeśli kogoś takiego już spotkasz to daj znać .

Tak w ogóle to znam mało osób,które byłyby z jakiegokolwiek salonu fryzjerskiego zadowolone.
Ja noszę się z zamiarem podcięcia końcówek, bo robiłam to jakoś w listopadzie, ale boje się, że połowę włosów stracę :P
violaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 09:17   #117
Iwona_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

To jest link do fryzurki: http://www.youtube.com/watch?v=yob8ngo8brI
W zasadzie nic skomplikowanego i w domu nawet sobie zrobiłam o własnych siłach, ale to by była przesada, jeśli musiałabym się sama czesać w dzień ślubu... Dzisiaj idę na kolejną próbną do Stylissimo na Piotra Skargi, mam nadzieję, że tym razem fryzjerka nie będzie się wymądrzać i uczesze mnie zgodnie z moją wizją... Bo szczerze mówiąc to jestem już trochę podłamana i nie chce marnować pieniędzy na ciągłe szukanie odpowiedniego fryzjera... I oczywiście dam znać jaki będzie efekt po dzisiejszej wizycie
Pozdrawiam
Iwona_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 14:33   #118
Iwona_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Hejjj, jestem już po kolejnej fryzurze ślubnej próbnej - nareszcie sukces! Czesała mnie pani Mariolka ze Stylissimo na Piotra Skargi, efekt dokładnie taki, jak oczekiwałam. Fryzjerka bardzo miła i sympatyczna, zna się na rzeczy, ale przede wszystkim słucha klienta i stara się w 100% spełnić jego oczekiwania. Fryzurka wyszła pięknie - delikatna, dziewczęca i naturalna. Dla mnie rewelacja
Iwona_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 22:19   #119
e_mila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Szczerze odradzam panią Sylwie co kiedyś pracowała w Awangardzie a teraz pracuje w salonie fryzjerskim Lema na Krańcowej. Kobieta wogóle sie nie zna na farbach zrobiła mi kiedys 4 kolory w ciągu jednego dnia!!! to co mialam na głowie to był absurd przyszłam z blond wlosami i chcialam blond ktory mi sama pani Sylwia doradzila a co wyszlo to nawet nie chce mowic na koniec mi zrobila rudy ktorego nie chcialam i w ktorym wygladalam fatalnie. Oprócz tego nie mozna z nia nawiazac zbytniego kontaktu poniewaz ta pani ma bardzo ubogi zakres słownictwa i jest bardzo fałszywa skoro pracuje w tym salonie i nadaje na swojego szefa co mi sie to w głowie nie miesci bo sama prowadze wlasna dzialalnosc
e_mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 15:06   #120
e_mila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

[QUOTE=Iwona_25;32805004]CZeść Dziewczyny,
jestem po próbnej fryzurze ślubnej, która zakończyła się totalną porażką czesałam się we Framesi (teraz Lema) na Wólkach i niestety salon można określić jako PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ!!! Czesała mnie p. Mira, która wogóle nie uwzględniała moich życzeń i sugestii. Powiedziałam, że chcę naturalną fryzurę, bez sztuczności i tony lakieru na głowie, na co ona stwierdziła, że to ma być fryzura okazjonalna a nie naturalna.... Co za zaściankowe podejście! To jest mój ślub i to chyba ja decyduję, jak chcę wyglądać. Wyobraźcie sobie, że miałam nawet filmik z instruktażem profesjonalnej stylistki jak należy wykonać moją wymarzoną fryzurkę, ale niestety p. Mira się do tego nie ustosunkowała, być może czuła się urażona, że ja prostaczka śmiem jej zwrócić uwagę... Atmosfera też pozostawiała wiele do życzenia... Liczyłam na nowoczesne podejście i profesjonalną obsługę w tak "renomowanym" salonie, a okazało się, że mają bardzo "wiejski" tok myślenia... Jestem bardzo zawiedziona i z pewnością nigdy więcej nie skorzystam z usług tego salonu.



Lema? ja byłam na Krańcowej tam nie jest wiele lepiej Pani Sylwia pierwsze co to "umyla mi głowe" a dokładniej to schlapała mi całą twarz oczy policzki strasznie nie profesjonalnie po takim myciu już się spodziewałam jak będzie wyglądać strzyżenie i się nie myliłam chciałam podciąć włosy a wyszłam z krótkimi. Fryzura absolutnie do mnie nie pasowała w dodatku zaczęła mi opowiadać o awangardzie jak ja tam nigdy nie byłam. Właściciel tego salonu powinien zatrudniać personel kompetętny a nie z ograniczonym zasobem słów i jak nie ma o czym rozmawiać to obgaduje konkurencje!! NIE POLECAM !!!!!!:mur :
e_mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-29 22:28:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.