Herbatki odchudzające, a realny spadek wagi! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-16, 11:07   #1
eppxc
Raczkowanie
 
Avatar eppxc
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 30

Herbatki odchudzające, a realny spadek wagi!


Rok, a może półtora roku temu stało się coś dziwnego, ale również dla mnie trochę peszącego, więc chciałabym tutaj trochę napisać o tym.. Z dnia na dzień zaczęłam mieć poranne biegunki. Strasznie się bałam, myślałam, że to ze stresu, przed szkolnymi dniami, chociaż nigdy nie miałam z tym problemów, ale zbliżały się egzaminy, więc myślałam, że to było to! Jednak biegunka była i była, tak średnio 3 razy w tygodniu, zazwyczaj rano. Szybko zorientowałam się, że to owocowa herbata pita przeze mnie rano tak na mnie działa! Oczywiście natychmiast to odstawiłam i problem zniknął! Jednak przez ten czas, kiedy żyłam z tym problemem bardzo schudłam.. z 57 spadłam do 52 kg i było to po mnie widać - dużo osób pytało się czy jestem chora na coś, że tak schudłam. Ja się cieszyłam, w końcu miałam wymarzone zgrabne nóżki i nawet prześwit między nogami! Marzenia! Ale odstawiając źródło koszmarów i moja figura się nim stała... aktualnie ważę 60 kg i czuję się z tym okropnie. Dlatego właśnie dzisiaj postanowiłam coś z tym zrobić! Przypomniałam sobie o herbatkach i własnie odchudzających ( rok temu nie wiedziałam jak ona działają... ) i chciałam poczytać opinie w internecie na temat która najlepsza. A tu się okazało, że wcale to nie jest takie dobre i dodatkowo nie usuwa tłuszczu tylko odwadnia!!! Przeżyłam szok, bo myślałam, że to dzięki temu, że musiałam spędzić trochę czasu w łazience schudłam...a tutaj się okazuje, że nie przez to... Więc cholera co było powodem utraty kilogramów?!?!
eppxc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 22:26   #2
ciachochichotka
Rozeznanie
 
Avatar ciachochichotka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 783
GG do ciachochichotka
Dot.: Herbatki odchudzające, a realny spadek wagi!

tak jest większość z tego co zrzuciłaś to woda i mięsnie a nie tłuszcz.
__________________
wymianka -stara

szybkowątek
ciachochichotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 04:36   #3
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Herbatki odchudzające, a realny spadek wagi!

Cytat:
Napisane przez ciachochichotka Pokaż wiadomość
tak jest większość z tego co zrzuciłaś to woda i mięsnie a nie tłuszcz.
woda i zawartosc jelit <----biegunki
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 13:14   #4
eppxc
Raczkowanie
 
Avatar eppxc
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 30
Dot.: Herbatki odchudzające, a realny spadek wagi!

Cytat:
Napisane przez ciachochichotka Pokaż wiadomość
tak jest większość z tego co zrzuciłaś to woda i mięsnie a nie tłuszcz.
wiec dlaczego w tamtym czasie wzrosla moja kondycja?;o chociaz jak napisałas zrzucilam miesnie... ?
eppxc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 01:26   #5
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Herbatki odchudzające, a realny spadek wagi!

Jedyną skuteczną herbatką na zrzucenie zbędnych kg, (ja raczej nazwałabym ją piekielnie śmierdzącym i obrzydliwie smakującym zielskiem) jest taka, którą na receptę realizuje się w niektórych Aptekach, po wizycie w Centrum Leczenia Otyłości.
W Krakowie można ją było kupić w Aptece, przy ul. Garncarskiej, ale tylko na receptę od lekarza z Centrum. Bardzo mi pomogła. Teraz nie mam kłopotów z wagą więc dawno nie odwiedzałam Pani doktor i dietetyczki. Nie wiem również, czy nadal trzeba ten napar gotować i przecedzać, czy jest już taki gotowy (tylko do zalania gorącą wodą)?
Polecam również Chrom. Rewelacyjnie tłumi uczucie głodu i zapotrzebowanie na słodycze. Jednak trzeba stosować go systematycznie.
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.