Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 16:38   #1
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045

Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...


Dziewczyny pierwszy raz zdażyła mi się taka głupia sytuacja i ja nie mam pojęcia co z tym zrobić. Mam kolegę na studiach z którym sie nie za bardzo lubię. Tzn jak się poznaliśmy to był spoko mozna było z nim pogadać, a jak powiedziałam że mam chłopaka to strzelił focha, zaczął być dla mnie niemiły. Moi znajomi mówili mi że mnie obgaduje, jak wstawiłam zdjęcia z moim Tż na NK to zaczął się z nich wyśmiewać i robił to przy moich znajomych, chyba specjalnie chciał żeby mi o tym powiedzieli. No i domyśliłam się ze on coś do mnie czuje.
Ja mu nigdy nic nie obiecywałam, do głowy mi wcześniej nie przyszło że on coś do mnie ma, nigdy się z nim sam na sam nie spotkałam, nawet z nim nie smsowałam (bo telefonu mojego nawet mu nie podałam) ani nie pisze z nim na gg NIC kompletnie NIC.

I wczoraj przyszedł porzyczyć do mnie notatki. Dziwne nie wiem kto mu powiedział gdzie mieszkam:/ Najpierw się zawahałam czy go wogóle wpuścić on to zauważył i przeprosił mnie za to że był taki niemiły że ma problemy i dlatego a wogóle to zawalił te ćwiczenia przez te problemy i 2 koła musi poprawić a nikt mu nie chce notatek porzyczyc. No ja że mam miękkie serce to go wpuściłam i dałam mu notatki i on do mnie czy może dostać pół szklanki zwykłej wody bo jak szedł do mnie to łyknąl tabletke apap na sucho i teraz ma w gardle takie uczucie głupie. I odwróciłam się i ide do kuchni i coś mnie tknęło i obejrzałam się za siebie i on mi pod łóżko próbuje włożyć dyktafon? Tak wyglądało na dyktafon. Krzyknęłam "Co Ty robisz!!!" A on rzucił notatki na ziemię chwycił dyktafon i w nogi...

Dzisiaj na nk mu napisałam co właściwie miał zamiar zrobić i co on sobie wyobraża a on mi odpisał że MP4 mu upadło. A dlaczego uciekał to mi nie odpisał i mnie zablokował na nk.

Wogóle jak był u mnie i szukałam mu notatek to mówiłam mu że może mi na uczelni oddać w poniedziałek bo ja do domu dzisiaj jade, a on nie ze wpadnie koniecznie dziś wieczorem i mojej współlokatorce przekaże. Pewnie chciał wziąść dyktafon wtedy i zobaczyć co sie nagrało...

Dziewczyny co ja mam z tym zrobić czy wogóle moge coś zrobić czy zostawić to tak jak jest?
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 16:45   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Wg mnie on ma jakieś poważne problemy ze sobą... normalni ludzie się tak nie zachowują, ja bym się poważnie zastanowiła czy on nie ma przypadkiem jakiś zaburzeń psychicznych? Nie wiem co w tej sytuacji Ci doradzić, staraj się go unikac i nie zwracać na niego uwagi, a jak znowu zacznie coś odwalać to może zgłoś to na policję jako prześladowanie?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 16:46   #3
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Hmm... Do zdarzenia nie doszło, dowodów na to nie masz. Więc tak konstruktywnie nic z tym zrobić nie możesz (policja czy coś w tym stylu).

Natomiast ja bym zerwała całkowicie kontakt z tym chłopakiem i postarała się by ta nowina z owym dyktafonem jakoś się rozprzestrzeniła. To zagwarantuje, że on nie dorobi Ci opini wrednej nieżyczliwej itd, a reszta towarzystwa podejdzie do tego co on może gadać z dystansem.

Gość wygląda na nieco niespełna rozumu, uważaj na niego.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 16:57   #4
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

No właśnie nic z tym zrobić nie mogę. Współlokatorki moje siedziały w swoim pokoju i uczyły się i nie zwróciły uwagi na całą sytuację dopóki ja nie krzyknęłam i on nie wybiegł. Więc świadków nie mam bo one dyktafonu nie widziały. Dowodów nie mam. Wiec na Policje nie mam z czym iść.
A się boję...
W dodatku ciekawa jestem po co mu były te nagrania. Czy chciał wiedzieć o czym gadam z koleżankami, czy chciał znaleźć coś na mnie i mnie szantazować później czy chciał to wrzucić do internetu...
Znajomości z nim utrzymywać nie zamierzam, tyle że bedziemy się widywać i tak i tak na uczelni...
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:02   #5
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
No właśnie nic z tym zrobić nie mogę. Współlokatorki moje siedziały w swoim pokoju i uczyły się i nie zwróciły uwagi na całą sytuację dopóki ja nie krzyknęłam i on nie wybiegł. Więc świadków nie mam bo one dyktafonu nie widziały. Dowodów nie mam. Wiec na Policje nie mam z czym iść.
A się boję...
W dodatku ciekawa jestem po co mu były te nagrania. Czy chciał wiedzieć o czym gadam z koleżankami, czy chciał znaleźć coś na mnie i mnie szantazować później czy chciał to wrzucić do internetu...
Znajomości z nim utrzymywać nie zamierzam, tyle że bedziemy się widywać i tak i tak na uczelni...
ja myślę po prostu, że może mieć coś na kształt obsesji na Twoim punkcie, więc chciał zdobyć część Twojej prywatności. A od tego co potem by było na tych taśmach uzależniłby dalsze działania: szantaż, wysłanie do Twojego Tż, puszczenie na uczelni znajomym.

Unikaj go a sprawę delikatnie rozgłoś. Będziesz miała od niego spokój, a ludzie nie będą wierzyc jego ewentualnym kłamstwom na twój temat.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:03   #6
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
No właśnie nic z tym zrobić nie mogę. Współlokatorki moje siedziały w swoim pokoju i uczyły się i nie zwróciły uwagi na całą sytuację dopóki ja nie krzyknęłam i on nie wybiegł. Więc świadków nie mam bo one dyktafonu nie widziały. Dowodów nie mam. Wiec na Policje nie mam z czym iść.
A się boję...
W dodatku ciekawa jestem po co mu były te nagrania. Czy chciał wiedzieć o czym gadam z koleżankami, czy chciał znaleźć coś na mnie i mnie szantazować później czy chciał to wrzucić do internetu...
Znajomości z nim utrzymywać nie zamierzam, tyle że bedziemy się widywać i tak i tak na uczelni...
Może chciał nagrać Ciebie i TŻ,a potem Cię szantażować,że to ludziom puści? Taka forma zemsty.
Bo po co mu na dobrą sprawę Twoje plotki z przyjaciółką. Zanudziłby się facet jakby słuchał o babskich gadkach.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:06   #7
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

jak uważam, że ma nie pokolei w głowie i zatrzymał się umysłowo jako tzrynastolatek :/ masakra jakaś ..
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 17:13   #8
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

No więc powiem koleżankom i kolegom z uczelni. Kurcze oni już wcześniej mi mówili że On cały czas mnie obgaduje i nabija się i że ma manie na punkcie mojego Tżta bo chłopaków wypytywał o niego. Szkoda że się zlitowałam i nie trzesnęłam mu drzwiami jak przyszedł tylko go wpuściłam...
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:16   #9
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Bosz, ale szczeniak ...
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:39   #10
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Też uważam, że chciał was nagrac i szantażować i doprowadzic do rozbicia związku. Pogadalabym z policją i dziekanem, to się nie ma czego wstydzić.
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 18:03   #11
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

co za konowal...burak...nadalab ym mu tak ze chloptas nie wiedzialby gdzie sie schowac
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 18:07   #12
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

no cóż, od psycholi należy się trzymać z daleka
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 18:21   #13
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

unikać typa jak ognia !po prostu zero kontaktów z nim wg mnie,
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 18:35   #14
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
Pogadalabym z policją i dziekanem, to się nie ma czego wstydzić.
Niestety nie ma o czym, bo brak jakichkolwiek dowodów.

Niemniej, też uważam, że chłopak ma obsesję na Twoim punkcie. Proponuję unikać chłopaka (w tym na uczelni, w miarę możliwości - zamiana grup lub coś podobnego) i opowiedzieć o zajściu znajomym (najlepiej możliwie dużej grupie osób, żeby miały pewien obraz sytuacji, gdyby np. zaczął nagle rozgłaszać o Tobie/TŻcie nieprawdziwe informacje czy coś w ten deseń). Tylko tyle możesz zrobić.
Aha, i radziłabym jednak zablokować (usunąć? Nie wiem, jak to się właściwie robi) chłopaka na nk, z prozaicznego powodu - nie chciałabym, żeby taka osoba miała dostęp do moich zdjęć.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 19:06   #15
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

a jego odciski palców w okolicach łożka?
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 19:12   #16
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
a jego odciski palców w okolicach łożka?

Nikogo nie zabito, żeby do mieszkania ściągać ekipę techniczną i robić takie manewry. Jakby to zaproponowała na policji to rubaszny śmiech panów policjantów nawet na wizażu byłoby słychać. Zejdź na ziemie dziewczyno.

Już Ci autorko poradziliśmy co rozbić. Mam nadzieję, że gość dostanie po uszach jak się wszyscy od niego odsuną i da Ci spokój.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 19:13   #17
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
a jego odciski palców w okolicach łożka?
hahaha za dużo CSI?
nawet po jej zgłoszeniu na policji tego faktu nikt nie przyjdzie ściągać odcisków palców z okolic jej łóżka, no bez przesady
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:07   #18
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
a jego odciski palców w okolicach łożka?
Poprawiłaś mi nastrój na cały wieczór.

Raz, koszta i brak przesłanek do ściągnięcia ekipy.
Dwa, nawet gdyby przypadkiem (), czysto teoretyzując, ktoś to zbadał, to te odciski nic by Ci nie dały, bo owszem, on był w mieszkaniu, ale udowodnij, że pod łóżkiem kładł dyktafon, a nie podnosił długopis.
Nie ma opcji.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:16   #19
Anatomia
Rozeznanie
 
Avatar Anatomia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 852
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Ja na Twoim miejscu zerwałabym kontakty i wcale nie rozgłaszała informacji o całym zdarzeniu, żeby nie mieć z nim już nic wspólnego i żeby nie prowokowac go do jakichś ewentualnych dalszych desperackich czynów.
Dziwny człowiek, więc nie wiadomo co jeszcze by mogło mu przyjść do głowy Najbezpieczniej trzymac się z daleka.
Anatomia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 20:21   #20
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:22   #21
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Ten pomysł z poinformowaniem policji , jak dla mnie nie zbyt rozsądny
Do niczego przecież nie doszło .Jestem pewna ,że policjant potraktowałby tą sprawę z przymrużeniem oka .Odpowiadając na pytanie co masz w zaistniałej sytuacji zrobić ,odpowiem krótko- zerwij kontakt.
Nie wiadomo co następnym razem wpadnie mu do głowy , a widać ,że ma w niej nie po kolei Radziłabym wyraźnie okazać mu swoją niechęć , zaprzestać się z nim jakiegokolwiek kontaktu.Najlepiej w ogóle udawać ,że się osobnika nie zauważa Zawsze też możesz zablokować swoją galerię na Nk po wcześniejszym usunięciu go ze znajomych.Tak , aby nie miał do niej wglądu.Wtedy też skończą się głupie komentarze na temat Twój i Twojego tż. Innej rady nie ma.

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2009-12-12 o 20:32
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:33   #22
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Ojej, z łożkiem było raczej zamierzone aby było niepoważnie.
No i tak niepoważne, jak zaproszenie takiej osoby aby weszła, bo jakbym wcześniej wiedziala co on wyprawia, w życiu bym go za próg nie puścila ANI NIE OTWORZYŁA DRZWI, zwłaszcza że pewnie Autorka była sama w domu.
I tak niepoważne, jak myślenie, że jak bezczelnie mnie i Tzta obmawia to cos do mnie czuje. W taki sposób uczucie być moze okazywali neandertalczycy.

Zaś jak najbardziej poważne bylo o dziekanie, mieliśmy na uczelni akcję z chłopaczkiem, ktory rozne rzeczy robił, straszył dziewczyny, szwendał się z podejrzanymi typami bo częstowali trawką, i też nie było żadnych dowodów ale dziekan wiedział i portierzy.

A, i jak się o tym dowiedział, przycichł, chociaż jasne, ze się rzucał, ze nie macie na mnie nic i pójdę do rektora. Tutaj jednak sprawa jest poważniejsza, wiec miej się Autorko na baczności.
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........

Edytowane przez iloneczka1
Czas edycji: 2009-12-12 o 20:34
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:46   #23
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
Zaś jak najbardziej poważne bylo o dziekanie, mieliśmy na uczelni akcję z chłopaczkiem, ktory rozne rzeczy robił, straszył dziewczyny, szwendał się z podejrzanymi typami bo częstowali trawką, i też nie było żadnych dowodów ale dziekan wiedział i portierzy.

A, i jak się o tym dowiedział, przycichł, chociaż jasne, ze się rzucał, ze nie macie na mnie nic i pójdę do rektora.
Były.
Świadkowie. Portier, straszone dziewczyny, ludzie częstowani trawką. Wiadomo było, że jeśli komuś zechce się zagłębić w tą sprawę, to chłopakowi to zastraszanie udowodni, a może jeszcze coś znajdzie.
A w tym wypadku jest tylko słowo Nektaryny przeciwko jego słowu.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:52   #24
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Portier po prostu uwierzył na słowo, jego trawki nikt nie widział, tylko się pochwalił kilku osobom, a tutaj Ten gość wyśmiewa się z Autorki i chlopaka do innych. Niewiele to ale zawsze coś. Jasne, ze skończyć się powinno na środkach zaradczych - całkowite zerwanie kontaktu z gościem, jezeli zalożymy, ze to nie chorobliwa zazdrość i chęć odwetu na nich.
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:55   #25
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
Też uważam, że chciał was nagrac i szantażować i doprowadzic do rozbicia związku. Pogadalabym z policją i dziekanem, to się nie ma czego wstydzić.
Nie sądzę też , aby chodziło o szantaż.Chyba faktycznie za dużo Csi się koleżanka naoglądała
Po prostu chciał ich nagrać ,w późniejszym czasie miałby z tego niezłu ubaw i myślę ,że tu o to chodziło , nie ma co na siłę doszukiwać się teorii spiskowych ,
Swoją drogą , mam też takiego znajomego , który ma również dość specyficzne poczucie humoru , i nagrywa ukradkiem rozmowy ludzi na dyktafon w telefonie , potem przy większej grupie znajomych puszcza.. Nie pytajcie mnie o co chodzi , bo sama nie wiem
Cóż ,ludzie mają pomysły
Lepiej nie wpuszczaj tego kolegi do domu , bo Ci jeszcze gdzieś kamerkę zainstaluję skoro ma taką obsesję na Twoim punkcie. Myślę ,że po kimś takim wszystkiego można się spodziewać(pomysł z dyktafonem nie był normalny) :P

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2009-12-12 o 21:45
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:58   #26
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Nie oglądałam . A chodzilo mi raczej o to, ze to gdzieś zechce udostępnić, co dla nich nie będzie miłe. Moze liczył na to, zresztą ktoś już to tutaj sugerował
Jaki materiał dowodowy i o jakiej zdradzie? Że on z autorką? MIałam na myśli nagranie autorki i tzta

Dyktafon mógly się zresztą znaleźć przy sprzątaniu, ale by się zdziwił gdyby przyszedł oddac notatki.

Cytat:
Też uważam, że chciał was nagrac i szantażować
Was szantażować, tzn tzta i autorkę, nie jego
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........

Edytowane przez iloneczka1
Czas edycji: 2009-12-12 o 21:04
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:07   #27
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
Nie oglądałam . A chodzilo mi raczej o to, ze to gdzieś zechce udostępnić, co dla nich nie będzie miłe. Moze liczył na to, zresztą ktoś już to tutaj sugerował
Jaki materiał dowodowy i o jakiej zdradzie? Że on z autorką? MIałam na myśli nagranie autorki i tzta

Dyktafon mógly się zresztą znaleźć przy sprzątaniu, ale by się zdziwił gdyby przyszedł oddac notatki.


Was szantażować, tzn tzta i autorkę, nie jego
Wiem , wiem opacznie zrozumiałam sens Twojej wypowiedzi , dlatego usunęłam fragment swojej , i dodałam ,że o szantaż także raczej nie chodziło ...... Myślę ,że cała ta akcja z podłożeniem dyktafonu była w formie żartu Przynajmniej ja tak uważam , nie znam chłopaka , więc trudno ocenić .

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2009-12-12 o 21:09
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:13   #28
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Ok , ja dzisiaj sie niejasno wypowiadam. O le mi wiadomo, nie wolno nagrywać cudzych wypowiedzi osób prywatnych, tylko prokuratura moze zlecić. Sąsiadka nagrała innego sąsiada na korytarzu, jak ją obmawiał (gosć trochę chory nerwowo i alkoholik) i napalila sie, ze ma dowod na policję. A oni ją uświadomili, ze sama dopuścila sie przestępstwa, bo co innego jakby była dziennikarzem albo gliną, albo prawnikiem.
Nie wiem czy mieli racje ale tak powiedzieli

Tzn nagrywać jak nagrywać, chodzilo mi o to, ze udostępniać takich nagrań nie wolno
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........

Edytowane przez iloneczka1
Czas edycji: 2009-12-12 o 21:18
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:26   #29
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

pierwsze co to powiedz swojemu chłopakowi !

jejku od razu przypomina mi się ostatni psychopata z Pierwszej Miłości ;D
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:29   #30
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Kolega chciał mnie nagrać dyktafonem...

Cytat:
Napisane przez nicka01 Pokaż wiadomość
pierwsze co to powiedz swojemu chłopakowi !

jejku od razu przypomina mi się ostatni psychopata z Pierwszej Miłości ;D
Moje pierwsze skojarzenie było takie samo
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.