Ona chce trójkąta z kobietą - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-23, 21:55   #31
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Nigdzie nie twierdziłem, że jest 'słodko i lekko'. Dzielę się wątpliwościami, wszak jesteście kobietami.
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 22:01   #32
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja tam się naoglądałam filmów i jestem w stanie sobie wyobrazić jak zbyt zaangażowana w relację osoba może zaszkodzić. Czasami bezpieczniej się wycofać i schłodzić kontakt.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 22:15   #33
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
Nigdzie nie twierdziłem, że jest 'słodko i lekko'. Dzielę się wątpliwościami, wszak jesteście kobietami.
No i wszak co z tego?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 22:19   #34
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Ano to z tego, że kobieta prędzej zrozumie inną kobietę?
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 22:20   #35
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
Ano to z tego, że kobieta prędzej zrozumie inną kobietę?
Widzisz przecież, ze zdania są różne. Facet tez może się zaangażować w takiej relacji.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 22:20   #36
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

To o co w ogóle chodzi? I tak zrobisz co zechcesz. Chciałeś się pochwalić propozycją trójkąta czy co?
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 22:21   #37
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
Ano to z tego, że kobieta prędzej zrozumie inną kobietę?
Ale przecież jasno wyraziłeś swoje stanowisko, więc o jakie rozumienie tutaj ma chodzić?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-23, 22:26   #38
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Wyraziłem jedynie pogląd, że gdyby nie była zaangażowana, to nie widziałbym problemu. A czy jest, to nie wiem. Mam jedynie przeczucie, bo sama temu zaprzeczała. Więc zapytałem Was o zdanie. Jak powinienem postąpić.
I w tym miejscu dziękuję za złożone do tej pory odpowiedzi.
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 22:28   #39
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
Nie jestem z nią w związku. Nie czuję się zaangażowany. Mieliśmy czerpać z tego tylko przyjemność, każde dla siebie. Myślę, że to, że się zastanawiam jak ona się czuje, co myśli, to już jest ponad to, co ustaliliśmy. I dziwię się sam sobie, że zaprzątam sobie tym głowę.
Nawet w relacji typu ff/fwb dobrze jest wiedzieć, jakie są odczucia partnerki, czy dalej dobrze się czuje w tego typu relacji, czy odpowiada jej kontynuacja układu taka jaka jest. Te związki (bo jest to jednak związek w pewnym sensie) są czasami w praktyce o wiele bardziej skomplikowane niż w teorii.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 23:46   #40
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

To trochę mi się kojarzy z sytuacją, kiedy pijana laska w dołku psychicznym nagle staje się chętna na igraszki z kumplem. I jasne, on może powiedzieć: przecież ona chce, ewidentnie, co mam do stracenia, trzeba to wykorzystać!
Ale prawdziwy facet pomyśli, ze jest ona nie w pełni swiadoma, że może potem załować, że jej żądza jest spowodowana złym stanem emocjonalnym; prawdziwy facet potrafi wykazać sie empatią, nawet jeśli dziewczyna niby"wie co robi", a tak naprawdę nie wie. Owszem, ona Ci nie powiedziała, że cos czuje, ale czy gesty nie pokazują więcej niż słowa? Aż tak Ci ten trójkącik przysłonił sumienie i serce? Serio?
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 23:58   #41
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
To trochę mi się kojarzy z sytuacją, kiedy pijana laska w dołku psychicznym nagle staje się chętna na igraszki z kumplem. I jasne, on może powiedzieć: przecież ona chce, ewidentnie, co mam do stracenia, trzeba to wykorzystać!
Ale prawdziwy facet pomyśli, ze jest ona nie w pełni swiadoma, że może potem załować, że jej żądza jest spowodowana złym stanem emocjonalnym; prawdziwy facet potrafi wykazać sie empatią, nawet jeśli dziewczyna niby"wie co robi", a tak naprawdę nie wie. Owszem, ona Ci nie powiedziała, że cos czuje, ale czy gesty nie pokazują więcej niż słowa? Aż tak Ci ten trójkącik przysłonił sumienie i serce? Serio?
A ja na trzeźwo lubię trójkąty. I serio je proponuję, i serio ich wtedy chcę. I nikt mnie nie krzywdzi przyjmując propozycję.

Nie ma żadnych dowodów, że dziewczyna się angażuje. W życiu nie zaproponowałabym trójkąta facetowi, na którym mi zależy, bardziej właśnie w czystej relacji ff bez żadnych uczuć.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-24, 00:08   #42
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Jeśli ona twierdzi, że nie chce się angażować dalej w związek i ty też nie i macie to jasno ustalone, to moim zdaniem - skorzystaj z okazji. Nawet jeśli wysyła sygnały znaczące co innego, to jeśli w rozmowie jasno się wyraziła, że nie oczekuje od ciebie niczego więcej, niż seksu, to nie ma co się wczuwać, tylko korzystać. Może wcale jej nie zależy na związku, lecz na przyjaźni.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 08:17   #43
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

No dobra, ale skoro tak się rozczulacie nad motywami dziewczyny, to czemu nie myślicie o tym, jak przedmiotowo potraktowany zostanie ten trzeci kąt trójkąta?
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 08:20   #44
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez puchaty71 Pokaż wiadomość
No dobra, ale skoro tak się rozczulacie nad motywami dziewczyny, to czemu nie myślicie o tym, jak przedmiotowo potraktowany zostanie ten trzeci kąt trójkąta?
Wut?

Przecież trzeci kąt jest, jasno powiedziane, trzecim kątem. Jak mnie ktoś zaprasza do trójkąta, to raczej związku ani miłości nie oczekuję. I ja też biorę udział w zabawie. Profit.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 08:32   #45
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Bez jaj, ona chce ,Ty chcesz? W czym problem?
Zgadzam sie

Masz ochote, to idz w to.
Moim zdaniem niepotrzebnie szukasz drugiego, trzeciego i piatego dna w tej sytuacji.
Bedzie sie za bardzo angazowac? Wtedy sobie podziekujecie.
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 08:39   #46
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Mnie też dziwi, że tyle wizażanek twierdzi, że skoro ona "jest dorosła", "sama sobie to zrobi" etc. A jak Wasza dorosła córka będzie chciała coś desperacko zrobić to też jej powiecie "jesteś dorosła, no to możesz pozwolić się krzywdzić?". Dla mnie to jest chore. Nie miałam pojęcia, że jest tyle mało empatycznych osób. Aż tyle. Ja rozumiem, że chcącemu nie dzieje się krzywda, ale to jest drugi człowiek i nie uważam, żeby warto było wykorzystywać drugiego człowieka tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności. Fizyka nie zabrania - ale takie zachowanie nie staje się moralne bo dziewczyna sama się prosiła. Jak zostawię auto otwarte i ktoś mi je ukradnie to nie mam prawa pójść na policję bo sama stworzyłam okazję złodziejowi? No bez jaj. Jasne, że za głupotę się płaci, ale to nie tak, że nie można oczekiwać pomocy, a złodziej jest w tej sytuacji niewinny bo tylko skorzystał z okazji.
Ot co, jeśli ona się zaangażowała a Ty w to pójdziesz to my Cię nie rozgrzeszymy.

Skoro wciąż masz wątpliwości czy ona się zaangażowała to po prostu wprost z nią pogadaj. Powiedz jej, że chętnie byś się zgodził na trójkąt, ale obawiasz się, że jest to z jej strony próba zatrzymania Cię ponieważ coś do Ciebie poczuła. A Ty nie czujesz do niej nic oprócz sympatii i porządania, nie widzisz w niej partnerki na całe życie, żony, matki dzieci etc. Jasno sprawę postaw, bez niedopowiedzeń. Przecież dorośli jesteście, nie?

Edytowane przez fristi
Czas edycji: 2017-10-24 o 08:42
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 08:43   #47
prajewska
Przyczajenie
 
Avatar prajewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Trójkąty, kwadraty, pięciokąty.. Ludzie to już naprawdę powariowali, ale róbta co chceta, jeśli naprawdę tego chcecie.
prajewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 08:54   #48
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Jesli jasno i uczciwie określiłeś jej zasady waszej relacji i ona to zaakceptowała to skorzystaj, to że ona się zaangażowała i potem będzie cierpieć to jej problem. Ja bym skorzystała.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:51   #49
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
To trochę mi się kojarzy z sytuacją, kiedy pijana laska w dołku psychicznym nagle staje się chętna na igraszki z kumplem. I jasne, on może powiedzieć: przecież ona chce, ewidentnie, co mam do stracenia, trzeba to wykorzystać!
Ale prawdziwy facet pomyśli, ze jest ona nie w pełni swiadoma, że może potem załować, że jej żądza jest spowodowana złym stanem emocjonalnym; prawdziwy facet potrafi wykazać sie empatią, nawet jeśli dziewczyna niby"wie co robi", a tak naprawdę nie wie. Owszem, ona Ci nie powiedziała, że cos czuje, ale czy gesty nie pokazują więcej niż słowa? Aż tak Ci ten trójkącik przysłonił sumienie i serce? Serio?
Dlaczego zakładasz, że ona taka bidna sierotka, że nie wie co robi i facet ma myśleć za nią?
Gdybym była na miejscu kobiety, która czegoś chce, nawet nie do końca przemyślanego, a tu facet wyskakuje mi z tekstem "ale Ty nie wiesz czego tak naprawdę chcesz, ja wiem lepiej", to poczułabym się poniżona i urażona, bo moja komunikacja jest prosta: tak = tak, a nie = nie. Nie róbmy z dorosłych ludzi debili, litości...
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-24, 09:58   #50
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Dla mnie bardzo dziwna jest idea utrzymania przy sobie faceta poprzez trójkąt z inną kobietą.

A co jeśli się okaże że tamtą się zachwycisz i zaczniesz spotykać się z tamtą, którą ta poda Ci na tacy. Ironia.

Dziwaczne.


Moim zdaniem forma jest bez znaczenia. Trójkąt jest bez znaczenia.

Skoro widzisz że się zaangażowała i chcesz być w porządku, a Ty angażować się nie chcesz to powinieneś odejść już teraz a nie przeciągać agonię bo Tobie się dobrze bzyka.

Jeżeli planujesz zwiać po trójkącie albo chwilę po, to tak, tym bardziej ją wykorzystujesz i to jest wstrętne.

Albo wierzysz w to co mówi, w jej deklaracje że ona nie jest zaangażowana i dalej się bawisz i masz gdzieś czy ona wypisuje smsy czy nie, albo ufasz sobie, wiesz, że się zadurza, nie chcesz jej ranić i spadasz.

Skoro ona się zakochuje to doprawdy co za różnica czy bzykasz tylko ją czy ją i z nią jeszcze jakąś.
Nie chcesz z nią być, ona chce być z Tobą, to czy się kochacie we dwójkę czy w trójkę jest bez znaczenia, ona sobie będzie wyobrażać co zechce i tak tak.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2017-10-24 o 10:01
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 11:25   #51
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Wink Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Wut?

Przecież trzeci kąt jest, jasno powiedziane, trzecim kątem. Jak mnie ktoś zaprasza do trójkąta, to raczej związku ani miłości nie oczekuję. I ja też biorę udział w zabawie. Profit.
No OK. Ale jak ktoś jest ZAPRASZAJĄCYM do trójkąta to chyba również nie oczekuje związku ani miłości. A jednak jest to tutaj przedmiotem rozkmin. Zmierzam więc do tego, że jeśli ktoś bada motywy zapraszającej, to również powinien badać motywy zapraszanej. W końcu trójkąt ma trzy kąty (w tym wypadku zdaje się, że dwa "damskie"
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 14:19   #52
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dla mnie bardzo dziwna jest idea utrzymania przy sobie faceta poprzez trójkąt z inną kobietą.

A co jeśli się okaże że tamtą się zachwycisz i zaczniesz spotykać się z tamtą, którą ta poda Ci na tacy. Ironia.

Dziwaczne.
Pełna zgoda.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Moim zdaniem forma jest bez znaczenia. Trójkąt jest bez znaczenia.

Skoro widzisz że się zaangażowała i chcesz być w porządku, a Ty angażować się nie chcesz to powinieneś odejść już teraz a nie przeciągać agonię bo Tobie się dobrze bzyka.
Ale dlaczego? Forma związku jest jasna. Mam wrażenie, że jej się również dobrze bzyka. Bo generalnie dobre bzykanie, to spełnienie się w tym bzykaniu wszystkich stron bzykania.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Jeżeli planujesz zwiać po trójkącie albo chwilę po, to tak, tym bardziej ją wykorzystujesz i to jest wstrętne.
Wstrętne, bo nie będę robić za jej psychoanalityka i zastanawiał się, co ona miała na myśli mówiąc coś przeciwnego?
Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Albo wierzysz w to co mówi, w jej deklaracje że ona nie jest zaangażowana i dalej się bawisz i masz gdzieś czy ona wypisuje smsy czy nie, albo ufasz sobie, wiesz, że się zadurza, nie chcesz jej ranić i spadasz.
Mam podstawy by nie ufać takie jak opisałem w pierwszym poście.
Niestety nie mam pewności i szklanej kuli, by przeczytać to co sobie myśli o mnie, o naszej relacji.
Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Skoro ona się zakochuje to doprawdy co za różnica czy bzykasz tylko ją czy ją i z nią jeszcze jakąś.
Nie chcesz z nią być, ona chce być z Tobą, to czy się kochacie we dwójkę czy w trójkę jest bez znaczenia, ona sobie będzie wyobrażać co zechce i tak tak.
Taka różnica, że będzie, albo nie będzie krępującej sytuacji podczas ewentualnej zabawy w trójkącie??

Edytowane przez clintjones
Czas edycji: 2017-10-24 o 14:20
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 14:23   #53
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Możesz się jeszcze raz jej prosto zapytać "czy na pewno tego chcesz i czy na pewno się nie angażujesz, bo z mojej strony niczego więcej nie będzie"

Prosto, szybko i na temat. Bez większego niańczenia, jeśli wciąż po tym jednym zdaniu będzie wyrażała chęć, to idź na całość. Co ci szkodzi zadać takie pytanie, dla pewności?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 18:38   #54
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Możesz się jeszcze raz jej prosto zapytać "czy na pewno tego chcesz i czy na pewno się nie angażujesz, bo z mojej strony niczego więcej nie będzie"

Prosto, szybko i na temat. Bez większego niańczenia, jeśli wciąż po tym jednym zdaniu będzie wyrażała chęć, to idź na całość. Co ci szkodzi zadać takie pytanie, dla pewności?
Raz zapytał. To nie jest dziecko.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 19:12   #55
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Raz zapytał. To nie jest dziecko.
Ja bym się jednak upewniła jeszcze raz. Może i za bardzo się przejmuję ludźmi, ale tak bym zrobiła i już.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 22:40   #56
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Taka różnica, że będzie, albo nie będzie krępującej sytuacji podczas ewentualnej zabawy w trójkącie??
Poważnie cię to w ogole obchodzi co może sobie pomyśleć jakaś obca kobieta lub dwie ?
jeśli sytuacja stanie się krępująca to się stanie, świat się nie zawali.

albo słuchasz intuicji która ci mówi że laska się zabujała/angażuje coraz bardziej i w oczy ci kłamie że ma luz bo liczy na to że fantastyczny seks sprawi że się w niej również w końcu zakochasz, a gdyby teraz wyłożyła karty na stół to by cię spłoszyła i tyle by cię widziała.

albo słuchasz przekazu i sprawa jest jasna, bawisz się dalej.

w pierwszym przypadku ordynarnie ją wykorzystasz. jest dorosła, ale jest zdesperowana; to, że ktoś jest naiwny to nie jest usprawiedliwienie by kogoś wykorzystać.
jak wyrwanie torebki bezradnej staruszce wiedząc że i tak za tobą nie pobiegnie.

chcesz usłyszeć że uzywaj ją do woli, wszystko z tobą cudownie.
takie głosy też dostałeś.

wg mnie gdyby chodziło jej tylko o seks to by nie było o tym mowy
Cytat:
Ja o sobie również nie opowiadam, mimo, że czasami naciska. Nie chcę emocjonalnego zaangażowania, a wydaje mi się, że takiego powoli oczekuje.

Zaczęło się od tego abym został dłużej, kiedy już skończyliśmy. Wcześniej nie było o tym mowy.
Potem zaczęło się jej wypisywanie do mnie. Co robię, jak minął mi dzień, itd.
nie pyta się kolegi do seksu co porabia i jak mu minął dzien, no chyba, że w wiadomym celu.

więc nie przekonuj nas że ''no w sumie to powiedziala A więc na pewno chodzi jej o A'', bo zacząleś od tego, że wg ciebie coś jest na rzeczy.


Cytat:
Myślę, że zauważyła, że nie chcę pogłębiania tego tematu i będzie tak, że albo wróci sytuacja do normy, albo ona zrezygnuje z tej znajomości.
to nie znaczy że odpuściła, jest i trzecia opcja, uparła się, że cię w sobie rozkocha. to, ze jej się nie uda (czy na pewno...) to inna sprawa, ale nie udawaj, że nie wiesz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 22:49   #57
niewiemcoteraz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 29
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Gimnazjaliści pędzlujący się opisami seksu.

Czy z lalą z sexshopu ten "trójkąt" chcecie robić?

Bo podpowiem, to nie jest jak na filmach, że wybierasz sobie "laskę" i ona chętna i gotowa do seksu z twoją "niedziewczyną" i tobą. Chyba, że pójdziecie do burdelu - supereksytująca perspektywa pieperzyć się z kimś, kto robi to dla pieniędzy.

Nie zapomnij zrobić testów.
niewiemcoteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 22:55   #58
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

A może Ty się autorze sam zaangażowałeś tylko negujesz i nie umiesz się sam przed sobą przyznać? xD
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 16:38   #59
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

dla sprecyzowania

zrób jak uważasz
wprost określiłeś, że z twojej strony seks to jest wszystko na co dziewczyna może liczyć
wprost zapytałeś czy się angażuje
wprost studzisz jakieś jej ciche zapędy w kierunku budowania czegoś głębszego niż tylko łóżkowa relacja

to jest dorosła 31-letnia kobieta, klarownie określasz co dajesz i chcesz w zamian i nie masz obowiązku jej nianczyć.
jej motywacje w jasno postawionej sytuacji - jej sprawa.

po prostu nie ma sensu wmawiać sobie, że nie chodzi jej o coś więcej gdy domyslasz się, że tak jest.
czy skorzystasz, twoja rzecz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 07:03   #60
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Ja bym nie skorzystała, bo śmierdzi mi ta panna desperacją, przestałby mnie taki seks kręcić.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-08 19:12:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.