Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami - - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-03-27, 17:19   #1
czyzyk007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zza szafy
Wiadomo¶ci: 24

Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -


Cze¶æ,
nie by³am na wiza¿u z 3 lata, a tu nagle pojawi³ siê wewnêtrzny dylemat, w którym muszê siê kogo¶ poradziæ, a w realu nie spytam o to nikogo, bo moralnie temat jest w±tpliwy...

Bêdzie pewnie d³ugo, ale chcê opisaæ sytuacje, a ta mo¿e byæ b³êdnie zrozumiana:

Kiedy¶ pod postem jednego z kolegów zostawi³am komentarz i odezwa³ siê do mnie jego kolega. Generalnie nie piszê z obcymi facetami (jak ka¿da...), ale wtedy akurat potrzebowa³am atencji. Zaczêli¶my gadaæ, po kilku dniach on bezpo¶rednio przeszed³ do tematu: jestem w Anglii, przyje¿d¿am kiedy¶ do Polski i umawiamy siê na kawê. Albo Ty przyjed¼ do Anglii, zapraszam. Jasne, jasne, ale póki nie w realu, to spoko. I tak pisali¶my dosyæ nieregularnie.

W miêdzyczasie zaczê³am byæ z jednym ch³opakiem. Kontakt z tamtym koleg± mia³am sporadyczny - raz na miesi±c? czasem rzadziej. Z moim zaczê³o siê psuæ, chcia³am to zerwaæ, ale ba³am siê, ¿e ch³opaka pokaleczê ( ), wiêc to ci±gnê³am.

Kolega napisa³, ¿e przylatuje do Polski w marcu i czy mo¿emy siê spotkaæ. Jasne, przecie¿ z rok, albo i lepiej siê umawiali¶my! Spotkali¶my siê, przegadali¶my pó³ nocy przy whiskey, on wyda³ mi siê totalnym uzupe³nieniem tego, czego mi brakowa³o w zwi±zku. No i w koñcu gdy zaczêli¶my rozmawiaæ, zesz³o na zwi±zek i on do mnie: "przecie¿ ten zwi±zek i tak jest ju¿ martwy, nie? I tak z nim jutro zrywasz" -> Beng, wyl±dowali¶my w ³ó¿ku.

Nastêpnego dnia zerwa³am z moim.

I teraz s± moralne dylematy: mój by³ uosobieniem dobra, bardzo mnie kocha³, ale by³ taki... "daj mi listê tego, co mam zrobiæ, ¿eby¶ mnie pokocha³a, a to zrobiê". Na ka¿de skinienie. A ten znajomy... w³adczy, inteligentny, czu³am siê przy nim megaswobodnie. Rano gdy siê obudzi³am, z jednej strony by³y wyrzuty sumienia (bo ca³a ¶wiadomo¶æ bardzo tego nie chcia³a, ale uleg³am pod¶wiadomo¶ci...), a z drugiej strony poranek by³ cudowny - czu³am siê jakby¶my znali siê od lat.

Na po¿egnanie powiedzia³, ¿e fajnie by³oby gdybym pojecha³a z nim do Warszawy, w ogóle to zaplanowali¶my wspóln± podró¿ we wrze¶niu kolej± po Norwegii, mówi, ¿e jakbym chcia³a to mogê przyjechaæ do Anglii. I to nie tylko w odwiedziny, ale jak skoñczê studia (koñczê ju¿ zaraz) i nie bêdê wiedzia³a co z sob± zrobiæ, to mi pomo¿e na starcie tam.

Od tego faktu minê³y bagatela 2 tygodnie. Piszemy - codziennie, co 2 dni. Tyle, ¿e kontakt wychodzi raczej z mojej strony - on napisa³ raz. I nie - nie chcê daæ siebie na tacy, niczym prosiaka z jab³kiem w buzi, ale mam wra¿enie, ¿e jak gadamy to tak jak kumple. Mo¿e on jest taki przez social media?

I tu zaczyna siê mój dylemat: jak to rozegraæ: nie pój¶æ w zbyt otwarte karty: wow, spêdzi³am z Tob± noc, zawróci³e¶ mi w g³owie, chcê spedziæ z Tob± resztê mojego ¿ycia (....) , a z drugiej strony nie przegi±æ w drug± stronê - udawaæ niedostêpn± i kumpele i udawaæ, ¿e wow super siê dogadujemy, wow bro.

Najchêtniej teraz zaraz bym do niego napisa³a, ¿e hej, mo¿e wpadnê do Ciebie do Anglii? Albo: hej, to jak z t± Norwegi±? albo.. tyle, ¿e bojê siê, ¿e to ten typ faceta, co zalicza laskê, mówi jej s³odkie s³owa i nastêpn± noc spêdza u innej. Warto goniæ za czym¶ niedo¶cignionym? Czy mo¿e wróciæ do mojego, co prawda nudnego jak flaki z olejem, ale dobrego, ch³opca?
__________________
95..90..89...85...80...75...70!

start: 20.08.08
stop: jak schudnê.


czyzyk007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-27, 17:32   #2
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1 552
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ,
nie by³am na wiza¿u z 3 lata, a tu nagle pojawi³ siê wewnêtrzny dylemat, w którym muszê siê kogo¶ poradziæ, a w realu nie spytam o to nikogo, bo moralnie temat jest w±tpliwy...

Bêdzie pewnie d³ugo, ale chcê opisaæ sytuacje, a ta mo¿e byæ b³êdnie zrozumiana:

Kiedy¶ pod postem jednego z kolegów zostawi³am komentarz i odezwa³ siê do mnie jego kolega. Generalnie nie piszê z obcymi facetami (jak ka¿da...), ale wtedy akurat potrzebowa³am atencji. Zaczêli¶my gadaæ, po kilku dniach on bezpo¶rednio przeszed³ do tematu: jestem w Anglii, przyje¿d¿am kiedy¶ do Polski i umawiamy siê na kawê. Albo Ty przyjed¼ do Anglii, zapraszam. Jasne, jasne, ale póki nie w realu, to spoko. I tak pisali¶my dosyæ nieregularnie.

W miêdzyczasie zaczê³am byæ z jednym ch³opakiem. Kontakt z tamtym koleg± mia³am sporadyczny - raz na miesi±c? czasem rzadziej. Z moim zaczê³o siê psuæ, chcia³am to zerwaæ, ale ba³am siê, ¿e ch³opaka pokaleczê ( ), wiêc to ci±gnê³am.

Kolega napisa³, ¿e przylatuje do Polski w marcu i czy mo¿emy siê spotkaæ. Jasne, przecie¿ z rok, albo i lepiej siê umawiali¶my! Spotkali¶my siê, przegadali¶my pó³ nocy przy whiskey, on wyda³ mi siê totalnym uzupe³nieniem tego, czego mi brakowa³o w zwi±zku. No i w koñcu gdy zaczêli¶my rozmawiaæ, zesz³o na zwi±zek i on do mnie: "przecie¿ ten zwi±zek i tak jest ju¿ martwy, nie? I tak z nim jutro zrywasz" -> Beng, wyl±dowali¶my w ³ó¿ku.

Nastêpnego dnia zerwa³am z moim.

I teraz s± moralne dylematy: mój by³ uosobieniem dobra, bardzo mnie kocha³, ale by³ taki... "daj mi listê tego, co mam zrobiæ, ¿eby¶ mnie pokocha³a, a to zrobiê". Na ka¿de skinienie. A ten znajomy... w³adczy, inteligentny, czu³am siê przy nim megaswobodnie. Rano gdy siê obudzi³am, z jednej strony by³y wyrzuty sumienia (bo ca³a ¶wiadomo¶æ bardzo tego nie chcia³a, ale uleg³am pod¶wiadomo¶ci...), a z drugiej strony poranek by³ cudowny - czu³am siê jakby¶my znali siê od lat.

Na po¿egnanie powiedzia³, ¿e fajnie by³oby gdybym pojecha³a z nim do Warszawy, w ogóle to zaplanowali¶my wspóln± podró¿ we wrze¶niu kolej± po Norwegii, mówi, ¿e jakbym chcia³a to mogê przyjechaæ do Anglii. I to nie tylko w odwiedziny, ale jak skoñczê studia (koñczê ju¿ zaraz) i nie bêdê wiedzia³a co z sob± zrobiæ, to mi pomo¿e na starcie tam.

Od tego faktu minê³y bagatela 2 tygodnie. Piszemy - codziennie, co 2 dni. Tyle, ¿e kontakt wychodzi raczej z mojej strony - on napisa³ raz. I nie - nie chcê daæ siebie na tacy, niczym prosiaka z jab³kiem w buzi, ale mam wra¿enie, ¿e jak gadamy to tak jak kumple. Mo¿e on jest taki przez social media?

I tu zaczyna siê mój dylemat: jak to rozegraæ: nie pój¶æ w zbyt otwarte karty: wow, spêdzi³am z Tob± noc, zawróci³e¶ mi w g³owie, chcê spedziæ z Tob± resztê mojego ¿ycia (....) , a z drugiej strony nie przegi±æ w drug± stronê - udawaæ niedostêpn± i kumpele i udawaæ, ¿e wow super siê dogadujemy, wow bro.

Najchêtniej teraz zaraz bym do niego napisa³a, ¿e hej, mo¿e wpadnê do Ciebie do Anglii? Albo: hej, to jak z t± Norwegi±? albo.. tyle, ¿e bojê siê, ¿e to ten typ faceta, co zalicza laskê, mówi jej s³odkie s³owa i nastêpn± noc spêdza u innej. Warto goniæ za czym¶ niedo¶cignionym? Czy mo¿e wróciæ do mojego, co prawda nudnego jak flaki z olejem, ale dobrego, ch³opca?
Dosta³ to, czego chcia³ i poma³u ogranicza kontakt Niezbyt dobra wró¿ba. Nie pisz, zobacz, czy on bêdzie pisaæ.

Zrobi³a¶ to z nim, bêd±c jeszcze dziewczyn± tamtego. Mo¿e nie chce takiej dziewczyny. Ja bym takiego ch³opaka, który robi jedno, nie koñcz±c drugiego, nie chcia³a. Dla mnie to pod³e.

Edytowane przez tarkowska
Czas edycji: 2016-03-27 o 17:34
tarkowska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-27, 17:42   #3
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miêtowego laptopa
Wiadomo¶ci: 3 484
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy mo¿e wróciæ do mojego, co prawda nudnego jak flaki z olejem, ale dobrego, ch³opca?
Zostaw tego "ch³opca" w spokoju. Daj mu szansê znale¼æ dziewczynê, która bêdzie z nim z mi³o¶ci. Nikt nie chce byæ ko³em zapasowym, ju¿ wystarczaj±co go upokorzy³a¶ i zrani³a¶. Zdradzi³a¶ go.
Jak nie wysz³o z Nowym to chcesz wracaæ do starego, chocia¿ i tak planowa³a¶ zerwanie.
Bez faceta nie istniejesz ?
__________________
Najlepsz± kochank± jest ksiêgowa. Jak siê nie zgadza - to siê nie zgadza.
Ale jak siê zgadza, to we wszystkich pozycjach

M±dra kobieta kiedy¶ rzek³a: "Mam to k*rwa w dupie" i ¿y³a d³ugo i szczê¶liwie

Dobry poca³unek kobieta czuje miêdzy udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-27, 17:49   #4
Laila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 91
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy mo¿e wróciæ do mojego, co prawda nudnego jak flaki z olejem, ale dobrego, ch³opca?
Ale jeste¶ fa³szywa i bezczelna Z tamtym nie wychodzi, bo jak widaæ chcia³ ciê tylko zaliczyæ to przypomnia³a¶ sobie o by³ym, którego ZDRADZI£A¦? Obrzydliwe.
Laila_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-27, 17:59   #5
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 4 266
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Brawo- zdradzi³a¶ i zostawi³a¶ ch³opaka dla kolesia, który chcia³ tylko zaliczyæ, pewnie wszystko jedno kogo.
Stawiam, ¿e za rok znów siê do ciebie odezwie, w koñcu umówili¶cie siê na wspólna podró¿, z tym ¿e pewnie bêdzie to podró¿ do najbli¿szego i najtañszego miejsca, a z hotelu nie wyjdziecie.
Pewnie gdyby¶ spêdzi³a trochê czasu z tym typem, to spad³yby ci ró¿owe okulary i przesta³by byæ taki poci±gaj±cy.
Fleur_D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-27, 18:01   #6
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1 552
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Poka¿ wiadomo¶æ
Zostaw tego "ch³opca" w spokoju. Daj mu szansê znale¼æ dziewczynê, która bêdzie z nim z mi³o¶ci. Nikt nie chce byæ ko³em zapasowym, ju¿ wystarczaj±co go upokorzy³a¶ i zrani³a¶. Zdradzi³a¶ go.
Jak nie wysz³o z Nowym to chcesz wracaæ do starego, chocia¿ i tak planowa³a¶ zerwanie.
Bez faceta nie istniejesz ?
Cytat:
Napisane przez Laila_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jeste¶ fa³szywa i bezczelna Z tamtym nie wychodzi, bo jak widaæ chcia³ ciê tylko zaliczyæ to przypomnia³a¶ sobie o by³ym, którego ZDRADZI£A¦? Obrzydliwe.
£ooo, tej koñcówki nie doczyta³am. Autorko, nie wracaj do nudziarza. Leæ do Anglii, a nudziarzowi siê przyznaj.

Jest szansa, ¿e wtedy, jak Ci siê odwidzi, poka¿e Ci drzwi.
tarkowska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-27, 18:13   #7
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 1 227
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Facet jest w stanie powiedzieæ kobiecie wszystko, tylko po to ¿eby zaci±gn±æ j± do ³ó¿ka, taka prawda.
Je¿eli on po tej jednej nocy zaczal powoli siê dystansowac, to znaczy ¿e chcia³ Cie tylko przelecieæ. Nadal Cie lubi, ale jako kolezanke, mo¿e nawet chêtnie z Tob± pojedzie to tu , to tam , mo¿e to zabrzmi brutalnie - Zabierze Cie ze sob± jako Pani± do towarzystwa, no chyba ze bylas slaba w lozku tamtej nocy, to nawet zapomnij tematu wycieczek A tamtego swojego ch³opaka nie kochasz, wiec chocia¿ mu to powiedz, o ile nadal chcesz z nim byæ ''w zwi±zku'', o ile masz trochê przyzwoito¶ci oczywi¶cie..
lolita96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-03-27, 19:11   #8
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 1 557
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Ehh masz spokojnego kochajacego faceta i zdradzi³as go z w³adczym typkiem porazka. Pytasz o moralnosc?? A czy wiesz co to jest?? ¯enada. Mam nadzieje ¿e twoj "nudny" facet przejrzy na oczy i cie zostawi a tamten pokaze swoja twarz wtedy zostaniesz sama i bedziesz mogla wybierac. Szkoda mi twojego nieswiadomego tego co zrobi³as faceta. Jeszcze zatesknisz za "tym nudnym". Zastanow sie co jest dla Ciebie wazne.
aleks_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-27, 20:55   #9
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 3 573
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Na pewno nie wracaj do faceta, ktorego nie kochasz. Skad w ogole taki pomysl, zeby byc z kims, kogo traktuje sie jak kolege A co do nowego, to zobacz czy na prawde mu na tobie zalezy.
__________________
Kto¶ nie ¶pi, aby spaæ móg³ kto¶.
bluebluesky jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-27, 22:26   #10
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
Zaczêli¶my gadaæ, po kilku dniach on bezpo¶rednio przeszed³ do tematu: jestem w Anglii, przyje¿d¿am kiedy¶ do Polski i umawiamy siê na kawê.
Na seks...
Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
Albo Ty przyjed¼ do Anglii, zapraszam.
Bêdziesz pracowa³a, robi³a mi obiad i pra³a skarpetki. No i oczywi¶cie seks.
Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
Kolega napisa³, ¿e przylatuje do Polski w marcu i czy mo¿emy siê spotkaæ.
Znudzony, przylecia³ i musi jako¶ spêdziæ czas.
Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
on do mnie: "przecie¿ ten zwi±zek i tak jest ju¿ martwy, nie? I tak z nim jutro zrywasz" -> Beng, wyl±dowali¶my w ³ó¿ku.
Nie tknê³o Ciê to, ¿e potraktowa³ Ciê jak rzecz, a nie cz³owieka tu¿ przed rozstaniem? Przelecia³ zajêt± dziewczynê, z niedokoñczonymi sprawami. Serio nie widzisz w tym nic dziwnego?
Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
Na po¿egnanie powiedzia³, ¿e fajnie by³oby gdybym pojecha³a z nim do Warszawy, w ogóle to zaplanowali¶my wspóln± podró¿ we wrze¶niu kolej± po Norwegii,
O s³odka naiwno¶ci... Dziewczyno, ogarnij siê!

Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
mówi, ¿e jakbym chcia³a to mogê przyjechaæ do Anglii. I to nie tylko w odwiedziny, ale jak skoñczê studia (koñczê ju¿ zaraz) i nie bêdê wiedzia³a co z sob± zrobiæ, to mi pomo¿e na starcie tam.
Bêdê mia³ ruchanko na miejscu. Wybacz ale ca³a ta sytuacja masakrycznie Ciê poni¿a! Ledwo siê znacie a on proponuje Ci wyjazd, aby¶ by³a "dostêpna" na miejscu... by³a¶ tak naiwna ¿e ch³opak nawet nie kryje swojego buractwa.
Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
Od tego faktu minê³y bagatela 2 tygodnie. Piszemy - codziennie, co 2 dni. Tyle, ¿e kontakt wychodzi raczej z mojej strony - on napisa³ raz.
Ratuj resztki swojej godno¶ci i przestañ siê z nim kontaktowaæ! On ma Ciê gdzie¶.
Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
I nie - nie chcê daæ siebie na tacy, niczym prosiaka z jab³kiem w buzi, ale mam wra¿enie, ¿e jak gadamy to tak jak kumple. Mo¿e on jest taki przez social media?
Ju¿ siebie da³a¶ na tacy...
Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
I tu zaczyna siê mój dylemat: jak to rozegraæ: nie pój¶æ w zbyt otwarte karty
Posz³a¶ ju¿ w otwarte karty.
Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
Najchêtniej teraz zaraz bym do niego napisa³a, ¿e hej, mo¿e wpadnê do Ciebie do Anglii? Albo: hej, to jak z t± Norwegi±?
Nie rób tego! Zerwij t± chor± znajomo¶æ, zauroczy³a¶ siê w ch³opaku, który chce Ciê wykorzystaæ! Albo ju¿ to zrobi³ i bêdzie Ciê traktowa³ jak obiekt do zaspokojenia sfery seksualnej.

A co do Twojego "dobrego" ch³opaka, to bardzo mu wspó³czujê takiego potraktowania. Daj mu ¿yæ a sama przez jaki¶ czas pob±d¼ sama i przemy¶l czego chcesz od zwi±zków. Skup siê na ukoñczeniu studiów, od¶wie¿ swoje znajomo¶ci, zanim siê obronisz ju¿ rozgl±daj siê za prac± w Polsce i nie daj siê traktowaæ jak pani lekkich obyczajów, która rzuca ca³e swoje ¿ycie i leci jak pies za ch³opakiem z którym siê po prostu przespa³a po pijaku a on by³ na tyle niedojrza³y, ¿e wykorzysta³ fakt i¿ pi³a¶ alkohol.
findsomething jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-27, 22:56   #11
201607260936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 2 383
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
Generalnie nie piszê z obcymi facetami (jak ka¿da...), ale wtedy akurat potrzebowa³am atencji.


No i w koñcu gdy zaczêli¶my rozmawiaæ, zesz³o na zwi±zek i on do mnie: "przecie¿ ten zwi±zek i tak jest ju¿ martwy, nie? I tak z nim jutro zrywasz" -> Beng, wyl±dowali¶my w ³ó¿ku.

No tak, pisaæ z obcymi to nie nie, nie jestem taka ³atwa. Ale pój¶æ do ³ó¿ka z obcym to co innego przecie¿
201607260936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-27, 23:15   #12
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 1 557
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Poka¿ wiadomo¶æ
No tak, pisaæ z obcymi to nie nie, nie jestem taka ³atwa. Ale pój¶æ do ³ó¿ka z obcym to co innego przecie¿
Haha dok³adnie "Przeciez to TYLKO seks...a ona by³a TYLKO w zwi±zku..."Ja natomiast Autorko czasem pisze z obcymi facetami ALE nie l±duje z nimi w ló¿ku JAK TY.
Przecie¿ ten co sie z nim przespa³a KOCHA Autorke nie widzicie TEGO????????? No ja te¿ nie...
Chyba nie rozumiesz znaczenia "podaæ sie na tacy". Jak tak dalej pójdzie bedziesz P£AKAÆ. Chcesz? To rób tak dalej.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-03-27 o 23:29
aleks_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-28, 00:45   #13
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój w³asny ¶wiat
Wiadomo¶ci: 2 222
GG do magica
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Niestety, wygl±da na to, ¿e zaliczy³ i teraz siê dystansuje. zanim to zrobi na 100%, Ty pierwsza ca³kowicie siê zdystansuj. Nie pisz ju¿ do niego
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTE¦ PIÊKNIEJSZA NI¯ CI SIÊ WYDAJE-klik

to s³owo(nie "te s³owo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-28, 09:23   #14
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomo¶ci: 4 468
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Cytat:
Napisane przez czyzyk007 Poka¿ wiadomo¶æ
I teraz s± moralne dylematy: mój by³ uosobieniem dobra, bardzo mnie kocha³, ale by³ taki... "daj mi listê tego, co mam zrobiæ, ¿eby¶ mnie pokocha³a, a to zrobiê". Na ka¿de skinienie. A ten znajomy... w³adczy, inteligentny, czu³am siê przy nim megaswobodnie.
Pó¼niej faceci czytaj takie g³upoty w internetach i widz±, ¿e nie op³aca siê byæ mi³ym ch³opakiem tylko trzeba byæ w³adczym Panem
Cytat:
Na po¿egnanie powiedzia³, ¿e fajnie by³oby gdybym pojecha³a z nim do Warszawy, w ogóle to zaplanowali¶my wspóln± podró¿ we wrze¶niu kolej± po Norwegii, mówi, ¿e jakbym chcia³a to mogê przyjechaæ do Anglii. I to nie tylko w odwiedziny, ale jak skoñczê studia (koñczê ju¿ zaraz) i nie bêdê wiedzia³a co z sob± zrobiæ, to mi pomo¿e na starcie tam.

Najchêtniej teraz zaraz bym do niego napisa³a, ¿e hej, mo¿e wpadnê do Ciebie do Anglii? Albo: hej, to jak z t± Norwegi±? albo.. tyle, ¿e bojê siê, ¿e to ten typ faceta, co zalicza laskê, mówi jej s³odkie s³owa i nastêpn± noc spêdza u innej. Warto goniæ za czym¶ niedo¶cignionym? Czy mo¿e wróciæ do mojego, co prawda nudnego jak flaki z olejem, ale dobrego, ch³opca?
Jak romantycznie. Przyjedz do Anglii, pojedzmy do Norwegii, bla bla chyba trochê bajeruje.
Na dan± chwilê tak to wygl±da.
Pomijaj±c, ¿e 'trochê'
chamsko siê zachowa³a¶, zdradzi³a¶, nie ¿a³ujesz i te flaki to po co? Przecie¿ jest nudny i zrobi wszystko o co go poprosisz
__________________
K: 37


"Wied¼miko³aj"
Frezja__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-28, 11:15   #15
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

"w³adczy Pan"
to mo¿e na pocz±tku i jest w pewien sposób jaraj±cy, jego pewno¶æ siebie i swoboda przy nim to tylko z³udzenie i to niezwykle krótkotrwa³e. Po pewnym czasie relacja z kim¶ takim przypomina UDRÊKÊ i klapki z oczu spadaj±.

A kochaj±cy, sta³y, normalny ch³opak jest na wagê z³ota tylko trzeba dojrzeæ do tego by taki skarb doceniæ.
findsomething jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-28, 22:03   #16
201609290857
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Poka¿ wiadomo¶æ
Zostaw tego "ch³opca" w spokoju. Daj mu szansê znale¼æ dziewczynê, która bêdzie z nim z mi³o¶ci. Nikt nie chce byæ ko³em zapasowym, ju¿ wystarczaj±co go upokorzy³a¶ i zrani³a¶. Zdradzi³a¶ go.
Jak nie wysz³o z Nowym to chcesz wracaæ do starego, chocia¿ i tak planowa³a¶ zerwanie.
Bez faceta nie istniejesz ?
Dok³adnie. Ju¿ wystarczaj±co skrzywdzi³a¶ tego ch³opaka, zostaw go w spokoju. Co do nowego kolegi, to najprawdopodobniej chodzi³o mu tylko o jedno i Wasz kontakt umrze ¶mierci± naturaln±. Nie podtrzymuj go na si³ê, nie ma sensu.
201609290857 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-29, 05:43   #17
Karena 73
Kobieta z klas±
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 3 058
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

A gdzie te dobre prognozy?
S³abo to wygl±da, ale jak siê z kumplem idzie do ³ó¿ka, to trudno oczekiwaæ big love po seksie. Dalej jeste¶cie kumplami i tyle.
__________________
Mi³o¶æ to gra we dwoje, w której oboje musz± wygrywaæ.
Karena 73 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-29, 17:16   #18
wilga1902
Przyczajenie
 
Avatar wilga1902
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Bardzo daleko
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Z³y pocz±tek z dobrymi prognozami -

Jak dla mnie, to ch³opaka z Anglii zostaw tam, gdzie jego miejsce- daleko od Ciebie, bo to nie wygl±da dobrze. Dosta³, co chcia³ i wiêcej mu nie trzeba. A dobrego ch³opca, zostaw w spokoju i mo¿e nie mów mu, ¿e go zdradzi³a¶, bo nastêpna po Tobie bêdzie musia³a sobie radziæ z jego lêkiem, ¿e "wszystkie zdradzaj±". Pob±d¼ sama, zastanów siê czego chcesz, jakie faceta chcesz.
wilga1902 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-03-29 18:16:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.