Ona chce trójkąta z kobietą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-23, 15:25   #1
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272

Ona chce trójkąta z kobietą


Witam,
od pewnego czasu (gdzieś 2-3 miesiące) spotykam się z pewną kobietą. Wiem, że nie jest to osoba, z którą cokolwiek połączy mnie na dłużej. Połączyło nas łóżko i w zasadzie tylko ono łączy. I taki w sumie miał być ten układ.
Nie mam czasu na kwiatki, prezenty itp tego rodzaju podchody. Ciągle jestem w niedoczasie, ciągle muszę być dyspozycyjny. Praca, kariera i rywalizacja to mój żywioł.
Do czego zmierzam? Nie znam kobiety, z którą się spotykam. Nie wiem co lubi na co dzień, jakie ma hobby czy woli psy czy koty, itd. Ja o sobie również nie opowiadam, mimo, że czasami naciska. Nie chcę emocjonalnego zaangażowania, a wydaje mi się, że takiego powoli oczekuje.

Zaczęło się od tego abym został dłużej, kiedy już skończyliśmy. Wcześniej nie było o tym mowy.
Potem zaczęło się jej wypisywanie do mnie. Co robię, jak minął mi dzień, itd.
Myślę, że zauważyła, że nie chcę pogłębiania tego tematu i będzie tak, że albo wróci sytuacja do normy, albo ona zrezygnuje z tej znajomości.

Było inaczej. Zaproponowała abyśmy zaprosili do nas jakąś fajną dziewczynę do łózka. Że sam mogę taką wybrać. Bo chce aby mi się podobało.

Trochę mnie zaskoczyła. Nie ukrywam jednak, że to ekscytuje.
I teraz nie wiem co robić. Czy wykorzystać jej prośbę i to urzeczywistnić, czy się ewakuować, bo możliwe, że ona chce mnie w ten sposób jakoś utrzymać przy sobie?

Edytowane przez clintjones
Czas edycji: 2017-10-23 o 15:27
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 15:31   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

No ale nawet jeśli by chciała, to nie będzie w stanie cię tym zatrzymać. Inna sprawa, ze może czas powoli kończyć ten układ, jeśli myślisz, ze ona za bardzo się angazuje
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 15:38   #3
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Tak, powoli mi się pojawiały myśli, aby to kończyć zanim ona za bardzo się zaangażuje.
Bo to jednak się czuje, mimo, że sama temu zaprzecza.

Ale... wizja zabawy jaką rysuje partnerka jest jednak na tyle kusząca, że nie wiem.

Gdyby tak było od samego początku nie byłoby problemu. A tak się boję, że ona sobie sama chce robić jakieś nadzieje i przez to krzywdę.
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 15:45   #4
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Kusi Cię, bo by Ci się to podobało, ale sam już sobie odpowiedziałeś. Jak dla mnie ona się już zaangażowała i najlepiej byłoby jakbyś to zakończył, potem ona będzie tylko bardziej cierpieć.
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 15:48   #5
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Tak, kusi. Bo seks to my mamy bardzo udany. Szkoda mi by było to kończyć, bo... zaproponowała trójkąt?
Którego chcę.
Z kobietą, która bardzo dużo daje od siebie za każdym razem.
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 15:55   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Czas na ewakuację. Ten trójkąt to tylko po to, by cie zatrzymać.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 15:57   #7
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Ok. Ale jeśli zatrzyma to po prostu ciut dłużej. Będą straszną świnią, jeśli bym mimo wszystko na taką propozycję przystał?
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-23, 15:58   #8
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
Ok. Ale jeśli zatrzyma to po prostu ciut dłużej. Będą straszną świnią, jeśli bym mimo wszystko na taką propozycję przystał?
Ja myśle, że byłbyś, ale to twoje życie.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 16:01   #9
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Dlaczego? To tylko moje odczucia, że ona się angażuje. Ona odpowiada, że nie.

Gdyby powiedziała, że tak, zaangażowała się, to sprawa byłaby jasna.
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 16:03   #10
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
Dlaczego? To tylko moje odczucia, że ona się angażuje. Ona odpowiada, że nie.

Gdyby powiedziała, że tak, zaangażowała się, to sprawa byłaby jasna.
No to sobie to zrob, skoro masz takie zdanie. Ja mam inne, ale czy to zrobi ci jakąś różnicę, co sobie kalor z wizażu pomyśli?

Przecież ty wiesz, ze się zaangażowała i robi to tylko dla ciebie, niezależnie od tego, co ona mówi.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 16:03   #11
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
Zaproponowała abyśmy zaprosili do nas jakąś fajną dziewczynę do łózka. Że sam mogę taką wybrać. Bo chce aby mi się podobało.
Moim zdaniem to z jej strony trochę desperacki chwyt, żeby cię zatrzymać. Ten nacisk na to, żebyś ty wybrał, żeby TOBIE się spodobało... ja bym uciekała. Kolejna okazja do trójkąta jeszcze nieraz się przydarzy. A fajniej będzie, jak kobieta zaproponuje trójkąt bo sama ma na to wielką ochotę, a nie dlatego, żeby się przypodobać misiaczkowi.

Możesz "wykorzystać" sytuację jeśli chcesz, ale ten czasownik jest kluczowy - będzie to wykorzystanie tak czy inaczej.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-23, 16:16   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

A jak dziewczyna nagra wasz trójkącik i zacznie cię szantażować upublicznieniem, jeśli zachcesz odejść? Zbyt krótko ją znasz by wiedzieć, czy to nie jest tego rodzaju desperatka.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 16:36   #13
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Ty tak na poważnie z tym nagrywaniem?
Za dużo 'Ukrytej prawdy'
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 17:00   #14
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Bez jaj, ona chce ,Ty chcesz? W czym problem?
Jeśli ona serio coś czuje i to jest jej metoda na to aby Cię zatrzymać, to sama sobie robi kuku. Jest przecież dorosła kobieta,tak? Ma swój rozum? Ma. Więc rób to na co masz ochotę. Jeśli chcesz być fair, to przed zgodzeniem sie,porozmawiaj z nia szczerze,że nic do niej nie czujesz, to Jest tylko i wyłącznie seks, niech sobie nie robi nadziei bo z Twojej strony nie było nic i nie będzie nic,poza seksem.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Jeśli ona dalej bedzie w to brnela, to oznacza że ona sama tego chce. Więc masz czyste sumienie. Tylko niech ona ma jednak udział w wybieraniu tej dziewczyny,bo jak jej się nie będzie ona podobała, to nie pójdzie to tak jak powinno.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 17:03   #15
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

gorzej jeżeli jest zdesperowana i zacznie jakies głupoty wyprawiać typu ciąża, szantaż lub stalking.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 17:04   #16
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Jasne że musi być przy wyborze, choćby ze względu na to że potencjalna nowa dziewczyna będzie chciała ją zobaczyć, poznać
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 18:13   #17
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 18:25   #18
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Najwyraźniej autor chce przyzwolenia na trójkąt i pogłaskania po główce, bo przecież ona sama chce, bo przecież ona mówi że się nie angażuje. No ok.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 18:41   #19
softness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 80
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Jeśli nie skorzystasz z jej propozycji i zakończysz ten układ, to będzie z Twojej strony bardzo dojrzała decyzja i np. w moich oczach zyskałbyś duży szacunek. Dziewczyna pewnie od razu tego nie doceni, ale myślę, że z perspektywy czasu będzie Ci wdzięczna.
Trójkąty 1m+2k są przereklamowane i z opowiadań kolegów, którzy tego doświadczyli wynika, że ciężko to tak zrobić, żeby wszyscy byli zadowoleni i często któraś dziewczyna czuje się poszkodowana. Myślę, że ten trójkąt to kiepski pomysł i dobije Twoją kochankę, zwłaszcza, jeśli się zaangażowała i będzie ją bolał widok Ciebie z inną kobietą. Lepiej sobie oszczędzić tej dramy i oglądania, jak któraś z nich wychodzi w trakcie i robi się nieprzyjemna sytuacja.
softness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-23, 18:51   #20
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Chcesz trójkąta wiec ją sobie" wykorzystaj" i tak to zrobisz widac że masz ją w dupie...stad to tłumaczenie że "przeciez ci nie powiedziała że sie zaangażowała". Zależy ci bardziej na tym trójkacie niz na człowieku. Moze zaproponuj czworokąt (+ facet). Moze jej sie spodoba i zapomni o tobie.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez softness Pokaż wiadomość
Jeśli nie skorzystasz z jej propozycji i zakończysz ten układ, to będzie z Twojej strony bardzo dojrzała decyzja i np. w moich oczach zyskałbyś duży szacunek. Dziewczyna pewnie od razu tego nie doceni, ale myślę, że z perspektywy czasu będzie Ci wdzięczna.
Trójkąty 1m+2k są przereklamowane i z opowiadań kolegów, którzy tego doświadczyli wynika, że ciężko to tak zrobić, żeby wszyscy byli zadowoleni i często któraś dziewczyna czuje się poszkodowana. Myślę, że ten trójkąt to kiepski pomysł i dobije Twoją kochankę, zwłaszcza, jeśli się zaangażowała i będzie ją bolał widok Ciebie z inną kobietą. Lepiej sobie oszczędzić tej dramy i oglądania, jak któraś z nich wychodzi w trakcie i robi się nieprzyjemna sytuacja.
Wazne że autorowi bedzie dobrze mniejsza o nią. Ją dobije jego usatysfakcjonuje.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 18:56   #21
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Korzystałabym. Zapytałeś, czy się angażuje, zaprzeczyła. Nie musisz czytać w myślach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 20:22   #22
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Skorzystałabym na Twoim miejscu, bo dziewczyna sama z tym wyskoczyła, a chyba nie jest ani nieletnia, ani ubezwlasnowolniona. Jeśli ma jakieś inne oczekiwania to powinna je wyartykułować, a nie liczyć na jakieś domyślanie się - jestem kobieta, ale jeszcze niczego w życiu się nie domyśliłam.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 20:59   #23
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
Ok. Ale jeśli zatrzyma to po prostu ciut dłużej. Będą straszną świnią, jeśli bym mimo wszystko na taką propozycję przystał?
a nie prościej pogadać zamiast snuć domysły?? Spytaj się jej na czym stoicie, że z Twojej strony to tylko seks i nie chcesz nic więcej. I czy ona chce tego samego, bo jeśli nie to nie chciałbyś jej zranić. CZY TO NAPRAWDĘ TAKIE TRUDNE, ŻE AŻ TRZEBA ZAKŁADAĆ WĄTEK NA FORUM? ręce opadają, jak w dzisiejszym świecie ciężko ze sobą po prostu porozmawiać tak po ludzku. Smutne to.
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 21:13   #24
elskling
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 53
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Ja powiem jako ta druga strona, kobieta, która była w takim układzie
Przeżyłam dokładnie to samo.
Zaczęłam oferować różne rzeczy, żeby go zatrzymać przy sobie, bo się zaczęłam angażować.
Dzisiaj, parę lat później, bardzo żałuję, że on nie ukrócił tego, widząc, że się angażuję, tylko pozwalał, żeby się to rozwijało.
Miej chociaż trochę ludzkiej przyzwoitości. Bo wygląda na to, że wizja trójkąta odebrała Ci rozum.
elskling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 21:16   #25
owieczka258
Raczkowanie
 
Avatar owieczka258
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 358
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Masakra, człowieku. Bawisz się żywym człowiekiem tylko dla swojego popędu. Najlepiej mieć głęboko gdzieś, co druga strona czuje. Ważne, że będzie Ci dobrze tam na dole, no nie? Współczuję dziewczynie, ale ona też nie wiem co ma w głowie, żeby wykorzystywać seks, aby w Tobie nagle wywołać jakieś zaangażowanie.. Na Twoim miejscu bym urwała kontakt, znajdź sobie gdzie indziej ten trójkąt.
__________________
Deliver me into my fate
If I'm alone I cannot hate
owieczka258 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 21:20   #26
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Też bym skorzystała.
Dla formalności: umawiasz się na seks z kobietą, a nie nastolatką przed maturą?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 21:25   #27
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Tak Frezjo. To kobieta lat 31.
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 21:26   #28
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Muszę powiedzieć że jestem zdziwiona interpretacjami typu "ona jest dorosła / nie jest ubezwłasnowolniona, więc korzystaj". Tak, dziewczyna jest dorosła, zakładam, że przy zdrowych zmysłach. Ale kontekst i to, że autor się waha, coś jednak znaczy. Nigdy nie miałyście tak, że ktoś zaślepiony prosi was o coś, co w końcu by go skrzywdziło? Nawet jeśli twierdzi, że tego bardzo chce? Dla mnie takie "skorzystanie" bo można i pal sześć bez zastanawiania się, jak to wpłynie na drugą osobę jest trochę nie w porządku.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 21:30   #29
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Nie jestem z nią w związku. Nie czuję się zaangażowany. Mieliśmy czerpać z tego tylko przyjemność, każde dla siebie. Myślę, że to, że się zastanawiam jak ona się czuje, co myśli, to już jest ponad to, co ustaliliśmy. I dziwię się sam sobie, że zaprzątam sobie tym głowę.
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 21:43   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ona chce trójkąta z kobietą

Cytat:
Napisane przez clintjones Pokaż wiadomość
Nie jestem z nią w związku. Nie czuję się zaangażowany. Mieliśmy czerpać z tego tylko przyjemność, każde dla siebie. Myślę, że to, że się zastanawiam jak ona się czuje, co myśli, to już jest ponad to, co ustaliliśmy. I dziwię się sam sobie, że zaprzątam sobie tym głowę.
Jeżeli jesteś pewien, że ona podchodzi do tego tak samo, jak Ty i jej to nie skrzywdzi (pogadajcie jeszcze o tym wprost, powiedz jej dokładnie to, co nam tutaj), to spoko, bawcie się. Tylko, że jednak się z jakiegoś powodu wahasz, więc jednak nie jest tak wszystko słodko i lekko, prawda?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-08 19:12:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.