prosze o odpowiedź- załamana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 09:58   #1
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717

prosze o odpowiedź- załamana


czy jest jakaś szansa dostać pracę po handlu w kadrach ? nie mając doświadczenia a tylko opierając się na szkoleniu?
prosze Kochane pomóżcie znaleźć ścieżkę zmiany branży.
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"

Edytowane przez wewelinka
Czas edycji: 2010-08-27 o 11:08
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 11:42   #2
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: prosze o odpowiedź- załamana

witaj. Ja za pomocą innej użytkowniczki forum mam zamiar zapisać się na kurs "kadry i płace" cena takiego kursu to ok: 1300zł.; Polecam- koleżanka, która pracuje w kadrach przeglądała wybrany przeze mnie kurs i stwierdziła, że jest bardzo dobry. Najważniejsze to znać programy i trochę prawa pracy według mnie- ja chcę zahaczyć się w kadrach w przyszłym roku- luty marzec będę coś szukała, póki co przeglądam ogłoszenia i zwracam uwagę na wymagania jakie są stawiane.
Dasz radę, każdy da rade
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 11:46   #3
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: prosze o odpowiedź- załamana

Cytat:
Napisane przez pimboLowa Pokaż wiadomość
witaj. Ja za pomocą innej użytkowniczki forum mam zamiar zapisać się na kurs "kadry i płace" cena takiego kursu to ok: 1300zł.; Polecam- koleżanka, która pracuje w kadrach przeglądała wybrany przeze mnie kurs i stwierdziła, że jest bardzo dobry. Najważniejsze to znać programy i trochę prawa pracy według mnie- ja chcę zahaczyć się w kadrach w przyszłym roku- luty marzec będę coś szukała, póki co przeglądam ogłoszenia i zwracam uwagę na wymagania jakie są stawiane.
Dasz radę, każdy da rade
właśnie ja jestem po kursie "kadry i płace" miałam 120 godzin no i mam ukończone studia od ponad roku (ekonomia) tylko mnie przeraża to że wszędzie potrzebują doświadczonej osoby a ja tu tak tylko po handlu sie wyrywam i sie boje nie wiem gdzie uderzać i co podkreślić w swoim obecnym cv żeby moja obecna praca i cechy z niej wyuczone były atutem w nowej
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 16:31   #4
Maamen
Raczkowanie
 
Avatar Maamen
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 96
GG do Maamen Wyślij wiadomość przez MSN do Maamen
Dot.: prosze o odpowiedź- załamana

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
właśnie ja jestem po kursie "kadry i płace" miałam 120 godzin no i mam ukończone studia od ponad roku (ekonomia) tylko mnie przeraża to że wszędzie potrzebują doświadczonej osoby a ja tu tak tylko po handlu sie wyrywam i sie boje nie wiem gdzie uderzać i co podkreślić w swoim obecnym cv żeby moja obecna praca i cechy z niej wyuczone były atutem w nowej
Jesli masz mozliwosc ubiegania sie o prace osobiscie, w sensie ze nie tylko wysylac lub zanosic CV, daje ci to o wiele wiecej mozliwosci - jako osobie niedoswiadczonej. Mozesz przekonac pracodawce, ze luki w wiedzy, nadrobisz zapalem i checia pracy.

Sprobuj od jakiejs malej firmy, specjalizujacej sie w czyms np. produkcja srubek. Mala prywatn firma, szybciej cie zatrudni niz jakich moloch

Powodzenia!
Maamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.