Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-23, 20:25   #1
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380

Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów


Ostatnio zaobserwowałam ciekawe zjawisko, a mianowicie dzieczyny które robią wszystko by znaleźć się w centrum uwagi wszystkich facetów

Jedna z moich koleżanek ze studiów przyjmuje taką taktykę, że jeśli widzi że jakiś facet podoba się innej dziewczynie to od razu zaczyna go podrywać, siadać mu na kolanach, obejmować, keić się. Daje radę na jednym spotkaniu / imprezie kleić się do kilku po kolei jeśli widzi że oni mają zainteresowanie innych dziewczyn, chyba po to żeby pokazać innym dziewczynom że ona może mieć każdego. Jest to strasznie żenujące i większość jej koleżanek oczywiście to zauważa.

Drugi przykład to żona mojego bliskiego kolegi, która ma tak wygórowane mniemanie o sobie, uważa się za najpiękniejszą, najcudowniejszą, myśli że jest obiektem westchnień wszystkich facetów ( włączając tych żonatych ). Akcje odstawia podobne jak koleżanka ze studiów tyle że potrafi robić to wszystko przy swoim mężu, który jest dumny z tego że inni faceci interesują się jego żoną bo przecież jest tak piękna i cudowna Jeśli jakaś inna kobieta zwraca jej lub jemu na to uwagę to od razu uważają że ona musi być zazdrosna o urodę wspaniałej żony.

Czy macie w swoim otoczeniu takie osoby, i jeśli tak to jak reagujecie na takie sytuacje?
__________________
Insanity Is Definitely Insane
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 20:47   #2
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Chyba troszkę zbyt histerycznie podchodzisz do tematu.
Jeśli jakaś dziewczyna siada na kolanach świeżo poznanych facetów to daje świadectwo o sobie i tyle.

Jednak są dziewczyny, które skupiają na sobie uwagę męskiej populacji. I nie jest to wcale wynikiem ich specjalnych starań. Mi się to zdarza. Ani nie zabiegam o to ani specjalnie tego nie chcę i potrafię to okazać jasno. Co nie przeszkadza części dziewczyn obrabiać mi pewną część ciała za plecami. Więc może nie zawsze jest tak, że ktoś MUSI być w centrum tej uwagi bo ma taki wewnętrzny przymus.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 20:51   #3
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Cytat:
Napisane przez Ellie00 Pokaż wiadomość
Ostatnio zaobserwowałam ciekawe zjawisko, a mianowicie dzieczyny które robią wszystko by znaleźć się w centrum uwagi wszystkich facetów

Jedna z moich koleżanek ze studiów przyjmuje taką taktykę, że jeśli widzi że jakiś facet podoba się innej dziewczynie to od razu zaczyna go podrywać, siadać mu na kolanach, obejmować, keić się. Daje radę na jednym spotkaniu / imprezie kleić się do kilku po kolei jeśli widzi że oni mają zainteresowanie innych dziewczyn, chyba po to żeby pokazać innym dziewczynom że ona może mieć każdego. Jest to strasznie żenujące i większość jej koleżanek oczywiście to zauważa.

Drugi przykład to żona mojego bliskiego kolegi, która ma tak wygórowane mniemanie o sobie, uważa się za najpiękniejszą, najcudowniejszą, myśli że jest obiektem westchnień wszystkich facetów ( włączając tych żonatych ). Akcje odstawia podobne jak koleżanka ze studiów tyle że potrafi robić to wszystko przy swoim mężu, który jest dumny z tego że inni faceci interesują się jego żoną bo przecież jest tak piękna i cudowna Jeśli jakaś inna kobieta zwraca jej lub jemu na to uwagę to od razu uważają że ona musi być zazdrosna o urodę wspaniałej żony.

Czy macie w swoim otoczeniu takie osoby, i jeśli tak to jak reagujecie na takie sytuacje?
nikt chyba nie lubi attention whores
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 20:53   #4
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Nikt nie traktuje takich dziewczyn poważnie. To raczej chwilowe więc nie ma się kim przejmować.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 20:59   #5
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Ja miałam taką koleżankę, co każdemu facetowi, który się podobał innej usiłowała zrobić ''loda'' (przepraszam za prostackie określenie). Z dwojga złego, już wolę Twoje koleżanki

Edytowane przez vouvray
Czas edycji: 2014-10-23 o 21:00
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 20:59   #6
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Nikt nie traktuje takich dziewczyn poważnie. To raczej chwilowe więc nie ma się kim przejmować.
No dokladnie. Co mówi zachowanie dziewczyny, która klei się na imprezie do kogoś, kogo poznała na tej samej imprezie pół godziny temu? Sama pomyśl, czy warto się tym denerwować.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:01   #7
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

No cóż. Ja też mam koleżankę, która robi wszystko, żeby każdy facet zwracał na nią uwagę. I nie ważne czy gość jej się podoba czy nie. On tylko musi być nią zainteresowany.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 21:01   #8
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Cytat:
Napisane przez vouvray Pokaż wiadomość
Ja mam taką, co każdemu facetowi, który się podoba innej usiłuje zrobić ''loda'' (przepraszam za prostackie określenie). Z dwojga złego, już wolę Twoje koleżanki
Odkąd zobaczyłam, jak przy barze dziewczyna maca faceta po kroczu to już nic mnie nie zdziwi.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:01   #9
coconaughty
Raczkowanie
 
Avatar coconaughty
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 176
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Chyba troszkę zbyt histerycznie podchodzisz do tematu.
Jeśli jakaś dziewczyna siada na kolanach świeżo poznanych facetów to daje świadectwo o sobie i tyle.

Jednak są dziewczyny, które skupiają na sobie uwagę męskiej populacji. I nie jest to wcale wynikiem ich specjalnych starań. Mi się to zdarza. Ani nie zabiegam o to ani specjalnie tego nie chcę i potrafię to okazać jasno. Co nie przeszkadza części dziewczyn obrabiać mi pewną część ciała za plecami. Więc może nie zawsze jest tak, że ktoś MUSI być w centrum tej uwagi bo ma taki wewnętrzny przymus.
Z Twoją wypowiedzią skojarzył mi się motyw z filmu "Malena"
Z tym że tutaj jest niesprawiedliwe ocenianie kogoś, mimo że się o to nie prosił.
A jeżeli o kobiety nadmiernie szukające uwagi, to są zwyczajnie śmieszne i wydaje mi się że to próba zamaskowania kompleksów.
Próba zwrócenia uwagi takiej osobie kończy się tekstem "zazdrościsz".
O, RLY? Najlepiej takie osobniczki ignorować, bo to czego boją się najbardziej, to że nikt nie zwraca na nie uwagi. Niestety, ale klasy, obycia i intelektu nie da się kupić. A opinię łatwo sobie popsuć takim zachowaniem.
__________________
"Bo w życiu najważniejsza jest RÓWNWAGA "


biegam więc jestem .
hairmaniac
coconaughty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:02   #10
xooox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 167
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

A no są takie kobiety. Myślę że należy im współczuć, bo takie zachowanie to chyba jakieś tam braki z dzieciństwa np. nieobecny ojciec.
xooox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:02   #11
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No dokladnie. Co mówi zachowanie dziewczyny, która klei się na imprezie do kogoś, kogo poznała na tej samej imprezie pół godziny temu? Sama pomyśl, czy warto się tym denerwować.

Ojj nie wszystkim to przeszakadza, raczej sie ciesza, ze nadeszla ich kolej i czuja sie z tym baardzo dobrze.
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 21:03   #12
coconaughty
Raczkowanie
 
Avatar coconaughty
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 176
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
nikt chyba nie lubi attention whores
Boskie
__________________
"Bo w życiu najważniejsza jest RÓWNWAGA "


biegam więc jestem .
hairmaniac
coconaughty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:20   #13
prawiczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Gdańsk Górny Wrzeszcz
Wiadomości: 177
GG do prawiczek
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Ja na takie kobiety przeważnie nie zwracam uwagi, bo nie lubię stać w kolejce.
Kiedyś pisałem z dziewczyną, która miała prywatne zdjęcia jak się bawi w seksie grupowym i ona mi napisała, że "woli gangbang, bo wtedy jest jedyną kobietą i wszyscy faceci skupiają się tylko na niej".
prawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:20   #14
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
nikt chyba nie lubi attention whores

A ja jeszcze nie spotkałam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:26   #15
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Chyba troszkę zbyt histerycznie podchodzisz do tematu.
Jeśli jakaś dziewczyna siada na kolanach świeżo poznanych facetów to daje świadectwo o sobie i tyle.

Jednak są dziewczyny, które skupiają na sobie uwagę męskiej populacji. I nie jest to wcale wynikiem ich specjalnych starań. Mi się to zdarza. Ani nie zabiegam o to ani specjalnie tego nie chcę i potrafię to okazać jasno. Co nie przeszkadza części dziewczyn obrabiać mi pewną część ciała za plecami. Więc może nie zawsze jest tak, że ktoś MUSI być w centrum tej uwagi bo ma taki wewnętrzny przymus.
Chyba nie do końca zrozumiałaś to co chciałam przekazać lub ja trochę nie jasno to opisałam
Myślę, że wielu ciekawym i wartościowym dziewczynom ( mi też )czasami bez żadnego wysiłku zdarza się przykuć uwagę jakiegoś faceta.
Jednak w opisanych sytuacjach chodzi mi o takie dziewczyny, króte same bez żadnych ceregieli zaczynają się kleić do nowo poznanego faceta, tylko dlatego że zauważają to, że ten konkretny osobnik wpadł w oko innej dziewczynie. Jakby chęć pokazania wszystkim, że to ona jest najlepsza, najpiękniejsza i może mieć uwagę i zainteresowanie każdego faceta bez względu na to czy jest zajęty czy wolny :P
W przypadku opisanym wyżej to działa w taki sposób:
Kiedy jesteśmy na imprezie, jedna koleżanka mówi że bardzo podoba się jej osobnik X, po pięniu minutach widzimy jak opisana przeze mnie kokietka klei się do niego na parkiecie, tańczy z nim siada mu na kolanach itp. Oczywiście wszystkie te sytuacje są inicjowane przez nią po to żeby pokazać że ona może mieć tego którego chce mieć inna I tak w kółko :P
A wyżej opisany osobik płci męskiej jest oczywiście zachwycony nagłym okazaniem mu w tak otwarty sposób zainteresowania przez nową wielbicielkę

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Nikt nie traktuje takich dziewczyn poważnie. To raczej chwilowe więc nie ma się kim przejmować.
Osoba o której piszę jest w gronie moich znajomych i w miarę często ją widuję, a jej zachowanie jest żenujące i szczerze mówiąc trochę irytujące, dlatego jestem ciekawa waszych opini, jak poradzić sobię z czymś takim i jak utrzeć jej nosa

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
No cóż. Ja też mam koleżankę, która robi wszystko, żeby każdy facet zwracał na nią uwagę. I nie ważne czy gość jej się podoba czy nie. On tylko musi być nią zainteresowany.
Może mówimy o tej samej osobie

Cytat:
Napisane przez provoge Pokaż wiadomość
Ojj nie wszystkim to przeszakadza, raczej sie ciesza, ze nadeszla ich kolej i czuja sie z tym baardzo dobrze.
Zaobserwowałam dokładnie to samo Faceci są zachwyceni takimi dziewczynami, czują się wtedy chyba dowartościowani.
__________________
Insanity Is Definitely Insane
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:31   #16
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

oczywiscie, ze wiekszosc jest zachwycona, bo przez chwile czuja sie jak w niebie. Nie sadze, ze drapia sie po glowie i rozmyslaja jak ona sie zle zachowuje, raczej cos w stylu: ''hmmmmmmm.... a 15 minut temu kleila sie do Krzyska, ha! jestem lepszy!''

Rozwiazanie mam jedno, nie mowic w jej obecnosci kto jest atrakcyjny, kto sie podoba, bo wiadomo, ze go sobie przygrucha. Lepiej wybrac innego chlopaka, do ktorego nic nas nie ciagnie, powiedziec przy niej, ze fajny i zajac sie swoim obiektem westchnien
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:46   #17
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

oj, znam takie dziewczątka, ucinam kontakt, unikam, w szerszym gronie ignoruję, jak zaczynają gwiazdorzyć.
Mistrzynią była moja znajoma z miejscowości, gdzie się wychowałam. Wpadała czasami do miasta, gdzie mieszkam, spotykała się wtedy z moimi znajomymi. Potem opowiadała mojej mamie o tym, jak się nią interesują moi koledzy. Najbardziej ten, z którym ja wtedy zaczynałam kręcić, ale ona o tym nie wiedziała. Jak się dowiedziała od mojej mamy, że chyba coś jest nie tak, bo ja z X jestem razem, to mina jej zrzedła. Ogólnie ja lubiłam słuchać jej historyjek o tym, jak faceci o nią zabiegają- szczególnie jak znałam relację drugiej strony i narzekania kumpli, że mają jej dosyć i ona się narzuca.

Faceci faktycznie się nimi interesują, ale tylko początkowo, później jak widzą, że one darzą atencją cały świat, zwykle się dystansują. Nie mówiąc o tym, że do dziewczyny przylega potem łatwa puszczalskiej tudzież łatwej, bo jednak facet nie jest szczęśliwy, jak widzi, że laska, która pół godziny go kokietowała, właśnie czaruje jego kumpla.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 22:00   #18
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

No sa takie osoby,ale mam je konkretnie gdzies.

Wysłane z mojego HUAWEI Y530-U00 przy użyciu Tapatalka
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 05:56   #19
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Cytat:
Napisane przez Ellie00 Pokaż wiadomość
Chyba nie do końca zrozumiałaś to co chciałam przekazać lub ja trochę nie jasno to opisałam
Myślę, że wielu ciekawym i wartościowym dziewczynom ( mi też )czasami bez żadnego wysiłku zdarza się przykuć uwagę jakiegoś faceta.
Jednak w opisanych sytuacjach chodzi mi o takie dziewczyny, króte same

Zrozumiałam, zrozumiałam.

Chciałam jedynie pokazac, jak to czasem może wyglądać z innego punktu widzenia i że czasem ktoś, kto zwraca na siebie uwagę nie jest absolutnie winien tej sytuacji.

Natomiast jeśli ktoś zachowuje się tak, jak to opisałaś to nie ma się czym przejmować. Dziewczyny dowartościowują się w różny sposób.

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
oj, znam takie dziewczątka, ucinam kontakt, unikam, w szerszym gronie ignoruję, jak zaczynają gwiazdorzyć.
Mistrzynią była moja znajoma z miejscowości, gdzie się wychowałam. Wpadała czasami do miasta, gdzie mieszkam, spotykała się wtedy z moimi znajomymi. Potem opowiadała mojej mamie o tym, jak się nią interesują moi koledzy. Najbardziej ten, z którym ja wtedy zaczynałam kręcić, ale ona o tym nie wiedziała. Jak się dowiedziała od mojej mamy, że chyba coś jest nie tak, bo ja z X jestem razem, to mina jej zrzedła. Ogólnie ja lubiłam słuchać jej historyjek o tym, jak faceci o nią zabiegają- szczególnie jak znałam relację drugiej strony i narzekania kumpli, że mają jej dosyć i ona się narzuca.
No cóż.... Rabin, który sam się chwali ma pustą synagogę.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 12:44   #20
olka_w_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Ja miałam niestety dużo takich koleżanek, którym jak powiedziałam, że ktoś mi się podoba (było to za czasów gimnazjum/ liceum, ale teraz na studiach też mi się zdarzyło) to one od razu (no może nie od razu w tej samej chwili, wiadomo, ale po krótkim czasie) zaczęły podrywać tych chłopaków, w sensie wypisywać do nich itd. Raz jedna sama go pocałowała na jakiejś tam imprezie, później wiem, że poszli do lasu (ale to na kolejnej imprezie) a ona sama nawet kupiła prezerwatywę, którą mu wręczyła (heh, ostra historia...) ale na szczęście nie mam już żadnego kontaktu z tą dziewczyną to była jakaś masakra, nie wiem jak można być tego typu człowiekiem
olka_w_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 15:34   #21
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Elie, myślę, że ktoś nieźle zalazł ci za skórę. Ja raczej ironicznie patrzę na takie osoby. Z odrobiną politowania i rozbawienia. Nie są groźne dla mnie.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 15:55   #22
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Szczerze mowiac nie znam takich osob, raczej wybieram sobie rozsądne towarzystwo. A nawet jak już, to raczej czuje się politowanie w stosunku do takiej osoby, a nie jakąś nienawiść czy zazdrość.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:24   #23
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Kobiety które muszą być w centrum uwagi wszystkich facetów

Spotkałam kilka takich dziewczyn w życiu. Kiedyś się nimi przejmowałam, a potem stwierdziłam, że machnę na nie ręką. Nie moja brocha- ich zachowanie świadczy tylko o nich.
Choć fakt faktem ja się nikomu nie spowiadałam nigdy z tego, kto mi się podoba (tylko przyjaciółka wiedziała o moich miłostkach)
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 17:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.