Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-31, 08:45   #31
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Prawda jest taka,że dają parkowanie równoległe jak chcą kogoś oblać. Miałam to samo na jednym z egzaminów.Woził mnie pół godziny po mieście po czym dał parkowanie równoległe i oblał za wymuszenie pierszeństwa.
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 15:59   #32
marinka_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 18
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

To ja niby miałam szczęście, bo nie dostałam równoległego, tylko dwa razy prostopadłe, ale co z tego, jak moim zdaniem inny samochód na rondzie był tak daleko, że 20 razy bym zdążyła przed nim wjechać, a był ruch, więc nie chciałam tak stać godzinę przed tym rondem, tylko się włączyć dynamicznie, to on po hamulcach no i koniec imprezy...
marinka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 16:26   #33
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

No co Ci powiem?... Horroru,jaki ja przeżyłam na egzaminach nie da się z niczym porównać. Dlatego rozumiem i współczuję i przesyłam pozytywną energię - aby następnym razem się udało

Jak moja córcia skończy 14 lat,chcę ją posłać na prawko kat.B1 - aby jak najszybciej się wdrożyła w to wszystko,to potem jej będzie łatwiej zrobić normalne prawko. Nawet to B1 to już coś - smartem mozna jeździć
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej

Edytowane przez Agafitness
Czas edycji: 2017-12-31 o 16:28
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 13:07   #34
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Zobaczę w poniedziałek. Ale to parkowanie to już całkiem mi się pomieszało. Nie mogę spamiętać tego krok po kroku Druga sprawa, że ostatnio na egzaminie byłam chora (katar, gardło, ból głowy) i to na pewno miało wpływ. Jeszcze kilka dni, ale już denerwuję się bardziej niż przed pierwszym podejściem. W mieście, w którym zdaję chyba na każdym egzaminie praktycznym dają równoległe - widziałam wiele razy jak byłam na kursie jak osoba egzaminowana parkowała równolegle.
Agafitness - z tego co wiem (a jestem świeżo po kursie) to na smarta trzeba mieć B, ewentualnie B na automat, czyli z kodem 78 i tylko automaty można prowadzić (smarty to przeważnie automaty), wycofali już tę możliwość prowadzenia smarta z prawem jazdy kategorii B1. Z B1 można prowadzić czterokołowiec lekki.

Edytowane przez Filifjonka
Czas edycji: 2018-01-02 o 13:18
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 09:33   #35
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

A ja ostatnio rozmawiałam z naczelnikiem wydziału ruchu drogowego i mówił,że na czterokołowiec wystarczy kat.AM,co do smarta to mogło się zmienić
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 16:01   #36
Paulawro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 16
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Witam serdecznie, w końcu trafiłam na osoby, które mają podobny problem jak ja. Właśnie szykuję się do już 5 egzaminu praktycznego, mam 10.01. I już na samą myśl ściska mnie w żołądku. Dwa razy na placu oczywiście łuk, dwa razy na mieście znak stop i strzałka. Patrzyłam ma stop i mówię do Siebie zaraz musisz się zatrzymać i co i sobie pojechałam, szok. 09.01 mam w Wordzie szkolenie z psychologiem i manewry z egzaminatorem na placu bo jest taka możliwość, może to mi pomoże. Na kursie wzorowy kierowca jako pierwsza poszłam dalej a egzamin tragedia. Dokupuje za każdym razem godziny i to nawet w innych szkołach i wszystko pięknie idzie. Widzę Word i jest masakra. Fajnie, że można sobie na wzajem powspierac się choćby tutaj. Pozdrawiam
Paulawro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 10:50   #37
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

A te manewry z egzaminatorem to gratis czy coś się płaci? Jak to się załatwia? Pytam,bo mam kumpelę,która nie może zdać,a sama też miałam duże problemy ze zdaniem

To,co opisujesz,jest znane większości z nas.Problem tkwi nie w braku umiejętności tylko w psychice i słusznie,że zdecydowałaś się na takie rozwiązanie jak opisałaś.Ja też na jadach dobrze sobie radziłam,a w WORDzie zupełnie traciłam rozum i zachowywałam się tak,jakbym dopiero zaczynała naukę...
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-04, 14:14   #38
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Ja jak oblałam za pierwszym razem to dostałam złotą radę " Wmów sobie, że to zwykła jazda z instruktorem ". Szczerze to pomogło
Druga sprawa, która wpłynęła na mój pozytywny wynik - ułóż sobie plan na cały dzień (ten w którym masz egzamin) i myśl cały czas o tym co musisz zrobić.
Poważnie! Czekając na swoją kolej zamiast się denerwować to układałam sobie w głowie listę zakupów, co muszę ugotować i co jeszcze na mieście załatwić. Instruktor się dziwił, czemu taka spokojna jestem - inni albo siedzieli bladzi jak ściana, lub zupełnie się nie ruszali
Gdy przyszła moja kolej, uznałam że to zwykła jazda i poszło gładko

Wiem, że rada może wydawać się słaba, ale zapełnienie sobie głowy innymi sprawami pomogło (przynajmniej mi).

Ps. Dobrze wiesz, że umiesz jeździć, tym bardziej uznaj to za zwyczajną jazdę. Wiesz, że potrafisz więc nie martw się!
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 15:59   #39
Paulawro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 16
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Najpierw jest szkolenie z psychologiem jakieś dwie godziny, następnie w grupie czterech osób, bo tyle max. może być idziemy na plac w Wordzie i po kolei z egzaminatorem robimy manewry bez konsekwencji, że oblejemy. Na tym placu, na tych autach, na których zdajemy. Trwa to wszystko razem oj 4 godzin i jest bezpłatne. Tylko ilość miejsc jest ograniczona. We Wrocławiu jest to co wtorek i tylko 4 osoby. Nawet bym nie wiedziała tylko Pani w okienku bardzo serdeczna i pomocna gdy zapisywalam się na kolejny egzamin to właśnie mi powiedziała żebym poszła do działu szkoleń i zapisała się na to. Udało się, było ostatnie miejsce. Pani pytała ile razy nie zdałam, dlaczego i mnie zakwalifikowala bo przyznała że ewidentnie to stres. Także to mam 09.01 po tym jeszcze dwie godziny jazd w obcej szkole a 10.01 w samo południe egzamin. Warto skorzystać tak myślę, nic nie tracimy a może zyskamy.
Paulawro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 16:18   #40
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Cytat:
Napisane przez Paulawro Pokaż wiadomość
Najpierw jest szkolenie z psychologiem jakieś dwie godziny, następnie w grupie czterech osób, bo tyle max. może być idziemy na plac w Wordzie i po kolei z egzaminatorem robimy manewry bez konsekwencji, że oblejemy. Na tym placu, na tych autach, na których zdajemy. Trwa to wszystko razem oj 4 godzin i jest bezpłatne. Tylko ilość miejsc jest ograniczona. We Wrocławiu jest to co wtorek i tylko 4 osoby. Nawet bym nie wiedziała tylko Pani w okienku bardzo serdeczna i pomocna gdy zapisywalam się na kolejny egzamin to właśnie mi powiedziała żebym poszła do działu szkoleń i zapisała się na to. Udało się, było ostatnie miejsce. Pani pytała ile razy nie zdałam, dlaczego i mnie zakwalifikowala bo przyznała że ewidentnie to stres. Także to mam 09.01 po tym jeszcze dwie godziny jazd w obcej szkole a 10.01 w samo południe egzamin. Warto skorzystać tak myślę, nic nie tracimy a może zyskamy.
Jazdę masz przed samym egzaminem czy dzień wcześniej? To też bardzo ważne. Godzina jazdy przed bardzo rozluźnia
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 16:57   #41
Paulawro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 16
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Dwie godziny jazdy mam zaraz po szkoleniu a w dzień egzaminu nic.
Paulawro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-04, 18:08   #42
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Cytat:
Napisane przez Paulawro Pokaż wiadomość
Dwie godziny jazdy mam zaraz po szkoleniu a w dzień egzaminu nic.
Nie wyobrażam sobie aby nie jeździć przed egzaminem. Może dogadaj się z instruktorem? Przynajmniej w mojej szkole była zasada, że przed egzaminem godzina na rozluźnienie to minimum. Przygotowana jesteś do jazdy i mniej się stresujesz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 07:35   #43
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie aby nie jeździć przed egzaminem. Może dogadaj się z instruktorem? Przynajmniej w mojej szkole była zasada, że przed egzaminem godzina na rozluźnienie to minimum. Przygotowana jesteś do jazdy i mniej się stresujesz
Mnie to nie pomogło, bo bardziej stresowały mnie nerwy jak popełniałam podczas jazdy..

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulawro Pokaż wiadomość
Dwie godziny jazdy mam zaraz po szkoleniu a w dzień egzaminu nic.
Powodzenia na egzaminie. Straj się panowac nad stresem a będzie dobrze. Trzymamy kciuki za pozytywny wynik.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 08:43   #44
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Niektórych jazda przed samym egzaminem bardziej stresuje niż rozluźnia.Nie ma jednej reguły dla wszystkich,każdy musi wypracować własny sposób na stres
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 08:45   #45
Paulawro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 16
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Nie dziękuję, żeby nie zapeszyc, porozmawiam we wtorek z instruktorem po jeździe to były egzaminator więc może mi powie czy brać czy nie przed egzaminem, i też dopiero teraz na niego trafiłam, mój mąż mi go podsunął po nieudanych egzaminach i ten właśnie Pan mówi że wszystko dobrze robię. Pozdrawiam i życzę miłego dzionka 😉
Paulawro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 13:02   #46
lukrecjaczarna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 23
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Powodzenia, może warto sobie wziąć kilka godzin dodatkowych faktycznie, albo coś ziołowego na uspokojenie sobie weź z meliską?
lukrecjaczarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 11:01   #47
Paulawro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 16
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Z leków raczej odpada, karmię jeszcze maluszka, zaczynam pozytywne myślenie i mam nadzieję, że ten Wordowski psycholog coś poradzi. Pozdrawiam 😉
Paulawro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 12:26   #48
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Niektórych jazda przed samym egzaminem bardziej stresuje niż rozluźnia.Nie ma jednej reguły dla wszystkich,każdy musi wypracować własny sposób na stres
Możesz mieć rację, ale w naszej szkole głównie chodziło o to aby przez tą godzinę "wprawić się" w samochód. Nie wiem jak u innych, ale u mnie pierwsze kilka minut jazdy zawsze jest koszmarne, muszę się przyzwyczaić. Dlatego u nas praktykowana jest przynajmniej godzina jazdy przed aby mieć już tą ciągłość jazdy.
Egzamin wtedy idzie o wiele lepiej Ale to tylko moje/mojej szkoły doświadczenia.
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 14:44   #49
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Rozumiem.Dobrze,że szkoła szuka rozwiązań,które pomogą kursantom jak najlepiej zdać egzamin
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 18:35   #50
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Cytat:
Napisane przez Paulawro Pokaż wiadomość
Z leków raczej odpada, karmię jeszcze maluszka, zaczynam pozytywne myślenie i mam nadzieję, że ten Wordowski psycholog coś poradzi. Pozdrawiam 😉
Daj znać jak poszło
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 21:09   #51
Paulawro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 16
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Pewnie, że dam znać 😉jutro napiszę jak było na tym szkoleniu, Pozdrawiam serdecznie. 😊
Paulawro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 21:09   #52
Paulawro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 16
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Witam serdecznie, jestem po szkoleniu w Wordzie i powiem szczerze, że naprawdę warto. 40 min. Z psychologiem, luźna gadka trochę cennych rad a następnie wyjście na plac manewrowy z egzaminatorem, każdy kursant z osobnym autem i osobnym egzaminatorem. Mi się trafił ten, z którym oblałam na Stopie, robisz wszystko to co na egzaminie, pytasz o co chcesz do woli nie masz ograniczonego czasu, a On mi odpowiadał i podpowiadal, i nawet się posmialismy na koniec, kiedy mu powiedziałam że to właśnie z nim na stopie nie stanęłam. Ogólnie jestem zadowolona i pozytywnie nastawiona bo wszystko mi tam z nim na cacy wyszło i później na jazdach też. To szkolenie nazywa się seminarium. Można popytać w swoich Wordach może akurat będzie. Także jutro działam i zobaczymy. Pozdrawiam
Paulawro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 06:21   #53
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Cieszę się i powodzenia! Teraz musi się udać!
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 07:46   #54
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
A ja ostatnio rozmawiałam z naczelnikiem wydziału ruchu drogowego i mówił,że na czterokołowiec wystarczy kat.AM,co do smarta to mogło się zmienić
Tak, na czterokołowiec wystarczy AM. A jeśli ktoś chce zaszaleć to prawko na traktor i też można prowadzić czterokołowiec
Zdałam swój egzamin praktyczny w poniedziałek, uff. Nerwów nie opanowałam, stres był, ale ten jego rodzaj, który motywuje do działania, a nie paraliżuje. Jak zobaczyłam, że zbliżamy się do WORDU-u to odetchnęłam z ulgą. Jednak tutaj należy zachować zimną krew do samego końca, bo czasem się rozluźniamy i bywa, że już przed samym WORD-em popełnia się najgłupsze błędy. Ja akurat musiałam ustąpić ciężarówce z przyczepą, która wyjechała na egzamin w mieście, a dość mocno zachodziła na mój pas jezdni.
U mnie w WORD-zie nic nie słyszałam o spotkaniach z psychologiem, ani o takich szkoleniach, o jakich pisze Paulawro, a szkoda. Na pewno pomaga to wielu osobom, które normalnie na kursie dobrze jadą, a podczas egzaminu się zamotają na błahostce ze stresu. Ja też się tak ze stresu zamotałam na pierwszym egzaminie.
Co do jazdy przed egzaminem: przed pierwszym nieudanym podejściem jeździłam, nawet dość długo, bo jeszcze musiałam dojechać do innego miasta (w mojej mieścinie nie ma WORD-u) - jechałam z instruktorem. Przed drugim nie jeździłam już nic, dojechałam sama pociągiem i zdałam. I trochę bałam się tego braku ciągłości jazdy, o którym piszecie, bo też lepiej mi po tych kilku minutach, jak się przyzwyczaję do samochodu. Dobrze jest pojeździć, ale krótko, bo po tej jeździe przed pierwszym egzaminem byłam już zmęczona, do tego stres i po egzaminie.
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 08:24   #55
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Powodzenia

Też długo nie mogła zdać. Nie poddałam się tylko dlatego, że wpakowałam w to dużo pieniędzy. Ale już nie raz byłam tak zdołowana, że po prostu twierdziłam, że jestem za głupia żeby to zdać. Wymieniłam instruktora i zdałam, bo miał dobre do mnie podejście.

Po tym czasie i praktyce myślę, że wielkim minusem było to iż jeździłam na kursach dieslami, a na egzaminie miałam benzynę. Po za tym wsiadasz do obcego auta, którego nie znasz. Niby takie same, ale jednak nie - w innym miejscu puszcza sprzęgło, inaczej reagują hamulce. A do tego wielki stres, brak doświadczenia i problemy z wielością czynności, które teraz praktycznie są odruchowe. Nie chciałabym przez to przechodzić kolejny raz.

Trzymam kciuki!
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 12:31   #56
Paulawro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 16
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Cześć, jestem po egzaminie i niestety polegałam znowu na łuku, nie wiem co się dzieje, żeby aż tak bardzo się denerwować, wczoraj super a dziś jakbym pierwszy raz tam była. Tracę już nadzieję, że mi się uda, nie myśląc zbyt długo zapisałam się odrazu na Piątek, nie wiem czy dobrze zrobiłam ale co ma być to będzie, nie dokupuje już nic może jak pójdę z marszu to się uda. Nie wiem. Pozdrawiam
Paulawro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 12:48   #57
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Przykro mi
Jesteś z Wrocławia? Mogę ci dać namiary na mojego instruktora, który jest byłym egzaminatorem. Wyjeździłam z nim 5 h i zdałam (choć chyba bardziej podziałał mi na moją pewność siebie za kółkiem), pomagał mi również po wielkiej przerwie za kółkiem. To nie reklama, z czystym sumieniem mogę Ci go polecić jeśli masz ochotę.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 12:49   #58
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Cytat:
Napisane przez Paulawro Pokaż wiadomość
Cześć, jestem po egzaminie i niestety polegałam znowu na łuku, nie wiem co się dzieje, żeby aż tak bardzo się denerwować, wczoraj super a dziś jakbym pierwszy raz tam była. Tracę już nadzieję, że mi się uda, nie myśląc zbyt długo zapisałam się odrazu na Piątek, nie wiem czy dobrze zrobiłam ale co ma być to będzie, nie dokupuje już nic może jak pójdę z marszu to się uda. Nie wiem. Pozdrawiam
Może spróbuj tej metody o której ja Ci mówiłam? Godzina jazdy przed? Dosłownie przed, tak abyście od razu pojechali do wordu?
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 12:53   #59
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Może spróbuj tej metody o której ja Ci mówiłam? Godzina jazdy przed? Dosłownie przed, tak abyście od razu pojechali do wordu?
Ten pomysł też jest dobry. Warto rozważyć.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 19:22   #60
Paulawro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 16
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Tak jestem z Wrocławia, poproszę o kontakt, ja też miałam wczoraj jazdy z byłym egzaminatorem i mówił że wszystko dobrze. Dodam że z obcej szkoły wzięłam jazdy bo u mnie już nie ma sensu.
Paulawro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 09:13:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.