olewają mnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-31, 19:44   #1
Rogalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Thumbs down

olewają mnie


pisałam już w wątku związanym z chłopakiem, którego niedawno poznałam i który mnie olał.

mam problem, wszyscy mnie olewają. faceci, potencjalni faceci, znajomi. jakby w ogóle nie musieli się liczyć z moim zdaniem czy uczuciami. urywają kontakt, łatwo ze mnie rezygnują.

z facetami to już rozważałam różne scenariusze - może jestem zbyt napastliwa, albo za mało aktywna, może za szybko seks, a może właśnie nie, etc. po całej tej analizie nie jestem ani trochę mądrzejsza.

nie wydaje mi się żebym była męcząca. nie śmierdzę. nie jestem nadęta (co zabawne u mnie na studiach jest mnóstwo takich ludzi). mam poczucie humoru. miss może ze mnie nie jest ale taki zupełny pasztet też nie.

chciałabym utrzymywać kontakty ale nie chcę się narzucać.
Rogalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 19:50   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: olewają mnie

Cytat:
Napisane przez Rogalicja Pokaż wiadomość
pisałam już w wątku związanym z chłopakiem, którego niedawno poznałam i który mnie olał.

mam problem, wszyscy mnie olewają. faceci, potencjalni faceci, znajomi. jakby w ogóle nie musieli się liczyć z moim zdaniem czy uczuciami. urywają kontakt, łatwo ze mnie rezygnują.

z facetami to już rozważałam różne scenariusze - może jestem zbyt napastliwa, albo za mało aktywna, może za szybko seks, a może właśnie nie, etc. po całej tej analizie nie jestem ani trochę mądrzejsza.

nie wydaje mi się żebym była męcząca. nie śmierdzę. nie jestem nadęta (co zabawne u mnie na studiach jest mnóstwo takich ludzi). mam poczucie humoru. miss może ze mnie nie jest ale taki zupełny pasztet też nie.

chciałabym utrzymywać kontakty ale nie chcę się narzucać.
Przykro mi, ale wydaje się, że po prostu jesteś zdesperowana i za bardzo skupiona na tej jednej kwestii (poznać kogoś, mieć faceta). Zakładasz kolejny wątek - to o czymś świadczy.

Nikt ze znajomych (przytomnych na umyśle) nie potrafi Ci doradzić, zaobserwować co robisz źle?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 19:55   #3
Rogalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: olewają mnie

no właśnie nie bardzo.

to nawet nie o faceta chodzi, tylko w ogóle - o znajomych. pogadamy, spotkamy się kilka razy i cisza, sypie się.

czuję się cholernie samotna ostatnio.
Rogalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 19:58   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: olewają mnie

Cytat:
Napisane przez Rogalicja Pokaż wiadomość
no właśnie nie bardzo.

to nawet nie o faceta chodzi, tylko w ogóle - o znajomych. pogadamy, spotkamy się kilka razy i cisza, sypie się.

czuję się cholernie samotna ostatnio.
Spotkaj się z jakąś Wizażanką ze swojego terenu (są wątku poświęcone poznawaniu znajomych na forum).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 19:59   #5
musicae
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 316
Dot.: olewają mnie

Musielibyśmy cię poznać w realu. Nie da się zgadnąć o co chodzi, możliwości są miliardy.

Może sobie to wmówiłaś?
Może jesteś nudna?
Może mówisz tylko o sobie?
Może zadręczasz ludzi wiadomościami?
Może nie pytasz co u nich?
Może śmierdzisz?
Może nie słuchasz tego, co mówią inni?
A może po prostu nie trafiłaś na ludzi podobnych do cb.
musicae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 20:06   #6
black_white_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 429
Dot.: olewają mnie

masz albo bardzo specyficzny charakter, albo sie moze narzucasz? zawsze ty proponujesz spotkania? Albo wrecz przeciwnie, nigdy tego nie robisz i to ktos nie chce narzucac sie tobie ?
black_white_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 21:07   #7
Mich93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 37
Dot.: olewają mnie

Autorko, dzisiaj przekonałem się, że na takie tematy próżno szukać odpowiedzi na forum. Pozdrawiam.
Mich93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 21:25   #8
Rogalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: olewają mnie

jeden z moich nielicznych przyjaciół stwierdził że mam analityczny umysł - uznał to za plus ale stwierdził, że faceci raczej za tym nie przepadają.
lubię się bawić, może czasem sprawiam wrażenie jakbym miała kija w tyłku ale sam kontakt mi łatwo przychodzi, gorzej z utrzymaniem znajomości.
Rogalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 21:48   #9
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: olewają mnie

Nie mam pojęcia w czym może tkwić problem.
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 00:21   #10
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: olewają mnie

Moze otaczasz się niewłaściwymi ludźmi? wielu jest takich, którym się nie chce utrzymywać znajomości-bo nie. Co do facetów to tez może przyciągasz określony typ, albo po prostu jestes zbyt zdesperowana.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 10:48   #11
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: olewają mnie

Bez urazy, ale jak z Twoim wyglądem?
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 17:32   #12
Rogalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: olewają mnie

pewnie mogłoby być lepiej ale też nie jest koszmarnie źle.
jestem chuda, niska, mam dość duży biust, z twarzy raczej mega przeciętna, włosy farbuję bo moje są dość nijakie.
Rogalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 18:04   #13
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: olewają mnie

Powiem Ci, że najbardziej potrafi odstraszać charakter, a nie wygląd. Mówię ogólnie, nie tylko o facetach. Sama napisałaś, że olewają Cię też znajomi. Nie wiem jaki Ty posiadasz charakter, ale na moim przykładzie powiem Ci, że mnie najbardziej odstraszają ludzie, którzy zawsze muszą mieć ostatnie zdanie. Dyskutują do upadłego nawet, gdy nie mają racji i czepiają się najmniejszych szczegółów. Do tego są pamiętliwi i upierdliwi. Nawet na Wizażu są takie mądrale, z którymi nawet nie zaczynam dyskusji, bo to po prostu nie ma sensu. Zwłaszcza, że robią z siebie specjalistów w dziedzinach, o których nie mają najmniejszego doświadczenia i zwyczajnie teoretyzują tam, gdzie ja czegoś doświadczyłam na własnej skórze. To mnie odrzuca. Może też posiadasz jakąś cechę, która po prostu męczy. Przeanalizuj to uczciwie. Jak jeszcze facetów może odstraszać wygląd (istnieją amatorzy różnych typów urody, więc to nie jest znowu tak, że w życiu nie znajdziesz nikogo), tak wygląd nie może być wytłumaczeniem dla całej reszty.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2015-11-01 o 18:06
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 18:59   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: olewają mnie

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że najbardziej potrafi odstraszać charakter, a nie wygląd. Mówię ogólnie, nie tylko o facetach. Sama napisałaś, że olewają Cię też znajomi. Nie wiem jaki Ty posiadasz charakter, ale na moim przykładzie powiem Ci, że mnie najbardziej odstraszają ludzie, którzy zawsze muszą mieć ostatnie zdanie. Dyskutują do upadłego nawet, gdy nie mają racji i czepiają się najmniejszych szczegółów. Do tego są pamiętliwi i upierdliwi. Nawet na Wizażu są takie mądrale, z którymi nawet nie zaczynam dyskusji, bo to po prostu nie ma sensu. Zwłaszcza, że robią z siebie specjalistów w dziedzinach, o których nie mają najmniejszego doświadczenia i zwyczajnie teoretyzują tam, gdzie ja czegoś doświadczyłam na własnej skórze. To mnie odrzuca. Może też posiadasz jakąś cechę, która po prostu męczy. Przeanalizuj to uczciwie. Jak jeszcze facetów może odstraszać wygląd (istnieją amatorzy różnych typów urody, więc to nie jest znowu tak, że w życiu nie znajdziesz nikogo), tak wygląd nie może być wytłumaczeniem dla całej reszty.
Obstawiam pogrubione (nie chce dołować autorki, bo uważam, że "każda potwora znajdzie..." - dziewczyna po prostu pewnie nie ma szczęścia do znajomości).

Autorko wątku, a jak Ci się układa z ludźmi, których znasz od małego - rodzina (bliska i dalsza)?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 20:58   #15
kolorchabrow
Raczkowanie
 
Avatar kolorchabrow
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 359
Dot.: olewają mnie

Może to coś pomoże. Mnie odstraszają ludzie,którzy:
-uważają,że mają zawsze rację,mimo,że się nie znają
-wiecznie na wszystko narzekają
-samodzielnie nie umieją niczego zrobić, takie Sierotki Marysie
-są lizusami
-są chamscy,klną strasznie,prymitywni,arog anccy
-uważają innych za plebs
-nie biorą pod uwagę,że ktoś może mieć inny punkt widzenia
-ciągle krytykują
-zazdroszczą innym,samemu nic nie robiąc ze sobą
-są zarozumiali
-oceniają innych po pozorach
-narzucający się
-nie dający dojść do głosu
kolorchabrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-01 21:58:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.