Wirtualne zauroczenie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-11, 16:38   #1
PoProstuEma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 24

Wirtualne zauroczenie.


Witam. Temat wątku taki, że na dobrą sprawę mi - twardo stąpającej po ziemi kobiecie nie miał prawa bytu trafić się.. a jednak. Mam 23 lata, kończę studia zaocznie, w tygodniu pracuje na stanowisku urzędniczym. Mieszkam sama, mam swoje pasje i żyje na własny rachunek. Jakiś czas temu założyłam konto na pewnym portalu randkowym szczerze mówiąc z ciekawości i panujących nudów. I tam poznałam M. Z niezobowiązujących rozmów, wymienilismy się nr, zaprosilismy się na FB, IG, i na czym tylko możliwe. Przez 2 miesiące rozmawialiśmy codziennie przez telefon, na kamerkach, pisaliśmy SMS czy wymienialiśmy dwuznaczne snapy dla pokręcenia atmosfery. Oczywiście na początku tłumaczyłam mu, że nie nastawiam się na nic, to tylko forma "luźnej znajomości", że dobrze mi samej tylko najgorzej, że on powoli, każdego dnia po trochu zaczynał burzyć ten mur. Łączyło nas naprawdę wiele, zwierzalismy się sobie czy też rozmawialiśmy o tym jak minął nam dzien, nie było tematów tabu. Od początku wiedzialam, że emocjonalnie kibicuje swojemu klubowi piłkarskiemu, jeździ ze znajomymi na mecze nawet na drugi koniec Polski, dopiero później zdradził, że również bierze udział w bójkach po meczach. Nie zraziło mnie to, umówiliśmy się na spotkanie w realu, na które on pod wytłumaczeniem awarii samochodu nie przyjechał - zrozumiałam. Przełożyliśmy je na 2 tygodnie później. Akurat w tym czasie w jego mieście (dzieli nas 380km) odbywały się derby piłkarskie i również nie pojawił się na naszym spotkaniu, nawet nie uprzedzając wcześniej, po prostu w dniu spotkania przestał odp. Odezwał się tydzień później mówiąc, że był w szpitalu z powodu bójki.w ciągu tego miejsca reagował na ig na zdjęcia innych dziewczyn (wyświetlało mi się) do mnie jednak żadnej wiadomości. Na pytanie czy ma mi coś do powiedzenia - nie odpisał do dzisiaj chociaż minął kolejny tydzień. Wczoraj w kryzysie napisałam czy serio nie należą mi się żadne wyjaśnienia w tej sytuacji. Nadal cisza. Mamy siebie w znajomych więc widzę jego aktywność, to że przegląda moje relacje. Kompletnie nie wiem co robic. Z jednej strony to zabawne, że pozwoliłam sobie wkręcić się w jakąś internetowa znajomość tak bardzo - z drugiej naprawdę poczulam, że łączy nas tak wiele, że mogłoby zrodzić się z tego coś naprawdę fajnego. Moje drogie - czy ktoś był w podobnej sytuacji? Co robić? Olać i zapomnieć czy próbować ratować cokolwiek??
PoProstuEma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 16:56   #2
truskawa07
Raczkowanie
 
Avatar truskawa07
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 178
Dot.: Wirtualne zauroczonie.

Cytat:
Napisane przez PoProstuEma Pokaż wiadomość
Witam. Temat wątku taki, że na dobrą sprawę mi - twardo stąpającej po ziemi kobiecie nie miał prawa bytu trafić się.. a jednak. Mam 23 lata, kończę studia zaocznie, w tygodniu pracuje na stanowisku urzędniczym. Mieszkam sama, mam swoje pasje i żyje na własny rachunek. Jakiś czas temu założyłam konto na pewnym portalu randkowym szczerze mówiąc z ciekawości i panujących nudów. I tam poznałam M. Z niezobowiązujących rozmów, wymienilismy się nr, zaprosilismy się na FB, IG, i na czym tylko możliwe. Przez 2 miesiące rozmawialiśmy codziennie przez telefon, na kamerkach, pisaliśmy SMS czy wymienialiśmy dwuznaczne snapy dla pokręcenia atmosfery. Oczywiście na początku tłumaczyłam mu, że nie nastawiam się na nic, to tylko forma "luźnej znajomości", że dobrze mi samej tylko najgorzej, że on powoli, każdego dnia po trochu zaczynał burzyć ten mur. Łączyło nas naprawdę wiele, zwierzalismy się sobie czy też rozmawialiśmy o tym jak minął nam dzien, nie było tematów tabu. Od początku wiedzialam, że emocjonalnie kibicuje swojemu klubowi piłkarskiemu, jeździ ze znajomymi na mecze nawet na drugi koniec Polski, dopiero później zdradził, że również bierze udział w bójkach po meczach. Nie zraziło mnie to, umówiliśmy się na spotkanie w realu, na które on pod wytłumaczeniem awarii samochodu nie przyjechał - zrozumiałam. Przełożyliśmy je na 2 tygodnie później. Akurat w tym czasie w jego mieście (dzieli nas 380km) odbywały się derby piłkarskie i również nie pojawił się na naszym spotkaniu, nawet nie uprzedzając wcześniej, po prostu w dniu spotkania przestał odp. Odezwał się tydzień później mówiąc, że był w szpitalu z powodu bójki.w ciągu tego miejsca reagował na ig na zdjęcia innych dziewczyn (wyświetlało mi się) do mnie jednak żadnej wiadomości. Na pytanie czy ma mi coś do powiedzenia - nie odpisał do dzisiaj chociaż minął kolejny tydzień. Wczoraj w kryzysie napisałam czy serio nie należą mi się żadne wyjaśnienia w tej sytuacji. Nadal cisza. Mamy siebie w znajomych więc widzę jego aktywność, to że przegląda moje relacje. Kompletnie nie wiem co robic. Z jednej strony to zabawne, że pozwoliłam sobie wkręcić się w jakąś internetowa znajomość tak bardzo - z drugiej naprawdę poczulam, że łączy nas tak wiele, że mogłoby zrodzić się z tego coś naprawdę fajnego. Moje drogie - czy ktoś był w podobnej sytuacji? Co robić? Olać i zapomnieć czy próbować ratować cokolwiek??

Nie byłam w podobnej sytuacji, gdyż nawet do głowy by mi nie wpadło umawiać się z gościem, który dla zabawy bierze udział w bójkach. Facet do odstrzału. Naprawdę nie wiem nad czym się zastanawiasz...
truskawa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 16:56   #3
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wirtualne zauroczonie.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 17:08   #4
jakona
Przyczajenie
 
Avatar jakona
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 12
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Daj sobie spokój, poza tym że nieciekawy typ to jeszcze ma Cię gdzieś. Chyba stać Cię na więcej ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jakona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 17:28   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Mnie jego opis odrzuca, a ty jesteś zauroczona?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 17:29   #6
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Ale ty wiesz, że w bojkach kiboli to wcale nie chodzi o piłkę nożną, ani żeby sobie ot tak w mordę dać?
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 17:31   #7
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Facet ewidentnie stroi sobie z Ciebie żarty i wystawia z premedytacją. Poza tym już samo zamiłowanie do bójek powinno Cię skutecznie odstraszyć. Możliwe, że te bójki to też bajeczka, niemniej dalej to niski poziom. Olej i poszukaj kogoś lepszego, to nie będzie trudne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-11, 17:56   #8
PoProstuEma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 24
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Czyli można traktować, że te wszystkie miesiące nic dla niego nie znaczyły? :c

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Niestety, miłość jest ślepa
PoProstuEma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 17:58   #9
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Owszem. Dostał parę twoich gorących foteczek i tyle mu wystarczyło
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 18:00   #10
PoProstuEma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 24
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Rozumiem na czym polega "świat" jego i jego znajomych jednak jak każdy - on również ma swoje zalety

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

W takim razie jak skutecznie wyrzucić go z głowy? A może próbować chociażby dowiedzieć sie skąd ta zmiana frontu?
PoProstuEma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 18:10   #11
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

No to jeśli rozumiesz, że bójki kibicowskie polegają nie na miłości do klubów, tylko opierają się na handlu narkotykami, żywym towarem, haraczach, ustaleniem wpływow i podziale terytorium, to super, brawo dla Ciebie. Leć do niego, w końcu ma też zalety



Jezu czego ty chcesz się dowiadywać. Olal Cie bo nie jest zainteresowany, chciał sobie posextingowac i dostac parę fotek i tyle. Nawet na prawdziwym seksie mu aż tak bardzo nie zależało. Zauważył, że się wkrecasz i poszedł w sina dal i wcale mu się nie dziwię, skoro ty mówisz o MIŁOŚCI do typa, którego nie widziałaś na oczy

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2018-11-11 o 18:11
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-11, 18:16   #12
PoProstuEma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 24
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

To dość mały klub, więc podejrzewam, że wykroczenia nie są na taką skalę - chociaż mając na uwadze jego zaangażowanie - tego nie wykluczam.



Mimo wszystko - dziękuję za takie słowa potrzebuje mocnego kopa w tyłek żeby przejrzeć na oczy i przemówić sobie , że nie jest wart tego wszystkiego

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Nie wspominałam o miłości - jedynie o zauroczeniu, potrafię to oddzielić.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

A wspomnienie, że miłość jest ślepa to tylko wszystkim znany cytat
PoProstuEma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 18:17   #13
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Małe kluby mają zgody z dużymi klubami. Ale jak on jest przestępca tylko na mniejszą skalę, yo zmienia postać rzeczy. A nawet gdyby był regularnym gangusem, czego nie wykluczasz, a nawet rozumiesz jego świat , to nic, miłość jest ślepa. Weź się przeczytaj

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2018-11-11 o 18:20
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 18:23   #14
PoProstuEma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 24
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

On ma normalną prace, rodzinę - mecze traktuje jako rozrywkę, hobby. Wątpię żeby zajmowal się wpływami na mieście czy był zamieszany w handel ludźmi - nie ma co nakręcać się. Kibic kibicowi nie równy.
PoProstuEma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 18:23   #15
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

On jest kibolem, a nie kibicem, ale widocznie kręcą cie szemrane typy, które mają cie gdzieś
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 18:24   #16
PoProstuEma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 24
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Najlepiej zróbmy z niego jakiegoś gangstera, nie znając wgl człowieka.
PoProstuEma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 18:27   #17
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

A bo ty go tak dogłębnie poznałas nigdy nie widząc go na oczy, że aż cie standardowo olal, a ty się pytasz co dalej. A w bojkach po lasach i na stadionach to faktycznie same ciepłe, rodzinne osobniki z paleta niezwykłych zainteresowań biorą udział hahahhahahaha

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2018-11-11 o 18:29
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 18:36   #18
PoProstuEma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 24
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

W wątku faktycznie pytałam o to co zrobić w takiej sytuacji, nie o ocenę mojej osoby - więc możesz darować sobie próby określenia co mnie kręci i jak postrzegam jego osobę.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Jedynie zastanawia mnie Twoja bogata wiedza na temat środowiska kiboli - czyżby za dużo filmów i reportaży?
PoProstuEma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 18:38   #19
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Wystarczy regularnie bywać chociaż w Krakowie, w konkretnych okolicach, jeśli tak Cię to interesuje. Poza tym sama napisałaś, że tego nie wykluczasz, a teraz jak lwica bronisz faceta z internetu, który cię olal i nawet nie jest łaskaw ci odpisać, żebys dała sobie spokój

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2018-11-11 o 18:45
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-11, 18:39   #20
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-11-11 o 18:40
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 18:48   #21
PoProstuEma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 24
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

A może najlepiej powyrzucać go z FB, insta, usunąć nr, czy to już dziecinne?
PoProstuEma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 18:54   #22
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 19:00   #23
PoProstuEma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 24
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Wtedy zawsze mniejsza pokusa żeby jeszcze kiedykolwiek odezwac się do niego i pokazac, że coś jest nadal swieze
PoProstuEma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 20:21   #24
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Nie trzeba znać środowiska kibolskiego, żeby wiedzieć, że bicie ludzi jest zachowaniem wysoce nagannym.

Usuń gościa skąd się da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 23:09   #25
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Cytat:
Napisane przez PoProstuEma Pokaż wiadomość
On ma normalną prace, rodzinę - mecze traktuje jako rozrywkę, hobby. Wątpię żeby zajmowal się wpływami na mieście czy był zamieszany w handel ludźmi - nie ma co nakręcać się. Kibic kibicowi nie równy.
Moim zdaniem go tlumaczysz.Btw Milosc po 2 miesiacach ? Lol.. Facet nie jest Toba zainteresowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 23:33   #26
PoProstuEma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 24
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Przecież nigdzie nie napisałam o miłości - jedynie zauroczoniu, a to zdarza się każdemu 🙄
PoProstuEma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 00:29   #27
truskawa07
Raczkowanie
 
Avatar truskawa07
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 178
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Cytat:
Napisane przez PoProstuEma Pokaż wiadomość
Przecież nigdzie nie napisałam o miłości - jedynie zauroczoniu, a to zdarza się każdemu
Taaaa, tyle że osobie zdrowo myślącej takie zauroczenie szybko by minęło po rewelacjach o ustawkach...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
truskawa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 00:43   #28
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Myślę, że po prostu poznał kogoś innego, albo flirtował jednocześnie z innymi i któraś bardziej przypadła mu do gustu. Tak czy siak, lepiej dla Ciebie. Z opisu nieciekawy typ.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 12:39   #29
Broian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 22
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Tak jak mówią dziewczyny wyżej - nie ma się nad czym zastanawiać.
Broian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 19:33   #30
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Wirtualne zauroczenie.

Cytat:
Napisane przez PoProstuEma Pokaż wiadomość
A może najlepiej powyrzucać go z FB, insta, usunąć nr, czy to już dziecinne?
Dziecinne to jest odzywanie się do niego, gdy nie odpowiada i unika spotkań.
Na bank ma na miejscu jakąś foczkę na oku. Mnie by się też nie chciało pakować w związek na odległość ( 380km). Nie rozumiem Twojego zajarania tym co niby Was łączyło, to był tylko smsowy flirt z bad boyem. Serio nie masz nic ciekawszego do roboty? Podobno jakieś życie i hobby masz? Odpuść gościa, bo domaganiem się wyjaśnień tylko się ośmieszasz i wychodzisz na natrętną dziewczynę. Przecież Wy się nawet nie widzieliście na oczy
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-15 18:22:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.