Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 21:53   #3271
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
A ja jeszcze nigdzie go nie znalazłam. W Kauflandzie są tylko 10 i chyba 30. No i dla dzieciaczków
w carrefour kupilam
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 22:13   #3272
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
w carrefour kupilam
dzisiaj byłam i nawet nie spojrzałam
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 06:44   #3273
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

a ja muszę pochwalić Biodermę AR 50+
wcale nie bieli ma konsystencję i kolor jak jasnobeżowy podkład, jest bardzo leciutka, lżejsza od Biodermy AKN Mat 40+, lepiej się wchłania, na początku trochę błyszczy, ale po chwili znika u mnie ten błysk. ma co prawda parsol, ale ja i tak nie używam podkładu ani tradycyjnego pudru, co najwyżej czasami bambusowego, więc nie przeszkadza mi to. szkoda tylko, że tubka taka mała - ma 30ml.
zakupiłam na all za 32zł, ale trafiłam na promo i dostałam 3 tubeczki 5ml gratis ( tak tak, apteki zamiast dawać klientom, to sprzedają na all ) czyli w sumie mam 45ml
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 07:32   #3274
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A ja dostałam próbkę nowej Biodermy Photoderm KID SPF 50+ .
Jest to mleczko i jest niebieskieBardzo ładnie się wchłania i mało błyszczy.Nie wiem jak ze składem ale napewno ma parsol jak każda Bioderma.Jest jeszcze spray ale 200ml.Jakby ktoś znalazł taką próbkę to pliss o przesłanie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 07:52   #3275
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Czy orientujecie się czy nowy skład Avene "bez parabenów" jest rzeczywiście lepszy niż poprzedni?

Mam skórę suchą, skłonną do wyprysków, bardzo wrażliwą.
Po kremie spf30 bardo się świecę, ale nakładam na to makijaż mineralny(Pixie) i wygląda to dość OK, podkład trochę się warzy. Natomiast emulsja spf50+ bardzo dobrze się wchłania ale mam uczucie ściągnięcia cery.. więc powinnam brać jednak krem ? (Bo może pierw nalożyć swój nawilżający krem i na to emulsję.. ale jeszcze na to makijaż, więc sporo tego by bylo )

Mam próbkę kremu spf30 a chciałabym chyba jednak filtr 50+, czy są tak samo "treściwe" czy może po spf50+ będę się jeszcze bardziej świecić?

Czy większy filtr może równać się większemu zapychaniu?

Będę wdzięczna jak ktoś mi pomoże

Edit:
Przeszukałam wątek, pisząc "nowa formuła Avene" macie na myśli tą "bez parabenów"?
W takim razie musiałabym kupić starą wersję Avene na allegro, skoro wersja "bez parabenów" zawiera Parsol, który niewspółgra z makijażem.
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-06-18 o 08:54
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:32   #3276
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

No i mam dylemat:
UDAŁO MI SIĘ ZDOBYC BARWIONEGO ANTKA!!!!

Co nie było łatwe w moim mieście....


Ale, jako że mi się spieszyło zamówiłam w dwóch aptekach, kupiłam w jednej, bo szybsza była, a ale w tej co to bardziej dbaja o klienta i duzo bardziej walczyli o mnie jako klientke niestety nie kupię, ejst mi głupio, bo farmaceuta się nagimnastykował, żeby mi ten filtr sprowadzić.... czy może kupić i będzie leżał nie otwarty na przyszły rok???? hmmmmmmmmmmmm

Obecnie testuje LIERACA, po dwóch dniach moje wrażenia:
- pięknie pachie
- super nawilża
- wydajny
- konsystenjca bogata, intensywna, wydawac by sie mogło, że cięzka, ale daję rade
- bieli bieli bieli i to nawet jak nałoże duzo mniejsza ilość niż przepisowa, ale na zimę w sam raz takie bielenie myśle sobie... jak ktoś na narty jeździ czy tym podobne

O tyle ... a ja zastanawiam się, czy kupić na zapas barwionego, bo głupio mi teraz ta aptekę zawieść jako klientka... bo następnym razem już mi nie zamówią kremu, a mają najtańsze ceny jakie widziałam kiedykolwiek i gdziekolwiek, np za Nuxe Nirvanesque Enriche płaci się tak około więcej 99, a niekiedy 119 zł, a tam UWAGA!!!! - około 80 zł - jest różnica? Jest i to kolosalna... eh
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 11:08   #3277
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

a ja ustrzeliłam dziś barwionego Antka za ... 56 złotych na dodatek wzięłam ostatni
Aha, doszłam do wniosku, że jednak Antek AC mnie trochę podrażnia i wysusza. Piecze mnie twarz i pojawiają się suche placki :/ A po "50+" tego nie ma. Widocznie "30" ma więcej alkoholu
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 11:12   #3278
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
a ja ustrzeliłam dziś barwionego Antka za ... 56 złotych na dodatek wzięłam ostatni
Aha, doszłam do wniosku, że jednak Antek AC mnie trochę podrażnia i wysusza. Piecze mnie twarz i pojawiają się suche placki :/ A po "50+" tego nie ma. Widocznie "30" ma więcej alkoholu
Wooooooow ale cena, a ja za 67 , a wyboru nie miałam...
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 11:29   #3279
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Obecnie testuje LIERACA, po dwóch dniach moje wrażenia:
- pięknie pachie
- super nawilża
- wydajny
- konsystenjca bogata, intensywna, wydawac by sie mogło, że cięzka, ale daję rade
- bieli bieli bieli i to nawet jak nałoże duzo mniejsza ilość niż przepisowa, ale na zimę w sam raz takie bielenie myśle sobie... jak ktoś na narty jeździ czy tym podobne
A jakie spf masz tego Lieraca? I w jakiej cenie go dostałaś? ja się zaczęłam zastanawiać czy sobie spf 30 nie kupić, skoro on jest bezparsolowy...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 11:33   #3280
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
A jakie spf masz tego Lieraca? I w jakiej cenie go dostałaś? ja się zaczęłam zastanawiać czy sobie spf 30 nie kupić, skoro on jest bezparsolowy...
Przepłaciłam, bo kupiłam za 79, 99 gr w arkadach we wroo, mam 50+, nigdy nie uzywałam Lieraca 30..., widziałam 50+ za 64 zł a którejś z aptek interenetowych.

Lirac fajniutki... tylko jednak za biała po nim jestem... ale będę używać, zużyje te tube, a potem zobaczymy Naprawde super pielegnacja buzi, nawilżona i pachnąca, ale dziś nałozyłam duzo mniej, niż wczoraj, wczoraj byłam jak wypastowana biała pastą, TŻ mi to uświadomił i pytał, czy to ma tak być, a dałam przepisowa ilość.
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 11:38   #3281
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Przepłaciłam, bo kupiłam za 79, 99 gr w arkadach we wroo, mam 50+, nigdy nie uzywałam Lieraca 30..., widziałam 50+ za 64 zł a którejś z aptek interenetowych.

Lirac fajniutki... tylko jednak za biała po nim jestem... ale będę używać, zużyje te tube, a potem zobaczymy Naprawde super pielegnacja buzi, nawilżona i pachnąca, ale dziś nałozyłam duzo mniej, niż wczoraj, wczoraj byłam jak wypastowana biała pastą, TŻ mi to uświadomił i pytał, czy to ma tak być, a dałam przepisowa ilość.
kurcze ja widziałam to spf 30 za 70 zł w necie i myślałam ze to tanio ale w takim razie jeszcze poszukam i może dorwę jeszcze taniej choć z drugiej strony mi w sumie nie zalezy na jakimś mocnym nawilżaniu -vmam cerę normalną+ tłustą więc mnie nawet niezbyt nawilżający filtr nawilża no i to bielenie...hmm chyba najpierw wypróbuję tą nową Lirenkę mineralną...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 11:42   #3282
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
kurcze ja widziałam to spf 30 za 70 zł w necie i myślałam ze to tanio ale w takim razie jeszcze poszukam i może dorwę jeszcze taniej choć z drugiej strony mi w sumie nie zalezy na jakimś mocnym nawilżaniu -vmam cerę normalną+ tłustą więc mnie nawet niezbyt nawilżający filtr nawilża no i to bielenie...hmm chyba najpierw wypróbuję tą nową Lirenkę mineralną...
Wiesz co jeśli masz buzie normalną z tendencja do tłuszczenia to polecam Ci naprawdę fajnie spisuje się na takiej skórze La Roche Posay Anthelios XL 50+ biały lub barwiony, ja stosuje dwa, mieszam i mam genialny efekt, błyszczenie minimalne, małe bielenie ( w przyapdku białego), zero bielenia przy wymieszaniu ww, wchłania się super... możesz poprosić o próbki a patece i wypróbowac, ja polecam.
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 11:57   #3283
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny mam pytanie,a w sprawie filtrów jestem zielona....
Zakupiłam sobie pierwszy raz filtr Iwostin SPF50+.I jest tam napisane,żeby aplikację powtarzać w przypadku starcia preparatu z powierzchni skóry.No właśnie....kiedy? Kiedy będę wiedziała,że mi się filtr zetrze?

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

I jeszcze jedno:co z makijażem? Używam korektora pod oczy i czasem na drobne wypryski.Czy będę go mogła używać dalej?
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 12:14   #3284
Paulina82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja używam kremu antka 50 + i na to wklepuje fluid potem dry flo i jest git
Paulina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 12:26   #3285
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

a musisz potem jeszcze w ciągu dnia robić poprawke filtrami, czy ranne posmarowanie starczy na cały dzień?
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 12:55   #3286
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
a musisz potem jeszcze w ciągu dnia robić poprawke filtrami, czy ranne posmarowanie starczy na cały dzień?
Nie starcza. Powinno się reaplikować filtr. Czyli zmyć twarz i poranna operacja filtrowa od nowa
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 13:25   #3287
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
a ja ustrzeliłam dziś barwionego Antka za ... 56 złotych na dodatek wzięłam ostatni
Aha, doszłam do wniosku, że jednak Antek AC mnie trochę podrażnia i wysusza. Piecze mnie twarz i pojawiają się suche placki :/ A po "50+" tego nie ma. Widocznie "30" ma więcej alkoholu
a moglabys strzelic fotke tego barwionego na dloni albo na tubce zebym zobaczyla kolor?


aa dzisiaj posmarowalam sie Eva i zero blyszczenia , klejenia, bielenia tylko moglby bardziej nawilzac a i ciekawe jak z ochrona niby pisze ze fotostabilny ale........
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014

Edytowane przez czekoladka21
Czas edycji: 2010-06-18 o 13:26
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 14:31   #3288
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość

aa dzisiaj posmarowalam sie Eva i zero blyszczenia , klejenia, bielenia tylko moglby bardziej nawilzac a i ciekawe jak z ochrona niby pisze ze fotostabilny ale........
A jak z aplikacjąi? Bo jak dla mnie nieco ciężki...Ale wybaczam mu za ten mat Chociaż nie mam przekonania, że daję tyle, ile trzeba. Ale w sumie z żadnym filtrem nie mam takiego przekonania
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 14:35   #3289
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
A jak z aplikacjąi? Bo jak dla mnie nieco ciężki...Ale wybaczam mu za ten mat Chociaż nie mam przekonania, że daję tyle, ile trzeba. Ale w sumie z żadnym filtrem nie mam takiego przekonania
bez problemu sie smaruje i wchlania natychmiast ale w porownujac z Soltanem jest gorszy , bo Soltan ladnie nawilza a tez matuje
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-18927-opis-Boots-Soltan-Face-Anti-ageing-Sun-Defence-Cream-SPF-50-UVA.htm
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 17:04   #3290
norway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

o wizazowe znawczynie filtrow, pomocy. mam 19 lat, i urodę typu 'córka młynarza' którą chcę utrzymać. mam ciężką sytuację materialną a konkretnie jestem zupełnie bez kasy, wkrótce zaczynam studia w innym miescie, a tu jeszcze kazda uczelnia wyciaga łape po kase, potem jeszcze mieszkanie itp. no ale nie o tym. doradźcie mi prosze możliwie najtańszy krem w stosunku objętości do ceny, z możliwie jak najwyższym filtrem. do twarzy i ciała (tak wiem ze kremy do twarzy moga byc uzywane do ciala ale wychodzi to za drogo, moze znacie cos raczej do ciala co nada sie tez na twarz). stan mojego konta wynosi 0zł na dzień dzisiejszy i brakuje źródła przychodu, wiec prosze was o rade bo znalezc dobry krem gdy mozna szastac pieniedzmi nie jest problemem. moj typ skory to raczej normalny z okresowymi skłonnosciami do przesuszania (suche placki). próbowałam kilku kremow z takich ogolnie dostepnych w kazdej drogerii ale zwykle koncyzlo sie to smalcem na twarzy. jestem zrozpaczona i w potrzebie. pomocy
__________________
norway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 17:32   #3291
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez norway Pokaż wiadomość
o wizazowe znawczynie filtrow, pomocy. mam 19 lat, i ...
hej norway
nie jestem może super obeznana we wszystkich tanich filtrach, ale z filtrów które znam mogę polecić Soray-ę 45 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-23887-rec-407813.htm. Nadaje się zarówno do ciała i do twarzy (możesz ją delikatnie zmatowić pudrem babydream z rossmana: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...ream-Puder.htm). Cenowa wypada korzystnie: około 20zł za 100ml.
Tańsze albo w porównywalnej cenie są filtry rossmana Sun Ozon, ale ich nie polecam do twarzy.
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 17:45   #3292
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Wiesz co jeśli masz buzie normalną z tendencja do tłuszczenia to polecam Ci naprawdę fajnie spisuje się na takiej skórze La Roche Posay Anthelios XL 50+ biały lub barwiony, ja stosuje dwa, mieszam i mam genialny efekt, błyszczenie minimalne, małe bielenie ( w przyapdku białego), zero bielenia przy wymieszaniu ww, wchłania się super... możesz poprosić o próbki a patece i wypróbowac, ja polecam.
Mam ten filtr tzn.konkretnie mam mleczko i uważam że jest super, właśnie spf 50 ale na lato chcę coś z niższym faktorem, chociaż ten miesiąc - dwa w roku nie chcę być porcelanowo biała (zwłaszcza że na domiar złego - mieszkam nad morzem ) poza tym zaczęłam używać kolorówki mineralnej i jestem nią zachwycona, ale ona niestety zawiera micę - więc destabilizuje Parsol dlatego musze się przerzucić na coś bez parsolu, czyli właściwie przy spf 30 zostaje mi albo Lierac albo Lirenka (na zimę , gdy używam kwasów już zaplanowałam malescreen Ducray )
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-06-18 o 17:48
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 18:28   #3293
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ale ten Lierac co mam to powiem Wam, że super nawilża.. mam taka mięciutka skóre po nim.... kurka gdyby nie to bielenie

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Martwi mnie też fakt, że biały LRp mam połowę, a barwiony cały nowy, będe miasiał mieszać skalę 1:2, żeby skończyc oba na raz... a może to i lepiej, jak do tej pory mieszałam 1:1 - efekt powalający , eksperymentu ciag dalszy

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

viki widzę, że zajmujesz się OMC, napisz jak się sprawdza na skórze ??
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 19:53   #3294
gosiam28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
jeśli pisze tined matte fluid protection to jest barwiony
kolor ciemne kakao
dla bladolicych sie raczej nie nada
ja mam ciemniejsza karnacje i mnie pasuje bo na buzie daję cosmelan - więc jestem blada i dzieki temu twarz nie odcina mi sie od reszty
konsystencja przypomnia mleczko
witam ponownie
dziekuje za udzielenie odpowiedzi
mam jeszcze pytanie gdzie mozna go dostać bo u mnie w miejscowości nie ma i czy zawiera parsol bardzo bede wdzieczna za odpowiedz
gosiam28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 21:39   #3295
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Przepraszam a ja mam pytanie do nieortodoksyjnych filtromaniaczek :P

Czy jeśli filtry stosuję tylko w okresie letnim, a np. jesienią zrobię sobie sam peeling jakiś tam enzymatyczny itp. to na drugi dzień mój naskórek jest już tak starty, że muszę zabezpieczyć skórę filtrem? Muszę czekać 30 dni na odbudowę tego naskórka po takim peelingu?
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 21:43   #3296
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Przepraszam a ja mam pytanie do nieortodoksyjnych filtromaniaczek :P

Czy jeśli filtry stosuję tylko w okresie letnim, a np. jesienią zrobię sobie sam peeling jakiś tam enzymatyczny itp. to na drugi dzień mój naskórek jest już tak starty, że muszę zabezpieczyć skórę filtrem? Muszę czekać 30 dni na odbudowę tego naskórka po takim peelingu?
Ja chyba nie jestem ortodoksyjna Wiesz, te ok. 30 dni tyczy sie trwającej jakiś czas kuracji kwasami, ktore systematycznie i znacznie złuszczają (do tego czesc kwasów jest fotouczulajaca)
Po zwyklym peelingu enzymatycznym nie musisz stosowac takich srodkow ostrożności .
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 21:46   #3297
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
hej norway
nie jestem może super obeznana we wszystkich tanich filtrach, ale z filtrów które znam mogę polecić Soray-ę 45 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-23887-rec-407813.htm. Nadaje się zarówno do ciała i do twarzy (możesz ją delikatnie zmatowić pudrem babydream z rossmana: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...ream-Puder.htm). Cenowa wypada korzystnie: około 20zł za 100ml.
Tańsze albo w porównywalnej cenie są filtry rossmana Sun Ozon, ale ich nie polecam do twarzy.
ale czy ten puder nie narobi krzywdy skórze twarzy? przecież ma talk !
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 21:54   #3298
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
ale czy ten puder nie narobi krzywdy skórze twarzy? przecież ma talk !
Przecież większość "zwykłych" pudrów opiera sie na talku i mice . Nic krzywdzącego talk nie robi twarzy. Ten puderek ma do tego cynk, wiec mysle ze fajnie sie moze sprawdzic do matowienia tlustej i tradzikowej skóry. dodatkowy plus to krótki i prosty skład.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 22:01   #3299
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Przecież większość "zwykłych" pudrów opiera sie na talku i mice . Nic krzywdzącego talk nie robi twarzy. Ten puderek ma do tego cynk, wiec mysle ze fajnie sie moze sprawdzic do matowienia tlustej i tradzikowej skóry. dodatkowy plus to krótki i prosty skład.
to moze coś żle przeczytałam a nie wysuszy za bardzo taki puder ? ja polecam ze swojej strony ryżowy puder
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 08:19   #3300
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

.

Edytowane przez FilifionkaB
Czas edycji: 2011-09-26 o 12:06
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.