Wakacje w samotności - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-24, 11:11   #1
delilahinsomnia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 002

Wakacje w samotności


Cześć

Bardzo chciałabym wyjechać na wakacje w tym roku, najlepiej za granicę. Rozważam opcję wyjazdu samej jednakże to troche przygnębiająca opcja. Wiem, jak kiedyś przeglądałam to forum to były osoby które szukały towarzysza/towarzyszki do wspólnych wyjazdów. Czy jest jakaś grupa ludzi, bądź tak jak ja, osoba która szuka kogoś żeby było raźniej na wakacyjne wyjazdy? Jestem osobą bardzo elastyczną i nie narzucającą się na razie to kwestia mało ważna, ważne dla mnie jest - czy ktoś taki się znajduje na tym forum kto chce wyjechać gdzieś na wakacje?
delilahinsomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 15:17   #2
joannat
Raczkowanie
 
Avatar joannat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Wakacje w samotności

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=427056
joannat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 18:28   #3
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Wakacje w samotności

Cytat:
Napisane przez delilahinsomnia Pokaż wiadomość
Cześć

Bardzo chciałabym wyjechać na wakacje w tym roku, najlepiej za granicę. Rozważam opcję wyjazdu samej jednakże to troche przygnębiająca opcja. Wiem, jak kiedyś przeglądałam to forum to były osoby które szukały towarzysza/towarzyszki do wspólnych wyjazdów. Czy jest jakaś grupa ludzi, bądź tak jak ja, osoba która szuka kogoś żeby było raźniej na wakacyjne wyjazdy? Jestem osobą bardzo elastyczną i nie narzucającą się na razie to kwestia mało ważna, ważne dla mnie jest - czy ktoś taki się znajduje na tym forum kto chce wyjechać gdzieś na wakacje?
Jeśli nie znajdziesz towarzystwa lub po prostu zdecydujesz się na samotny wyjazd, bardzo polecam Ci couchsurfing. Masz okazję poznać mnóstwo fantastycznych ludzi, mimo że pojedziesz gdzieś sama
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 14:22   #4
klapouch11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Wakacje w samotności

możesz wyjechać sama, ale wybrać nocleg w hostelu w pokoju wieloosobowym- zawsze kogoś ciekawego możesz spotkać
__________________
stylisci poznan
klapouch11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 16:19   #5
Butterfly0008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 48
Dot.: Wakacje w samotności

Cytat:
Napisane przez klapouch11 Pokaż wiadomość
możesz wyjechać sama, ale wybrać nocleg w hostelu w pokoju wieloosobowym- zawsze kogoś ciekawego możesz spotkać
Albo poszukać na forach internetowych grup zorganizowanych
Butterfly0008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 14:04   #6
Simone Boue
Raczkowanie
 
Avatar Simone Boue
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 240
Dot.: Wakacje w samotności

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Jeśli nie znajdziesz towarzystwa lub po prostu zdecydujesz się na samotny wyjazd, bardzo polecam Ci couchsurfing. Masz okazję poznać mnóstwo fantastycznych ludzi, mimo że pojedziesz gdzieś sama
To jest bardzo fajna opcja, raz z niej skorzystałam i poznałam sporo ciekawych osób
Simone Boue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 20:31   #7
delilahinsomnia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Wakacje w samotności

Cytat:
Napisane przez Simone Boue Pokaż wiadomość
To jest bardzo fajna opcja, raz z niej skorzystałam i poznałam sporo ciekawych osób
No właśnie kręci mnie ten coach surfing... tylko nie wiem od czego zaczac
delilahinsomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 12:06   #8
joannat
Raczkowanie
 
Avatar joannat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Wakacje w samotności

Cytat:
Napisane przez delilahinsomnia Pokaż wiadomość
No właśnie kręci mnie ten coach surfing... tylko nie wiem od czego zaczac
Od założenia konta z dobrze opisanym profilem na https://www.couchsurfing.org/:)
joannat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 16:26   #9
Nuk_Nulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 190
GG do Nuk_Nulla
Dot.: Wakacje w samotności

Możesz też przeszukać grupy na facebooku - jestem zasubskrybowana do wielu "tanich lotów", "tanich wycieczek" itp. Co chwila dostaję informacje typu - 'monika szuka chętnych na autostopową wyprawę dookoła świata". Poszukaj po hasłach wspólne podróże
__________________
-> zmieniam swoje życie
Nuk_Nulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 14:57   #10
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wakacje w samotności

Cytat:
Napisane przez delilahinsomnia Pokaż wiadomość
Cześć

Bardzo chciałabym wyjechać na wakacje w tym roku, najlepiej za granicę. Rozważam opcję wyjazdu samej jednakże to troche przygnębiająca opcja. Wiem, jak kiedyś przeglądałam to forum to były osoby które szukały towarzysza/towarzyszki do wspólnych wyjazdów. Czy jest jakaś grupa ludzi, bądź tak jak ja, osoba która szuka kogoś żeby było raźniej na wakacyjne wyjazdy? Jestem osobą bardzo elastyczną i nie narzucającą się na razie to kwestia mało ważna, ważne dla mnie jest - czy ktoś taki się znajduje na tym forum kto chce wyjechać gdzieś na wakacje?
Mimo że przygnębiająca to może się zmienić w rewelacyjne, o ile nie najlepsze wakacje. Tak było ze mną, rzeczywistość tak się ułożyła, że albo pojechałabym zupełnie sama albo w towarzystwie ludzi, z którymi nie mogłam wytrzymać godziny tutaj, na miejscu, nie mówiąc już wspólnych wakacjach (głupota kupowania biletów pół roku wcześniej). odważyłam się skorzystać z cs i już kombinuję z drugą wyprawą poznałam fantastycznych ludzi, zobaczyłam miejsca o które ciężko w przewodniku, również lokalnych pubów/restauracji w życiu sama bym nie znalazła a przede wszystkim zobaczyłam jak wygląda codzienność w innej kulturze. Także złego słowa nie powiem i bardzo polecam
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-13 15:57:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.