Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-06, 23:01   #2101
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

centipedeco u mnie?? sesja ->praca-> nauka (kolejność przypadkowa )
po sesji postaram się częściej tutaj zaglądać i pisać..

Samoa, masz rację pierwsza sesja i robienie wszystkiego aby o niej nie myśleć
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 23:03   #2102
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Samoa, no własnie już mam z głowy to co najważniejsze a z tą sukienką to przeszłoby mi za tydzień, gdyby nie to, że się umówiłam na "skok na salony" hahaha musze się zorientować w cenach i wogóle ...... przejdzie mi po tym jak poprzymierzam, coś obstawię dla siebie, jak mi dadzą cykać fotki, to pomożecie w wyborze modelu do mojej figury i wogóle hie hie hie -będę Was męczyć, Ciebie w szczególności
ależ mnie to absolutnie nie męczyWręcz przeciwnie, gdyby mnie męczyło to by mnie nie było na tym forum
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 23:16   #2103
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Wracając do stażu w związku to ja chyba jestem rekordzistką, po jestem ze swoim TŻ o tydzień mniej niż Jozia, więc Joziu, jeśli tu były jakieś uwagi (nie wiem bo nie nadrabiałam dużo) to chyba były do mnie a nie do Ciebie

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
NIe będę pisac na forum o tym, ale mamy z tż problem Tzn to jest chyba bardziej mój problem niż jego...w sumie przez to on sie teraz dziwnie zachowuje chyba, nie wiem za bardzo co mam robić...
Ciężko jest coś doradzić nie znając szczegułów tej dziwności... może wystarczy porozmawiać, może trzeba sie przytulić i trochę posłodzić, wziąść na litość... Na pewno coś wymyślisz

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześc dziewczyny byłam dzis z w salonie ślubnym....mierzyłam suknię i on mnie w niej widział był zachwycony, ale to i tak pewnie nie będzie "ta" suknie więc nie mam wielkich wyrzutów sumienia
Jej, to chyba jesteś pierwszą PM, która spacerowała po salonach (chyba że Jozia już mierzyła swoją wymarzoną - nie pamiętam) Fajnie, że dobrze wyglądasz w rybce Mnie też na razie interesuje tylko tej 1 model na mnie A masz może jakąś fotkę? Wiesz, samej sprzedawczyni i TŻ nie ma co ufać do końca w tych sprawach, bo ona chce sprzedać, a Jemu podoba się, bo obcisłe... Co nie znaczy oczywiście, że oni nie mają racji

A ja już padam z sił... wyszłam już z wprawy jeśli chodzi o naukę Dopiero przerobiłam połowę pierwszej ustawy, a mam przeciez jeszcze drugą - jeszcze większę i chciałam to na koniec jeszcze powtórzyć Jak ja sie mam z tym wszystkim wyrobić
Nie nawidzę iść na coś, na co nie jestem przygotowana i wiem, że nie będę miała możliwości poprawy
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 23:24   #2104
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Wracając do stażu w związku to ja chyba jestem rekordzistką, po jestem ze swoim TŻ o tydzień mniej niż Jozia, więc Joziu, jeśli tu były jakieś uwagi (nie wiem bo nie nadrabiałam dużo) to chyba były do mnie a nie do Ciebie


Ciężko jest coś doradzić nie znając szczegułów tej dziwności... może wystarczy porozmawiać, może trzeba sie przytulić i trochę posłodzić, wziąść na litość... Na pewno coś wymyślisz

A ja już padam z sił... wyszłam już z wprawy jeśli chodzi o naukę Dopiero przerobiłam połowę pierwszej ustawy, a mam przeciez jeszcze drugą - jeszcze większę i chciałam to na koniec jeszcze powtórzyć Jak ja sie mam z tym wszystkim wyrobić
Nie nawidzę iść na coś, na co nie jestem przygotowana i wiem, że nie będę miała możliwości poprawy
ale to nie jest kwestia przytuleniaTo dotyczy mojego podejścia do zachowania osób x...Z nami jest ok, tylko w sumie to powoduje taki zgrzyt lekki
Nie wiedziałam, że Wy tez macie taki krótki staż
A myślisz, że będą Cie tak maglowac z tych ustaw? Chociaż w sumie potrafią, bo tz zaliczył ostatnio dwie rozmowy kwal, wprawdzie nie urząd, ale mówił, ze go tak przemaglowali, że głowa małaAle dał rade i teraz jedni do niego wydzwaniają czy się zdecydował a u drugich przeszedł do drugiego etapuJa wiąże z tym cichą nadzieję, byc może bedzei wiadomo co i jak już w połowie tygodnia
Jeju ide spać już zaraz...
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 23:32   #2105
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Niestety mam przeczucie, że przemaglują mnie na samym wstępie... Albo zadadzą jedno, dwa trudne pytania na które ja i mi podziękują...
Ustawy są w wymaganiach obowiązkowych, a radziłąm się już na innym wąku i tam wszystkie dziewczyny w urzędach były konkretnie maglowane

Samoa, to wyjątkowo zdolny jest ten Twój TŻ Ja to nawet 1 etapu jeszcze nie przeszłam, a już sie boję
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 00:00   #2106
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

osób X......hehe chyba się nie domyślam ech....
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 00:22   #2107
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

czesc dziewczyny, ale fajnie ze znalazlam takie forum bo bedziemy pewnie w tym samym czasied podbne rzeczy zamaiwac i ogldac no ale jeszcze mi troszke zejdzie zanim poczytam ostsnie stronki pozdrawiam
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 02:52   #2108
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

A ja właśnie wróciłam z zabawy karnawałowej organizowanej przez nasz zespół. I było za***iście Wytańczyłam się za wszystkie czasy. Ale mnie nogi bola ehhh A zespół jak zwykle super grał
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 06:45   #2109
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Jej, to chyba jesteś pierwszą PM, która spacerowała po salonach (chyba że Jozia już mierzyła swoją wymarzoną - nie pamiętam) Fajnie, że dobrze wyglądasz w rybce Mnie też na razie interesuje tylko tej 1 model na mnie A masz może jakąś fotkę? Wiesz, samej sprzedawczyni i TŻ nie ma co ufać do końca w tych sprawach, bo ona chce sprzedać, a Jemu podoba się, bo obcisłe... Co nie znaczy oczywiście, że oni nie mają racji
Ja nie mierzyłam swojej wymarzonej bo ona jest z kolekcji 2007... A u mnie nie ma
"Biancanere"

I nie wiem gdzie jest najbliżej a wątpię czy 2007 kolekcja jescze na wieszakach jest...
Ale powiem Wam ze w środe byłam z Tz w salonie sukien ślubnych, ale ze nic mi sie nie podobało i TZ również to nie przymierzałam nic... Ale nawet czasu bym na to nie miła bo miałam poł godziny do autobusu

Ja juz wstałam bo musze sobie opatrunek zmienić z mama bo sama nie dam rady a po za tym to głodna sie zrobiłam. I znów moge od rana buszować na necie bo Mikołajek juz jest z Helenką w domu

Edytowane przez jozia
Czas edycji: 2009-02-07 o 06:47
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 07:37   #2110
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
a widziałaś tą co ja wkleiłam z falbankami kilka stron wcześniej???? mi sie ta ostatnio podoba
nie tamta mi nie podeszła
Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Jej, to chyba jesteś pierwszą PM, która spacerowała po salonach (chyba że Jozia już mierzyła swoją wymarzoną - nie pamiętam) Fajnie, że dobrze wyglądasz w rybce Mnie też na razie interesuje tylko tej 1 model na mnie A masz może jakąś fotkę? Wiesz, samej sprzedawczyni i TŻ nie ma co ufać do końca w tych sprawach, bo ona chce sprzedać, a Jemu podoba się, bo obcisłe... Co nie znaczy oczywiście, że oni nie mają racji
mój TZ nie lubi rybek więc musiałam na prawdę dobrze wyglądać

ja jestem z TZ prawie 5 lat, ale dla mnie to długo i nadal go kocham tak strasznie mocno mimo, że czasem się kłócimy, ale to normalne chyba

co do sukni to tą muszę zmierzyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg diamond maggio ramatti.jpg (32,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diamond maggio ramatti 2.jpg (37,2 KB, 16 załadowań)
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 08:29   #2111
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
A Wy się w ogóle pytacie na jakim sprzęcie pracują fotograf i kamerzysta?
Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Poczytałam jakie sa kryteria członkostwa w WPJA i w sumie wyglada to na dośc prestiżowa organizację A na początku, nauczona doświadczeniem, miałam podejście "a pewnie zapłacili za członkostwo", tak jak to bywa z Gazelami Biznesu i innymi pseudo prestiżowymi konkursami czy członkowstwem w BCC.
FAjnie Kulkaaga, że masz takiego foto
Nasz fotograf również należy do tego stowarzyszenia WPJA(już kiedyś o tym pisałam).
Pytaliśmy ich o sprzęt, ale niestety Ja się na tym nie znam za bardzo i nawet nie pamiętam

Co do tej ceny co Ty 'can't' pisałaś to myślę że jest całkiem przyzwoita
Masz link do tego foto to zobaczymy.


Pogoda się popsuła i jest szaro( w sumie w Holandii żadna nowość).
A widzę że wczoraj snu dziewuszki nie miałyście o 3 nad ranem to Ja słodziutko spałam
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 08:34   #2112
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Niestety mam przeczucie, że przemaglują mnie na samym wstępie... Albo zadadzą jedno, dwa trudne pytania na które ja i mi podziękują...
Ustawy są w wymaganiach obowiązkowych, a radziłąm się już na innym wąku i tam wszystkie dziewczyny w urzędach były konkretnie maglowane

Samoa, to wyjątkowo zdolny jest ten Twój TŻ Ja to nawet 1 etapu jeszcze nie przeszłam, a już sie boję
ej, ale nie miałaś na studiach tego?Wydaje mi się, że skończyłaś administrację. Będzie dobrze A co do opinii innych oób to każdy ma inne odczucia - jak ktoś jest słabo przygotowany to dla niego najprostsze pytanie może być trudne. Siedź i ucz ię w końcu to Twoja praca marzeńJak dla mnie to powinni zatrudniac ludzi myślących, którzy znają przepisy albo po prostu wiedzą gdzie szukać a nie jakich kujonów co wryją ustawę i na tym się kończą ich zdolności.
A mój tż zdolny jest, nie ukrywam a pytali go z tego na czym się zna, więc trudno, żeby nie dał radyGrunt to byc pewnym siebie i miec pojęcie o tym co się mówi.

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
osób X......hehe chyba się nie domyślam ech....


Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, ale fajnie ze znalazlam takie forum bo bedziemy pewnie w tym samym czasied podbne rzeczy zamaiwac i ogldac no ale jeszcze mi troszke zejdzie zanim poczytam ostsnie stronki pozdrawiam
cześćWiększość dziewczyn ma wiele rzeczy załatwionych już - typu sala, kościół, foto, więc jeśli nic jeszcze nie masz to będziemy razem zamawiac dopiero tort i suknię

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nie tamta mi nie podeszła

mój TZ nie lubi rybek więc musiałam na prawdę dobrze wyglądać

ja jestem z TZ prawie 5 lat, ale dla mnie to długo i nadal go kocham tak strasznie mocno mimo, że czasem się kłócimy, ale to normalne chyba

co do sukni to tą muszę zmierzyć
a jak Ci sie poruszało w tej rybce?
ładna ta suknia, ale ja bym wolała deczko mniej rozległą. Ty jestes wysoka to moze u Ciebie będzie to ładniej wyglądało, bo ja to bym sie bała, że będę jak kuleczka wyglądać
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 08:35   #2113
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Dzień Dobry Dziewczyny

Ja już jestem po sesji. Teraz czekam tylko na wyniki jednego egzaminu i mam spokój do czerwca

Od poniedziałku musimy z moim D. poszukać orkiestry. Boje się, że już nikogo dobrego nie znajdziemy..Ponoć aby mieć dobra orkiestrę to tak dwa lata wcześniej trzeba rozpocząć poszukiwania.. Mój tata ma znajomych którzy fajnie śpiewają i prowadzą wesela, ale jestem ciekawa czy już nie maja zajętego grafiku. Jeszcze mamy opcje od znajomego który miał u siebie na weselu orkiestrę tylko musimy poczekać z miesiąc, bo jeden z jej członków jest wojskowym i pojechał na jakiś kurs..

Widzę, że już załatwiacie fotografów..Ja ogólnie to nie chce sesji w plenerze. Chce w studiu z 5/6 pozycji i starczy. Znajomi i rodzina będą robić zdjęcia swoimi aparatami więc starczy. Nie chce też kamery. Mój przyszły teściu już nam podsuwał pomysł z kamerą, ale ja nie jestem na to zdecydowana. Sami organizujemy swoje wesele. Nie chcemy kasy od rodziców więc dla nas to tylko jednego wydatka mniej.

Chcieliśmy skromne wesele, ale boje się że jak będziemy słuchac rodziców to zrobi się huczne..
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 08:37   #2114
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

dzien dobry
a w Krk wreszcie sloneczko wyszlo od razu czlowiek jakis lepszy humor ma mogloby jeszcze swiezego sniezku napadac i byc troche zimniej

a tymczasem zabieram sie do dalszej nauki... rynki walutowe to chyba nie jest moj konik

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
a jak Ci sie poruszało w tej rybce?
ładna ta suknia, ale ja bym wolała deczko mniej rozległą. Ty jestes wysoka to moze u Ciebie będzie to ładniej wyglądało, bo ja to bym sie bała, że będę jak kuleczka wyglądać
o wlasnie ja tez jestem niewysoka, wiec jabym ubrala taka rozkloszowana czy bezowata suknie to przy moim wysokim, szczuplym TZcie wygladalabym jak pączek

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-02-07 o 08:40
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 08:49   #2115
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Dziewczyny

Ja już jestem po sesji. Teraz czekam tylko na wyniki jednego egzaminu i mam spokój do czerwca

Od poniedziałku musimy z moim D. poszukać orkiestry. Boje się, że już nikogo dobrego nie znajdziemy..Ponoć aby mieć dobra orkiestrę to tak dwa lata wcześniej trzeba rozpocząć poszukiwania.. Mój tata ma znajomych którzy fajnie śpiewają i prowadzą wesela, ale jestem ciekawa czy już nie maja zajętego grafiku. Jeszcze mamy opcje od znajomego który miał u siebie na weselu orkiestrę tylko musimy poczekać z miesiąc, bo jeden z jej członków jest wojskowym i pojechał na jakiś kurs..

Widzę, że już załatwiacie fotografów..Ja ogólnie to nie chce sesji w plenerze. Chce w studiu z 5/6 pozycji i starczy. Znajomi i rodzina będą robić zdjęcia swoimi aparatami więc starczy. Nie chce też kamery. Mój przyszły teściu już nam podsuwał pomysł z kamerą, ale ja nie jestem na to zdecydowana. Sami organizujemy swoje wesele. Nie chcemy kasy od rodziców więc dla nas to tylko jednego wydatka mniej.

Chcieliśmy skromne wesele, ale boje się że jak będziemy słuchac rodziców to zrobi się huczne..
no to chyba jesteś ewenementem jeśłi chodzi o tego fotografaJa absolutnie nie chce ża dnych pozowanych zdjęć a juz w ogóle nie w studiu a tym bardziej zdjęć z aparatów rodziny Nie chcecie miec ładnej pamiątki?
Skoro sami płacicie to nie słuchajcie rodziców

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
dzien dobry
a w Krk wreszcie sloneczko wyszlo od razu czlowiek jakis lepszy humor ma mogloby jeszcze swiezego sniezku napadac i byc troche zimniej

a tymczasem zabieram sie do dalszej nauki... rynki walutowe to chyba nie jest moj konik



o wlasnie ja tez jestem niewysoka, wiec jabym ubrala taka rozkloszowana czy bezowata suknie to przy moim wysokim, szczuplym TZcie wygladalabym jak pączek
własnie ja tez wstałam, bo tak ładnie słoneczko świeci, inaczej jeszcze bym się wylegiwała
O własnie a do tego trzeba pomyślec jak się będzie wygladało obok tż.
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 08:53   #2116
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
dzien dobry
a w Krk wreszcie sloneczko wyszlo od razu czlowiek jakis lepszy humor ma mogloby jeszcze swiezego sniezku napadac i byc troche zimniej

a tymczasem zabieram sie do dalszej nauki... rynki walutowe to chyba nie jest moj konik



o wlasnie ja tez jestem niewysoka, wiec jabym ubrala taka rozkloszowana czy bezowata suknie to przy moim wysokim, szczuplym TZcie wygladalabym jak pączek
No chyba żę ubierzesz wysokie szpile
Ja mam 170 cm wzrostu i tak obstawiam ze do Mojej figury(czyt. bioderka, biuścik) fajnie będzie wyglądać 'rybka' lub coś na styl tej z falbanami co ostatnio wklejałam
Też bym już pomierzyła suknie


Oglądałyście może wczoraj na Tvn siedem film 'Bunt'?
Jak nie, to myślę że warto obejrzeć
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 08:59   #2117
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
no to chyba jesteś ewenementem jeśłi chodzi o tego fotografaJa absolutnie nie chce ża dnych pozowanych zdjęć a juz w ogóle nie w studiu a tym bardziej zdjęć z aparatów rodziny Nie chcecie miec ładnej pamiątki?
Skoro sami płacicie to nie słuchajcie rodziców
Powiem Ci, że moja kuzynka miała robione zdjęcia w studiu i są prześliczne. Wyglądają tak naturalnie. Ślicznie wyglądają w ramce i w albumie więc myśle, że pamiątka by była.
Mój kolega z pracy miał robione zdjęcia w plenerze, dał za nie 2000 tys. zł. Okropnie mi się niepodobały.. Chyba, że oni wybrali złego fotografa.

A jeżeli chodzi o zdjęcia z aparatów rodziny to wiadomo, że będą pstrykać i w kościele i na sali itd. oglądnie się je raz i starczy. Po co płacić dodatkowo fotografowi.

Wiem, że może mam troszeczkę inna wizję, ale ja naprawdę chce wszystko zrobić po najmniejszych kosztach W czerwcu ślub, a w październiku kupujemy mieszkanie( tzn. rodzice nam kupują), więc kaska będzie nam potrzebna na wyposażenie.
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:01   #2118
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
No chyba żę ubierzesz wysokie szpile
to musialyby byc bardzo wysokie szpile, bo ja mam 159 a TZ 190cm


Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Oglądałyście może wczoraj na Tvn siedem film 'Bunt'?
Jak nie, to myślę że warto obejrzeć
moj TZ u mnie wczoraj ogladal a ja siedzialam na Wizazu, kapalam sie itp. tzn robilam wszystko oprocz ogladania filmu
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:29   #2119
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
to musialyby byc bardzo wysokie szpile, bo ja mam 159 a TZ 190cm




moj TZ u mnie wczoraj ogladal a ja siedzialam na Wizazu, kapalam sie itp. tzn robilam wszystko oprocz ogladania filmu
Ojj to jesteś niziutka rzeczywiście
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 09:30   #2120
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
No chyba żę ubierzesz wysokie szpile
Ja mam 170 cm wzrostu i tak obstawiam ze do Mojej figury(czyt. bioderka, biuścik) fajnie będzie wyglądać 'rybka' lub coś na styl tej z falbanami co ostatnio wklejałam
Też bym już pomierzyła suknie


Oglądałyście może wczoraj na Tvn siedem film 'Bunt'?
Jak nie, to myślę że warto obejrzeć
ładna była ta suknia, którą ostatnio wkleiłaśWklej jeszcze raz plizzzz
nie oglądam tv a zwłaszcza tvn siedem


Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że moja kuzynka miała robione zdjęcia w studiu i są prześliczne. Wyglądają tak naturalnie. Ślicznie wyglądają w ramce i w albumie więc myślę, że pamiątka by była.
Mój kolega z pracy miał robione zdjęcia w plenerze, dał za nie 2000 tys. zł. Okropnie mi się niepodobały. Chyba, że oni wybrali złego fotografa.

A jeżeli chodzi o zdjęcia z aparatów rodziny to wiadomo, że będą pstrykać i w kościele i na sali itd. oglądnie się je raz i starczy. Po co płacić dodatkowo fotografowi.

Wiem, że może mam troszeczkę inna wizję, ale ja naprawdę chce wszystko zrobić po najmniejszych kosztach W czerwcu ślub, a w październiku kupujemy mieszkanie( tzn. rodzice nam kupują), więc kaska będzie nam potrzebna na wyposażenie.
no to mamy odmienna wizję, bo ja gdybym miała robić po najniższych kosztach to w ogóle bym nie robiła a jak juz robie to na poziomie. Ale wiadomo każdy ma odmienne zdaniePoza tym skoro sami płacicie to takie podejście jest dla mnie zrozumiałe

Wiecie coEhhh:rolleyes : Zobaczymy --> to w związku z tym niezrozumiałym o czym wczoraj pisałam

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2009-02-07 o 09:31
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:42   #2121
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
ładna była ta suknia, którą ostatnio wkleiłaśWklej jeszcze raz plizzzz
nie oglądam tv a zwłaszcza tvn siedem


Wiecie coEhhh:rolleyes : Zobaczymy --> to w związku z tym niezrozumiałym o czym wczoraj pisałam
Skoro tak ładnie prosisz
Poki co jest ona w Mojej 'typowanej' 10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg donaire_1.jpg (13,6 KB, 17 załadowań)
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:50   #2122
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Skoro tak ładnie prosisz
Poki co jest ona w Mojej 'typowanej' 10
a jak to firma?Ładna jestBardzo
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:04   #2123
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, ale fajnie ze znalazlam takie forum bo bedziemy pewnie w tym samym czasied podbne rzeczy zamaiwac i ogldac no ale jeszcze mi troszke zejdzie zanim poczytam ostsnie stronki pozdrawiam
Witaj fajnie, że jesteś widzę, że masz datę na 24 lipca (w podpisie), czyli będziemy wychodzić za mąż tego samego dnia jest już nas 3! Macie już coś załatwione, jakieś umowy podpisane?

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam z zabawy karnawałowej organizowanej przez nasz zespół. I było za***iście Wytańczyłam się za wszystkie czasy. Ale mnie nogi bola ehhh A zespół jak zwykle super grał
Super! Czyli po weselu będzie tak samo albo i lepiej z Twoimi nogami wcześnie wstałaś po imprezie

Cytat:
Napisane przez jozia Pokaż wiadomość
Ja nie mierzyłam swojej wymarzonej bo ona jest z kolekcji 2007... A u mnie nie ma
"Biancanere"

I nie wiem gdzie jest najbliżej a wątpię czy 2007 kolekcja jescze na wieszakach jest...
Ale powiem Wam ze w środe byłam z Tz w salonie sukien ślubnych, ale ze nic mi sie nie podobało i TZ również to nie przymierzałam nic... Ale nawet czasu bym na to nie miła bo miałam poł godziny do autobusu

Ja juz wstałam bo musze sobie opatrunek zmienić z mama bo sama nie dam rady a po za tym to głodna sie zrobiłam. I znów moge od rana buszować na necie bo Mikołajek juz jest z Helenką w domu
No nie mów, że Ci się nic nie podobało? ja to jak przechodzę koło salonów to najchętniej połowę bym zmierzyła już niedługo, już niedługo. Czyli pewnie nie będziesz mieć możliwości zmierzenia swojej sukni przed uszyciem, szkoda

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Pogoda się popsuła i jest szaro( w sumie w Holandii żadna nowość).
A widzę że wczoraj snu dziewuszki nie miałyście o 3 nad ranem to Ja słodziutko spałam
A u mnie słoneczko wyszło od razu tak inaczej!

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Dziewczyny

Ja już jestem po sesji. Teraz czekam tylko na wyniki jednego egzaminu i mam spokój do czerwca

Od poniedziałku musimy z moim D. poszukać orkiestry. Boje się, że już nikogo dobrego nie znajdziemy..Ponoć aby mieć dobra orkiestrę to tak dwa lata wcześniej trzeba rozpocząć poszukiwania.. Mój tata ma znajomych którzy fajnie śpiewają i prowadzą wesela, ale jestem ciekawa czy już nie maja zajętego grafiku. Jeszcze mamy opcje od znajomego który miał u siebie na weselu orkiestrę tylko musimy poczekać z miesiąc, bo jeden z jej członków jest wojskowym i pojechał na jakiś kurs..

Widzę, że już załatwiacie fotografów..Ja ogólnie to nie chce sesji w plenerze. Chce w studiu z 5/6 pozycji i starczy. Znajomi i rodzina będą robić zdjęcia swoimi aparatami więc starczy. Nie chce też kamery. Mój przyszły teściu już nam podsuwał pomysł z kamerą, ale ja nie jestem na to zdecydowana. Sami organizujemy swoje wesele. Nie chcemy kasy od rodziców więc dla nas to tylko jednego wydatka mniej.

Chcieliśmy skromne wesele, ale boje się że jak będziemy słuchac rodziców to zrobi się huczne..
Jeśli sami finansujecie to ja się wcale nie dziwię, że tniecie koszty i chcecie oszczędzać na mieszkanko. Macie jakieś upatrzone? Na tego fotografa od sesji plenerowej to może akurat źle trafiłaś Z orkiestrą też się bałam, że już nie znajdziemy nic fajnego, że wszystkie terminy będą zajęte, ale się okazało że wszystko się bardzo ładnie potoczyło także tylko bez paniki

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
dzien dobry
a w Krk wreszcie sloneczko wyszlo od razu czlowiek jakis lepszy humor ma mogloby jeszcze swiezego sniezku napadac i byc troche zimniej

a tymczasem zabieram sie do dalszej nauki... rynki walutowe to chyba nie jest moj konik
Tylko nie zimniej, please

A ja w nocy znalazłam taką stronkę z sukniami Maggie Sottero i zakochałam się w tej ----> http://www.maggiesottero.com/dress.a...=0&style=A3298
Co o niej myślicie;>

EDIT: Madziu, Samoa ma rację - ładna suknia, ma w sobie to coś
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.

Edytowane przez centipede
Czas edycji: 2009-02-07 o 10:06
centipede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:11   #2124
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Skoro tak ładnie prosisz
Poki co jest ona w Mojej 'typowanej' 10
mi tez sie podoba (a niewiele mi sie podoba sukien )
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:11   #2125
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Falbaniaste znalazłam takie dwie http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=S5056 i http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=S5044
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.
centipede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:15   #2126
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
A Wy się w ogóle pytacie na jakim sprzęcie pracują fotograf i kamerzysta?
My sie fotografa nie pytaliśmy, sam nam powiedziała i mówił nawet na jaki sprzęt ma w tym roku wymieniać ale w ogóle nei zapamiętałam, wpuściłam jednym uchem a wypuściłam drugim

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Samoa, no własnie już mam z głowy to co najważniejsze a z tą sukienką to przeszłoby mi za tydzień, gdyby nie to, że się umówiłam na "skok na salony" hahaha musze się zorientować w cenach i wogóle ...... przejdzie mi po tym jak poprzymierzam, coś obstawię dla siebie, jak mi dadzą cykać fotki, to pomożecie w wyborze modelu do mojej figury i wogóle hie hie hie -będę Was męczyć, Ciebie w szczególności
Ja byłam na skoku na salonach i powiem Ci, że ze zdjęciami ciężko... W żadnym z nich (a byłam w 4 ) mi nie pozwolili

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam z zabawy karnawałowej organizowanej przez nasz zespół. I było za***iście Wytańczyłam się za wszystkie czasy. Ale mnie nogi bola ehhh A zespół jak zwykle super grał
Ja też chcę na zabawęęęęęęę jakąąąąąś... Tez bym poszła potańczyć.. Chyba trzeba będzie wyciągnąć gdzieś TŻta

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nie tamta mi nie podeszła

mój TZ nie lubi rybek więc musiałam na prawdę dobrze wyglądać

ja jestem z TZ prawie 5 lat, ale dla mnie to długo i nadal go kocham tak strasznie mocno mimo, że czasem się kłócimy, ale to normalne chyba

co do sukni to tą muszę zmierzyć
Ja z moim jestem niecałe 3 lata więc to pewnie jeden z krótszych stażów związkowych na forum
A ja w rybkach wyglądam bez sensu-opinia mojej kuzynki i kumpeli..
A ja mam podobnie jak Ty Kasia i pewnie jak wszystkie inne.. Kochamy się, kłócimy, godzimy i jest nam z sobą wspaniale

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Skoro tak ładnie prosisz
Poki co jest ona w Mojej 'typowanej' 10
Madziu, ciekawa bardzo ta suknia Podoba mi się

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość

A u mnie słoneczko wyszło od razu tak inaczej!



A ja w nocy znalazłam taką stronkę z sukniami Maggie Sottero i zakochałam się w tej ----> http://www.maggiesottero.com/dress.a...=0&style=A3298
Co o niej myślicie;>

EDIT: Madziu, Samoa ma rację - ładna suknia, ma w sobie to coś
U mnie też jest słoneczko.. Chyba zaraz pójdę gdzieś na spacer
A suknia centipede śliczna, mierzyłam coś podobnego nawet w środę.. I wg mnie to się czułam mało pannomłodowo.. Więc nie mój styl.. Ale ogólnie to taka słodka i śliczna ta suknia była

A mi jest dobrze w czymś w tym stylu tylko że bez trenu
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=V7006

Edytowane przez gosica502
Czas edycji: 2009-02-07 o 10:17
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:19   #2127
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez gosica502 Pokaż wiadomość
My sie fotografa nie pytaliśmy, sam nam powiedziała i mówił nawet na jaki sprzęt ma w tym roku wymieniać ale w ogóle nei zapamiętałam, wpuściłam jednym uchem a wypuściłam drugim


Ja byłam na skoku na salonach i powiem Ci, że ze zdjęciami ciężko... W żadnym z nich (a byłam w 4 ) mi nie pozwolili


Ja też chcę na zabawęęęęęęę jakąąąąąś... Tez bym poszła potańczyć.. Chyba trzeba będzie wyciągnąć gdzieś TŻta


Ja z moim jestem niecałe 3 lata więc to pewnie jeden z krótszych stażów związkowych na forum
A ja w rybkach wyglądam bez sensu-opinia mojej kuzynki i kumpeli..
A ja mam podobnie jak Ty Kasia i pewnie jak wszystkie inne.. Kochamy się, kłócimy, godzimy i jest nam z sobą wspaniale


Madziu, ciekawa bardzo ta suknia Podoba mi się


U mnie też jest słoneczko.. Chyba zaraz pójdę gdzieś na spacer
A suknia centipede śliczna, mierzyłam coś podobnego nawet w środę.. I wg mnie to się czułam mało pannomłodowo.. Więc nie mój styl.. Ale ogólnie to taka słodka i śliczna ta suknia była

A mi jest dobrze w czymś w tym stylu tylko że bez trenu
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=V7006
NAm fotograf tez z miejsca powiedzial na jakim sprzeie pracuje
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:31   #2128
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

ta mi sie podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Maggie Sottero - Elaine Front.jpg (21,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Maggie Sottero - Elaine Back.jpg (20,7 KB, 12 załadowań)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:35   #2129
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

dzień dobry dziewczynki, u mnie też świeci słoneczko .....czekałam na taką pogodę, mam nadzieje, że jutro też tak będzie, bo planujemy spędzić niedzielę na wyjeździe i zakupach wieczorkiem hihihi

ja też za wysoka nie jestem, TŻ jest ode mnie wyższy, więc spokojnie mogę chodzić przy nim w obcasach, ale na wesle to max 5 cm, dopiero na poprawiny założe wysokie szpile (mam juz upatrzone, są super-wygodne, więc OK)

No mi z koleji wpadła w oko ta, którą wkleiłam już i wiem, że jesli tylko będzie w salonie, to muszę ją przymieżyć, podoba mi się , że opina biodra asymetrycznym "gorsetem" a potem ma tyle falbanek z tiulu... wogóle to połączenie tak różnych materałów mi się podoba

ale wklejam jeszcze moją miłość - Fiordo
uwaga cena kosmiczna ok 5200zł, sama suknia, bez bolerka welonu itd
ponoć jest bardzo ciężka w noszeniu, ale sama nie sprawdzałam

EDIT. centipede, ten drugi link co wkleiłaś to własnie ta co muszę przymierzyć, Amour brochee widziałam już już na kilk różnych fotach i jest ekstra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz-fiordosuknia.jpg (93,6 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez Karlain
Czas edycji: 2009-02-07 o 10:42
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:44   #2130
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Samoa, ale mi się wydaje, że zdjęcia w studiu też mogą być z klasą i na poziomie..
Tniemy koszty, ale sesję zdjęciową chce mieć, ponieważ jest to pamiątka. Chodzi mi o to, że sesja plenerowa jest droższa i przeważnie jak już robi się zdjęcia w plenerze jest ich więcej i drożej wychodzi. Ja chce mniej, ale z klasą i na miejscu. Myślę, że wtedy wydam mniej kaski, a pamiątka też będzie ładna.

Może gdybym nie miała innych wydatków to też chciałabym zrobić sesję plenerową i zamówiłabym fotografa do kościła itd. Tylko, że uważam że skoro rodzina będzie robic fotki w kościele i na sali to jest to zbędne..

Centipede, mojego taty znajomy ma firmę budowlaną i buduje u nas w mieście osiedle. Na październik/listopad 2010 będzie odbiór, więc 4 miesiące będziemy po ślubie mieszkać z moimi rodzicami.
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.