Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki" - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-18, 22:57   #1981
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez kolorowo_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkie pupocholiczki

Po długim czasie siedzenia na tyłku postanowiłam się z nim rozprawić W załącznikach przesyłam moją szanowną (dość niekorzystne majtki i ujęcia, ale przynajmniej widać brak jędrności, oklapnięcie oraz oczywiście cellulit, czyli nasz 'ulubieniec' ) i moje pytanie brzmi czy dzięki Tamilce i aerobom (rower, bo uwielbiam, taniec i może zmobilizuję się w końcu do biegania) uda mi się doprowadzić tyłek do takiego stanu jaki prezentuje pani na ostatnim zdjęciu? Lub coś w ten deseń Tak czy siak biorę się za ćwiczenia, ale chciałabym wiedzieć czy jest cień szansy, że zbliżę się do ideału

Dzisiaj jestem po 'pierwszym razie' z Tamilee, nie było łatwo i podejrzewam, że na początku nie będzie, ale dałam radę Tylko muszę koniecznie wrócić do roweru i innych aerobów, żeby zrzucić parę cm z ud i ogólnie nieco tłuszczyku Przy okazji...czy znacie jakiś skuteczny sposób na wyszczuplenie łydek? Nie wyglądają może katastrofalnie, ale jestem niska, nogi krótkie, więc wiadomo, że im szczuplejsze tym lepiej się prezentują..
wooow jak ja bym chciała mieć taką pupcię
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 22:52   #1982
kolorowo_
Raczkowanie
 
Avatar kolorowo_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 145
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
wooow jak ja bym chciała mieć taką pupcię
Cytat:
Napisane przez okihh Pokaż wiadomość
za***isty tyłek ja zazdroszczę ogromnie
dziękuję dziewczyny mimo wszystko naprawdę nie jestem z tyłka zadowolona, chciałabym żeby był uniesiony, jędrny, bez grama cellulitu, po prostu, żeby był taki, jak na ostatnim zdjęciu więc ponawiam pytanie: czy tamilka mi w tym pomoże? Nie obżeram się, ponadto myślę, że raz na zawsze pożegnałam się z siedzącym trybem życia, bo praca mi na to nie pozwala, więc teoretycznie ćwiczenia powinny pomóc... proszę o rady Apleuję również o zdjęcia motywacyjne tyłków 'przed' i 'po' tamilce

P.S. Rano obudziłam się bez zakwasów, myślałam, że tak już pozostanie, ahh jak bardzo się myliłam... Wystarczyło 15 godzin na nogach, od 6 do 21 i nie mogę ruszyć się z krzesła, tak mnie mięśnie bolą. Najbardziej uda, ale tyłek na szczęście też trochę czuje, zwłaszcza prawy pośladek

Codziennie będę trzymać za nas wszystkie kciuki, abyśmy wytrwale pokonywały swoje słabości i nie poddawały się mimo bólu, zmęczenia czy też zwykłego lenia
kolorowo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 19:48   #1983
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

kolorowo_ i ja musze to powiedzieć - zaje*ista pupa!
Wczoraj od razu po jej obejrzeniu włączyłam TW i zrobiłam całe 2 programy a po nich 20 min na rowerku + rozciąganie.
Dzisiaj chodzę jakbym zamiast nóg miała 2 kołki
Jutro znowu ćwiczę
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 21:36   #1984
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja postanowiłam codziennie wykonywać pierwszy piętnastominutowy program póki będzie dla mnie łatwy. Wtedy dołożę drugi i przejdę z wykonywaniem całych dwóch programów co drugi dzień. Miejmy nadzieję, że jakieś efekty to da.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 17:54   #1985
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja mam takie zakwasy, że nie dałabym rady ćwiczyć codziennie. Właśnie ten pierwszy program daje mi tak w kość.
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 07:51   #1986
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Marcia_E Pokaż wiadomość
Ja mam takie zakwasy, że nie dałabym rady ćwiczyć codziennie. Właśnie ten pierwszy program daje mi tak w kość.
Ja gdy pierwszy raz wykonałam pierwszy program, musiałam odczekać jakieś dwa-trzy dni, żeby znów zacząć. Tak doskwierały mi zakwasy. Teraz czuję je jeszcze na pośladkach, ale da się przeżyć. Dziś będzie mój trzeci dzień codziennego ćwiczenia.

A najbardziej nie lubię w tym pierwszym programie sumo i tych zwykłych wykroków do przodu.

Edytowane przez mychamycha
Czas edycji: 2010-07-23 o 07:52
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:01   #1987
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja największe zakwasy miałam na udach - masakra, ledwo chodziłam na drugi dzień, teraz już nie jest tak źle. Ćwiczę co drugi dzień pierwszy program, jak zauważę jakieś efekty dam znać - Wy też się chwalcie
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 13:26   #1988
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
Ja największe zakwasy miałam na udach - masakra, ledwo chodziłam na drugi dzień, teraz już nie jest tak źle. Ćwiczę co drugi dzień pierwszy program, jak zauważę jakieś efekty dam znać - Wy też się chwalcie
To ja się tylko mogę na razie pochwalić, że coraz łatwiej idzie mi z pierwszym programem
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 18:20   #1989
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja mam zakwasy na udach, w trakcie ćwiczenia mięśnie mi drgają tak, że całe udo się trzęsie. Zasiedziałam się strasznie, pora to zmienić
A z pierwszego programu nie lubię i nie potrafię poprawnie wykonywać ugięcia nóg z wykopem jak w kickboxingu.
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 12:13   #1990
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

cześć Dziewczyny

Kilka miesięcy temu ćwiczyłam Tamilee, jednak brak czasu zrobił swoje i zapomniałam o tych świetnych ćwiczeniach na pośladki Pamiętam te palące mięśnie i trudności ze wstawaniem z łóżka na drugi dzień.
Teraz mam wakacje i wracaaaam Ćwiczę już od tygodnia co drugi dzień, więc na efekty będę musiała jeszcze trochę poczekać...
Mam zdecydowanie lepszą kondycję niż kiedy po raz pierwszy ćwiczyłam Tamilee, dlatego (na szczęście) nie czuję już tego nieprzyjemnego palenia mięśni, wręcz ćwiczę z przyjemnością
Mam nadzieję, że pośladki troszkę się podniosą
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 13:32   #1991
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja zrobiłam 2 programy na pośladki z TW i ciężko nie było, tylko się spociłam.
Widzę, że tu jakiś Brazil program króluje, poszukam i ja, może coś dla siebie znajdę w końcu
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 14:26   #1992
Kaczusia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 40
GG do Kaczusia17
Smile Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

halo halo

ja też zaczęłam Tamilkę ramiona i pośladki i chwalę sobie póki co
od jutra zacznę chodzić na basen i będzie ok mysle...
trochę się zaniedbałam ostatnioi trzeba popracować nad kondycją
__________________
Take it easy
Kaczusia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 08:03   #1993
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Kaczusia17 Pokaż wiadomość
halo halo

ja też zaczęłam Tamilkę ramiona i pośladki i chwalę sobie póki co
od jutra zacznę chodzić na basen i będzie ok mysle...
trochę się zaniedbałam ostatnioi trzeba popracować nad kondycją
ja kiedyś ćwiczyłam regularnie ramiona i pośladki, ale w tej chwili jestem na to zbyt leniwa zamieniłam na bieganie i pompki bieganie świetnie nogi poprawia, niestety z pośladkami nie robi nic, więc pewnie niedługo będe musiała wrócić z podkulonym ogonem
okihh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 10:30   #1994
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

chyba zrobie 2 podejscie do tamilee
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 10:36   #1995
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

ja staram się ćwiczyć 3x w tygodniu, ale póki co ten pierwszy program.. pocę się przy nim strasznie ale lubie taki wycisk.. póki co to już nie mam żadnych zakwasów na drugi dzień, ale wykonując program dalej wydaje sie dość ciężki

no i ramionka ćwiczę, całe dwa programy, między nimi właśnie wciskam bunsy, bardzo lubie te ćwiczenia

jeszcze brzuch by się przydało ruszyć, kiedyś ćwiczyłam teraz jakoś przestałam
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:23   #1996
TRISHka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Witam czytam was na bieżąco od dawna, z rok temu się tu udzielałam i ćwiczyłam z tamillka z 2 miesiące

Tak więc...kto ze mną ?? OD DZISIAJ

ja juz dzieńdzisiajszy zaliczyłam, jak już wcześniej pisałam- ćwiczyłam to rok temu, myślałam że padne po10 min...a tu, pierwsza część jak z płatka, przerwa 5 min i odrazu część druga zdjęcia dzisiaj też zrobiłam żeby sobie porównać

dawać dawać dziewczyny
TRISHka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:44   #1997
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

ja też rok temu intensywnie ćwiczyłam pośladki i dodatkowo ramiona i brzuch a teraz... początek ćwiczeń jest wciąż odkładany. Może się w końcu przy Was zmobilizuję
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 13:03   #1998
kate b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 193
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

A jakie są efety po Tamilee? Która z dziewczyn może się pochwalić? Bo nie wiem jakie efekty dają te ćwiczenia...podnoszą, ujędrniają, wyszczuplają?
kate b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:19   #1999
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Zdecydowanie ujędrniają i podnoszą
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 07:52   #2000
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja dzisiaj wróciłam do ćwiczeń po tygodniu niećwiczenia. A miałam za sobą ponad tydzień codziennego ćwiczenia pierwszego programu :/ No ale najważniejsze, że wróciłam. Na szczęście mięśnie jeszcze się tak strasznie nie rozleniwiły, bo udało mi sie bez problemu zrobić pierwszą część. Jeszcze trochę i mam nadzieję wykonywać takze drugi program.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 16:38   #2001
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez kolorowo_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkie pupocholiczki

Po długim czasie siedzenia na tyłku postanowiłam się z nim rozprawić W załącznikach przesyłam moją szanowną (dość niekorzystne majtki i ujęcia, ale przynajmniej widać brak jędrności, oklapnięcie oraz oczywiście cellulit, czyli nasz 'ulubieniec' ) i moje pytanie brzmi czy dzięki Tamilce i aerobom (rower, bo uwielbiam, taniec i może zmobilizuję się w końcu do biegania) uda mi się doprowadzić tyłek do takiego stanu jaki prezentuje pani na ostatnim zdjęciu? Lub coś w ten deseń Tak czy siak biorę się za ćwiczenia, ale chciałabym wiedzieć czy jest cień szansy, że zbliżę się do ideału

Dzisiaj jestem po 'pierwszym razie' z Tamilee, nie było łatwo i podejrzewam, że na początku nie będzie, ale dałam radę Tylko muszę koniecznie wrócić do roweru i innych aerobów, żeby zrzucić parę cm z ud i ogólnie nieco tłuszczyku Przy okazji...czy znacie jakiś skuteczny sposób na wyszczuplenie łydek? Nie wyglądają może katastrofalnie, ale jestem niska, nogi krótkie, więc wiadomo, że im szczuplejsze tym lepiej się prezentują..
Uuuuu... sama cwicze wlasnie po to zeby miec taki tylek jak Ty Jak troche pocwiczysz to pokaz jakie sa efekty bo jestem ciekawa jak bedzie wygladala ladna pupa po pozadnych cwiczeniach mysle ze gdybys zalozyla takie gatki jak ma laska na czarnym tle na zdjeciu ktore dodsalas jako ostatnie to Twoja pupa wlasnie tak by wygladala
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 21:35   #2002
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam ćwiczyć Tamilee pod koniec października tamtego roku, a teraz jest maj bieżącego, więc mogę się już wypowiedzieć.
Moim zdaniem zaszła duża zmiana, tyłek jest większy (na czym mi zależało), jędrniejszy, okrągły, przy czym rozbudowały mi się również uda (z czego ogromnie się cieszę, są jak kamienne i o wiele lepiej wyglądają w dżinsach).
Warto, naprawdę warto. ;>
Na początku również stawiałam ciężar na palcach, ale szybko zorientowałam się, że coś jest nie tak i teraz przenoszę go na pięty.
W moim przypadku nie da się, żeby nie było czuć ud, choć minimalnie przy jednoczesnym przenoszeniu ciężaru na pięty.
U mnie to chyba nieuniknione. ;p
I też nic nie czułam na tyłku na początku, teraz im głębsze robię te wszystkie przysiady itd., tym lepiej pracuje tyłek.
Właśnie skończyłam ćwiczyć Tamilee, do tego 8 minute legs.
Na początku nie mogłam przebrnąć przez 1 część, teraz robię oba programy z rzędu i do tego 8 minute, potrzeba czasu. ;>
Avv ile cm przybyło Ci w pupie?
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 19:01   #2003
Mahri
Raczkowanie
 
Avatar Mahri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
GG do Mahri
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

mychamycha hmm chyba lepiej jednak robić sobie jednodniową przerwę w ćwiczeniach
Mahri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 17:54   #2004
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Trzeba robić co najmniej jednodniową przerwę na regenerację mięśni.
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 15:03   #2005
non so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 119
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

x

Edytowane przez non so
Czas edycji: 2011-02-04 o 12:12
non so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 19:33   #2006
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ad1. Powinno się wykonywać obydwa programy jeden po drugim, ale jeśli na początku nie dajesz rady to ćwicz chociaż jeden.
Ad.2. Tamilee mówi o tym na samym początku - wykonywać trening 2 - 3 razy w tygodniu.
Ad.3. U mnie fałdka tłuszczu pod pośladkiem znika, a pośladki są twardsze i okrąglejsze więc to chyba rozbudowanie mięśni (?)
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:46   #2007
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

wracam do was wczoraj zrobilam pierwszy program a dzisiaj mam takie zakwasy ze hoho i mam do was pytanie, wiem ze bylo kilka razy ze tamilee niektorym rozbudowala uda. I o to mi tez chodzi, co powinnam zrobic zeby sie NIE rozbudowaly? Zalezy mi na ich wyszczupleniu wiec mam sie rozciagac po tych cwiczeniach czy co? Bo zwykle to najbardziej czuje miesnie ud po tym a w tylku tylko jak zacisne posladki...
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 00:09   #2008
pettiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar pettiteAngel
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
i mam do was pytanie, wiem ze bylo kilka razy ze tamilee niektorym rozbudowala uda. I o to mi tez chodzi, co powinnam zrobic zeby sie NIE rozbudowaly? Zalezy mi na ich wyszczupleniu wiec mam sie rozciagac po tych cwiczeniach czy co? Bo zwykle to najbardziej czuje miesnie ud po tym a w tylku tylko jak zacisne posladki...
Podbijam pytanie.. Też zalezy mi na szczupłych udach
__________________
Dbam o siebie!
pettiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 23:38   #2009
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
wracam do was wczoraj zrobilam pierwszy program a dzisiaj mam takie zakwasy ze hoho i mam do was pytanie, wiem ze bylo kilka razy ze tamilee niektorym rozbudowala uda. I o to mi tez chodzi, co powinnam zrobic zeby sie NIE rozbudowaly? Zalezy mi na ich wyszczupleniu wiec mam sie rozciagac po tych cwiczeniach czy co? Bo zwykle to najbardziej czuje miesnie ud po tym a w tylku tylko jak zacisne posladki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=401661
polecam zapoznanie się przede wszystkim z mitem 7 myślę, że ten wątek trochę rozwieje wątpliwości.
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 09:27   #2010
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=401661
polecam zapoznanie się przede wszystkim z mitem 7 myślę, że ten wątek trochę rozwieje wątpliwości.
ja już nie miałam sił i ochoty ZNOWU tego pisać

Laski, nie wariujcie, ćwiczcie !! Będziecie tylko bardziej smukłe i jędrne!! Jak to napisał Wyrak - mięśnie nie biorą się z powietrza

__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-17 12:42:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.