Czy powiedzieć jej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-10, 10:03   #1
zagubiona_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 48

Czy powiedzieć jej?


Kochane mam problem,ktory nie daje mi spokoju. Okolo 3 lata temu przez mojego bylego poznalam pare. Ona jest z jego rodziny(kuzynka). Ma meza od ok 4 lat. Bardzo sympatyczni. Wyczulam cieplo od niej od samego poczatku. On tez mily. Widywalismy sie dosc czesto na spotkaniach rodzinnych,grilach,swieta itd. Moj facet nie byl szczery wobec mnie (zdrady itd) i rozstalismy sie. Ona szczerze mi wspolczula, nie stracilysmy kontaktu.byla za mna. Z bylym pogorszyl jej sie komtakt. To bylo w kwietniu. Potem spotykalismy sie razem. Ja ona i jej maz. Byli u mnie,ja u nich kilka razy. Opowiadalam o moim bylym i jego postepowaniu i jej maz mowil jaki to czlowiek okropny i ze dobrze sie stalo bo jestem super dziewczyna a on sie nie zmieni bo przed naszym zwiazkiem taki byl. I ze cham itd ok. Sluchajcie tydzien temu do mni ten jej maz napisal i pyta czy moze przyjechac ale tylko on. Itd pisal ze ma na mnie ochote ze jestem piekna dziewczyna dzwonil ale nie odbieralam, chcial przyjechac do mnie itd. Szok! Zawsze bylam skromna i swoim zachowaniem na pewno nikogo nie kusilam. Szanowalam ich,nawet sie cieszylam ze trafili na siebie, podziwialam ich. Ciagle o tym mysle. Jest mi strasznie przykro. Zwatpilam w facetow... zastanawiam sie czy tej dzirwczynie o tym powiedziec. Ona spokojna taka i wrazliwa
Swiat jej sie zawali bo widzialam jak.mi wspolczula. Ale to nawet porownania nie ma
Bo oni sa malzenstwem napisalam do niego ze powinien sie wstydzic
A on mi na to ze to nie jego wina ze mu sie podobam. Rozumiecie,??? Tak z zimna krwia co byscie zrobily.
Normalnie bym olala ale to takie bliskie mi osoby. A z nia caly czas mam kontak. Napisala mi ze on jakis taki ostatnio zakrecony. ,/
zagubiona_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 10:24   #2
wiktoriol
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriol
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 466
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_88 Pokaż wiadomość
Kochane mam problem,ktory nie daje mi spokoju. Okolo 3 lata temu przez mojego bylego poznalam pare. Ona jest z jego rodziny(kuzynka). Ma meza od ok 4 lat. Bardzo sympatyczni. Wyczulam cieplo od niej od samego poczatku. On tez mily. Widywalismy sie dosc czesto na spotkaniach rodzinnych,grilach,swieta itd. Moj facet nie byl szczery wobec mnie (zdrady itd) i rozstalismy sie. Ona szczerze mi wspolczula, nie stracilysmy kontaktu.byla za mna. Z bylym pogorszyl jej sie komtakt. To bylo w kwietniu. Potem spotykalismy sie razem. Ja ona i jej maz. Byli u mnie,ja u nich kilka razy. Opowiadalam o moim bylym i jego postepowaniu i jej maz mowil jaki to czlowiek okropny i ze dobrze sie stalo bo jestem super dziewczyna a on sie nie zmieni bo przed naszym zwiazkiem taki byl. I ze cham itd ok. Sluchajcie tydzien temu do mni ten jej maz napisal i pyta czy moze przyjechac ale tylko on. Itd pisal ze ma na mnie ochote ze jestem piekna dziewczyna dzwonil ale nie odbieralam, chcial przyjechac do mnie itd. Szok! Zawsze bylam skromna i swoim zachowaniem na pewno nikogo nie kusilam. Szanowalam ich,nawet sie cieszylam ze trafili na siebie, podziwialam ich. Ciagle o tym mysle. Jest mi strasznie przykro. Zwatpilam w facetow... zastanawiam sie czy tej dzirwczynie o tym powiedziec. Ona spokojna taka i wrazliwa
Swiat jej sie zawali bo widzialam jak.mi wspolczula. Ale to nawet porownania nie ma
Bo oni sa malzenstwem napisalam do niego ze powinien sie wstydzic
A on mi na to ze to nie jego wina ze mu sie podobam. Rozumiecie,??? Tak z zimna krwia co byscie zrobily.
Normalnie bym olala ale to takie bliskie mi osoby. A z nia caly czas mam kontak. Napisala mi ze on jakis taki ostatnio zakrecony. ,/
Ja zaprosiłabym ją do siebie i pokazała korespondencję od niego- po pierwsze dlatego że jakbym była zdradzana, to chciałabym aby ktoś mnie o tym poinformował, a po drugie będąc na twoim miejscu zjadałyby mnie wyrzuty sumienia. Natomiast musisz się liczyć z tym, że ona może różnie zareagować, a więc możesz stracić koleżankę
wiktoriol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 10:39   #3
paulina_tg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 69
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Chyba wolałabym jej powiedzieć, aczkolwiek możesz spodziewać się tego, że jej mąż odwróci kota ogonem i to ty będziesz zła, niedobra i winna. Nie jesteś w stanie przewidzieć jak ona zareaguje, jednak ja nie chciałabym być tak oszukiwana.
__________________
Wymianka kosmetyczna >KLIK<
paulina_tg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 10:40   #4
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Ja bym powiedziała. I nie chciałabym mieć już do czynienia z tym facetem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 11:21   #5
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy powiedzieć jej?

W luznej rozmowie, przy najblizszym spotkaniu we dwie, opowiedzialabym ta historie, ( nie jako Twoja ale innej osoby) jaka wyczytalas na wizazu. Wdalabym sie z nia w dyskusje "za i przeciw", by dobrze ocenic jej mysli.
Wtedy odpowiedz dostaniesz bezposrednio od niej.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Ale, zeby nie zasiac ziarna podejrzliwosci opowiedzialabym tez inne historie.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Przygotuj sie do rozmowy czytajac watek o meldowaniu o zdradzie, co mysla o tym kobiety, zebys umiala poprowadzic rozmowe.

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2018-11-10 o 11:27
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 11:24   #6
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Czy powiedzieć jej?

W tym przypadku byc powiedziala. Masz dowod w postaci wiadomosci.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 11:35   #7
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-10, 11:37   #8
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Oczywiscie, ze nie.Wyraznie by mi to przeciez oznajmila. A ja licze sie ze zdaniem innych.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 12:13   #9
zagubiona_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 48
Dot.: Czy powiedzieć jej?

On sie nie wyprze bo mam sms . Na tyle.byl glupi ze pisal

Jest mi zle i w ogole czuje soe zle z tym
Wspierali mnie i naprawde mialam ich za bliskie osoby
zagubiona_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 12:15   #10
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_88 Pokaż wiadomość
On sie nie wyprze bo mam sms . Na tyle.byl glupi ze pisal

Jest mi zle i w ogole czuje soe zle z tym
Wspierali mnie i naprawde mialam ich za bliskie osoby
Masz dowody, powiedz.
Dzisiaj Ty, jutro inna. Szkoda biednej dziewczyny.
Co z tymi ludźmi jest nie tak. Jak tak można postępować wobec "ukochanej".
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 12:59   #11
zagubiona_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 48
Dot.: Czy powiedzieć jej?

I jeszcze pisac do jej kolezanki. To po prostu szczyt chamstwa
Jakby to bylo cos normalnego
Juz myslalam ze to ja jestem jalas z kosmosu ale widze ze waeze reakcje sa podobne do mojej.
No powiem Wam ze moze.to smieszne ale strasznie.mnie ta sytuacja rozbila..
zagubiona_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-10, 13:26   #12
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Ja bym powiedziała, sama chciałabym wiedzieć.
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 13:31   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy powiedzieć jej?

On już na pewno przygotował sobie bajeczkę, na wypadek, gdybyś kuzynce powiedziała.
Że odwiedzałaś ich ze względu na niego, dawałaś do zrozumienia, że na niego lecisz, prowokowałaś... A ten sms w celu sprawdzenia, jak daleko się posuniesz, by odbić kuzynce faceta.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 13:34   #14
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 13:53   #15
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A ja z kolei mysle, ze jest bardzo niewiele osob, ktore by odpowiedzialo, ze nie chce wiedziec. I dlatego nie czulabym, ze musze sie pilnowac, bo odpowiedz, by byla rownie blyskawiczna, jak tu.

Ale, jesli by byla jakas watpliwosc, to juz rzeczywiscie od Autorki bedzie zalezalo, czy bedzie na tyle madra, by sie nie "wygadac"
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 14:17   #16
zagubiona_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 48
Dot.: Czy powiedzieć jej?

To nie moja kuzynka. Tylko mojego bylego. Gdyby byla.moja albo gdyby to byla przyjaciółka to bym sie nie wahala
zagubiona_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 14:26   #17
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_88 Pokaż wiadomość
To nie moja kuzynka. Tylko mojego bylego. Gdyby byla.moja albo gdyby to byla przyjaciółka to bym sie nie wahala
To nie ma znaczenia kim jest dana osoba, dopoki nie znasz jej stanowiska.
Kazdy powinien miec wybor a Ty mowiac jej o tym nie wiedzac, jakie ma na ten temat zdanie, nie dajesz jej zadnego.

Nie Ty jestes od decydowania, co ona chce wiedziec a czego nie.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 14:36   #18
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy powiedzieć jej?

A co dalej z tą znajomością? Jakoś nie wyobrażam sobie, żebyście nadal spotykali się w trójkę, po tym sms-ie. Ja czułabym się niezręcznie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 14:39   #19
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A co dalej z tą znajomością? Jakoś nie wyobrażam sobie, żebyście nadal spotykali się w trójkę, po tym sms-ie. Ja czułabym się niezręcznie.
Wybor nalezy do Autorki.



Ja bym tez zle sie czula z ta znajomoscia.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-10, 14:41   #20
zagubiona_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 48
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Nie wyobrazam sobow w ogolw sie z nim spotkac. Ostatnio w mieście zobaczylam podobnego faceta i az mi sie slabo zrobilo
zagubiona_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 14:42   #21
9b4c55bec5653eca71807bfd0feab5e49d606e41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 13
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Pamiętaj, że skoro nie waha się wysyłać takich SMS, to może stać się bardziej napastliwy. Może też zmanipulować sytuację, żeby wyglądała, jakbyś to Ty go uwodziła, albo może Cię zwyczajnie skrzywdzić, a wtedy możesz zostać z sytuacją sama.

Ja proponuję, o ile jego wiadomości się powtórzą, nie tylko je lekceważyć, ale jasno odpisywać, że nie jesteś nim zainteresowana, że to co robi, to nie wypada i że powinien się wstydzić. Absolutnie nie używaj gróźb dotyczących wygadania się jego żonie. Wtedy może sobie przygotować alibi, wtedy będziesz miała ją przygotowaną na rozmowę z Tobą. Pilnuj, żeby Twoje odpowiedzi były każda jednoznaczne, żeby nie dało się usunąć części wiadomości po jego stronie, albo nawet po Twojej. Dokumentuj te wiadomości: koniecznie screeny, na wszelki wypadek gdzieś je zapisz. Coś się może stać z telefonem, może nawet on zrozumie, że był zbyt mało ostrożny i postanowi ratować swój związek, a wtedy zostaną tylko rejestry wysłanych SMS u operatora, a telefonu może już nie być. Ale niech to nie trwa zbyt długo, bo wtedy też staniesz się wrogiem tej kobiety. Będzie czuła, że zbyt długo chowałaś przed nią sekret. Może się zastanawiać czemu.

A jaki powód tego spotkania sam na sam możesz jej podać? Możesz powiedzieć, że to dotyczy byłego i jest bardzo ważne, ale nie chcesz mówić o tym przez telefon, bo zbyt źle się z tym czujesz. Możecie spotkać się w jakimś publicznym miejscu. Może będzie Ci łatwiej, na pewno bezpieczniej. Ludzie różnie reagują na takie sytuacje. Bądź na to przygotowana, ale się nie bój. Na pewno nie zostawaj z tym koszmarem sama. Jeżeli jasno czujesz, że to, co robi jest złe, bądź z nimi szczera. Za dużo jest zdrajców na tym świecie, żeby pozwolić na jednego więcej
9b4c55bec5653eca71807bfd0feab5e49d606e41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 14:45   #22
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Od razu po otrzymaniu SMSu zadzwoniłabym do znajomej i o wszystkim poinformowała. Bez jakiegokolwiek zawahania. Każdy kto przy mnie wyda się, że zdradza partnera/partnerkę musi się z tym liczyć, że ja poinformuję. Zawsze.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 14:53   #23
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Chyba w tej sytuacji napisałabym do kuzynki:
"Ostatnio jest zakręcony? Oto powód": i tutaj skopiowałabym sms, który przysłał.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 16:16   #24
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: Czy powiedzieć jej?

I jak tam, Autorko? Podjelas decyzje?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 17:03   #25
zagubiona_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 48
Dot.: Czy powiedzieć jej?

[1=9b4c55bec5653eca71807bf d0feab5e49d606e41;8610276 2]Pamiętaj, że skoro nie waha się wysyłać takich SMS, to może stać się bardziej napastliwy. Może też zmanipulować sytuację, żeby wyglądała, jakbyś to Ty go uwodziła, albo może Cię zwyczajnie skrzywdzić, a wtedy możesz zostać z sytuacją sama.

Ja proponuję, o ile jego wiadomości się powtórzą, nie tylko je lekceważyć, ale jasno odpisywać, że nie jesteś nim zainteresowana, że to co robi, to nie wypada i że powinien się wstydzić. Absolutnie nie używaj gróźb dotyczących wygadania się jego żonie. Wtedy może sobie przygotować alibi, wtedy będziesz miała ją przygotowaną na rozmowę z Tobą. Pilnuj, żeby Twoje odpowiedzi były każda jednoznaczne, żeby nie dało się usunąć części wiadomości po jego stronie, albo nawet po Twojej. Dokumentuj te wiadomości: koniecznie screeny, na wszelki wypadek gdzieś je zapisz. Coś się może stać z telefonem, może nawet on zrozumie, że był zbyt mało ostrożny i postanowi ratować swój związek, a wtedy zostaną tylko rejestry wysłanych SMS u operatora, a telefonu może już nie być. Ale niech to nie trwa zbyt długo, bo wtedy też staniesz się wrogiem tej kobiety. Będzie czuła, że zbyt długo chowałaś przed nią sekret. Może się zastanawiać czemu.

A jaki powód tego spotkania sam na sam możesz jej podać? Możesz powiedzieć, że to dotyczy byłego i jest bardzo ważne, ale nie chcesz mówić o tym przez telefon, bo zbyt źle się z tym czujesz. Możecie spotkać się w jakimś publicznym miejscu. Może będzie Ci łatwiej, na pewno bezpieczniej. Ludzie różnie reagują na takie sytuacje. Bądź na to przygotowana, ale się nie bój. Na pewno nie zostawaj z tym koszmarem sama. Jeżeli jasno czujesz, że to, co robi jest złe, bądź z nimi szczera. Za dużo jest zdrajców na tym świecie, żeby pozwolić na jednego więcej [/QUOTE]

Dokladnie tak powiedzialam ze sie na nim zawiodlam i ze powinien sie wstydzic a na koniec dodalam ze "nie jestem zainteresowana"

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Nie podjelam jeszcze decyzji ale widze ze kazdy mi mowi abym szczerz3 jej powiedziala. Przyznam ze meczy mnie to strasznie ...
zagubiona_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 17:53   #26
9b4c55bec5653eca71807bfd0feab5e49d606e41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 13
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Zrobisz tak, jak będzie dla Ciebie najwygodniej, ale osobista rozmowa i pokazanie jej na oczy telefonu z wiadomościami rozwieje od razu jej wszelkie wątpliwości, będziesz mogła pokazać jej, że jesteś za nią i ją wspierasz.

Przekazywanie takich wieści na odległość może się skończyć tym, że facet ją przekona przeciwko Tobie i np. (przepraszam, w ogóle tak nie myślę) zrobią z Ciebie jędzę, która sępi komuś udanego związku.

Tak czy siak, mówić na pewno warto. Złe wieści są lepsze niż kłamstwo. Nie mówiąc nic, będziesz w tym uczestniczyć. Sama wiesz już, jak to jest być zdradzaną. Nawet jeżeli czasem wydaje się, że lepiej by było nie wiedzieć, to tylko ułuda. Wtedy ona zdecyduje, co z tym zrobi.
9b4c55bec5653eca71807bfd0feab5e49d606e41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 18:07   #27
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_88 Pokaż wiadomość
Nie podjelam jeszcze decyzji ale widze ze kazdy mi mowi abym szczerz3 jej powiedziala. Przyznam ze meczy mnie to strasznie ...
Przepraszam, nie KAZDY.
Ja Ci podalam inne rozwiazanie. A sms, jako dowod jest bardzo dobry, gdy wyrazi chec dowiedzenia sie.

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Sama jestem w podobnej sytuacji. Mam tu zalozony watek"co to bylo". Maz kolezanki, ktora romansowala z moim mezem- dostal ode mnie nr. tel. . Najprawdopodobniej wie od zony jej wersje a mojej nie chce, jak do tej pory poznac.
Ja dalam mu wybor a nie zadzwonilam i o wszystkim powiedzialam.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 18:16   #28
9b4c55bec5653eca71807bfd0feab5e49d606e41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 13
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Albo tak jak mówi Wiekanka, ale to wymaga nerwów ze stali i jak zaczniesz, to z poczuciem, że możesz być rozczarowana, a ona może nie chce znać prawdy.
A może czegoś się domyśla, ale nie a odwagi zapytać i dzięki temu będziesz dla niej bardziej wiarygodna?
Przemyśl to. Ale nie wydaje mi się, żeby długie zwlekanie z jakimkolwiek działaniem grało na Twoją korzyść. Bądź silna i działaj!
9b4c55bec5653eca71807bfd0feab5e49d606e41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 18:16   #29
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
On już na pewno przygotował sobie bajeczkę, na wypadek, gdybyś kuzynce powiedziała.
Że odwiedzałaś ich ze względu na niego, dawałaś do zrozumienia, że na niego lecisz, prowokowałaś... A ten sms w celu sprawdzenia, jak daleko się posuniesz, by odbić kuzynce faceta.
Lepsza bylaby sciema, ze chcial przygotowac cos dla zony i chcial sie doradzic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 18:39   #30
zagubiona_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 48
Dot.: Czy powiedzieć jej?

Jasno napisal "mam na ciebie mocna ochote " no debil
.myslalam ze popil ale na masteony dzien znow napisal

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Jestem szczegolnie przewrazliwiona na tym punkcie :/ wszystko wybacze. Ale nie zdrade
I to jeszcze z taka premedytacja ;/
zagubiona_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-18 23:12:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.