Czy ten chłopak może być niebezpieczny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-16, 17:55   #1
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293

Czy ten chłopak może być niebezpieczny?


Jakiś czas temu założyłam konto na płatnym portalu matrymonialnym dla katolików.
Przedwczoraj napisał do mnie chłopak. Co w tym dziwnego?
Otóż pierwszy raz ktoś napisał do mnie taki długi list, jak poemat.
Trudno mi było go przeczytać, bo był ciągiem, bez wielkich liter czy znaków interpunkcyjnych, po prostu jednolity tekst.
Chłopak w nim w skrócie uwielbiał mnie, ze jestem wyjątkowa, że na taką czekał, że nie będzie już szukał, że będzie walczył o mnie, że się do mnie przeprowadzi itp itd same uwielbienia.
Odpowiedziałam na tą wiadomość (mimo s.o.s. w głowie), m.in. napisałam, ze trudno mi było przeczytać, to co napisał (niestety ja już jestem szczera do bólu, wszystko co pomyślę, to powiem/napisze).
Odpowiedział "nie chcesz nie czytał". Uznałam, że obraził się, ale Moja skrzynka mailowa na tym portalu została zapchana prze jego wiadomości, w których wychwala mnie po same niebiosa.
Zdziwiłam się, no bo zdjęcie mam przeciętnie, a w opisie nie omieszkałam napisać całej prawdy, czyli moje wady, zalety i oczekiwania wobec partnera i że nie będę mieszkać w mieście - co raczej odstraszało niektórych, ale taka jestem że wolę napisać prawdę od razu.
I nie może sięon doczekać kiedy się z nim spotkam, pisałam do niego o mojej pracy zmianowej, ale chyba słabo czyta moje wiadomości.
Obawiam się, żeby to nie był stalker, bo parę lat temu jak kończyłam studia spotkałam się z chłopakiem z portalu społecznościowego - sensownie pisał. Na spotkaniu doszedł do tego, ze po 15 min. to juz jestem jego dziewczyna, moze mnie publicznie całować, obejmować. Jak go odrzuciłam, to nie przyjął tego do wiadomości. Rok się z nim męczyłam, dzwonił, wysyłał smsy. Po roku przestał. I teraz się obawiam, ze z tym moze być podobnie (stąd s.o.s) Tylko oczywiście, ja głupia zgodziłam się, że jak będę mieć wolne to się spotkamy (jestem za spotykaniem się niż długim pisaniem i dlatego tak z przyzwyczajenia napisałam).
I teraz nie wiem co. Co sądzicie o tym?
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 18:11   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-11-16 o 18:13
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 18:19   #3
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Czy jest niebezpieczny to nie wiadomo, ale wariat na pewno.
Co Tobą kieruje by spotkać się z facetem, który nawet nie potrafi napisać poprawnie jednego zdania?
Desperacja?
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 18:24   #4
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Nie wiem, co mną kierowało w tamtym momencie.
To dla mnie było duże zaskoczenie.
Żałuję, że zignorowałam moją intuicję.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 18:37   #5
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 19:03   #6
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

I naprawdę myślisz, że do ciebie jednej to wysłał? A słyszałaś o kopiuj-wklej? Pewnie liczy, że któraś się na taki dziwny tekst złapie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2018-11-16 o 19:27
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 19:09   #7
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

To "nie chcesz nie czytaj"to takie troche chamowate. Napisalabym, ze sie rozmyslilam i tyle.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-16, 19:23   #8
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

To typ faceta który rzuca haczyk i czeka. Napisał list i wysyła do wszystkich kobiet, czekając która się nabierze i odpisze. Facet nie wiem, czy zdrowy psychicznie, i czy niebezpieczny, ale chłopakowi nie zależy, obojetne jaka dziewczyna się trafi, byleby była. Nie odpisuj mu, zignoruj bo zaczynasz się wkrecac w bardzo tanie teksty
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 19:52   #9
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Wrzuć email do spamu i nie odpisuj
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 21:03   #10
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu założyłam konto na płatnym portalu matrymonialnym dla katolików.
Przedwczoraj napisał do mnie chłopak. Co w tym dziwnego?
Otóż pierwszy raz ktoś napisał do mnie taki długi list, jak poemat.
Trudno mi było go przeczytać, bo był ciągiem, bez wielkich liter czy znaków interpunkcyjnych, po prostu jednolity tekst.
Chłopak w nim w skrócie uwielbiał mnie, ze jestem wyjątkowa, że na taką czekał, że nie będzie już szukał, że będzie walczył o mnie, że się do mnie przeprowadzi itp itd same uwielbienia.
Odpowiedziałam na tą wiadomość (mimo s.o.s. w głowie), m.in. napisałam, ze trudno mi było przeczytać, to co napisał (niestety ja już jestem szczera do bólu, wszystko co pomyślę, to powiem/napisze).
Odpowiedział "nie chcesz nie czytał". Uznałam, że obraził się, ale Moja skrzynka mailowa na tym portalu została zapchana prze jego wiadomości, w których wychwala mnie po same niebiosa.
Zdziwiłam się, no bo zdjęcie mam przeciętnie, a w opisie nie omieszkałam napisać całej prawdy, czyli moje wady, zalety i oczekiwania wobec partnera i że nie będę mieszkać w mieście - co raczej odstraszało niektórych, ale taka jestem że wolę napisać prawdę od razu.
I nie może sięon doczekać kiedy się z nim spotkam, pisałam do niego o mojej pracy zmianowej, ale chyba słabo czyta moje wiadomości.
Obawiam się, żeby to nie był stalker, bo parę lat temu jak kończyłam studia spotkałam się z chłopakiem z portalu społecznościowego - sensownie pisał. Na spotkaniu doszedł do tego, ze po 15 min. to juz jestem jego dziewczyna, moze mnie publicznie całować, obejmować. Jak go odrzuciłam, to nie przyjął tego do wiadomości. Rok się z nim męczyłam, dzwonił, wysyłał smsy. Po roku przestał. I teraz się obawiam, ze z tym moze być podobnie (stąd s.o.s) Tylko oczywiście, ja głupia zgodziłam się, że jak będę mieć wolne to się spotkamy (jestem za spotykaniem się niż długim pisaniem i dlatego tak z przyzwyczajenia napisałam).
I teraz nie wiem co. Co sądzicie o tym?
Czyli wszystko ci mówi by nie iść ale pchasz się w to?
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 21:07   #11
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Ciężko powiedzieć czy niebezpieczny, może świr a może tani podrywacz. Jeśli nic Cię do niego nie ciągnie, a wręcz wkurza Cię jego sposób pisania/rozmowy, odwołaj spotkanie pod byle pretekstem i koniec
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-16, 23:15   #12
avena123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 9
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Dokładnie, tak jak napisały Dziewczyny wcześniej, po prostu nie idź na to spotkanie i przestań z nim pisać. Masz na tym portalu jakieś dane osobowe, skoro boisz się stalkingu?
avena123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 08:53   #13
InterferonAlfa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 138
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
To "nie chcesz nie czytaj"to takie troche chamowate. Napisalabym, ze sie rozmyslilam i tyle.
Mi przyszło na myśl że dziecinne.
Skoro się tak napracował nad monologiem dla swej jedynej damy serca to czy byłby obojętny gdy ona tego nie przeczyta?
InterferonAlfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 09:23   #14
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Koleś wysyła ten tekst hurtowo i czeka która odpisze. Szczerze, to widząc taflę tekstu bez znaków interpunkcyjnych nawet bym nie odpisała. Nie wróży to dobrze. Zwłaszcza, że w 2 minuty każdy tekst można poprawić online za darmo. Uważam, że w tych czasach nie ma usprawiedliwienia, że dysleksja, dysortografia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 12:39   #15
Mewa1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 25
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Jakiś oszołom.Jest trochę fajnych ludzi na takich portalach-na podobnym spotkałam mojego aktualnego męża ale sporo też popaprańców.
Kobiecej intuicji posłuchaj.
Mewa1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 12:59   #16
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

To nie ma znaczenia że portal jest katolicki, tam każdy się może zarejestrować.
Zablokowałabym kolesia. Wszędzie są wariaci a to nie wariat ale jakiś psychol.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 08:30   #17
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Porażka. Piszesz, ze tekst jest jedną mamyją, brak ładu i składu. Typ odpisuje nie chcesz-nie czytaj.
Co to ma byc?
Aa i zapomniałabym o wisience na torcie: ze chętnie się do Ciebie wprowadzi. ;D

Widziałaś choc jeden odcinek chłopaków do wzięcia? Zerknij bo cos czuje, ze Twój amant z tego samego poziomu. Oni wszyscy tam deklarują miłości po 1,5 h, ze pójdą za ukochana w świat - No pewnie, ze pójdą bo co innego maja do roboty (bezrobotni zazwyczaj).
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 21:31   #18
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Nie wiadomo czy niebezpieczny. Ale ja bym się na pewno nie umówiła z takim facetem. Dziwny jakiś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 21:59   #19
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

I jak tam, Autorko? Moim zdaniem facet to desperat jakiś. Nie zna Cię, a już prawie miłość wyznaje. Może też ma jakieś zaburzenia
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-19, 14:48   #20
Broian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 22
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

O Boże, nie idź na to spotkanie. Ucz się na własnych błędach.
Broian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 10:37   #21
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Porażka jakaś.
Jak nie odpisywałam na jego "listy" to napisał: "Teraz grasz zołze niedostępną. "
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 10:58   #22
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Porażka jakaś.
Jak nie odpisywałam na jego "listy" to napisał: "Teraz grasz zołze niedostępną. "
No i co z tego? Można zablokować, usunąć konto lub nie odczytywać.
Napisz jeszcze, że już się przyzwyczaiłaś, to chyba padnę.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.

Edytowane przez Karena 73
Czas edycji: 2018-11-20 o 11:16
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 18:01   #23
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

maksymalny desperat, każdej pannie pewnie wysyła ten sam elaborat z wyznaniami, a Ty łyknęłaś i wdałaś się niepotrzebnie w dyskusję
napisz mu, że kogoś poznałaś i tyle
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 03:01   #24
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Na tym portalu nie da się zablokować kogoś: można zgłosić moderatorowi, ale tylko w przypadku np.: przekleństw, obrażania.

Usuwam jego wiadomości bez czytania, uważam, że wszelkie wyjaśnienia nie odniosą skutku, a wręcz odwrotnie.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 05:52   #25
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Na tym portalu nie da się zablokować kogoś: można zgłosić moderatorowi, ale tylko w przypadku np.: przekleństw, obrażania.

Usuwam jego wiadomości bez czytania, uważam, że wszelkie wyjaśnienia nie odniosą skutku, a wręcz odwrotnie.
Jednak czytasz, skoro wiesz co napisał
Poza tym jeśli masz wątpliwość czy facet może być niebezpieczny i zachowuje się jak szaleniec to jak najbardziej możesz zgłosić to moderatorowi.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 07:15   #26
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu założyłam konto na płatnym portalu matrymonialnym dla katolików.
Przedwczoraj napisał do mnie chłopak. Co w tym dziwnego?
Otóż pierwszy raz ktoś napisał do mnie taki długi list, jak poemat.
Trudno mi było go przeczytać, bo był ciągiem, bez wielkich liter czy znaków interpunkcyjnych, po prostu jednolity tekst.
Chłopak w nim w skrócie uwielbiał mnie, ze jestem wyjątkowa, że na taką czekał, że nie będzie już szukał, że będzie walczył o mnie, że się do mnie przeprowadzi itp itd same uwielbienia.
Odpowiedziałam na tą wiadomość (mimo s.o.s. w głowie), m.in. napisałam, ze trudno mi było przeczytać, to co napisał (niestety ja już jestem szczera do bólu, wszystko co pomyślę, to powiem/napisze).
Odpowiedział "nie chcesz nie czytał". Uznałam, że obraził się, ale Moja skrzynka mailowa na tym portalu została zapchana prze jego wiadomości, w których wychwala mnie po same niebiosa.
Zdziwiłam się, no bo zdjęcie mam przeciętnie, a w opisie nie omieszkałam napisać całej prawdy, czyli moje wady, zalety i oczekiwania wobec partnera i że nie będę mieszkać w mieście - co raczej odstraszało niektórych, ale taka jestem że wolę napisać prawdę od razu.
I nie może sięon doczekać kiedy się z nim spotkam, pisałam do niego o mojej pracy zmianowej, ale chyba słabo czyta moje wiadomości.
Obawiam się, żeby to nie był stalker, bo parę lat temu jak kończyłam studia spotkałam się z chłopakiem z portalu społecznościowego - sensownie pisał. Na spotkaniu doszedł do tego, ze po 15 min. to juz jestem jego dziewczyna, moze mnie publicznie całować, obejmować. Jak go odrzuciłam, to nie przyjął tego do wiadomości. Rok się z nim męczyłam, dzwonił, wysyłał smsy. Po roku przestał. I teraz się obawiam, ze z tym moze być podobnie (stąd s.o.s) Tylko oczywiście, ja głupia zgodziłam się, że jak będę mieć wolne to się spotkamy (jestem za spotykaniem się niż długim pisaniem i dlatego tak z przyzwyczajenia napisałam).
I teraz nie wiem co. Co sądzicie o tym?

Zmień przyzwyczajenia

Nie dziwie Ci się, że się go obawiasz. Koleś jest jakiś psychotyczny (może ma jakieś urojenia? lepiej założyć czarny scenariusz niż optymistyczny).

Oszczędź sobie nerwów i nie spotykaj się z nim. Skoro lubisz być szczera, napisz mu, że jednak nie spotkacie się (nie tłumacz mu się, nie daj się wciągnąć w dialogi w stylu "A czemu?", "jak możesz?!", "co mam zrobić, żebyś się ze mną spotkała?" i takie inne kwiotki).



Karena ma rację - jak najbardziej masz prawo zgłosić tego kolesia moderacji. Przecież on może być niebezpieczny. Nie musi, ale może.
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 13:19   #27
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Czy ten chłopak może być niebezpieczny?

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-21 14:19:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.