Przytyc,ladnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 20:32   #1
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552

Przytyc,ladnie


Kochane Mam w konu cel do 9 lutego przytyc jakies 3kg!
Prosze pomozcie mi,bo naprawde walcze staram sie,duzo chodze fakt,ale boje sie calkowicie usiasc na dupie i nic nie robic,bo nie chce miec obwislej skory(juz i tak moje cialo przez drastyczne schudniecie jest tragiczne..)
Mam 175 cm wzrostu,wagi nie podaje , ale blisko 50.

przykladowe menu
sniadanie
2jajka gotwne z lyzka ketchupu
gruby razowiec z maslem i lykami dzemu
gruby razowiec z szynka,serem zoltym,maslem,pomidorem,o gorkiem

II
banan+wloskich+jogurt nat180g

obiad
talez zurku na eberkach z jajkiem i kielbasa z zasmazka z bocku i smalcu+6 ziemniakow srednich

podwieczorek
jablko+10wloskich

kolacja
200g serka wiejskiego+kromka razowego z serem bialym i ogorem
kromka razowego z 2plastrami szynki,maslem,pomidorem
kromka z plowa serka moj ulubiony+korniszon

jabłko+5wloskich
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 22:37   #2
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Przytyc,ladnie

jeny, ile można pleść o tym samym. puknij się w cymbał, kobieto, bo jest z Tobą coraz gorzej. po pierwsze, to opuść vitalię i wizaż. to pierwszy krok do wyjścia z tego syfu. uwierz mi. znam z autopsji.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 06:22   #3
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Przytyc,ladnie

Wlasnie dlatego pisze tutaj,bo jest mnostwo osob,ktore to przeszly. Psychologowie noie pomagaja,boo twierdza,ze ze mna jest dobrze,b jem wszystko,ja tylko musze przytyc..
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 09:16   #4
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Przytyc,ladnie

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
jeny, ile można pleść o tym samym. puknij się w cymbał, kobieto, bo jest z Tobą coraz gorzej. po pierwsze, to opuść vitalię i wizaż. to pierwszy krok do wyjścia z tego syfu. uwierz mi. znam z autopsji.
amen siostro
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 14:55   #5
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: Przytyc,ladnie

Cytat:
Napisane przez Bibiannaa Pokaż wiadomość
Wlasnie dlatego pisze tutaj,bo jest mnostwo osob,ktore to przeszly. Psychologowie noie pomagaja,boo twierdza,ze ze mna jest dobrze,b jem wszystko,ja tylko musze przytyc..
no to przytyj! skoro widzisz, że na tym, ile jesz, nie tyjesz, to chyba logiczne, że trzeba jeść więcej. i nie mówię tu o CAŁYM JEDNYM ORZECHU WŁOSKIM WIĘCEJ.

a po drugie, zmień nastawienie- nie muszę, a chcę. bo ja jak musiałam, to też nie tyłam.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:45   #6
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Przytyc,ladnie

Zbędny temat. Istnieje już czarna dziura w postaci "chorobowych jadłospisów" i tam to powinno trafić. Jednakże jak użytkowniczki zauważyły - skoro wielokrotnie pytasz o to samo i odpowiedzi zaczynają brzmieć jak "daj nam spokój", to nie lepiej iść z tym do dietetyka, jak pogrążyć w krytyce? Pytasz osób niejednokrotnie chorych a przede wszystkim - anonimowych, jak masz wyzdrowieć z ciężkiego zaburzenia.
Nie wolisz jednak tu szukać wsparcia, dietę traktować jako dodatek do terapii i dać sobie spokój z wklejaniem tu jadłospisów? Tak naprawdę jest bezpieczniej. Ponad to to psychiatra, terapeuta i dietetyk - to będą osoby z wiedzą, nastawione życzliwie. Nie rozumiem naprawdę, czemu ciągle próbujesz o to samo pytać na Wizażu. Jak szukasz "takich samych osób po takich samych przejściach" to czytaj ich posty po prostu.
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 15:54   #7
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Przytyc,ladnie

...ale w sumie mam dziś ten specyficzny rodzaj nastroju, który podsunął mi ostateczne rozwiązanie, jak "ładnie przytyć"




Proszę - te panie ładnie przytyły Wręcz bym powiedziała, że bardzo ładnie, bo to pracujące, zawodowe modelki
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.