Multikino-praca - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-06, 20:11   #211
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
No mnie sie nie wydaje, żeby multi miało jakieś mega wymagania. Co wg Ciebie jest umiejętnością "managera", którą wymagają w multi? Znajomosć filmów, umiejetność sprzedaży, odpowiedzialność?

Kasa moze faktycznie nie za wielka, ale pamiętaj że im fajniejszy zespół tym sie fajnie pracuje. A nawet i takimi pytaniami w jakis sposób sie go wyciąga. W multi faktycznie stara sie dobrać zespół fajnych, pracowitych ludzi.

Pracowałam w multi, przeprowadzałam rozmowy i szczerze mówiąc nie zdarzyło mi się żeby ktokolwiek uważał, że takie pytania są bez sensu. Ludzie uśmiechnięci i z lekkością odpowiadajacy na pytania miały duzego plusa u wszystkich rekruterów.

Potem w swojej karierze byłam na wielu rozmowach kwalifikacyjnych i uwierz mi, słyszałam o wiele durniejsze pytania niezwiązane ze stanowiskiem, ale czasem badały kreatywność danej osoby, albo inne umiejętnosci.

A jakie uważasz pytania za sensowne? "Wymień swoje zalety i wady?"

A jeśli chodzi o studentów zaocznych... może akurat mieli wtedy taką politykę, by szukać osób tylko na weekendy, bo zespół, który jest dostępny w tygodniu mieli juz zbudowany? O ile w wakacji bylabyś dyspozycyjna, a roku akademickim już o połowę niej (bo studia), to po co Cię maja szkolić, dawać strój pracowniczy, itp, skoro nie będziesz dyspozycyjna, jak oni tego potrzebują?
Zawsze są dwie strony medalu.
ale dlaczego ciągle piszesz tak jakbym lekcewazaca odpowiadala na mojej rozmowie? nie bylo cie tam a na prawde bylam wesola i doswiadczenie tez mialam duze bo jeszcze przed matura je zdobywalam. a w cv i liscie wyraznie mialam napisane ze ucze sie zaocznie, wiec tylko zmarnowali ze mna czas ale luz..i ciagle wieszasz sie na tym menagerze. juz kiedys ktos tak okreslich ich romzowy rekrutacyjne i jakos wszyscy zroumieli, ze chodzi tylko o takie luzne porownanie a ty ciagle bierzesz to zbyt doslownie.



EOT
eleganckie olanie tematu
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 11:49   #212
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Multikino-praca

czytam ten wątek i cinema bo chcę wysłać do nich cv

zmieniłą się stawka w 201o ile teraz wynos i

i jak myslicie a moze wiecie z doswiadczenia lepsza praca w cinema czy multi czy to w ogole nie ma róznicy? czy moze jedna firma jest gorsza a druga lepsza
w sumie kocham kino, to mój zywiol "chyba bym sie nadawala "

jestem studentka dzienna mam wolny tylko pt i week to tez moge sie załapać ?
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !

Edytowane przez AguŚ87
Czas edycji: 2010-12-05 o 11:52
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 12:03   #213
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
czytam ten wątek i cinema bo chcę wysłać do nich cv

i jak myslicie a moze wiecie z doswiadczenia lepsza praca w cinema czy multi czy to w ogole nie ma róznicy? czy moze jedna firma jest gorsza a druga lepsza
w sumie kocham kino, to mój zywiol "chyba bym sie nadawala "

jestem studentka dzienna mam wolny tylko pt i week to tez moge sie załapać ?
Zasadniczą różnicą w obu tych firmach jest to że w Multi dostajesz szkolenia na obsługe widza (wpuszczanie do sal, sprzątanie po seansie), kasy biletowe i popcornbar oraz są też takie stanowiska jak kawiarnia i sportpub, wiec jest duza roznorodnosc pracy, natomiast w CC jestes przypisana do konkretnego stanowiska i tylko tam pracujesz

W Multi 3 dni to minimum dyspozycyjnosci, wiec jak masz cały piatek, sobote i niedziele to jest ok
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 15:49   #214
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Multikino-praca

Orientujecie się może, jak dostać się do kina Halios?

Przy kinie jest bar, w którym widzę pełno młodych twarzy, ale ogłoszeń żadnych..
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:36   #215
monalewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Multikino-praca

Witam mam takie pytanie czy ma ktoś z was list motywacyjny lub mógł by mi pomoc go napisać potrzebuje go do pracy w multikinie jeśli ktoś by mógł by mi pomóc prosiła bym żeby wysłać na pocztę mona-lewa@wp.pl była bym bardzo wdzięczna i z góry dziękuje i jeszcze mam pytania czy może ktoś pracował w multikinie i wie jak tam jest jakie warunki zarobki wymagania
monalewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 19:08   #216
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez monalewa Pokaż wiadomość
Witam mam takie pytanie czy ma ktoś z was list motywacyjny lub mógł by mi pomoc go napisać potrzebuje go do pracy w multikinie jeśli ktoś by mógł by mi pomóc prosiła bym żeby wysłać na pocztę mona-lewa@wp.pl była bym bardzo wdzięczna i z góry dziękuje i jeszcze mam pytania czy może ktoś pracował w multikinie i wie jak tam jest jakie warunki zarobki wymagania

GOOGLE.PL --> wpisz list motywacyjny wzór ---> wyskoczy Ci ich od koloru do wyboru.
Poza tym co za sztuka napisać o sobie i swoich umiejętnościach 5 zdań? Jeśli tego nie potrafisz, to co dopiero iść do pracy? Na rozmowie kwalifikacyjnej nikt Ci pomagać/podpowiadać nie będzie (bosz..i później takich zatrudniają zamiast mnie).

Trochę już o tym było w wątku, można poczytać.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 12:48   #217
tissue
Raczkowanie
 
Avatar tissue
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez martyyn Pokaż wiadomość
w multikinie jest system przyznawania punktów za każdy dzień - wyjściowo każdy pracownik ma 5, ale np. za roznoszenie ulotek po centrum handlowym (co nie należy bezpośrednio do obowiązków), albo za zostanie po godzinach na prośbę kierownika, można zarobić parę punktów więcej. i analogicznie - za obijanie się, spóźnienie można dostać mniej niż pięć, albo wręcz ujemne. na koniec miesiąca jakoś się te punkty podlicza i można dostać premię, od 70 do ponad 200 zł. ponadto, kiedy się pracuje na concession (bar i LechBar), jest konkurs ogólno-multikinowy, kto więcej sprzeda klientowi, i są pieniążki do podziału
Niestety z początkiem nowego roku system premiowy w Multi został zawieszony, i prawdopodobnie nigdy już nie wróci... Tak więc wypłaty będą teraz ubogie Tak to zawsze ok 400zl premii wpadło a teraz prawie nic Zostały tylko premie na barze z tym że limit osób zwiększył się do 15 plus 4 asystentów, więc po podzieleniu progu premiowego też bieda straszna Nic tylko uciekać
tissue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 22:58   #218
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Multikino-praca

Przejrzałam ten wątek, bo mój brat zamierza aplikować do Multikina
Natomiast mnie się nasunęło a propos książeczki sanepidu - z tego co ja się orientuję stwierdzenie, że jest "ważna całe życie" odnosi się do badania na nosicielstwo, czyli badania kału. Ono jest jednorazowe, nie powtarza się go.
Natomiast inne badania robi sie "okresowo", a jakie to zależy od pracodawcy
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 09:37   #219
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez madzieeek Pokaż wiadomość
Przejrzałam ten wątek, bo mój brat zamierza aplikować do Multikina
Natomiast mnie się nasunęło a propos książeczki sanepidu - z tego co ja się orientuję stwierdzenie, że jest "ważna całe życie" odnosi się do badania na nosicielstwo, czyli badania kału. Ono jest jednorazowe, nie powtarza się go.
Natomiast inne badania robi sie "okresowo", a jakie to zależy od pracodawcy
To dziwne, bo co nowy pracodawca, to zawsze mówią mi by robić te same badania (czyli kału też) - jeśli akurat mija termin ważności jaki wpisał lekarz. Raz był to rok, raz dwa lata.
Zobaczę jak będzie w tym roku, bo konczy mi się termin - może sobie kał darują?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:38   #220
jackyl1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Multikino-praca

Witam wszystkich, otóż ostatnio dostałem w ręce ofertę pracownika, aplikowałem i po jakimś czasie zadzwoniła do mnie pani, pod koniec rozmowy pani powiedziała, że zdałem pierwszy etap oraz zaprasza na drugi etap w wyznaczonym miejscu. Treść e-mail'a :
Cytat:
Z przyjemnością informujemy, że zakwalifikowała się Pani/zakwalifikował się Pan do drugiego etapu rekrutacji na Pracownika Obsługi Kina w Multikinie w xxxxx. Bardzo dziękujemy za poświęcenie nam czasu w rozmowie telefonicznej i zapraszamy na spotkanie już bezpośrednio w miejscu kina.
Cytat:

Informujemy, że drugi etap rekrutacji odbędzie się xx.xx.2011 roku na terenie Multikina w xxxxx. Bardzo prosimy, żeby Państwo zaczekali w kinie przy wejściu, stamtąd zaprosimy Państwa do sali.

Rekrutacja rozpocznie się o godzinie xx.xx i potrwa do godziny xx.xx

Na początku odbędzie się krótka prezentacja firmy Multikino dla Wszystkich Państwa, następnie odbędą się rozmowy indywidualne.

Podczas rozmów będziecie Państwo proszeni o podanie swojej dyspozycyjności w sposób bardziej szczegółowy niż podczas wywiadów telefonicznych, także proszę przemyśleć, w jakie dni i w których godzinach mogliby Państwo pracować w naszym kinie.

Oprócz tego bardzo prosimy Państwa o przyniesienie na rekrutację:

<![if !supportLists]>* <![endif]>Długopisu

<![if !supportLists]>* <![endif]>Podkładki do pisania

<![if !supportLists]>* <![endif]>UWAGA: Ważnego dla siebie przedmiotu J To może być wszystko, co jest dla Państwa ważne z jakiegokolwiek powodu. Będą Państwo proszeni podczas rozmowy o przedstawienie tego przedmiotu i uzasadnienie swojego wyboru J



Prosimy również o przyniesienie - na kartce lub w głowie:

<![if !supportLists]>* <![endif]>Ważnego dla Państwa aforyzmu, przysłowia lub jednozdaniowego cytatu J



Ponieważ rekrutacja będzie odbywała się na terenie nowo budowanego Multikina, prosimy o ubranie się w codziennym stylu, tak żeby nie ubrudzić eleganckiego stroju J My jako osoby rekrutujące również będziemy ubrani w sposób luźniejszy niż zwykło się to praktykować podczas rekrutacji.
Nasuwa mi się kilka pytań, po co mam wziąć przedmiot, który jest dla mnei ważny, opisać go i dlaczego go wziąłem, po co mam wziąć aforyzm czy powiedzenie ?, co to za testy?, może mi ktoś powiedzieć o co chodzi, bo nie ukrywam, że chcę zdobyć tą prace. Co należy do obowiązków pracownika obsługi kina?, wszystkie słowa które są pogrubione, były pogrubione w e-mailu, usunąłem część tekstu z treści e-mail'a ze względów osobistych. Proszę o wszystkie wypowiedzi.

Edytowane przez jackyl1988
Czas edycji: 2011-03-13 o 18:39
jackyl1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 19:31   #221
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Thumbs down Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez jackyl1988 Pokaż wiadomość
[I]Witam wszystkich, otóż ostatnio dostałem w ręce ofertę pracownika, aplikowałem i po jakimś czasie zadzwoniła do mnie pani, pod koniec rozmowy pani powiedziała, że zdałem pierwszy etap oraz zaprasza na drugi etap w wyznaczonym miejscu. Treść e-mail'a :


Nasuwa mi się kilka pytań, po co mam wziąć przedmiot, który jest dla mnei ważny, opisać go i dlaczego go wziąłem, po co mam wziąć aforyzm czy powiedzenie ?, co to za testy?, może mi ktoś powiedzieć o co chodzi, bo nie ukrywam, że chcę zdobyć tą prace. Co należy do obowiązków pracownika obsługi kina?, wszystkie słowa które są pogrubione, były pogrubione w e-mailu, usunąłem część tekstu z treści e-mail'a ze względów osobistych. Proszę o wszystkie wypowiedzi.
A nie mówiłam, wymagania jak jasna-ciasna a robota tak na prawdę dla każdego kto tylko ma trochę ambicji, dobrego wychowania i cierpliwości.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 12:11   #222
jackyl1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Multikino-praca

Już po rozmowie indywidualnej, było spoko. Na początku kilka słów o firmie, zaletach bycia pracownikiem, stosunku pracownika do klienta, trochę o historii firmy (krótki film grupy iti), standardach firmy i w ogóle o wszystkim co da się opisać i wynieść z firmy (nie mowa tutaj o kradzieży ). Rozmowa indywidualna polegała na 4 zadaniach z czego dwa dostałem drogą meilową, a dwa na miejscu o których nie wiedzieliśmy do rozmowy. Jedno było o tym, że osoba która ze mną rozmawia (była jedna) jest klientem, a ja sprzedawcą i w jaki sposób zaoferuję trzy napoje, coca-cola, woda niegazowana oraz sok. Drugie zadanie było nauczeniem osoby z którą rozmawiam mycia zębów, miałem na to czas aby przygotować się, napisać na kartce, przemyśleć jakie kroki najpierw i tak dalej, nawet nie pisałem od razu zacząłem mu przedstawiać i na tym się skończyło, bo nie chce mi się wypisywać wszystkiego. Trzecie zadanie to ten aforyzm czy cytat, oczywiście pojechałem z niczym, a rzecz, wziąłem klucz, opisując podkreślałem, że klucz to miejsce przebywania, transport, odpowiedzialność i tak dalej. Po całej rozmowie, która trwała nie dłużej niż 10 minut powiedziano mi żebym czekał na e-mail z pozytywnym bądź negatywnym rozpatrzeniem. Żadnych już etapów nie będzie, ten jest decydujący, jak zaliczę ten etap to jutro po skierowanie na badania i wsio gitara ;p. Mam nadzieję, że nie zanudziłem, pozdrawiam.
jackyl1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:35   #223
inz87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 59
Dot.: Multikino-praca

Rekrutacja jak na "managera"... Wielkie rozmowy, a w rzeczywistości będzie sprzątanie kibli, sprawdzanie czy nikt nie filmuje w kinie, robienie popcornu i sprzedawanie biletów na seanse. Generalnie jednak to dobra praca dla studentów, którzy chcą sobie dorobić.
inz87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 19:13   #224
jackyl1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Multikino-praca

Niestety ale nie przyjęli mnie. Pozdrawiam i przepraszam za wasz czas.
jackyl1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 19:48   #225
inz87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 59
Dot.: Multikino-praca

Nie masz czego żałować.
inz87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 21:37   #226
xsshex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Multikino-praca

Mam pewien problem.
Dostałam pracę w Multikinie. Swoją dyspozycyjność wpisałam na piątek , sobotę i niedzielę. Czyli teraz będę musiała pracować zawsze w te dni , co tydzień ? Czy mogę np. tylko w sobotę i to zależy od danego tygodnia.

Wiem ,że może głupie pytanie , lecz nie mam kogo zapytać. Prosiłabym o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
xsshex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 06:57   #227
jackyl1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Multikino-praca

Zadzwoń do swojego koordynatora, a nie pytasz na forum jak my mielibyśmy wiedzieć :p, mi mówiono na spotkaniach, że to są dni i godziny stałe, więc raczej tak będzie. Pozdro.
jackyl1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 14:14   #228
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez xsshex Pokaż wiadomość
Mam pewien problem.
Dostałam pracę w Multikinie. Swoją dyspozycyjność wpisałam na piątek , sobotę i niedzielę. Czyli teraz będę musiała pracować zawsze w te dni , co tydzień ? Czy mogę np. tylko w sobotę i to zależy od danego tygodnia.
Ja pracuję w Multikinie w Warszawie, dyspozycyjność mam w poniedziałek, piątek, sobotę i niedzielę, ale nie zawsze mam zmiany w te dni Np. w tym tygodniu dostałam te 4 zmiany, ale w zeszłym miałam tylko 2. Niestety, jak zaczyna się pracę, to trzeba liczyć się z tym, że nie będzie za wiele dni wolnych... Ja w moim domu rodzinnym byłam ostatni raz w grudniu i to tylko na wigilię i boże narodzenie, bo 26-go od rana już pracowałam... U mnie te 3 dni dyspozycyjności to absolutne minimum.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 15:21   #229
xsshex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Multikino-praca

dziękuje za odpowiedź.

a np. jak coś ważnego wypadnie mi np. w sobotę , jakaś rodzinna impreza albo chrzciny czy coś , to bez problemu mogę to zgłosić do kierownika i on uwzględni moją prośbę ?
xsshex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 15:32   #230
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez xsshex Pokaż wiadomość
dziękuje za odpowiedź.

a np. jak coś ważnego wypadnie mi np. w sobotę , jakaś rodzinna impreza albo chrzciny czy coś , to bez problemu mogę to zgłosić do kierownika i on uwzględni moją prośbę ?
Jasne! Wypełniasz wtedy prośbę grafikową i tyle Tak samo, jak masz egzamin albo inną ważną sprawę.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 22:42   #231
xsshex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Multikino-praca

Dziękuje bardzo za informację
xsshex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 22:49   #232
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Multikino-praca

jackyll - spodziewam się, że nie przyjęli Cię w multi radom Ale nie masz się czym martwić! Nie trudno znaleźć lepiej płatną pracę. Ogólnie w multikinie mają wymagania jak nie wiem co, a pensja z pracy żadna tak naprawdę
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 08:12   #233
xsshex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Multikino-praca

Mnie przyjęli właśnie w Radomiu i jakoś nie czuję tego żeby mieli jakieś nie wiadomo jakie oczekiwania co do mnie. Fakt, na rozmowie dostawałam pytania typu czy dam radę pogodzić szkołę (bo jestem licealistką) z pracą, lub po co mi ta praca ? Już na wstępie powiedziano mi ,że nie mam zbyt dużych szans ze względu na moją małą dyspozycyjność. Na każde pytanie odpowiadałam z uśmiechem. Zadania zrobiłam bardzo szybko. Praktycznie do niczego się nie przygotowywałam Ten pan co mnie rekrutował jeszcze ze mną żartował Dostałam odpowiedź pozytywną i zobaczymy jak to teraz będzie.
xsshex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 20:39   #234
stynar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Multikino-praca

Witam wszystkich!
Mam do Was pytanie. Czy ktoś wie jak wygląda kwestia zawarcia umowy zlecenia? Rozumiem, że jest to np. umowa na okres 3 msc, ale jeśli chciałabym rozwiązać umowę przed tym czasem to jakie są konsekwencje? Czy ktoś już taką miał i czy był w niej zapis o okresie wypowiedzenia, ew. jakichś karach w przypadku odstąpienia od niej z mojej strony?
Pozdrawiam
stynar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 17:11   #235
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez stynar Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Mam do Was pytanie. Czy ktoś wie jak wygląda kwestia zawarcia umowy zlecenia? Rozumiem, że jest to np. umowa na okres 3 msc, ale jeśli chciałabym rozwiązać umowę przed tym czasem to jakie są konsekwencje? Czy ktoś już taką miał i czy był w niej zapis o okresie wypowiedzenia, ew. jakichś karach w przypadku odstąpienia od niej z mojej strony?
Pozdrawiam
Możesz rozwiązać umowę w dowolnym momencie, z tym, że musisz pracować do końca grafiku (grafiki układane są na okres piątek - czwartek). Najlepiej więc zwalniać się w poniedziałek, kiedy grafik nie jest jeszcze ułożony
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 08:35   #236
stynar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Multikino-praca

Dziękować
Pozdrawiam
stynar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 10:18   #237
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Multikino-praca

Czy ktoś wysylał teraz podanie o pracę w multi w Gdańsku? A może jest ktoś kto już tam pracuje i mógłby napisac cos o pracy w tym konkretnym kinie? Czy szukają teraz personelu?
__________________
Insanity Is Definitely Insane
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:28   #238
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Multikino-praca

up
__________________
Insanity Is Definitely Insane
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:36   #239
MalaMysia
Przyczajenie
 
Avatar MalaMysia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Praca w Multikinie

Mój były tam pracował i był zadowolony
MalaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 12:08   #240
nellcia1993
Raczkowanie
 
Avatar nellcia1993
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 34
Dot.: Multikino-praca

A jak jest z urlopem ? Nie ma żadnych problemów żeby wziąć? :P
nellcia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-11 14:30:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.