Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-17, 11:41   #2281
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ja ide w czwartek na dostrzyknięcie 0,8 ml. I.. chyba zrobię kaniulą bo ten dr mówi ,że kaniula lepsza bo tylko 4 nakłucia, no zobaczymy nie jestem co do tego przekonana ale skoro facet jest podobno najlepszy w moim miescie to coś w tym musi chyba być?
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:00   #2282
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

No ja jestem po Już w piątek nie chciało mi sie nic pisać A w weekend świetnie się bawiłam i objadałam. No zatem tak... ja prawie opuchlizny nie miałam nawet, jestem baaardzo zadowolona, bolało mało, ale miałam znieczulenie stomatologiczne. Żadnych siniaczków, bez opuchlizny. Moją euforię i peany pod adresem Pani doktor uspokoiła dziś ona sama. Zadzwoniłam zapytać, czy wszystko ok, że ja opuchlizny nie mam i że jestem jej strasznie wdzięczna, ale wytłumaczyła mi, że taka pewnie moja natura i brak naturalnej skłonności do siniaków. Mój narzeczony zrobił mi zdjęcia, tylko jeszcze nie wiem, jak Wam je wrzucić. Jak wymyślę, to dorzucę
__________________
15 grudnia 2011 - (Pierwsze) Usta po raz pierwszy... StylAgeLips 0,8 ml... po kontroli - super

7 marca 2012 - Sculptra (profilaktycznie) na twarz

11 lipca 2012 - wybieram termin powtórki z ust

29 września 2012 - ślub
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:26   #2283
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej! A ja byłam u Pani Doktor na kontroli, przemasowała mi grudki, które już całkowicie zniknęły. Asymetria i wgłębienie pośrodku były spowodowane wciąż utrzymującym się obrzękiem po ostrzyknięciach (czasami utrzymuje się nawet do miesiąca :O więc niepotrzebnie się stresowałam; najlepsze jest to, że to była dolna warga, która w porównaniu do górnej praktycznie nie spuchła po zabiegu, więc nie sądziłam, że to na niej obrzęk będzie utrzymywał się dłużej, myślałam, że tak już ma wyglądać), które nie pozwalały preparatowi na to, żeby ładnie się ułożył. Usta się wyrównały i są teraz naprawdę przepiękne. Jestem szczęśliwa - warto było! Aha, i dostałam jednak 2x05ml, a nie 2x1ml - mój błąd w raporcie ^^"

Najlepsze jest to, że do kliniki poszłam już z teczką z profesjonalnie przygotowaną reklamacją zabiegu A potrzeba było tylko odrobiny cierpliwości...
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 23:43   #2284
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Kurczę, teraz mnie kusi, żeby jeszcze 0,5 sobie dostrzyknąć. Mam nadzieję, że efekt utrzyma się przynajmniej pół roku

wiosna162: czy to Ciebie widziałam w La Perla, w piątek? Blondynka, włosy w kucyk? Powiedziałaś mi, że nie widzisz efektu, a ja odparłam, że nie czuję się na tyle kompetentna, żeby stwierdzić, dlaczego tak się stało Dopiero teraz uświadomiłam sobie, że to mogłaś być Ty
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 10:25   #2285
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wiosna162 Pokaż wiadomość
Ja teżtydzień temu robiłam usta w La Perla, tylko w Promenadzie na Witosa, podobno wstrzykneła mi 2 ampułki po 1 ml ( zapłaciłam za dwie) usta miałam bardzo wąskie, po tygodniu prawie nie ma róznicy, może sam kontur poprawiony, po trzech dnia po wypełnieniu obsypało mnie opryszczką, wspomnę ze przed zabiegiem pani dokt. nawet się nie zapytała czy miewam opryszczkę czy nie. Wogule czuje się oszukana i zawiedziona. Myślę że La Perla (Warszawa)jest nastawiona na celebrytów a nie na zwykłych klientów.
jestem w szoku, u mnie po 2 ml efekt był zauważalny nawet dla mężczyzn którzy nigdy nic nie zauważają. Czyli spektakularny! Myślę że zostałaś naciągnięta. Widziałaś może obie ampułki i ubytek? Wstrzyknięto Ci wszystko za jednym razem?
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 19:26   #2286
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

yyyy ... nie można wstrzykiwać aż takiej ilości preparatu ( 2 ml) za jednym razem.......
więc myślę,że dostałaś tylko 1 ml , chyba ,że lekarz jakiś nie taki jak powinien być
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 19:34   #2287
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ja również myślałam, że ampułka ma 1ml, bo tak było napisane na kuponie, ale okazało się, że dawka = 0,5, więc w Twoim przypadku prawdopodobnie również tak było. Jesteśmy chyba pacjentkami tej samej osoby.

Co do pożądanych i nie pożądanych aktywności: Pani Dr powiedziała mi, że preparat wchłania się szybciej pod wpływem wszystkiego, co przyśpiesza krążenie w okolicy ust, tj. sauny, masaży, częstego całowania się, picia gorącej herbaty, jedzenia bardzo zimnych lodów, itp.

Burbery, dopiero niedawno obejrzałam Twoje usta. Są przepiękne :O Najlepszy efekt, jaki kiedykolwiek widziałam.
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 21:10   #2288
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Burbery, dopiero niedawno obejrzałam Twoje usta. Są przepiękne :O Najlepszy efekt, jaki kiedykolwiek widziałam.
Dziękuję serdecznie, jestem bardzo zadowolona I niestety jestem chyba wskazana do co najmniej 3 krotne do roku dostrzykiwanie, żeby efekt się utrzymał. Moja następna wizyta chyba odbędzie się już w styczniu
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 06:15   #2289
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Zastanawiam się, czy nie dostrzyknąć "na zapas", bo wyjeżdżam na pół roku, a nie chcę skończyć znów jako lady bez górnej wargi... wiecie może, jak to jest z pozostałościami kwasu? jaka część zostaje na stałe? 10%? 30? pamiętam coś takiego...
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 11:44   #2290
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

na zapas nie radzę na pół roku wystarczy, spokojnie.
wszystko się wchłania
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 21:27   #2291
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny

Pokaże Wam moje usta 3 mce po wstrzyknięciu Juvéderm® Ultra Smile. 1,10ml.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1771.jpg (31,3 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1772.jpg (81,9 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1773.jpg (31,7 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1774.jpg (38,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1775.jpg (85,6 KB, 239 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 22:00   #2292
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Pokaże Wam moje usta 3 mce po wstrzyknięciu Juvéderm® Ultra Smile. 1,10ml.
Jeśli mam być szczera to moim zdaniem masz nieproporcjonalnie dużą dolną wargę w stosunku do górnej. Usta wydają mi się także krzywe
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 06:13   #2293
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Jeśli mam być szczera to moim zdaniem masz nieproporcjonalnie dużą dolną wargę w stosunku do górnej. Usta wydają mi się także krzywe
Moze i tak, w sumie nigdy nie zwracałam na to szczegolnej uwagi
Ja jestem zadowolona, a to watek zeby pokazać efekty wiec pokazuje moze komus sie przyda. Pozdrawiam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 15:55   #2294
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Zgadzam się - górna warga jest zdecydowanie przeładowana, a usta sprawiają wrażenie asymetrycznych. Ale to tylko moja opinia i jeśli czujesz się z nimi dobrze, nie ma co grymasić
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 16:06   #2295
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Zgadzam się - górna warga jest zdecydowanie przeładowana, a usta sprawiają wrażenie asymetrycznych. Ale to tylko moja opinia i jeśli czujesz się z nimi dobrze, nie ma co grymasić
No dlatego nie grymasze. Efekt tez taki bo moze blyszczyk mam
W kazdym razie swoje mialam usta bardzo duze wiec w sumie efekt podobny jak mialam przed
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 17:30   #2296
x3majeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej wczoraj powiekszałam usta Teosyallem Kiss 1ml w Bellisana w Warszawie, mam pytanko bo jestem lekko wystraszona, wiekszosc ampulki poszla w gorna warge,troszke w dolna.Dolna jest gladka i rowna ale w gornej mam takie zgrubienia i grudki czy to normlane? to sie ulozy jeszcze? bo gorna wogole nie jest gladka tylko taka nierownomiernie upakowana? Aha i mam pytanko bo mam metlik, jedni mowia ze mozna przykladac lodem, aby schlodzic a drudzy - nigdy w zyciu? Sama asystentka dala mi zelowa poduszeczke do schlodzenia( ta co sie trzyma w lodowce/zamrazarce).Teraz sie boje bo dzis podczas kapieli nalozylam chlodny oklad na usta zeby nie odczuly goraca - przed tym jedynie mnie lekarz ostrzegal.. z gory dziekuje za pomoc..
x3majeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 17:57   #2297
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ja, na Twoim miejscu, skupiłabym się raczej na ostrzykiwaniu górnej wargi, skoro dolną i tak masz pełną (no ale u mnie to jest już taki kompleks górnej wargi, więc wiesz :P) - byłoby to bardziej wyważone i zawsze wyjdzie trochę taniej

a propos górnej wargi: dziewczyny, zaczęłam ostatnio zwracać uwagę na te aktywności przyśpieszające krążenie i zauważyłam, że to właśnie przede wszystkim górna warga jest na to narażona - pijąc herbatę, jedząc ciepłe posiłki, itp. angażujemy właśnie ją, a ja herbatę piję kilka razy dziennie... jestem zmarźlakiem, więc nie ma innej opcji - poza tym ładuję w siebie antyoksydanty z zielonej
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 18:09   #2298
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
ja, na Twoim miejscu, skupiłabym się raczej na ostrzykiwaniu górnej wargi, skoro dolną i tak masz pełną (no ale u mnie to jest już taki kompleks górnej wargi, więc wiesz :P) - byłoby to bardziej wyważone i zawsze wyjdzie trochę taniej

a propos górnej wargi: dziewczyny, zaczęłam ostatnio zwracać uwagę na te aktywności przyśpieszające krążenie i zauważyłam, że to właśnie przede wszystkim górna warga jest na to narażona - pijąc herbatę, jedząc ciepłe posiłki, itp. angażujemy właśnie ją, a ja herbatę piję kilka razy dziennie... jestem zmarźlakiem, więc nie ma innej opcji - poza tym ładuję w siebie antyoksydanty z zielonej
Glownie w gorna mialam podane, "wisienki" i kąciki bo opadaly. Z tego co kojarze. W dol malutko.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 08:50   #2299
x3majeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witam, mam pytanie powiekszalam dwa dni temu w Bellisanie w Warszawie na Wilanowie 1 ml Teosyallu Kiss.Po tym czasie dolna warga jest ladnie ulozona,gladka natomiast gorna - bo w nia glownie wstrzykiwalam(w dolna 4 male wstrzykniecia)
jest nadal nierowna,ma jedna grudka taka wyczuwalna i dwa jakby zgrubienia - w boku zgrubienie,chwila wglebienia - przerwy,przy luku uwypuklelenie,minimalne wglebienie i ta grudka w drugim bolu.Czy to sie ulozy jeszcze? bo jestem lekko wystraszona.. nie wiem zbytnio co mam robic.. mieszkam w kielcach a ze jest okres swiateczny to pozostane tu do 2 stycznia wiec nie moge isc do niego na kontrole..
Drugi problem to taki iz czytalam w necie dwie tezy - jedna - ze mozna przykladac okladami z lodem zeby zmniejszyc opuchlizne ,sama asystentka doktora zaraz po zabiegu dala mi ta poduszeczke zelowa zimna, a druga teza- ze bron boze nie wolno...
Wiem ze nie wolno goracymi rzeczami i naprzemian zimnymi i goracymi bo to usprawnia przeplyw krwi ale przeciez same zimne rzeczy zwezaja naczynia krwionosne.. wiec czemu?
z gory dziekuje za uspokojenie..
x3majeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 11:12   #2300
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny ja juz po dostrzyknięciu, Pan doktor jak mnie zobaczył stwierdził ,że nie poda mi broń boże 0,8 ml,stwierdził,że co za dużo to nie zdrowo i dodał mi 0,55 ml Juvaderm Smile bodajże, stwierdził,że to w zupełności wystarczyło i nie ma co przeginać bo potem się wygląda jak ponton, widzialam wczoraj takiego pontona , siedziała za mną w kolejce do doktora. Baba wyglądała jak kobieta kot fuj, nawet doktor się z niej śmiał
Robił mi iglą nie kaniulą , nie mam żadnych siniaków o dziwo bo zawsze byl przynajmniej jeden, podał mi maść jakąś inną niż Emla, jakaś nowość, stężenie 10 razy większe niż Emla - rzeczywiście o wiele lepsze, nie znieczula się 30 minut tylko 10 minut i bylam zdrętwiała, nic nie czułam.Uwinął się z całym zabiabgiem w 30 minut , wlasnie ze wzgledu na to ,że szybko działa zniezczulenie.
Zrobił mi większość w dolną wargę bo stwierdził,że lepiej wygląda jak dolna jest większa od górnej , no i mial racje lepiej wygladam . bo wczesniej mialam górną troszkę wieksza od dolnej.
więc wieszość poszlo w dolną i troszkę w jedną stronę górnej bo mam tam taką asymetrię którą cieżko zlikwidować bo tak juz mam naturalnie i po prostu lekko skorygował ,żeby aż tak nie było widać zwłaszcza ,że powiedziałam mu iż za miesiąc zakładam aparat na górne ząbki to powiedział ,że już w ogole mi wyjdzie górna warga do przodu to lepiej jej nie robić ,poza tym i tak stwierdził,ze mam delikatną buzię i nie ma co przeginać . Widac ,że mu zależy na efekcie a nie na kasie , bo ja bylam przygotowana na 0,8 ml i tyle miałam przygotowane kasy a on,że nie zrobi mi 0,8 poda mi 0,55 i 2 stówki zostały w portfelu. doktorek zamulony ale ważne żeby był dobry w tym co robi
Powiedział,że wcześniej jak za 5-6 miesiecy mam nie przychodzić
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2011-12-23 o 11:16
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:37   #2301
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Zrobił mi większość w dolną wargę bo stwierdził,że lepiej wygląda jak dolna jest większa od górnej , no i mial racje lepiej wygladam . bo wczesniej mialam górną troszkę wieksza od dolnej.
popieram w 1000% - ja po pierwszych dwóch dostrzyknięciach miałam także większą górą wargę (troszeczkę) i za trzecim razem doktórka mi poradziła żeby popracować nad dolną, bo powinna być większa niż górna. I miała w 100% rację! Od razu usta wyglądają inaczej.
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:49   #2302
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
popieram w 1000% - ja po pierwszych dwóch dostrzyknięciach miałam także większą górą wargę (troszeczkę) i za trzecim razem doktórka mi poradziła żeby popracować nad dolną, bo powinna być większa niż górna. I miała w 100% rację! Od razu usta wyglądają inaczej.
przede wszystkim naturalnej ja jestem bardzo zadowolona bo przez pierwsze 2 zabiegi bardziej zwracałam uwagę na górna i wiekszosc szło w górną i wyszlo tak ,że górna była bardziej obfita niż dolna i doktor stwierdzil,że lepiej w dolną
Wesołych Świąt dziewczęta
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 19:10   #2303
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez x3majeczka Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie powiekszalam dwa dni temu w Bellisanie w Warszawie na Wilanowie 1 ml Teosyallu Kiss.Po tym czasie dolna warga jest ladnie ulozona,gladka natomiast gorna - bo w nia glownie wstrzykiwalam(w dolna 4 male wstrzykniecia)
jest nadal nierowna,ma jedna grudka taka wyczuwalna i dwa jakby zgrubienia - w boku zgrubienie,chwila wglebienia - przerwy,przy luku uwypuklelenie,minimalne wglebienie i ta grudka w drugim bolu.Czy to sie ulozy jeszcze? bo jestem lekko wystraszona.. nie wiem zbytnio co mam robic.. mieszkam w kielcach a ze jest okres swiateczny to pozostane tu do 2 stycznia wiec nie moge isc do niego na kontrole..
Drugi problem to taki iz czytalam w necie dwie tezy - jedna - ze mozna przykladac okladami z lodem zeby zmniejszyc opuchlizne ,sama asystentka doktora zaraz po zabiegu dala mi ta poduszeczke zelowa zimna, a druga teza- ze bron boze nie wolno...
Wiem ze nie wolno goracymi rzeczami i naprzemian zimnymi i goracymi bo to usprawnia przeplyw krwi ale przeciez same zimne rzeczy zwezaja naczynia krwionosne.. wiec czemu?
z gory dziekuje za uspokojenie..
Grudki mozna spokojnie rozmasowac troche sie trzeba z tym namęczyć i nie jest to mo że najprzyjemniejsze ale do tygodnia czasu można je wyrównac i usteczka sa gładkie i pełne
I słuchaj dr nie chodz na solarium, nie pij/jedz gorących rzeczy przynajmniej przez pierwsze 10dni
I pij duuuuuuuuuzo wody bo usteczka kochaja wode chłoną ja jak gabka

Edytowane przez Wiild Girl
Czas edycji: 2011-12-25 o 19:11
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 09:30   #2304
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WisenThal Pokaż wiadomość
No ja jestem po Już w piątek nie chciało mi sie nic pisać A w weekend świetnie się bawiłam i objadałam. No zatem tak... ja prawie opuchlizny nie miałam nawet, jestem baaardzo zadowolona, bolało mało, ale miałam znieczulenie stomatologiczne. Żadnych siniaczków, bez opuchlizny. Moją euforię i peany pod adresem Pani doktor uspokoiła dziś ona sama. Zadzwoniłam zapytać, czy wszystko ok, że ja opuchlizny nie mam i że jestem jej strasznie wdzięczna, ale wytłumaczyła mi, że taka pewnie moja natura i brak naturalnej skłonności do siniaków. Mój narzeczony zrobił mi zdjęcia, tylko jeszcze nie wiem, jak Wam je wrzucić. Jak wymyślę, to dorzucę

Kochana i jak tam po zabiegu? Szczerze bardzo liczę na zdjęcia gdyż również mam zamiar wybrać się do Juweny na moje pierwsze usta . Opowiadaj jak wrażenia?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 17:32   #2305
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Moje 2 miesiące po zabiegu, przypominam: Restylane Lipps 1ml
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0043.jpg (30,5 KB, 345 załadowań)
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 13:30   #2306
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Moje 2 miesiące po zabiegu, przypominam: Restylane Lipps 1ml
pierwsze skojarzenie wygladaja jak usta wokalistki blue cafe bardzo podobny kształt zamieść jakies zdj przed dla porównania
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 14:17   #2307
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wiild Girl Pokaż wiadomość
pierwsze skojarzenie wygladaja jak usta wokalistki blue cafe bardzo podobny kształt zamieść jakies zdj przed dla porównania
To dobrze czy źle ?

Tylko takie wygrzebałam, musiałam wyciąć i trochę niewyraźne przez to, ale kształt widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0122.jpg (18,1 KB, 173 załadowań)
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 10:46   #2308
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziewczyny, jak to zrobić, zeby zdjęcia pokazać? bo ja mam swoje i nie wiem, jak to wrzucić Moje usta pierwszy raz przeżyły zabawę sylwestrową w klimatyzowanym pomieszczeniu bez większego uszczerbku. Wczoraj zrobiłam piling i dzisiaj już śladu zmęczenia na nich nie ma Najbardziej podoba mi się, jak komfortowo się z nimi teraz czuję. Dużo piszecie w waszych wrażeniach o zmienionym wyglądzie, a ja coraz bardziej doceniam ich miękkość, nawilżenie, to, że nie pierzchną itd

A do Star - fajnie, że znalazłaś takiego lekarza Ja też zawędrowałam już z powrotem do tej lekarki, która mi usta w projekcie "poratowała". Też uczciwie (moim zdaniem) podchodzi do sprawy

A tak w ogóle - wszystkie dobrego w Nowym Roku!
__________________
15 grudnia 2011 - (Pierwsze) Usta po raz pierwszy... StylAgeLips 0,8 ml... po kontroli - super

7 marca 2012 - Sculptra (profilaktycznie) na twarz

11 lipca 2012 - wybieram termin powtórki z ust

29 września 2012 - ślub
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 22:44   #2309
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 146
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziewczyny ...napiszcie mi prosze , bo jestem w tym temacie kompletnie ciemna i dopiero zaczynam sie orientowac . Czy mozna ostrzyknac sobie tylko gorna warge ? mam usta dosc pelne ale chcialabym jeszcze miec bardziej pelna gorna ile bym musiala na dzien dobry szykowac pieniedzy na taki zabieg ?
dixie1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 07:43   #2310
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ampułka 0,8 - 1 ml - 900-1200 zł
ampułka 0,5 ml - 700-800 zł

zalezy od kliniki
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.