brak apetytu i wypadanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-30, 15:53   #1
darys13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5

brak apetytu i wypadanie włosów


Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu pisze o radę , ale od ponad 2 miesięcy mam problem.. strasznie wypadają mi włosy a mój apetyt jest prawie że zerowy . nie wiem co mam zrobić biorę różnego rodzaju tabletki, witaminy ale nic nie pomaga .. stałam się ostatnio strasznie drażliwa,a moja miesiączka wariuje. Od dziecka mam problemy z jelitami(biorę tabletki i staram się nie jeść niezdrowej żywności) ale wątpię by to była przyczyna .. pomocy !
darys13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 17:29   #2
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: brak apetytu i wypadanie włosów

Cytat:
Napisane przez darys13 Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu pisze o radę , ale od ponad 2 miesięcy mam problem.. strasznie wypadają mi włosy a mój apetyt jest prawie że zerowy . nie wiem co mam zrobić biorę różnego rodzaju tabletki, witaminy ale nic nie pomaga .. stałam się ostatnio strasznie drażliwa,a moja miesiączka wariuje. Od dziecka mam problemy z jelitami(biorę tabletki i staram się nie jeść niezdrowej żywności) ale wątpię by to była przyczyna .. pomocy !
A nie masz teraz przypadkiem stresowego okresu? Bo to są klasyczne objawy długotrwałego, silnego stresu.
Na przypadek możesz sobie zrobić podstawowe badania.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 08:57   #3
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: brak apetytu i wypadanie włosów

Tez mi sie wydaje podobnie jak przedmowczyni. Sama mam podobnie w ciezkim stresie - jedzenie na przymus, okres "od przypadku do przypadku", drazliwosc (ze tez Malzon ze mna wtedy wytrzymuje...). I tez mam delikatny uklad pokarmowy, ktory wtedy totalnie wariuje.

Nie musisz pisac tego tutaj, ale zastanow sie: czy cos sie u Ciebie ostatnio wydarzylo (albo dzieje teraz) takiego, co mogloby wywolac silny stres? Nie wiem - nowy rok akademicki (ja tak mialam w okolicach obrony mgr), jakies prywatne zawirowania? Trzymam kciuki, zeby to bylo cos takiego, bo przynajmniej ma charakter przejsciowy Ale badania lepiej zrob.
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.