Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013 cz. 32 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 12:58   #91
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

One są srebrne?
http://www.etsy.com/listing/11381656...welry.earrings
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 12:58   #92
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez tinka:) Pokaż wiadomość
Właśnie dorwałam zdjęcia z wesela znajomych i takie mieli bukiety
Bardzo ładne
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 12:59   #93
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

przywitam sie i ja w nowej czesci
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 12:59   #94
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Drugi tramwaj
No bez jaj
Jak chce tramwaj, to niech sobie wymyśli coś fajnego

Niby mogłby po mnie przyjechać i moglibyśmy pojechać razem, ale wtedy upada moja idea, że zobaczy mnie w sukni po raz pierwszy nie w domu
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:01   #95
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Pokazuję Te po lewej dostałam w gratisie, jakość komórkowa... ale kolczyki są przepiękne! Błyszczą jak głupie i leciutkie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0113.jpg (23,9 KB, 53 załadowań)
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:01   #96
tinka:)
Raczkowanie
 
Avatar tinka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 259
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość

Ale jestem w szoku z tymi kolczykami. Są piękne, starannie zapakowane, w ślicznych prezentowych torebkach - mówię w liczbie mnogiej, bo dostałam gratis jeszcze jedne, zupełnie inne kolczyki takie codzienne!

No to na co czekasz? pokazuj

Anevo ja zawsze robiłam muffinki z pewnej znanej firmy (czekoladowe z pomarańczą) i zawsze mi wychodziły. Raz kupiłam z innej firmy,zrobiłam wszystko według przepisu i spaliły mi się te foremki!! Nie wiem jakim cudem ale w domu było siwo...
__________________
Ślubujemy 7.09.2013 g.15:00
tinka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:02   #97
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez Sehnsucht87 Pokaż wiadomość
No to przymierz początki przymierzania są trudne, wiem, bo tez jestem wybredna, ale kiedy trafisz na tą jedyna, będziesz wiedzieć że to ta zresztą, moje wyobrażenie o tej jednej jedynej się zmieniło, więc nie nastawiaj się na jeden typ

Od razu dziwacznie, uznaj to za frajdę ale nie wszytko wszystkim pasuje zresztą Pani na pewno pomoże w doborze odpowiedniego kroju
Cytat:
Napisane przez Kyiia Pokaż wiadomość
I wtedy znajdziesz swój typ I wybierzesz taką w której będziesz się dobrze czuć i pięknie wyglądać. Nie ta to następne.
Sama przewędrowałam naście sklepów z sukniami. I tych firmowych i no name. Przymierzyłam dziesiąt jeśli nie więcej sukienek. I w końcu znalazłam TĄ JEDYNĄ
oby oby oby !!!!
Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
tinka ladne te bukiety

Ale jestem w szoku z tymi kolczykami. Są piękne, starannie zapakowane, w ślicznych prezentowych torebkach - mówię w liczbie mnogiej, bo dostałam gratis jeszcze jedne, zupełnie inne kolczyki takie codzienne!
bo to made in USA, you know...
Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
W nowym wątku wy nawet nie wiecie co ja zrobiłam,
Popsułam mufinki z torebki czaicie to:P
Antytalent pomylilam proporcje
więc nie jestem sama, kiedys tez tak zrobiłam
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 13:02   #98
dahna1990
Zakorzenienie
 
Avatar dahna1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 570
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
Pokazuję Te po lewej dostałam w gratisie, jakość komórkowa... ale kolczyki są przepiękne! Błyszczą jak głupie i leciutkie!
śliczne

a ja nie mam dziur w uszach
dahna1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:02   #99
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
ale jak to
mogę zobaczyć jak wygląda nowa?
Tak wyszło Zobaczyłam w sieci Madeline Gardner 38035 i się zakochałam Ale cena mnie przerosła, więc pojechałam szukać czegoś innego, zmierzyłam trochę sukien, w tym bardzo podobną Justin Alexander 8638, trafiłam na salonik, gdzie uszyją mi to co będę chciała, za bardzo dobrą cenę, no i przepadłam Miałam okropny dylemat czy brać tamtą, czy jechać po Cascadę, wszyscy, którzy mnie widzieli w obu, byli za księżniczką, za to dziewczyny na wątku za Cascadą. Wygrał rozsądek i klasyka
Suknia ma być szyta na wzór tych z załącznika - ogólnie wzorowana na MG 38035 (pierwsza), tył wycięty jak u JA8638 (2 zdjęcie) i dekolt jak u Lazaro 3108 (pierwsza w drugim rzędzie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknie.jpg (73,0 KB, 40 załadowań)
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:03   #100
tinka:)
Raczkowanie
 
Avatar tinka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 259
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
Pokazuję Te po lewej dostałam w gratisie, jakość komórkowa... ale kolczyki są przepiękne! Błyszczą jak głupie i leciutkie!

Bardzo ładne
One są ze srebra? czy tylko nim pokryte? byłam chora na takie tylko zraziłam się tym,że większość nie jest ze srebra...
__________________
Ślubujemy 7.09.2013 g.15:00
tinka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:06   #101
Sehnsucht87
Rozeznanie
 
Avatar Sehnsucht87
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 618
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Tak wyszło Zobaczyłam w sieci Madeline Gardner 38035 i się zakochałam Ale cena mnie przerosła, więc pojechałam szukać czegoś innego, zmierzyłam trochę sukien, w tym bardzo podobną Justin Alexander 8638, trafiłam na salonik, gdzie uszyją mi to co będę chciała, za bardzo dobrą cenę, no i przepadłam Miałam okropny dylemat czy brać tamtą, czy jechać po Cascadę, wszyscy, którzy mnie widzieli w obu, byli za księżniczką, za to dziewczyny na wątku za Cascadą. Wygrał rozsądek i klasyka
Suknia ma być szyta na wzór tych z załącznika - ogólnie wzorowana na MG 38035 (pierwsza), tył wycięty jak u JA8638 (2 zdjęcie) i dekolt jak u Lazaro 3108 (pierwsza w drugim rzędzie)
Śliczna Piękny gorset, z tą ozdobą przy pasie ! Dodaje całej sukni uroku
Sehnsucht87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 13:10   #102
fantastka
Zakorzenienie
 
Avatar fantastka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 766
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Matko, jak wy lecicie dzisiaj z postami... Kompletnie nie nadążam
__________________

25.05.2013

Michał
Szymon

Chudnę! Cel 77,5 --- 72 --- 66 --- > 64 kg

fantastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:11   #103
dreamlady
Raczkowanie
 
Avatar dreamlady
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 491
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez ciukunia Pokaż wiadomość
Pokaaaaaż
prosz

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
Do mnie rybki też nie przemawiają...

Ej przyjechały moje kolczyki!! A jeszcze wczoraj sprawdzałam na stronie śledzenia, że przejeżdżały przez Nowy Jork... są PIĘKNE, tak się błyszczą!! Babeczka je nadała z USA 8 dni temu. Szaleństwo!
Ja też nie jestem fanką rybek..

Aaaaa kolczyki! śliczne są, takie delikatne i eleganckie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10buko1.jpg (54,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-01-04_0012.jpg (28,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4buko9.jpg (63,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 155444624608418734_ThTSL8ok_c.jpg (18,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 155444624608418747_8kHl1bb3_c.jpg (14,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 155444624608517277_Chj136Lf_c.jpg (26,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pippinhillfarmvineyard_elisab_025$!x600.jpg (31,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinecone.jpg (26,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blackwhiteBlueBouquet.jpg (38,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg michaelmoss199$!x600.jpg (35,9 KB, 8 załadowań)
__________________
Poznaliśmy się 20.08.2005
Zaręczyny 31.12.2010
Ślub 12.01.2013

odliczanie...

Edytowane przez dreamlady
Czas edycji: 2012-11-29 o 13:13
dreamlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:13   #104
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Tak wyszło Zobaczyłam w sieci Madeline Gardner 38035 i się zakochałam Ale cena mnie przerosła, więc pojechałam szukać czegoś innego, zmierzyłam trochę sukien, w tym bardzo podobną Justin Alexander 8638, trafiłam na salonik, gdzie uszyją mi to co będę chciała, za bardzo dobrą cenę, no i przepadłam Miałam okropny dylemat czy brać tamtą, czy jechać po Cascadę, wszyscy, którzy mnie widzieli w obu, byli za księżniczką, za to dziewczyny na wątku za Cascadą. Wygrał rozsądek i klasyka
Suknia ma być szyta na wzór tych z załącznika - ogólnie wzorowana na MG 38035 (pierwsza), tył wycięty jak u JA8638 (2 zdjęcie) i dekolt jak u Lazaro 3108 (pierwsza w drugim rzędzie)
śliczna ale jest tak jak mówisz suknię trzeba pokochać miłością bezgraniczną musi być i ta i żadna inna
gratuluję wyboru będziesz przepiękną PM
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:14   #105
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez tinka:) Pokaż wiadomość
Bardzo ładne
One są ze srebra? czy tylko nim pokryte? byłam chora na takie tylko zraziłam się tym,że większość nie jest ze srebra...
Są autentycznie ze srebra, z kryształami Swarovskiego
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:14   #106
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
Do mnie rybki też nie przemawiają...

Ej przyjechały moje kolczyki!! A jeszcze wczoraj sprawdzałam na stronie śledzenia, że przejeżdżały przez Nowy Jork... są PIĘKNE, tak się błyszczą!! Babeczka je nadała z USA 8 dni temu. Szaleństwo!
Ja też jak zamawiałam z etsów to mi w 8 dni przyszło

Cytat:
Napisane przez margot1991 Pokaż wiadomość
co myślicie o takiej :

Tak jak lubię rybki, tak ta

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Srebrne to co się w dziurkę wsadza (nie znam terminologii ) z tego co widziałam.

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
Pokazuję Te po lewej dostałam w gratisie, jakość komórkowa... ale kolczyki są przepiękne! Błyszczą jak głupie i leciutkie!
Bardzo ładne
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:17   #107
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Mell genialne... mogę wiedzieć ile zapłacisz za uszycie ?
Wszystko idealne, tylko ja nie chciałabym sukni takiej błyszczącej - tam na 1 zdj. troszkę błyszczy.
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:18   #108
tinka:)
Raczkowanie
 
Avatar tinka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 259
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
Są autentycznie ze srebra, z kryształami Swarovskiego

To super
A jaka jest ich długość?
__________________
Ślubujemy 7.09.2013 g.15:00
tinka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:19   #109
ladyInGreen
Zadomowienie
 
Avatar ladyInGreen
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 647
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Zaczęłam mieć dziwne wątpliwości ( których dotąd nie miałam) dotyczące mojej sukni
__________________
Happy wife
Happy life
ladyInGreen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 13:19   #110
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Zmykam, do wieczora
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:19   #111
dahna1990
Zakorzenienie
 
Avatar dahna1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 570
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez ladyInGreen Pokaż wiadomość
Zaczęłam mieć dziwne wątpliwości ( których dotąd nie miałam) dotyczące mojej sukni
jakie wątpliwości
dahna1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:19   #112
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez ladyInGreen Pokaż wiadomość
Zaczęłam mieć dziwne wątpliwości ( których dotąd nie miałam) dotyczącej mojej sukni
Jakie wątpliwości? Masz piękną suknię!

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
Zmykam, do wieczora
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:20   #113
ciukunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciukunia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 842
GG do ciukunia
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Dobra, napisze co nieco o mojej wyprawie po suknię

Zaczęłyśmy z mamą i siostrą moją wyprawę od św.Filipa od kościoła i ogółem skończyłyśmy na Elizabeth Passion na Długiej.
Przymierzyłam łącznie z 10 sukni.

W pierwszym saloniku, nie pamiętam nazwy, nie wiem czy to nie Bella Rossa ? przymierzyłam 2 proste suknie z połyskującego delikatnego tiulu. Pierwsza typu:
http://votrerobemariee.fr/robe-de-ma...item,5416.html coś jak na 3 zdjęciu.
A druga z przedłużonym gorsetem do bioder.
Suknie piękne, tanie, bo cos ok.2000zł albo i mniej. Ale Panie z obsługi... Matka i córka chyba - gadają 3 po 3. Byłam w płaszczu opatulona i w kominie, a ta już do mnie, ze do takiej figury suknia bedzie i ze pięknie się układa. A że suknie bez ozdob żadnych to mi zaczęły dokladac jakieś świecidełka niepasujące totalnie I do ciemnej ecru sukni przykłądac chciały bialy welon
Dyskretnie się zmyłyśmy

Bella Sposa. Wchodzimy, a tam ciasno i nie ma na manekinach sukni, tylko na wieszakach, więc samemu nie wiadomo jak i czego szukać. Srzedawczyni jakimś pretensjonalnym tonem obsługuje, przemądrzała mi się wydała strasznie. Mniej więcej jej okresliłamczego szukam, wyjęła jedną , drugą , trzecią ... I w końcu wyjęła z samego końca suknię a mnie dech zaparło
Moje kobitki patrzą na mnie jak na przygłupa, bo wisi toto takie za tą folią nijakie... a ja zobaczyłam w niej to coś
No niechętnie, ale przymierzamy... I wielkie WOW
Suknia FAMOSA, nie mam jak Wam jej pokazać, bo nie ma jej nigdzie na internecie, z kolekcji 2013 jest. Ale to taki skromny Justin Alexander 8610 - załącznik1.
Swoje zdjęcie w tej sukni wrzucę na prywatne forum później
Akurat Pani telefon zadzwonił i siostra na szybko pstryknąła mi zdjęcia
Suknia ma gorset na skos otulony delikatnym tiulem i dół tez delikatnie się w A rozchodzący z nieziemsko delikatnego materiału Aż chciałam MIETOSIĆ tą suknię Wygodna, dopasowana, lekka i zwiewna - taka jaka chciałam a nawet o tym nie wiedziałam
Podobno czeka się na nią 5,5 miesiąca, więc może by mi ją uszyli na 2 tygodnie przed ślubem dopiero... W sobotę jadę do Krakowa i wszystko się okaże

Kolejne salony - już porównywałam wszystkie suknie do tej i nawet nie mierzyłam

Salon Karolina - zmierzyłam dwie suknie. Własnie Justin Alexander 8610, jest teraz za 4500zł Wyglądałam również bosko I normalnie jak księżniczka się czułam. Myślałam, że suknia będzie cięższa, ale była wygodna. Tylko ja bym bez treu chciała i jak go pani uniosła to suknia nie była juz taka ciężka. Ale trzeba przyznać, że ta z FAMOSY ma lepszy materiał, ten tiul.
Przymierzyłam jeszcze SWEETHEART, zdjęcie nr 2. Jest przepiękna! Na żywo milion lepiej razy się prezentuje niż na zdjęciu! Jak którejś się taka podoba - polecam, świetny efekt na biuście
Przymierzałam na dole w piwnicach Fajnie, bo mogłam się napatrzec i nikt nie stał za mną w kolejce Pani bardzo miła, uprzejma, obsługa na najwyższym poziomie

Elizabeth Passion - tutaj Pani wkłądała na mnie tyle sukni, ze chyba pół salonu przymierzyłam, bardzo na sprzedaz była nastawiona.
Nawet dokładnie nie pamiętam jakie te suknie mierzyłam. Pierwszą tą nr 4 w załączniku. Wygląda na żywo tandetnie - Wąska atłasowa halka plus 2 cieniutkie warstewki na to. Na zdjęciu o niebo lepiej się prezentuje
Jak znajdę suknie z EP jakie jeszcze mierzyłam to Wam pokażę
Jeszcze wiem, ze jedna miała zdobiony na bogato dekolt, ale kamienie jakies czarne się wydawały. W ogóle te suknie jakieś ubogie takie na żywo są... Spodziewałam się lepszej jakości.

Podsumowując - nie spodziewałam się tak wielu salonów, takiego wyboru w sukniach Za 999zł suknie szyte jakie się chce i za 5000zł cudeńka I nie myślałam, że znajdę coś dla siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg justin_alexander_2012_8610.jpg (37,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sweet.jpg (21,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (27,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e1.jpg (18,1 KB, 30 załadowań)
ciukunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:21   #114
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

w nowym wątku

pokazywałam mamuśce różne kolczyki na etsach i powiedziała, że są super więc usiądziemy kiedyś razem i poszukaj jakiś dla siebie od razy może grzebyk znajdę i może bransoletkę?
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:21   #115
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

lady a te wątpliwości sukniowe czego dotyczą?
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:21   #116
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez ladyInGreen Pokaż wiadomość
Zaczęłam mieć dziwne wątpliwości ( których dotąd nie miałam) dotyczące mojej sukni
Ja Ci je rozwieje, bo spodobała ona się mi, a mi mało co się podoba
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:22   #117
ladyInGreen
Zadomowienie
 
Avatar ladyInGreen
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 647
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Chyba po tym jak zobaczyłam tą aukcję na allegro, jakby czar prysł.

Plusem największym chyba byłoby to, że podczas jej szycia na każdym etapie będę mogła decydować o jej wyglądzie. Jak mi się coś nie spodoba to zmienię to po prostu.
Na pewno dołożyłabym trochę warstw tiulu.
__________________
Happy wife
Happy life

Edytowane przez ladyInGreen
Czas edycji: 2012-11-29 o 13:28
ladyInGreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:26   #118
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez ladyInGreen Pokaż wiadomość
Chyba po tym jak zobaczyłam tą aukcję na allegro, jakby czar prysł.
Ej... bez takich! masz super kieckę!!!!
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:26   #119
dahna1990
Zakorzenienie
 
Avatar dahna1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 570
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez ciukunia Pokaż wiadomość
Dobra, napisze co nieco o mojej wyprawie po suknię

Zaczęłyśmy z mamą i siostrą moją wyprawę od św.Filipa od kościoła i ogółem skończyłyśmy na Elizabeth Passion na Długiej.
Przymierzyłam łącznie z 10 sukni.

W pierwszym saloniku, nie pamiętam nazwy, nie wiem czy to nie Bella Rossa ? przymierzyłam 2 proste suknie z połyskującego delikatnego tiulu. Pierwsza typu:
http://votrerobemariee.fr/robe-de-ma...item,5416.html coś jak na 3 zdjęciu.
A druga z przedłużonym gorsetem do bioder.
Suknie piękne, tanie, bo cos ok.2000zł albo i mniej. Ale Panie z obsługi... Matka i córka chyba - gadają 3 po 3. Byłam w płaszczu opatulona i w kominie, a ta już do mnie, ze do takiej figury suknia bedzie i ze pięknie się układa. A że suknie bez ozdob żadnych to mi zaczęły dokladac jakieś świecidełka niepasujące totalnie I do ciemnej ecru sukni przykłądac chciały bialy welon
Dyskretnie się zmyłyśmy

Bella Sposa. Wchodzimy, a tam ciasno i nie ma na manekinach sukni, tylko na wieszakach, więc samemu nie wiadomo jak i czego szukać. Srzedawczyni jakimś pretensjonalnym tonem obsługuje, przemądrzała mi się wydała strasznie. Mniej więcej jej okresliłamczego szukam, wyjęła jedną , drugą , trzecią ... I w końcu wyjęła z samego końca suknię a mnie dech zaparło
Moje kobitki patrzą na mnie jak na przygłupa, bo wisi toto takie za tą folią nijakie... a ja zobaczyłam w niej to coś
No niechętnie, ale przymierzamy... I wielkie WOW
Suknia FAMOSA, nie mam jak Wam jej pokazać, bo nie ma jej nigdzie na internecie, z kolekcji 2013 jest. Ale to taki skromny Justin Alexander 8610 - załącznik1.
Swoje zdjęcie w tej sukni wrzucę na prywatne forum później
Akurat Pani telefon zadzwonił i siostra na szybko pstryknąła mi zdjęcia
Suknia ma gorset na skos otulony delikatnym tiulem i dół tez delikatnie się w A rozchodzący z nieziemsko delikatnego materiału Aż chciałam MIETOSIĆ tą suknię Wygodna, dopasowana, lekka i zwiewna - taka jaka chciałam a nawet o tym nie wiedziałam
Podobno czeka się na nią 5,5 miesiąca, więc może by mi ją uszyli na 2 tygodnie przed ślubem dopiero... W sobotę jadę do Krakowa i wszystko się okaże

Kolejne salony - już porównywałam wszystkie suknie do tej i nawet nie mierzyłam

Salon Karolina - zmierzyłam dwie suknie. Własnie Justin Alexander 8610, jest teraz za 4500zł Wyglądałam również bosko I normalnie jak księżniczka się czułam. Myślałam, że suknia będzie cięższa, ale była wygodna. Tylko ja bym bez treu chciała i jak go pani uniosła to suknia nie była juz taka ciężka. Ale trzeba przyznać, że ta z FAMOSY ma lepszy materiał, ten tiul.
Przymierzyłam jeszcze SWEETHEART, zdjęcie nr 2. Jest przepiękna! Na żywo milion lepiej razy się prezentuje niż na zdjęciu! Jak którejś się taka podoba - polecam, świetny efekt na biuście
Przymierzałam na dole w piwnicach Fajnie, bo mogłam się napatrzec i nikt nie stał za mną w kolejce Pani bardzo miła, uprzejma, obsługa na najwyższym poziomie

Elizabeth Passion - tutaj Pani wkłądała na mnie tyle sukni, ze chyba pół salonu przymierzyłam, bardzo na sprzedaz była nastawiona.
Nawet dokładnie nie pamiętam jakie te suknie mierzyłam. Pierwszą tą nr 4 w załączniku. Wygląda na żywo tandetnie - Wąska atłasowa halka plus 2 cieniutkie warstewki na to. Na zdjęciu o niebo lepiej się prezentuje
Jak znajdę suknie z EP jakie jeszcze mierzyłam to Wam pokażę
Jeszcze wiem, ze jedna miała zdobiony na bogato dekolt, ale kamienie jakies czarne się wydawały. W ogóle te suknie jakieś ubogie takie na żywo są... Spodziewałam się lepszej jakości.

Podsumowując - nie spodziewałam się tak wielu salonów, takiego wyboru w sukniach Za 999zł suknie szyte jakie się chce i za 5000zł cudeńka I nie myślałam, że znajdę coś dla siebie
uuu szkoda
dahna1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 13:27   #120
Smerfetka_88
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka_88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Miasto Królów
Wiadomości: 6 468
Dot.: Do końca roku już tylko miesiąc mamy, a w przyszłym się za mąż wydamy! PM 2013

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość

Srebrne to co się w dziurkę wsadza (nie znam terminologii ) z tego co widziałam.
to są bigle
__________________




Handmade and diy - mój blog
Post na dziś: Sutaszowe kolczyki w sepii

Smerfetka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.