Lampa LED, Jaką posiadasz lampę? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Jaką posiadasz lampę?
1. UV 36 W 116 47,35%
2. LED "rogal" 12W 17 6,94%
3. CCFL 41 16,73%
4. Kompaktową LED 9W 59 24,08%
LED 20W 12 4,90%
Głosujący: 245. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-16, 23:06   #331
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lampa LED

Dziewczyny,czy któraś będzie zamawiała lampe a aliexpress?

Moze mogłabym sie dołączyć do zamówienia ?jesli tak proszę o info na pw
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 23:43   #332
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lampa LED

Dziewczyny, przeczytalam watek i nie znalazlam nic na ten temat: jak wyglada sprawa wymiany zarowki ccfl w tej lampie 36W? Jak czesto trzeba to wymieniac przy czestotliwosci uzywania raz na 2-3 tygodnie? I jak z dostepnoscia takich zarowek?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 06:09   #333
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy któraś będzie zamawiała lampe a aliexpress?

Moze mogłabym sie dołączyć do zamówienia ?jesli tak proszę o info na pw
ale po co chcesz się dołączyć do zamówienia?przecież wysyłkę i tak masz w większości przypadków za free. Jak nie masz konta dolarowego to płacisz z "normalnego" i bank sobie przewalutuje.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 09:18   #334
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez 18Mona Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Co sądzicie o tej aukcji? 160zł za lampe diamond 36W? http://allegro.pl/lampa-36w-led-ccfl...603466990.html. Nie mam konta by kupić przez aliexpress. Może macie sprawdzonego sprzedawce takich lamp z ebay gdzie płaci się w euro?
Cena nie jest najgorsza, ja licytowałam na aukcji u tego sprzedawcy http://allegro.pl/lampa-led-ccfl-uv-...608020271.html wygrałam za 142,50 zł. To pewnie osoby które zamawiają najtańsze z ebay , alie i sprzedają na allegro .




Dziuba85 zestaw jest ok, semilac jest mocno chwalony, powinnaś być zadowolona na początek, ale lampę i tak jak polubisz hybrydy szybko zapragniesz mieć inna , mi dotychczas zajmuje 1,5-2 h zrobienie mani, strasznie irytujące te czekanie hihi

Edytowane przez MarlenaC
Czas edycji: 2015-08-17 o 09:23
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 11:12   #335
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

To i ja się podłączam, jako, że nudiz mi się czekanie 2min na utwardzenie lakieru w zwykłej UV przyszedł czas na wymiane lampy :d No i byłam już nastawiona na Lampe Led tzw. rogala 12W no bo żarówek nie trzeba wymieniać i 12W jest wystarczająca.. ale, trafiłam tu, przeczytałam wątek, i wszystkie tu polecacie tego diamencika z CCFL, no i z głupiałam :d Czy któraś z was miała jedną i drugą lampe i moze napisac naprawdę za i przeciw do jednej i drugiej lampy, np. jak to jest z wymianą tej zarówki CCFL, dodam że robię tylko hybrydy i to sie nie zmieni :d
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 11:15   #336
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

miałam obie. A właściwie to miałam rogala a teraz mam diamond.
Czas utwardzania maja taki sam z tym że w diamond można pokusić się o utwardzanie mniej napigmentowanych kolorów w 10sek (metoda prób i błędów). Diamond utwardzi też "nieledowe" produkty (dzięki obecności żarówki ccfl). Jak z wymianą jest to nie wiem bo nie wymieniałam. Diamond jest też lżejszy i mniejszy no i oczywiście mocniejszy co już nadmieniłam. Jeśli zamawiasz na ali to zamów diamonda. Jak kupujesz w PL to diamond jest b.drogi i do własnego użytku wystarczy Ci rogal.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 11:21   #337
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziekuje za odpowiedź Zamawiam w Polsce i lampa tylko do własnego użytku :P Na Allegro Rogal i ta lampa mają identyczną cenę od 200-250zł co mnie zastanawia, bo skoro rogal ma 12W i kosztuje 200 zl a np CCFL Ma Led 24W i 12W z CCFL to czy rzeczywiscie jest taka dobra

Na plus CCFL, ze niektóre kolory np. czarny i biały niektorych firm w Ledzie sie nie utwardza.. :P No dobra chyba diamencik..
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 11:24   #338
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

no to na ali kupisz 100zł taniej. Ja za swoja zaplaciłam 130zł. Tylko trzeba poczekać.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 11:36   #339
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

nie miałam doświadczenia z Aliexpress, ale poczytam dokładniej w watku Dziękuje jeszcze raz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 17:28   #340
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Cena nie jest najgorsza, ja licytowałam na aukcji u tego sprzedawcy http://allegro.pl/lampa-led-ccfl-uv-...608020271.html wygrałam za 142,50 zł. To pewnie osoby które zamawiają najtańsze z ebay , alie i sprzedają na allegro .




Dziuba85 zestaw jest ok, semilac jest mocno chwalony, powinnaś być zadowolona na początek, ale lampę i tak jak polubisz hybrydy szybko zapragniesz mieć inna , mi dotychczas zajmuje 1,5-2 h zrobienie mani, strasznie irytujące te czekanie hihi
O dziękuję za info. Muszę jeszcze dorwać kupon do all i kupuję Mam nadzieję, że uda mi się w miarę z lakierem hybrydowym. Bo malując zwykłym przyznam, że nieźle mi wychodziło.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 11:46   #341
Brzoskwinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Lampa LED

Hej. Dziewczynki może orientujecie się czy lampa latarka led zdaje egzamin przy robieniu hybryd? Zastanwiam się nad jej kupnem ale chciałabym poznać jakieś opinie czy w ogóle warto.
Brzoskwinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-18, 12:54   #342
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Nie warto. Juz ktos o niej pisal
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 13:04   #343
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

nie warto. Dłoń utwardzasz 2,5min. Jest to produkt badziewny który albo nie styka albo się psuje. Lepiej kup zwykłą uv na all za 60zł.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 23:11   #344
kindza
Raczkowanie
 
Avatar kindza
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez Brzoskwinek Pokaż wiadomość
Hej. Dziewczynki może orientujecie się czy lampa latarka led zdaje egzamin przy robieniu hybryd? Zastanwiam się nad jej kupnem ale chciałabym poznać jakieś opinie czy w ogóle warto.
latarka działa ale nie warto bo baterie wystarczają na dwa mani więc koszty są duże to już lepiej jakiś tani mostek kupić ale na prąd
kindza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 11:30   #345
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lampa LED

Pytalam ostatnio o wymiane zarowek w tej diamentowej lampie 39W ccfl - i widze, ze nie ja jedna. Ostatecznie poczytalam o lampach ccfl i przeczytalam, ze dlugo swieca - od 8tys do 100tys godzin, zwykle powyzej 25tys. Widzialam tez w opisie jednej aukcji, ze lampa dziala przez 50tys godzin. Czyli problem z potencjalna wymiana nie istnieje.
Lampe zamowilam i czekam az dojdzie
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 11:48   #346
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lampa LED

Widzialam na ali te spiralne zarowki ccfl do dokupienia, ale jak sie wymienia to nie mam pojecia
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 12:33   #347
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lampa LED

To teraz sie pogubilam, bo skoro sa do kupienia to by sugerowalo, ze sie je jednak wymienia, a to sie kloci z tym, co ja znalazlam. Nawet jakby dzialaly "tylko" 8 tysiecy godzin to nie sposob tyle to uzywac, wyszlam z zalozenia, ze w takim razie wymiana nie jest nigdy konieczna.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 12:46   #348
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lampa LED

To, że producent pisze, że żarówki lub diody świecą pierdylion godzin nie znaczy jeszcze, że jest to zgodne z prawdą na jakiejś grupie na fb czytałam opinie, że niektóre lampy Led (głównie słynne diamenciki) padają po kilku miesiącach

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

PS. Zwykła żarówka Led którą miałam w kuchnii padła po 4 latach używania, a diody w niej wypalały się przez kilka tygodni po kolei. Po dokupieniu nowej żarówki o tej samej mocy co poprzednia zauważyłam, że nowa świeci jaśniej niż pozostałe, które były wcześniej zatem te diody Led wcale nie są wieczne

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 12:52   #349
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
To teraz sie pogubilam, bo skoro sa do kupienia to by sugerowalo, ze sie je jednak wymienia, a to sie kloci z tym, co ja znalazlam. Nawet jakby dzialaly "tylko" 8 tysiecy godzin to nie sposob tyle to uzywac, wyszlam z zalozenia, ze w takim razie wymiana nie jest nigdy konieczna.
producent zawsze ma w ofercie części zamienne. Jednemu będa potrzebne a drugiemu nie. Ja wychodzę z założenia że trochę mi posłuzy. A jak się popsuje to sobie kupię nową. 130zł to nie majatek i nie zakładam że będzie słuzyła mi przez 10 lat. Za chwilę i tak pewnie wyjdzie nowsza technologia i trzeba będzie wymienić na nowy model
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 13:05   #350
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lampa LED

Nie chodzilo mi o zapewnienia producenta a o sama specyfike lamp ccfl to, ze moga pasc to inna sprawa, do domu nie kupuje np. tanich LED, bo sa nieprzewidywalne. Mimo wszystko jednak wole wiedziec, ze, przynajmniej teoretycznie, lampa powinna posluzyc mi dlugo, a nie ze np. zarowka X wytrzymuje 15 godzin i bedzie ja trzeba wymienic bez wzgledu na jej jakosc.

Czuszka, ta lampa to taka chinszczyzna, ze nawet nie zalozylam, ze moglyby byc z zalozenia dostepne czesci wymienne.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 13:40   #351
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

a te które są dostępne na allegro po 500-600zł to nie chińszczyzna? przeciez sa identyczne. Konia z rzędu temu kto pokaże które lampy sa przystępne cenowo i produkowane w EU.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 13:43   #352
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lampa LED

To ta sama chińszczyzna co te po 200-300zl, tylko mają naklejkę z logo "producenta"

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 14:01   #353
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lampa LED

Do tych z Allegro tez bym sie nie spodziewala czesci zamiennych.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 08:27   #354
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam,
wiem że o lampach było sporo i sporo poczytałam, jednak nie rozwiązało to mojego problemu. Chcę zakupić swój pierwszy zestaw (mam zamiar używać tylko na sobie), prawdopodobnie gotowy, choć nie wykluczam samodzielnego kompletowania
Niemniej największym problemem jest dla mnie lampa. Mam ograniczone fundusze i zastanawiam się czy wybrać Lampę Led 9W (3x3W), czy tradycyjną lampę UV 36W. Takie lampy można dostać w podobnych cenach, ale nie wiem która opcja jest lepsza i bardziej ekonomiczna (chodzi mi o oszczędność czasu .
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 11:45   #355
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lampa LED

Ja tez jakby coś się stało z moim diamentem kupię po prostu nowy Będę wtedy miała kolejny chiński diament

Moja znajoma kupiła diamenta właśnie z logiem- zapłaciła około 400 zł i serio dziewczyny jest dokładnie tak samo chiński jak mój Materiał, wykonanie to samo
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 13:41   #356
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Lampa LED

Dziękuję za przeniesienie mojego wątku. Proszę o pomoc, którą lampę wybrać (do domowego użytku). Słynną już CCFL
http://allegro.pl/lampa-36w-led-ccfl...603466990.html
czy Ledową 12 W
http://allegro.pl/mocna-lampa-uv-led...539184273.html
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 13:45   #357
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED

tą z pierwszego linka. Jeśli spytasz czemu to polecam lekturę wątku bo już były porównania tych dwóch.
Zastanów się czy na pewno chcesz zamawiać przez all- na ali ta sama lampa kosztuje 100zł.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 13:55   #358
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
tą z pierwszego linka. Jeśli spytasz czemu to polecam lekturę wątku bo już były porównania tych dwóch.
Zastanów się czy na pewno chcesz zamawiać przez all- na ali ta sama lampa kosztuje 100zł.
Czy jest gdzieś wątek/opis zakupów z alli? Bo mam sporo obaw np. odnośnie cła itd I czy można zamawiać nie mając karty kredytowej?

Edit: Dobra, kupiłam Wyszło mi 111 zł
Kupiłam TU (choć nie wiem czemu teraz strona mi się otwiera po rosyjsku :/)
W info dla sprzedawcy poprosiłam o wtyczkę EU i wysyłkę jako gift (kiedyś tak chyba było praktykowane by uniknąć cła). Mam nadzieję, że coś kiedyś dojdzie

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2015-08-20 o 14:13
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 18:12   #359
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Lampa LED

Czy któraś właścicielka lampy CCFL Diamond znalazłaby chwilkę czasu i zrobiła mi zdjęcie swojej włączonej lampy? Chodzi mi głównie o zdjęcie "spiralki". W internecie są jakieś zdjęcia, ale nie wiem czy są podkręcone graficznie czy nie i w jakich warunkach były robione, dlatego zwracam się z prośbą do Was.
Dostałam dziś swojego Diamonda zamówionego na ali i mam wrażenie, jakby ta spiralna świetlówka nie działała - bardzo słabo świeci w porównaniu do zdjęć w "internetach" - nie wiem więc czy się martwić, czy tak faktycznie ma być i zdjęcia w sieci przekłamują troszkę. Nie miałam do tej pory żadnej styczności z żarówkami CCFL.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 09:02   #360
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
Czy któraś właścicielka lampy CCFL Diamond znalazłaby chwilkę czasu i zrobiła mi zdjęcie swojej włączonej lampy? Chodzi mi głównie o zdjęcie "spiralki". W internecie są jakieś zdjęcia, ale nie wiem czy są podkręcone graficznie czy nie i w jakich warunkach były robione, dlatego zwracam się z prośbą do Was.


Dostałam dziś swojego Diamonda zamówionego na ali i mam wrażenie, jakby ta spiralna świetlówka nie działała - bardzo słabo świeci w porównaniu do zdjęć w "internetach" - nie wiem więc czy się martwić, czy tak faktycznie ma być i zdjęcia w sieci przekłamują troszkę. Nie miałam do tej pory żadnej styczności z żarówkami CCFL.


Mi na poczatku tez sie wydawalo ze słabo swieci, lecz teraz jakos tego nie widzę :p
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-09 10:26:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.