2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki! - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-11, 18:31   #3361
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
Takuśna oczywiście, że mu nie w smak, ale przecież nie wyszlam z araba co mi zrobi, przywiąże do kaloryfera?

Werstusia
, ja nie wiem po co ty wogole za maz wychodzilas

Marti
dobrze, ze juz ci mija zoladkowa dokuczliwosc

Jowisz wymieklam

wogole nie czuje nadchodzacych swiat, nie chce mi sie nawet myslec, ze za tydzien jedziemy do Pl i czeka mnie pakowanie - czuje sie jak urwana z choinki
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2011-12-11 o 18:33
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:56   #3362
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość

Werstusia
, ja nie wiem po co ty wogole za maz wychodzilas
toż małżeństwo to nie karcer za karę, że trzeba siedzieć w chacie i pilnować współmałżonka jest układ; on motorkowe eskapady, ja kluby z kumplami cóż ja zrobię, że jako posiadaczka 2 braci lepiej dogaduję się z samcami
o, a to moja imprezowa piosenka http://www.youtube.com/watch?v=3BBsF7VIQyo

Edytowane przez wersta
Czas edycji: 2011-12-11 o 21:06
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 22:06   #3363
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Hej witam się
Ja po urodzinach mamy,siedzę obżarta.
Piątek i sobota też chodziłam jej pomagać.
A w piątek wieczorkiem byliśmy na imprezce z koncertem.


Marticia zdrowiej

Jowiszka fajnie Iga wyszła
Coś mi się wydaje że ten Mikołaj dla dzieci to za karę, bo wszytskie z krzywą miną do niego podchodzą.




Ja jestem ciekawa kiedy będą z przedszkola zdjęcia mikołajkowe
To wam też pokażę


Ja też nie uważam by małżeństwo to za karę było
Kwestia dogadania

Przekichane jak się jest za bardzo zazdrosnym



Mija toż to koszmar z tym ugryzieniem, dobrze że zaraz była odpowiednia interwencja
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 06:52   #3364
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
toż małżeństwo to nie karcer za karę, że trzeba siedzieć w chacie i pilnować współmałżonka jest układ; on motorkowe eskapady, ja kluby z kumplami cóż ja zrobię, że jako posiadaczka 2 braci lepiej dogaduję się z samcami
o, a to moja imprezowa piosenka http://www.youtube.com/watch?v=3BBsF7VIQyo
Przeciez ja nie o karze jak najbardziej w domu nie ma co siedziec Polewam tylko z twoich opisow sytuacyjnych, bo wylania sie taka spragniona imprez i zadzy kobieta

kurka, trzecia noc z rzedu nie spalam....fajnie wygladam
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2011-12-12 o 06:53
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:45   #3365
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
kurka, trzecia noc z rzedu nie spalam....fajnie wygladam
ja dziś między 3-4 walczyłam z bólem łba już wieczorem czułam,że tak może być a w domu zero proszków.
na szczęście przypomniłam sobie w nocy o nurofenie Igi i wzięłam dawkę na prawie 60kg bardzo szybko zadziałał

Iguśka znów kaszle więcej a w piątek była u lekarza (po maść na receptę na miejsce pod ustami bo się oblizuje non stop), i ją osłuchała przy okazji - w piątek była czysta
coś czuję,że po środzie się rozłoży i nie pojedzie 16tego do teatru. ale obym się myliła
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:45   #3366
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

A mnie @ rano zalała... też miło
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:56   #3367
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

być może Mija, ale 1szy raz w życiu znalazłam ludzi, z którymi mi się CHCE gdzieś wychodzić. dodatkowa korzyść z MBA

Kasiulko weź sobie zamontuj mirenę, to zapomnisz o czymś takim jak @
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 10:07   #3368
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
być może Mija, ale 1szy raz w życiu znalazłam ludzi, z którymi mi się CHCE gdzieś wychodzić. dodatkowa korzyść z MBA
No zazdraszaczam, bo ja sobie bym chetnie wyszla, Tzet nawet mnie co roz wygania z domu a NIE mam z kim

Kasiulka
lacze sie w bolu

zabieram sie za ogarniecie chaty ale jestem dzis nie w humorze
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 10:33   #3369
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

hejka
ja już nie liczę ile już mi zleciało nocy bez możliwości normalnego dospania
Olka non stop mi hardkor urządza, zupełnie nie wiem czemu ten dzieciak tak wrzeszczy w nocy , jak go do cyca nie chcę przystawić
no , bo ile razy można karmić w nocy
jeszcze panienka oczy otwiera o 3 i chce się bawić, potem z bólem niewyspania, zasypia po 2-3 godzinach
w lustrze oglądam swoją twarz, to masakra ile mi się kurzych łapek zrobiło

bylam z dzieciakami u pediatry dziś rano, Olka miała dodatkowo ostatni zastrzyk
Olka czysta , ciut zaflegmiona jedynie
Miki ma świsty, lekarka mówi, że do przedszkola to dopiero po Świętach, może iść
oszaleję, sama z nimi w domu
po południu jadę jeszcze z nimi do laryngologa
już mi brak miejsca na kalendarzu, na zapiski, co kiedy mam w planach
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 11:01   #3370
Sosnowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 163
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Ania nie daj się...

Ja też już jestem na skraju obłędu. Nie mogę się doleczyć.Ciągnie się za mną infekcja jak flaki z olejem. Słaba jestem jak nie wiem co, ledwo zipię.
Sosnowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 11:15   #3371
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

dziś chciałam przetrzymać młodą, bo w końcu przecież po godzinie nie może być już głodna to tak mi się rozwrzeszczała, jakbym ją w ukropie kąpała łzy ciurkiem leciały
smoczka odrzuciła za nic nie mogę jej go wcisnąć jak mi się w nocy wije
zębów nie widać, więc to nie ząbkowanie
teraz śpi po lekarzu już już ponad godzinę, w foteliku, nie chciałam jej ruszać, miałam czas na ugotowanie kolorowej zupy z pulpetami wołowymi


ps. teraz dopiero doceniam prawo jazdy i samochód,
jak pomyślę, że musiałabym wózkiem do lekarzy zadylać, to dostaję gęsiej skórki
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 11:30   #3372
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
dziś chciałam przetrzymać młodą, bo w końcu przecież po godzinie nie może być już głodna to tak mi się rozwrzeszczała, jakbym ją w ukropie kąpała łzy ciurkiem leciały
smoczka odrzuciła za nic nie mogę jej go wcisnąć jak mi się w nocy wije
zębów nie widać, więc to nie ząbkowanie
teraz śpi po lekarzu już już ponad godzinę, w foteliku, nie chciałam jej ruszać, miałam czas na ugotowanie kolorowej zupy z pulpetami wołowymi


ps. teraz dopiero doceniam prawo jazdy i samochód,
jak pomyślę, że musiałabym wózkiem do lekarzy zadylać, to dostaję gęsiej skórki
Ania, a nie chcesz rozwazyc podania jej butelki z mlekiem??
Moze ona sie nie najada na cycu? Pamietam, ze Piter w rejonie grudnia tez wlasnie plumkal w nocy o zarcie i pierwszy raz podalam mu wtedy mleko z kaszka ryzowa, najadl sie i byl spokoj. Owszem to zaskutkowalo ze pod koneic stycznia odrzucil mi cyca definitywnie i przyznam, ze nawet dobrze sie stalo.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Sosnowa Pokaż wiadomość
Ania nie daj się...

Ja też już jestem na skraju obłędu. Nie mogę się doleczyć.Ciągnie się za mną infekcja jak flaki z olejem. Słaba jestem jak nie wiem co, ledwo zipię.
Sosno, a ty nie chcesz do lekarza isc z ta twoja infekcja?? Moze trzeba konkretniejsze leki dla mam karmiacych, co?
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 11:38   #3373
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Anisia
dzięki za poradę
ale
po pierwsze mam mleka w bród (wyżywiłabym pewnie i bliźniaki )
a po drugie dumam, że bardziej o czułość Olce chodzi, niż o samo ssanie
widzę kiedy ona łapczywie ssie, więc jest głodna, ale większość pobudek to takich troszkę possać , a więcej poleżeć z sutkiem w buźce , żeby tylko mamusia mi nie uciekła, nie odkładała do łóżeczka
cwana sie zrobiła i dumam jak ją utemperować jak ozdrowieje
ps. no i moja gwiazda nie toleruje jeszcze smoczków butelkowych, nie umie się nimi posługiwać
__________________
i

Edytowane przez anka1900
Czas edycji: 2011-12-12 o 11:40
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 12:12   #3374
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
Anisia
dzięki za poradę
ale
po pierwsze mam mleka w bród (wyżywiłabym pewnie i bliźniaki )
a po drugie dumam, że bardziej o czułość Olce chodzi, niż o samo ssanie
widzę kiedy ona łapczywie ssie, więc jest głodna, ale większość pobudek to takich troszkę possać , a więcej poleżeć z sutkiem w buźce , żeby tylko mamusia mi nie uciekła, nie odkładała do łóżeczka
cwana sie zrobiła i dumam jak ją utemperować jak ozdrowieje
ps. no i moja gwiazda nie toleruje jeszcze smoczków butelkowych, nie umie się nimi posługiwać
aaaaa, no to zmienia postac rzeczy, bo myslalam ze ona jest ciagle glodna i stad ta potrzeba wiszenia na cycu
Jesli faktycznie chodzi tylko o czulosc, to rozumiem bol. Aczkolwiek ja spalam z mlodym do 7 miesiaca wlasnie dlatego, zeby sie wysypiac, dzieki temu podczas jedzenia cyca, pozniej przysypial, wypluwal sutek i spal dalej, to ja razem z nim na boku. Dzieki temu nie bylo bialych nocy i wybudzania sie do zabawy
Ja tak musialam robic, bo wrocilam po macierzynskim do pracy i musialam jakos funkcjonowac.
Pozniej nauczenie mojego dziecka spac samo tez nie sprawilo mi zbyt wiele zachodu.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 12:15   #3375
Sosnowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 163
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
Ania, a nie chcesz rozwazyc podania jej butelki z mlekiem??
Moze ona sie nie najada na cycu? Pamietam, ze Piter w rejonie grudnia tez wlasnie plumkal w nocy o zarcie i pierwszy raz podalam mu wtedy mleko z kaszka ryzowa, najadl sie i byl spokoj. Owszem to zaskutkowalo ze pod koneic stycznia odrzucil mi cyca definitywnie i przyznam, ze nawet dobrze sie stalo.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------


Sosno, a ty nie chcesz do lekarza isc z ta twoja infekcja?? Moze trzeba konkretniejsze leki dla mam karmiacych, co?
Już byłam.... nawet miałam antybiotyk, ale po dwóch dniach mnie wysypało i kazali odstawić a dla karmiących wyboru dużego nie ma... jak mi się nie poprawi, to przejdę się jeszcze raz, może coś jeszcze mają w zanadrzu...

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
aaaaa, no to zmienia postac rzeczy, bo myslalam ze ona jest ciagle glodna i stad ta potrzeba wiszenia na cycu
Jesli faktycznie chodzi tylko o czulosc, to rozumiem bol. Aczkolwiek ja spalam z mlodym do 7 miesiaca wlasnie dlatego, zeby sie wysypiac, dzieki temu podczas jedzenia cyca, pozniej przysypial, wypluwal sutek i spal dalej, to ja razem z nim na boku. Dzieki temu nie bylo bialych nocy i wybudzania sie do zabawy
Ja tak musialam robic, bo wrocilam po macierzynskim do pracy i musialam jakos funkcjonowac.
Pozniej nauczenie mojego dziecka spac samo tez nie sprawilo mi zbyt wiele zachodu.
Ja właśnie śpię ze ssakim. Tzn. ląduje u nas po pierwszym nocnym karmieniu. Teraz już sama nie wiem ile razy w nocy je, bo działamy na półautomacie
Sosnowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 12:36   #3376
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Sosnowa Pokaż wiadomość
Już byłam.... nawet miałam antybiotyk, ale po dwóch dniach mnie wysypało i kazali odstawić a dla karmiących wyboru dużego nie ma... jak mi się nie poprawi, to przejdę się jeszcze raz, może coś jeszcze mają w zanadrzu...

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------


Ja właśnie śpię ze ssakim. Tzn. ląduje u nas po pierwszym nocnym karmieniu. Teraz już sama nie wiem ile razy w nocy je, bo działamy na półautomacie
to ja podobnie dzialalam. mlode zakwililo, sprawdzilam czas, okazalo sie ze to pora kamienia, to chlup cyc w dziub i na polspiaco go karmilam, z reguly zasypial po kilkunastu minutach oparty polikiem o cyc
i calkiem dobrze nam sie wspolgralo, u mnie odpadalo odkladanie do lozeczka bo zaraz jape darl i chcial do nas
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 12:55   #3377
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

matko kiedy to było co Wy tutaj wypisujecie dzieki Bogu dawno i nie prawda i obym juz nie musiała tego przerabiac trzymajcie sie babeczki

dzien dobry, juz orawie dobry wieczór bo za chwile sie ciemno zrobi zaraz lece po Wiki i mam nadzieje ze zdązymy ubrazc choinkę bo juz za mną młoda chodzi i chodzi. My mamy takie niecały metr drzewka wiec spoko, Wiki sie będzie bawic a ja najwyzej będę potem przewieszac o 17 wychodzę do pracy a jeszcze jestem w rozsypce i bez obiadu cos wymysle na szybko

a jak prezenty świąteczne? macie juz? znowu wielka niewiadoma co dla kogo ja mam tylko dla małej, i brak pomysłów podrzuccie jakies
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 13:21   #3378
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
dziś chciałam przetrzymać młodą, bo w końcu przecież po godzinie nie może być już głodna to tak mi się rozwrzeszczała, jakbym ją w ukropie kąpała łzy ciurkiem leciały
smoczka odrzuciła za nic nie mogę jej go wcisnąć jak mi się w nocy wije
zębów nie widać, więc to nie ząbkowanie
teraz śpi po lekarzu już już ponad godzinę, w foteliku, nie chciałam jej ruszać, miałam czas na ugotowanie kolorowej zupy z pulpetami wołowymi


ps. teraz dopiero doceniam prawo jazdy i samochód,
jak pomyślę, że musiałabym wózkiem do lekarzy zadylać, to dostaję gęsiej skórki
Ania, wg mnie to na pewno nie glod. Zawsze najprosciej jest podac butelke, ale u nas to nie zdaje egzaminu. Bor tez jadl do 1rz. moje mleko i sie najadal, to tym bardziel mloda...Ona czasem zadowoli sie lykiem wody i idzie spac, czasem smoczek, a czasem tak marudzi, ze musze ja nakarmic.
Do tego nadal nie ma zebow i mecza ja chyba niemilosiernie, bo w dzien taaak marudzi. nic nie moge zrobic, ani na chwile odejsc, zaraz za mna leci i wola mama mama!
licze na to, ze Bor bedzie zdrowy, bo tez nie dam rady z dwojka. dobrze, ze chociaz na swieta nie musze nic robic.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

u nas mamy mala klolacje w ta sobote, brat jedzie z zona na wegry na swieta, wiec mama wymyslila, zeby zrobic mala wigilie wczesniej. musze zas tez zanabyc prezenty. im chyba jakies ksiazki kupie o wnetrzarstwie. koncza budowe domu i zostaje urzadzenie jego...
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 13:23   #3379
Saga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Hej,

Ja tu wczoraj chciałam coś napisać, ale mnie dziecko wykończyło Dosłownie. Opadłam z sił. Wczoraj rano zaczęło się od tego, że TŻ nalał jej za mało soku do kubka. Zrobiła akcję "rzucam wszystkim co mi się nawinie pod rękę" i wywaliła kubek. Godzinę sprzątaliśmy kuchnię - mycie podłogi (3 razy, i tak się klei, bo sok był wiśniowy), mycie krzeseł, stołu, pranie kapci, ubrania też do prania. Potem było trochę lepiej, tylko standardowe "ja nie chcę myć zębów", "nie będę się ubierać", itp. Wieczorem wywaliła miseczkę z białym serem (bo nie pozwoliłam dotykać rzeczy na blacie kuchennym), jak zobaczyła moją minę, to od razu odmaszerowała do swojego pokoju

Dzisiejszy poranek też się rozpoczął od histerii, aż się boję co będzie po południu. Będziemy same, bo TŻ w pracy do wieczora.

Jowiszkowa dzięki za pamięć Będę czekać na recenzję.

Iga na tym zdjęciu śliczna, ale taaka smutna.

Paulina w ubiegłym tygodniu dwa dni nie była w przedszkolu. Jak w końcu poszła, to TŻ mówił, że nawet butów na zmianę nie chciała założyć, tak jej się spieszyło do dzieci i taka była stęskniona.

Anka olej teorie wychowawcze Weź małą do łóżka i się wyśpij. Za jakiś czas zacznie przesypiać całe noce i problem sam zniknie. Może być też tak, że chce jej się pić.

Marti mam nadzieję, że dziś już lepiej, zdrowiej
Saga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 14:08   #3380
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
być może Mija, ale 1szy raz w życiu znalazłam ludzi, z którymi mi się CHCE gdzieś wychodzić. dodatkowa korzyść z MBA

Kasiulko weź sobie zamontuj mirenę, to zapomnisz o czymś takim jak @
Powaga kochana? to naprawdę luks, bo ja choć z reguły do tej pory nie musiałam brać tabsów to dziś myślałam, że się wykończę, zanim ból mi przeszedł (a tabsa wzięłam)

Ania współczuję Olgierdzianych wrzasków.

Sosenko życzę zdrowia
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 14:36   #3381
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

A ja dziś też musiałam jechać do lekarza z Krystianem, w zesłym tyg miał katar od soboty doszedł duszący kaszel
Robiłam inhalacje z berodualu i pulmikortu, ale za bardzo nie było poprawy. Więc wolałam jechać na osłuchanie
Na szczeście czysto
Ale wróciliśmy do starych astmatycznych leków + oczywiście inhalacje


Wczoraj się dowiedziałam przykrej wiadomości
W kościele modlili się na ciężko chorą dziewczynkę
Co się potem dowiedziałam jest to córeczka mojej znajomej,
Chodzi do przedszkola do maluszków ma 3 albo już 4 latka i jest chora na zapalenie opon mózgowych do tego doplątały się pneumokoki i coś tam jeszcze - leży już tydzień w szpitalu w śpiączce
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 15:46   #3382
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

A mi sie tu bobo zachciewalo.. chyba mi przejdzie chetka ja zaluje, ze tak nie zrobilam, ze z mlodym nie kladlam sie spac, odkladalam go do lozka i wciaz byl bek, 1,5 roku. A przeciez mialam tyle mleka, ze do dzis mi nie zniklo. Z perspektywy czasu wydaje mi sie, ze jemu chodzilo wlasnie o bliskosc nie o zarlo.

Saga dziekuje, juz niezle sie czuje

Werstusia ja tak czytam o Twoich podbojach i na siebie patrze, jak ja i TZ sie kleimy do siebie i juz jakos od poczatku tak bylo ze znacznie wolalam towarzystwo TZa niz babek, ktore znalam, no z wyjatkiem jednej, mojej psioly ze studiow, ktora zareczyla sie z przyjacielem TZa. My to jak papuzki nierozlaczki i wierzcie mi baby, ze w ogole nie czuje sie tym znudzona, on rowniez . No ale z wami z checia bym sie spotkala, czuje, ze mialybysmy duzo tematow do omowienia

Kasik ja na @ jadam soczewice, od razu mnie wzmacnia
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 16:03   #3383
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

fiuu Kristi nieciekawie

Marti ja nigdy nie byłam klejącą się ciepłą kluchą i jak w moim towarzystwie trafię na taką parkę to na mdłości mi się zbiera bez obrazy
poza tym ja nie chodzę na podboje tylko na rozrywkę. i widzę, że tu panuje klasyczne staropolskie podejście

Edytowane przez wersta
Czas edycji: 2011-12-12 o 16:05
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 16:43   #3384
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez marticia;31016918
Werstusia ja tak czytam o Twoich podbojach i na siebie patrze, jak ja i TZ sie kleimy do siebie i juz jakos od poczatku tak bylo ze znacznie wolalam towarzystwo TZa niz babek, [B
ktore znalam, no z wyjatkiem jednej, mojej psioly ze studiow, ktora zareczyla sie z przyjacielem[/B] TZa. My to jak papuzki nierozlaczki i wierzcie mi baby, ze w ogole nie czuje sie tym znudzona, on rowniez . No ale z wami z checia bym sie spotkala, czuje, ze mialybysmy duzo tematow do omowienia

Kasik ja na @ jadam soczewice, od razu mnie wzmacnia
Marti chcesz powiedziec, ze oprocz Tzta masz tylko jedna kolezanke

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
fiuu Kristi nieciekawie

Marti ja nigdy nie byłam klejącą się ciepłą kluchą i jak w moim towarzystwie trafię na taką parkę to na mdłości mi się zbiera bez obrazy
poza tym ja nie chodzę na podboje tylko na rozrywkę. i widzę, że tu panuje klasyczne staropolskie podejście
ja nienawidze z kolei jak moje kolezanki rwa sie na wyjscie a jak przyjdzie co do czego, to zostaja w domu bo 'Tzet to, Tzet tamto' grrr
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 17:38   #3385
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
A mnie @ rano zalała... też miło


Wybacz, to nie z Ciebie... po prostu co napiszesz o @ to stwierdzam, że jesteśmy zsynchronizowane Łączę się w bólu

Marti, zdrówka Ale nawet nie mów takich rzeczy, że nie skorzystasz z możliwości wyjazdu do Maroka 5 sekund bym się nie zastanawiała - jeden z moich wymarzonych krajów

Wy o wakacjach, mój TŻ o wakacjach bo przydałoby się coś zarezerwować i mieć zniżki, a ja się za pracą rozglądam i się zastanawiam jak on sobie wyobraża wyjazd w razie gdybym coś znalazła. Pewnie sam by pojechał W tym roku raczej odpada, najwyżej będziemy szukać jakiegoś last minute Z wyborem kraju nie będzie problemu bo w Grecji jesteśmy zakochani na zabój.

Aaaaaa... dziękuję wszystkim głosującym
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish

Edytowane przez Cestia
Czas edycji: 2011-12-12 o 17:41
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 17:40   #3386
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
fiuu Kristi nieciekawie

Marti ja nigdy nie byłam klejącą się ciepłą kluchą i jak w moim towarzystwie trafię na taką parkę to na mdłości mi się zbiera bez obrazy
poza tym ja nie chodzę na podboje tylko na rozrywkę. i widzę, że tu panuje klasyczne staropolskie podejście
no to bys sie przy mnie porzygala
bez przesady, nie kleimy sie, uwielbiamy swoje towarzystwo, co oznacza, ze uwielbiamy czas spedzac na wspolnych zakupach, rozmowach, spacerach. Ale tulenie, calowanie itd to nie w naszym stylu wiec spoko majonez.
Obydwoje nalezymy do osob iscie rozrywkowych, trzeba bylo mnie zobaczyc w akcji
moze zwyczajnie nie mam tu odpowiednich osob do tzw. babskich wyjsc. naprawde wole sobie czasami sama poszwedac sie po sklepach niz zapraszac tutejsze towarzystow.. beznadzieja do potegi entej. Kolezanek mam mnostwo, ale baby, naprawde brakuje mi iscie poslkiego towarzystwa, nie ma to jak polskie dziolchy, posmieja sie, pogadaja na fajne tematy..

Cestusiu witaj. Wez, mi to Marocco chyba na zoladku ustalo. Zwyczajnie za duzo sie w jednym momencie nazbieralo i kazdy grosz walimy w dzialanosc, stad poczekamy. na penwo bedzie jeszcze niejedna okazja na taki wyjazd, w koncu ma sie te szwagierke Marokanke, ktora caly czas zaprasza. A w ogole to ona w Casablance mieszka.. o mamma mia Na pewno ona sama bedzie w przyszlym roku organizowac przyjecie w swoim kraju, bo slub odbyl sie we Wloszech jestem niesamowicie ciekawa jak cos takiego wygalda, tradycje, stroje, zapach przypraw, kus kus.. mniamm

Edytowane przez marticia
Czas edycji: 2011-12-12 o 17:43
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 17:43   #3387
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
no to bys sie przy mnie porzygala
bez przesady, nie kleimy sie, uwielbiamy swoje towarzystwo, co oznacza, ze uwielbiamy czas spedzac na wspolnych zakupach, rozmowach, spacerach. Ale tulenie, calowanie itd to nie w naszym stylu wiec spoko majonez.
Obydwoje nalezymy do osob iscie rozrywkowych, trzeba bylo mnie zobaczyc w akcji
moze zwyczajnie nie mam tu odpowiednich osob do tzw. babskich wyjsc. naprawde wole sobie czasami sama poszwedac sie po sklepach niz zapraszac tutejsze towarzystow.. beznadzieja do potegi entej. Kolezanek mam mnostwo, ale baby, naprawde brakuje mi iscie poslkiego towarzystwa, nie ma to jak polskie dziolchy, posmieja sie, pogadaja na fajne tematy..
Marti, tak ci sie wydaje Polskie dziolchy na migracji to ciezkie przypadki szczerze wam powiem, ze tak na poczatku zabiegalam o polskie znajomsoci a teraz unikam jak ognia...okazalo sie, ze zycie to nie bajka

Cestia
jakie glosy? mozna gdzies glosowac na twoje dziela?
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 17:57   #3388
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Mijus ja dokladnie tego nie rozumiem.. ide do ogrodka
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 18:17   #3389
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Marti, wiem wiem, miałam pisać, że w sumie i tak skoro masz tam szwagierkę to okazji wyjazdowych będzie mnóstwo PS. Zapomniałam o gratkach dla TŻta!!!!

Ja się w Maroku zakochałam po oglądnięciu jakiegoś programu na Planete... omg, od razu patrzyłam na orientacyjny koszt wycieczki Bossssko, tyle okazji do pstrykania

Mija, nie Tym razem prosiłam o głosy na pracę dzieciaków z przedszkola mojej Mati.
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 18:28   #3390
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Cestia Pokaż wiadomość


Wybacz, to nie z Ciebie... po prostu co napiszesz o @ to stwierdzam, że jesteśmy zsynchronizowane Łączę się w bólu

Marti, zdrówka Ale nawet nie mów takich rzeczy, że nie skorzystasz z możliwości wyjazdu do Maroka 5 sekund bym się nie zastanawiała - jeden z moich wymarzonych krajów

Wy o wakacjach, mój TŻ o wakacjach bo przydałoby się coś zarezerwować i mieć zniżki, a ja się za pracą rozglądam i się zastanawiam jak on sobie wyobraża wyjazd w razie gdybym coś znalazła. Pewnie sam by pojechał W tym roku raczej odpada, najwyżej będziemy szukać jakiegoś last minute Z wyborem kraju nie będzie problemu bo w Grecji jesteśmy zakochani na zabój.

Aaaaaa... dziękuję wszystkim głosującym
Ha! Kochana, dobrze wiedzieć że mam taką @ siostrę Mnie dziś @ wypompowała z sił, nic mi się nie chce.

Kristi straszne oby ta mała z tego wyszła

Baby ja to naprawdę jestem jakaś dziwna, bo przysięgam nic mi serce nie drży na myśl o wakacjach jak pomyślę ile to kosztuje wiem, że przewalam tą kasę na inne rzeczy, ale jakoś dojść do mnie nie może, że mogłabym mieć niezapomniane przeżycia
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.