brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką... - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-01, 12:13   #1291
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Aaaaa mój błąd. Ale to w takim razie bawi mnie, że najpierw huuuur prywatność a potem ptostowanie XD

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

I w sumie... Miał być przełom po 7.11. który okazał się być 31.10 a jest... Nic. NIC się nie zmieniło, zero konkretów, planów. I po ustnym też nic się nie zmieni.
A co miało sie zmienic w KILKA GODZIN?

Plany sa, przecież pisałam wyraźnie i wielokrotnie. Ustalilismy z Tz ze musi zdac egzaminy - najwazniejszy i najgorszy jest pisemny, ale pozniej niestety jest tez ustny, tez trzeba sie uczyc na niego.
Jak Tz zda egzaminy to szukamy mieszkania na wynajem i wynajmujemy dopoki on nic nie kupi. Zasugerował tez oswiadczyny w tym roku.
A za poł roku (a najpozniej do roku ale to w najczarniejszej wersji) staramy sie o dziecko.

To nie sa konkretne plany? Z tym ze one obejmuja moje mieszkanie tam, a ostatnio sobie uswiadomiłam ze przeprowadzka tam przekresli mi szanse na kariere i jakikolwiek rozwoj osobisty/zawodowy oraz wlasne zycie towarzyskie.
Wiec chce z Tz pogadac o modyfikacji planow - jego przeniesieniu tu.

Ale plany sa obejmujace i mieszkanie i dziecko... A co sie w tej kwestii mialoby niby zmienic w ciagu kilku godzin to ja nie wiem, zwlaszcza ze za miesiac ustny...
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 12:21   #1292
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
A co miało sie zmienic w KILKA GODZIN?

Plany sa, przecież pisałam wyraźnie i wielokrotnie. Ustalilismy z Tz ze musi zdac egzaminy - najwazniejszy i najgorszy jest pisemny, ale pozniej niestety jest tez ustny, tez trzeba sie uczyc na niego.
Jak Tz zda egzaminy to szukamy mieszkania na wynajem i wynajmujemy dopoki on nic nie kupi. Zasugerował tez oswiadczyny w tym roku.
A za poł roku (a najpozniej do roku ale to w najczarniejszej wersji) staramy sie o dziecko.

To nie sa konkretne plany? Z tym ze one obejmuja moje mieszkanie tam, a ostatnio sobie uswiadomiłam ze przeprowadzka tam przekresli mi szanse na kariere i jakikolwiek rozwoj osobisty/zawodowy oraz wlasne zycie towarzyskie.
Wiec chce z Tz pogadac o modyfikacji planow - jego przeniesieniu tu.

Ale plany sa obejmujace i mieszkanie i dziecko... A co sie w tej kwestii mialoby niby zmienic w ciagu kilku godzin to ja nie wiem, zwlaszcza ze za miesiac ustny...
A zakład że w kilka dni, tygodni i miesięcy dalej się nie zmieni XD? Bo to twoje plany. Tylko twoje.

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2015-11-01 o 12:28
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 12:28   #1293
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

zakład :P a tak serio - nie dałabym sobie obciac reki za to ze sie zmieni, jedynie mam nadzieje. No ale szybko sie przekonam chociaz, skoro mamy po ustnym zamieszkac razem.. tylko musze pogadavc z Tz o jego mieszkaniu tutaj bo naprawde ta wyprowadzka mi sie przestała usmiechać..
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 12:32   #1294
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
zakład :P a tak serio - nie dałabym sobie obciac reki za to ze sie zmieni, jedynie mam nadzieje. No ale szybko sie przekonam chociaz, skoro mamy po ustnym zamieszkac razem.. tylko musze pogadavc z Tz o jego mieszkaniu tutaj bo naprawde ta wyprowadzka mi sie przestała usmiechać..
taki tam drobny szczegół xD
misio się na pewno ucieszy, że musi się wynieść z ciepłego gniazdka przy mamusi.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 12:35   #1295
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
zakład :P a tak serio - nie dałabym sobie obciac reki za to ze sie zmieni, jedynie mam nadzieje. No ale szybko sie przekonam chociaz, skoro mamy po ustnym zamieszkac razem.. tylko musze pogadavc z Tz o jego mieszkaniu tutaj bo naprawde ta wyprowadzka mi sie przestała usmiechać..
A Ty w ogóle ustaliłaś z nim jasno i jednoznacznie, że po ustnym już się nie dasz zbyć żadną wymówką, bo będzie ona jednoznaczna z rozstaniem?

"Przestała uśmiechać"? Bo wcześniej pisałaś, że kategorycznie zdecydowałaś, że na 100000000000000000000% nie przeprowadzisz się do jego miejscowości.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 15:12   #1296
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Tak, kategorycznie nie chce tam, bo a) nawet po znajomosci nie znajde pracy chociazby zblizonej do takiej w zawodzie i raczej ta praca po znajomosci to bedzie po prostu serkretarka gdzies w najlepszym razie b) chce isc na studia w przyszlym roku/jakas podyplomowke/jakies kursy - tutaj mam na wyciagniecie reki c) wszystkich MOICH znajomych z tych co mi jeszcze zostali mam tutaj d) mam tu szanse rozwoju zawodowego itp a tam nie.
Takze kategorycznie...

A od mamusi i tam by sie musiał wyprowadzic wiec na jedno wychodzi.

A i tak, jak ustalalismy to dałam mu ultimatum z tym mieszkaniem po egzaminie i o dziwo przyznał mi racje.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

No i jeszcze chce z nim porozmawiać o slubie w przyszłym roku (nie mowie ze w styczniu czy lutym zeby nie bylo!) i w ogole o slubie (o tym nie rozmawialismy, jedynie o zareczynach) bo jednak nie chce przed 30 mieszkac na kocia łape, o dziecko tez wolalabym sie jednak starać z mężem niz z badz co badz obcym człowiekiem...
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 15:19   #1297
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

ten wątek to mistrzostwo świata.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 15:28   #1298
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

bo? no wybacz ale plany mamy. chce je tyko zmodyfikowac...
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 15:35   #1299
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
No i jeszcze chce z nim porozmawiać o slubie w przyszłym roku (nie mowie ze w styczniu czy lutym zeby nie bylo!) i w ogole o slubie (o tym nie rozmawialismy, jedynie o zareczynach) bo jednak nie chce przed 30 mieszkac na kocia łape, o dziecko tez wolalabym sie jednak starać z mężem niz z badz co badz obcym człowiekiem...
Pogrubione: z jednej strony przerażające słowa, z drugiej - wreszcie sama trafiłaś w sedno problemu.

Ale myślę, że problem szybko się rozwiąże, bo jak mu jeszcze zaczniesz o ślubie smęcić, bo kocia łapa, bo obcy człowiek, to zmyje się szybciej niż się spodziewasz.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 15:44   #1300
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Chodziło mi bardziej w sensie prawnym z tym obcym...
wiem ze mnostwo ludzi zyje razem bez slubu, maja dzieci i sa szczesliwi i nic w tym złego ale ja akurat nie chciałabym mieszkac i starac o dziecko bez slubu.. (tak tak wiem to tylko papierek i szczescia nie zagwarantuje no ale mimo wszystko)
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 15:54   #1301
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
Chodziło mi bardziej w sensie prawnym z tym obcym...
wiem ze mnostwo ludzi zyje razem bez slubu, maja dzieci i sa szczesliwi i nic w tym złego ale ja akurat nie chciałabym mieszkac i starac o dziecko bez slubu.. (tak tak wiem to tylko papierek i szczescia nie zagwarantuje no ale mimo wszystko)
A on już o tym wie czy mu dawkujesz takie informacje, żeby nie uciekł za szybko? Bo póki co chyba tylko zaręczyny wymęczyłaś, więc może myśli, że ta ci ten pierścionek i będzie miał spokój, może dla niego to nie jest równoznaczne ze ślubem w przyszłym roku.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 15:56   #1302
mmm12345
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław
Wiadomości: 518
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Znaczy po 7.11 nie spodziewamy się już zmian tylko czekamy kolejny miesiąc a za miesiąc kolejny i kolejny itd?
Poza tym umówmy się. Kariery to ty i tak nie robisz wiec kolejnego usprawiedliwienia szukasz. Na podyplomowe dwa razy w miesiącu 85 km da się przejechać i nie jest to zbyt wyczerpujące. Zgadzam sie., ten wątek to mistrzostwo świata

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
mmm12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 16:01   #1303
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez mmm12345 Pokaż wiadomość
Znaczy po 7.11 nie spodziewamy się już zmian tylko czekamy kolejny miesiąc a za miesiąc kolejny i kolejny itd?
Poza tym umówmy się. Kariery to ty i tak nie robisz wiec kolejnego usprawiedliwienia szukasz. Na podyplomowe dwa razy w miesiącu 85 km da się przejechać i nie jest to zbyt wyczerpujące. Zgadzam sie., ten wątek to mistrzostwo świata

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

No soryy, ale tego nie wiesz.
Na pewno nie zrobie jak przeniose sie z dużego miasta na wioche.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
A on już o tym wie czy mu dawkujesz takie informacje, żeby nie uciekł za szybko? Bo póki co chyba tylko zaręczyny wymęczyłaś, więc może myśli, że ta ci ten pierścionek i będzie miał spokój, może dla niego to nie jest równoznaczne ze ślubem w przyszłym roku.

Wiesz, zawsze Tz mowil ze zareczyny to dla niego powazna decyzja, bo uwaza ze nie sa dla pierscionka a dla slubu i ze slub ten powinien byc w miare szybko np. po poł roku.
Tak zawsze mowił, jak pytałam czemu mi sie jeszcze nie oswiadczył.
Wiec do zareczyn podchodzi powaznie, ale fakt ze o slubie nigdy nie rozmawialismy, wiec chyba pora..
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 16:01   #1304
mmm12345
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław
Wiadomości: 518
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Nie wiem ale wnioskuję. siedzenie ma wizażu za najniższą krajowa nie jest raczej rozwijającym zajeciem

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
mmm12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 16:01   #1305
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
No soryy, ale tego nie wiesz.
Na pewno nie zrobie jak przeniose sie z dużego miasta na wioche.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------




Wiesz, zawsze Tz mowil ze zareczyny to dla niego powazna decyzja, bo uwaza ze nie sa dla pierscionka a dla slubu i ze slub ten powinien byc w miare szybko np. po poł roku.
Tak zawsze mowił, jak pytałam czemu mi sie jeszcze nie oswiadczył.
Wiec do zareczyn podchodzi powaznie, ale fakt ze o slubie nigdy nie rozmawialismy, wiec chyba pora..


Uwaga bo jego to będzie obchodzić XD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 16:02   #1306
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

I mowil tez ze zanim mi sie odwiadczy chce ze soba troche pomieszkac zeby sie lepiej poznac :/ - dlatego głownie na mieszkanie razem mialam takie ciśnienie...
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 16:10   #1307
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

A co jest zlego w pracy na stanowisku sekretarki?
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 16:41   #1308
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
I mowil tez ze zanim mi sie odwiadczy chce ze soba troche pomieszkac zeby sie lepiej poznac :/ - dlatego głownie na mieszkanie razem mialam takie ciśnienie...
Czyli jeszcze dobrze nie zna i nie wie
Ależ wiarygodne plany z tym dzieckiem.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 16:51   #1309
Sylwkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
No soryy, ale tego nie wiesz.
Na pewno nie zrobie jak przeniose sie z dużego miasta na wioche
W innym wątku pisanym z innego konta (do którego się przyznałaś) pisałaś, że uważasz swoją pracę za uwłaczającą, więc po tym można twierdzić, że nie robisz kariery.
Sylwkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 18:10   #1310
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

A czym się objawiają te plany? To tylko PUSTE słowa
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 18:19   #1311
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Szanowny Królewicz napisał Ci życzenia więc znowu wierzysz w to co sobie wymarzyłaś.... A wiesz jak będzie- będzie dalej tak samo jak było - on ma Cię gdzieś, znajdzie się kolejny powód dla którego nie zmieszka z Tobą, nie będzie chciał brać ślubu... Ty nie widzisz tego, że wszystko co się dzieje jest wymuszane przez Ciebie??? Układasz sobie w głowie jakiś chory scenariusz, wierzysz w coś co nie ma przyszłości... Dziewczyno ogarnij się... Wysłał Ci słodki sms na imieniny- wooooow, naprawdę , facet marzeń.... i znowu zaczynasz go bronić, bronić waszych ( a tak naprawdę TWOICH ) planów....

aaaa... na pewno zamieszka z Tobą u Ciebie w mieście, aha.... za dwa tygodnie zda ustny ( o ile ma go za dwa tygodnie, o ile w ogóle go zda.... ) i nagle przeprowadzi się, zostawi ciepłe i wygodne mieszkanie u mamusi dla weekendowej dziewczynki... serio w to wierzysz????
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 19:17   #1312
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Jeszcze gdyby ona naprawdę była wstanie wymusić coś realnego to może bym ją jakoś rozumiała.
Ale serio ktokolwiek poza nią wierzy, że ten pajac się z nią ożeni???
Ba! Ożeni... że w ogóle z nią zamieszka i będą mieli jakiekolwiek potomstwo?

Autorko żyjesz w bajce która nigdy nie stanie się prawdziwa. Łykasz każde kłamstewko, przemilczenie i pustą obietnicę jak młody pelikan. Słodki telefon, sms wystarczy, żebyś pozostała ślepa i głucha na to co ten twój maharadża wyprawia.
Myślę, że to jakieś uzależnienie jak w przypadku bitych kobiet. Wystarczy, że powie, że kocha i wszystkie te podłe rzeczy które Ci robi stają się niewidzialne jakby ich nie było a Ty wbrew wszystkiemu i wszystkim wierzysz, że kocha i tylko to się dla Ciebie liczy. Tylko, że to zwykłe kłamstewko.

Dlatego ten wątek to hit. Jesteś tak totalnie odjechana od rzeczywistości, że to fascynujące i przerażające.
Do tego uważam, że on może być naprawdę z Tobą jakoś związany bo oboje jesteście w jakiś sposób zaburzeni. Ty pozwalasz się tak traktować a on potrzebuje kogoś kogo będzie tak traktował. Układ chory ale na swój sposób idealny ale wątpię czy będzie z tego ślub i dzieci...
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 19:40   #1313
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Jeszcze gdyby ona naprawdę była wstanie wymusić coś realnego to może bym ją jakoś rozumiała.
Ale serio ktokolwiek poza nią wierzy, że ten pajac się z nią ożeni???
Ba! Ożeni... że w ogóle z nią zamieszka i będą mieli jakiekolwiek potomstwo?

Autorko żyjesz w bajce która nigdy nie stanie się prawdziwa. Łykasz każde kłamstewko, przemilczenie i pustą obietnicę jak młody pelikan. Słodki telefon, sms wystarczy, żebyś pozostała ślepa i głucha na to co ten twój maharadża wyprawia.
Myślę, że to jakieś uzależnienie jak w przypadku bitych kobiet. Wystarczy, że powie, że kocha i wszystkie te podłe rzeczy które Ci robi stają się niewidzialne jakby ich nie było a Ty wbrew wszystkiemu i wszystkim wierzysz, że kocha i tylko to się dla Ciebie liczy. Tylko, że to zwykłe kłamstewko.

Dlatego ten wątek to hit. Jesteś tak totalnie odjechana od rzeczywistości, że to fascynujące i przerażające.
Do tego uważam, że on może być naprawdę z Tobą jakoś związany bo oboje jesteście w jakiś sposób zaburzeni. Ty pozwalasz się tak traktować a on potrzebuje kogoś kogo będzie tak traktował. Układ chory ale na swój sposób idealny ale wątpię czy będzie z tego ślub i dzieci...
Skoro jest DDA i mieszka z rodzicami, to może mieć tuż pod nosem podobnie patologiczny i jakoś funkcjonujący związek.
I to cała reszta świata jest oderwana, bo ona niczego innego nie zna - tylko jeszcze gorsze i myśli, że Boga za nogi złapała bo ten chociaż tego miłosnego smska wyśle. Chociaż obcy chłop.

Do tego maharadża angażuje się w te słodkie plany o chronieniu wyimaginowanych dzieci, które mogłyby się potopić w stawie... a potem mówi jej, że muszą ze sobą zamieszkać żeby się POZNAĆ bo bez tego on się nie oświadczy. Ale maharadża przecież kocha! Wszystkie swoje laski pewnie kocha, wrażliwy facet

Nie zapominajmy też, że jak chłop zobaczy porzucone kociątko to od razu łka z rozpaczy nad jego losem. Taki wrażliwy empata!
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 19:58   #1314
Ellsa
Raczkowanie
 
Avatar Ellsa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 237
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
Tylko jeśli teoretycznie by tak bylo, to po co marnowac na kogos 2 lata i to jeszcze bedac przed 40? I to majac ogromne powodzenie (bo niestety Tz ma, co chwile jakas laska do niego pisze ). Po co przedstawiac wszystkim znajomym, ludziom z pracy, sasiadom i całej rodzinie? Po co kosztowne prezenty i wspolne wakacje? Po co w ogole 2 lata skoro moze miec (prawie) kazda i nie narzeka na brak powodzenia?
Nie wiem czy to myslenie zyczeniowe, ale naprawde bardzo watpie ze o to chodzi..
Wydaje mi się, że to może być typ tzw. (wybacz określenie) "starego kawalera"- czyli facetowi odpowiada życie w związku bez większych zobowiązań. Po co? Ano po to, żeby nie czuć się samotnym, mieć z kim wyjść gdzieś, mieć z kim uprawiać seks, z kim pogadać itp. A jednocześnie jest dużo swobody, nie ma kontroli ze strony partnerki, nie ma dzieci do opieki, można wyjść z kumplami wieczorem, jak trzeba zostać dłużej w pracy to nie ma problemu, nie trzeba uczestniczyć w rodzinnych uroczystościach itp- czyli nie ma całej tej, dla niektórych uciążliwej, otoczki. Zwłaszcza, że jak ktoś długo mieszka sam to potem trudno zmienić przyzwyczajenia w związku z zamieszkaniem z narzeczoną a potem żoną.
Oczywiście nie wiem czy tak jest ale jak czytam to co napisałaś to mi się nasuwają takie podejrzenia, bo jedna z moich znajomych celowała w takich facetach- niby chcących ślubów, dzieci, wspólnego życia a jak przychodziło co do czego to zawsze pojawiało się to "nie teraz, może kiedyś"...A kiedy, jak się ma 40 lat i więcej?!
Ellsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 22:17   #1315
maliko972
Raczkowanie
 
Avatar maliko972
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 261
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Ja jej coraz bardziej współczuję. Przypomniało mi się jak moja babcia (od zawsze w związku z alkoholikiem. Dziadek wyszedł z nałogu po ponad 20 latach ich małżeństwa) powiedziała mi, żebym nie rzucała swojego narzeczonego, bo jest dobry, bo mnie nie bije i nie pije.
To był jedyny powód.
maliko972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 08:22   #1316
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
I mowil tez ze zanim mi sie odwiadczy chce ze soba troche pomieszkac zeby sie lepiej poznac :/ - dlatego głownie na mieszkanie razem mialam takie ciśnienie...
Zapomniałam o tym. Czyli jedyne konkretne w miarę plany, to poznać się lepiej przed ewentualnymi zaręczynami. I na tym się kończą, bo reszta to póki co mrzonki i życzenia autorki.
Autorko ja bym na Twoim miejscu kupiła jakiś pierścień i padła przed nim na kolana. W sensie oświadczyła mu się. Jest szansa, że on nie będzie umiał odmówić i dopniesz swego.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 12:34   #1317
anyaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 44
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Hmmm...mam nieodparte wrazenie, ze znam ta parke.I nie zartuje.Przeczytalam caly watek, zeby sie upewnic i choc autorka zmienia kilka danych i faktow (co mnie nie dziwi...choc robi to strasznie nieudolnie) to chyba jestem na 99% pewna kto to jest.
anyaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 12:42   #1318
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez anyaxx Pokaż wiadomość
Hmmm...mam nieodparte wrazenie, ze znam ta parke.I nie zartuje.Przeczytalam caly watek, zeby sie upewnic i choc autorka zmienia kilka danych i faktow (co mnie nie dziwi...choc robi to strasznie nieudolnie) to chyba jestem na 99% pewna kto to jest.
Pozstaw swoje domysly dla siebie. Dziewczynie nalezy sie anonimowosc.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 12:45   #1319
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez anyaxx Pokaż wiadomość
Hmmm...mam nieodparte wrazenie, ze znam ta parke.I nie zartuje.Przeczytalam caly watek, zeby sie upewnic i choc autorka zmienia kilka danych i faktow (co mnie nie dziwi...choc robi to strasznie nieudolnie) to chyba jestem na 99% pewna kto to jest.
W takim razie pomóż jej wyjść z tego bagna.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 12:50   #1320
anyaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 44
Dot.: brak chęci do jakichkolwiek zobowiązań przed 40stką...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Pozstaw swoje domysly dla siebie. Dziewczynie nalezy sie anonimowosc.
rzecz jasna dla mnie. Wrecz apeluje o bardziej przemyslane wypowiedzi bo swiat jest maly, fakty mozna poukladac jak klocki tetris a po nitce - do klebka.
anyaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-06 20:22:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.