Naturalne mydła i mydełka :) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-24, 09:36   #661
dixin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
afrykańskie mydło

Zastanawiam się czy warto kupić na www.iherb.com afrykańskie czarne mydło z owsa, aloesu i Vitaminy E, wykonane z palm popiołu, wyciąg z tamaryndowca, smoły i skórki banana ,które jest używane w leczeniu egzemy, trądzik, tłustej skóry, łuszczycy i innych dolegliwości skórnych.
www.iherb.com/Nubian-Heritage-African-Black-Soap-5-oz-141-g-Bar/11242?at=0

koszt 3,07USD+4USD wysyłka - 5USD rabat przy pierwszy zakupach (po wpisaniu kodu OWI469 )= 2,07USD
dixin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 15:51   #662
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
A czy ktoś używał mydeł Feniqia? widzę, że w kosmetykach natury mają je jakos od niedawna i zastanawiam się czy warto kupic.
Wiem,że Anula ich używa.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 20:11   #663
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

przeczytałam cały wątek. bardzo chciałabym zamówić swoje pierwsze naturalne mydło do mycia ciała no i nie wiem jakie. mam skórę suchą, wrażliwą i alergiczną. zastanawiam się pomiędzy Alep Alepii (25% lub 40%) a którymś mydłem z Tuli lub Lawendowej Farmy do suchej skóry. co radzicie? ma któraś z Was porównanie?
__________________

perfumy na wymianę
klik

Edytowane przez le illjah
Czas edycji: 2011-07-24 o 20:20
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 20:17   #664
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: afrykańskie mydło

Cytat:
Napisane przez dixin Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy warto kupić na www.iherb.com afrykańskie czarne mydło z owsa, aloesu i Vitaminy E, wykonane z palm popiołu, wyciąg z tamaryndowca, smoły i skórki banana ,które jest używane w leczeniu egzemy, trądzik, tłustej skóry, łuszczycy i innych dolegliwości skórnych.
www.iherb.com/Nubian-Heritage-African-Black-Soap-5-oz-141-g-Bar/11242?at=0

koszt 3,07USD+4USD wysyłka - 5USD rabat przy pierwszy zakupach (po wpisaniu kodu OWI469 )= 2,07USD
nie, akurat Nubian Heritage nie polecam. Nie jest oryginalne i dostałam przez nie jakiegoś uczulenia.
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 20:46   #665
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
przeczytałam cały wątek. bardzo chciałabym zamówić swoje pierwsze naturalne mydło do mycia ciała no i nie wiem jakie. mam skórę suchą, wrażliwą i alergiczną. zastanawiam się pomiędzy Alep Alepii (25% lub 40%) a którymś mydłem z Tuli lub Lawendowej Farmy do suchej skóry. co radzicie? ma któraś z Was porównanie?
Z Tuli mogę polecic kokosowe - natłuszcza, nawilża, nie podrażniło.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 20:58   #666
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Z Tuli mogę polecic kokosowe - natłuszcza, nawilża, nie podrażniło.
a używałaś kiedyś Alep Alepi? mam już swoje typy z Tuli i Lawendowej Farmy zastanawiam się tylko czy jednak lepszych właściwości do suchej skóry nie ma olej laurowy występujący w Alep. żadne z mydeł z wymienionych wcześniej mydlarni nie ma tego oleju w składzie.
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 21:38   #667
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
a używałaś kiedyś Alep Alepi? mam już swoje typy z Tuli i Lawendowej Farmy zastanawiam się tylko czy jednak lepszych właściwości do suchej skóry nie ma olej laurowy występujący w Alep. żadne z mydeł z wymienionych wcześniej mydlarni nie ma tego oleju w składzie.
A jakie masz typy z Tuli?

Jutro wracam z wakacji i będę właśnie otwierać mydło Alepia z czerwoną glinką (takiego czystego Alep nie mam) - jeśli chcesz dam Ci za kilka dni znać, jak z właściwościami. Choć recenzja może być trochę zafałszowana ze względu na ten dodatek glinki.

Z tego co wiem, to olej laurowy ma potencjał lekko dezynfekujący, zalecany jest dla cery trądzikowej w wyższych stężeniach. Więc jeśli bym miała brać Alepię dla cery suchej, to brałabym te mydła z niższą zawartością procentową.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 21:51   #668
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A jakie masz typy z Tuli?

Jutro wracam z wakacji i będę właśnie otwierać mydło Alepia z czerwoną glinką (takiego czystego Alep nie mam) - jeśli chcesz dam Ci za kilka dni znać, jak z właściwościami. Choć recenzja może być trochę zafałszowana ze względu na ten dodatek glinki.

Z tego co wiem, to olej laurowy ma potencjał lekko dezynfekujący, zalecany jest dla cery trądzikowej w wyższych stężeniach. Więc jeśli bym miała brać Alepię dla cery suchej, to brałabym te mydła z niższą zawartością procentową.
mówiąc o swoich typach miałam na myśli mydła, które chciałabym zamówić, bo z opisu wydaje mi się, że będą ok dla suchej skóry. żadnego z tych mydeł nie testowałam, ale marzy mi się: dla alergików, kokosowe, mleczne i może oliwka z lawendowej farmy chciałabym plaster miodu, jogurtowe i oliwkowe shea miałaś któreś oprócz kokosa?

kurde no właśnie, różnie piszą z tym zalecanym stężeniem. spotkałam się z opiniami, że im wyższe stężenie olejku laurowego tym lepsze dla suchej skóry, sama już nie wiem...
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 23:11   #669
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
mówiąc o swoich typach miałam na myśli mydła, które chciałabym zamówić, bo z opisu wydaje mi się, że będą ok dla suchej skóry. żadnego z tych mydeł nie testowałam, ale marzy mi się: dla alergików, kokosowe, mleczne i może oliwka z lawendowej farmy chciałabym plaster miodu, jogurtowe i oliwkowe shea miałaś któreś oprócz kokosa?

kurde no właśnie, różnie piszą z tym zalecanym stężeniem. spotkałam się z opiniami, że im wyższe stężenie olejku laurowego tym lepsze dla suchej skóry, sama już nie wiem...
Nie miałam
Faktycznie, teraz doczytałam o tym oleju laurowym. Dam Ci znać za parę dni, jak się sprawuje.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 08:30   #670
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość

kurde no właśnie, różnie piszą z tym zalecanym stężeniem. spotkałam się z opiniami, że im wyższe stężenie olejku laurowego tym lepsze dla suchej skóry, sama już nie wiem...
właśnie dlatego aleppo w końcu nie zamawiałam - bo mozna jednocześnie dowiedzieć się że im więcej olejku laurowego, tym bardziej działa odkażająco i jednoczesnie pomaga skórze suchej, z AZS itd
myślę, że te niskie i średnie stężenia są najlepsze, te mocniejsze mydła to raczej przy chorobach skórnych
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 09:06   #671
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
przeczytałam cały wątek. bardzo chciałabym zamówić swoje pierwsze naturalne mydło do mycia ciała no i nie wiem jakie. mam skórę suchą, wrażliwą i alergiczną. zastanawiam się pomiędzy Alep Alepii (25% lub 40%) a którymś mydłem z Tuli lub Lawendowej Farmy do suchej skóry. co radzicie? ma któraś z Was porównanie?
ja miałam mydło alep 20%, właściwie dalej mam, te mydło przy używaniu tylko na twarz można mieć wieki i mnie trochę wysuszało skórę, według mnie działa podobnie jak biały jeleń teraz mam z Lawendowej F -Miodowy krem i fajnie lekko natłuszcza skórę, jest jeszcze kila mydełek z LF do suchej skóry, ale ich jeszcze nie testowałam , dopiero zamierzam
__________________


Edytowane przez alunialunia
Czas edycji: 2011-07-25 o 09:08
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 12:55   #672
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

dostalyscie meila od tuli ze wasza paczka wyslana albo cus??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 14:56   #673
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
dostalyscie meila od tuli ze wasza paczka wyslana albo cus??
Tak. A na wysyłkę mają 3 dni robocze.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 15:11   #674
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

a status potwierdzone to znaczy ze juz wyslali czy jeszcze nie ??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 15:30   #675
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

ksenka, potwierdzone tzn., że przyjęte do realizacji. Dostaniesz jeszcze jednego maila z informacją - wysłane.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 15:36   #676
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
ja miałam mydło alep 20%, właściwie dalej mam, te mydło przy używaniu tylko na twarz można mieć wieki i mnie trochę wysuszało skórę, według mnie działa podobnie jak biały jeleń teraz mam z Lawendowej F -Miodowy krem i fajnie lekko natłuszcza skórę, jest jeszcze kila mydełek z LF do suchej skóry, ale ich jeszcze nie testowałam , dopiero zamierzam
Ja też mam 20% i z glinką Beloun i mnie w ogóle nie wysusza. Żel, który uważam za delikatny szczypie mnie i po umyciu czuć ściągnięcie ostatnio, po mydle nie ma tego uczucia.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 15:50   #677
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
ksenka, potwierdzone tzn., że przyjęte do realizacji. Dostaniesz jeszcze jednego maila z informacją - wysłane.
Ok dzieki
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 19:27   #678
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja też mam 20% i z glinką Beloun i mnie w ogóle nie wysusza. Żel, który uważam za delikatny szczypie mnie i po umyciu czuć ściągnięcie ostatnio, po mydle nie ma tego uczucia.
widać na każdego działa inaczej moją suchą skórę niestety ściąga alep 20%
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 19:39   #679
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
widać na każdego działa inaczej moją suchą skórę niestety ściąga alep 20%
a próbowałaś może Alep Premium z dodatkami np. mlekiem kozim?? mają dodatkowo dużo fajnych olei, zawartość laurowego jest niepodana.
rozważam zakup alep 40%, bo ma dużo dobrych opinii na kwc od różnych dziewczyn z różną skórą, ale cały czas myślę i śledzę Wasze opinie.
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 19:48   #680
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
a próbowałaś może Alep Premium z dodatkami np. mlekiem kozim?? mają dodatkowo dużo fajnych olei, zawartość laurowego jest niepodana.
rozważam zakup alep 40%, bo ma dużo dobrych opinii na kwc od różnych dziewczyn z różną skórą, ale cały czas myślę i śledzę Wasze opinie.
nie, miałam tylko alep 20%,
początkowo miałam kupić premium,ale czytałam opinie,że nadaję się do bardziej problematycznej cery, na razie używam mydełka z LF i jestem zadowolona,ale możliwe,że wypróbuję inne wersje alep za jakiś czas
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 08:52   #681
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
widać na każdego działa inaczej moją suchą skórę niestety ściąga alep 20%
Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
a próbowałaś może Alep Premium z dodatkami np. mlekiem kozim?? mają dodatkowo dużo fajnych olei, zawartość laurowego jest niepodana.
rozważam zakup alep 40%, bo ma dużo dobrych opinii na kwc od różnych dziewczyn z różną skórą, ale cały czas myślę i śledzę Wasze opinie.
Zgadza się, wszystko zależy od skóry. Ja mam mieszaną, odwodnioną. Może stąd ta różnica, skóra sucha potrzebuje więcej nawilżenia.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 18:41   #682
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Dziewczyny a plukanki na wlosy moge robic tez z octu balsamicznego??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 21:10   #683
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a plukanki na wlosy moge robic tez z octu balsamicznego??
ja właśnie ostatnio płukałam włosy octem balsamicznym bo winny mi się skończył
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 21:52   #684
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

I dzialanie ma takie samo jak winny lub jablkowy?? Mi sie podoba efekt po plukankach, wlosy sa takie miekkie i lsniace i daja sie wyczesac nawet bez odzywki i w ogole takie puszyste
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 08:08   #685
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
I dzialanie ma takie samo jak winny lub jablkowy?? Mi sie podoba efekt po plukankach, wlosy sa takie miekkie i lsniace i daja sie wyczesac nawet bez odzywki i w ogole takie puszyste
chyba tak, tak mi się wydaję też ocet ,też 6%tylko ciemny ,chyba bez spłukania potem wodą barwił by ręcznik,no ale innego pod ręką nie miałam...

mnie też sie ten efekt po płukankach podoba, zwłaszcza ,że przy szamponach nie miałam nawyku nakładania odżywki, a mam puszące się włosy,po octowych płukankach są właśnie takie jak napisałaś, miękkie, lśniące, gładkie,ale nie przyklapnięte,tylko ten zapach
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 09:15   #686
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja z poczatku narzekalam na zapach ale ja wlosy przewaznie susze suszarka jak mam gdzies wyjsc czywiscie bo jak siedze w domu to daje im spokoj i jak nie susze to smierdza ale jak susze suszarka to mi jakby ten zapach odparowuje, mam nadzieje ze pozniej bedzie coraz lepiej, czekam na mydelka od tuli i mam zamiar umyc wlosy kokosem i weglowym
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 09:20   #687
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

daj znać jak mydełka od tuli się sprawdzają ja też mam ochotę na zamówienie u Tuli, ale najpierw chciałam zamówić parę mydełek z LF,a tu Kleopatry znowu nie ma
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 09:36   #688
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Tez chcialam zamowic LF ale nie ma miodowego kremu, tuli mnie troche denerwuje bo zamowilam mydelka w piatek i w piatek wieczorem tez zaplacilam, w poniedzialek napisali meila ze potwierdzone i do tej pory nic a chcialabym je miec do konca tygodnia lecz watpie zeby doszly, z LF to mi mydelka przyszly ekspresem z dnia na dzien nawet nie zdazylam napisac meila kiedy wplace pieniazki a Pani Ewa pierwsza meila przyslala "jutro wysle mydelka" heh dla mnie szok
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 09:47   #689
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Tez chcialam zamowic LF ale nie ma miodowego kremu, tuli mnie troche denerwuje bo zamowilam mydelka w piatek i w piatek wieczorem tez zaplacilam, w poniedzialek napisali meila ze potwierdzone i do tej pory nic a chcialabym je miec do konca tygodnia lecz watpie zeby doszly, z LF to mi mydelka przyszly ekspresem z dnia na dzien nawet nie zdazylam napisac meila kiedy wplace pieniazki a Pani Ewa pierwsza meila przyslala "jutro wysle mydelka" heh dla mnie szok
ja też tak miałam z zamówieniem z LF może nie dostałaś maila o wysyłce, a paczka jest już w drodze

właśnie jak jest jogurtowe to nie ma kleopatry, jak jest kleopatra to nie ma jogurtowego, a chciałabym oba zamówić
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 09:53   #690
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

ja sie na 4 czaje i ciagle ktoregos nie ma :/
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-05 09:44:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.