Panny Młode - Kielce cz. II - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-06, 09:38   #4351
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

dziewczyny znacie zespol BANKIET ? bo moja siostra taki tylko znalalza, no i ogladalm plyte i jakos nie jestem przekonana, bylysie na jakism weselu z tym zepolem? moze gral uwas ?
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:04   #4352
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Ifcia513 Pokaż wiadomość
wczoraj wreszcie zarezerwowałam salę na 19.06.2010r. w poniedziałek idziemy podpisać umowę i wpłacić zaliczkę. teraz już będzie z górki
a tak na poważnie to proszę powiedzcie mi co oprócz fotografa, kamerzysty i DJa powinnam tak wcześnie załatwić? kiedy idzie się do parafii? jak wcześnie trzeba zrobić kurs i poradnię? i o co chodzi z tym certyfikatem u księdza?

slubujemy tego samego dnia a ktora sale wybralas?ja jak narazie mam sale i zespol, na dniach bedziemy jezdzic po fotografach i kamerzystach, no i to na tyle. Acha no i kurs i poradnie malzenska tez planujemy teraz zrobic zeby bylo z glowy, tylko czekam jak bedzie znowu na karczowce bo przegapilam ostatnio a tam ponoc najfajniej
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:19   #4353
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez kate0109 Pokaż wiadomość
slubujemy tego samego dnia a ktora sale wybralas?ja jak narazie mam sale i zespol, na dniach bedziemy jezdzic po fotografach i kamerzystach, no i to na tyle. Acha no i kurs i poradnie malzenska tez planujemy teraz zrobic zeby bylo z glowy, tylko czekam jak bedzie znowu na karczowce bo przegapilam ostatnio a tam ponoc najfajniej
ja mam w Biesiadzie Świętokrzyskiej. a Ty?
a wiesz może kiedy będzie ten kurs na karczówce? chociaż tak mniej więcej? i ile on trwa? aha i ile się płaci za niego?
Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:56   #4354
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Ifcia513 Pokaż wiadomość
ja mam w Biesiadzie Świętokrzyskiej. a Ty?
a wiesz może kiedy będzie ten kurs na karczówce? chociaż tak mniej więcej? i ile on trwa? aha i ile się płaci za niego?
ja mam w Maslowie, w sali gdzie nie placi sie od osoby, organizujemy wszystko sami. No wlasnie nie wiem kiedy bedzie ten kurs wiem ze ostatnio zaczal sie cos kolo 26 stycznia i trwal 5 dni, z tego co pamietam placi sie 50zl za osobe. Sadze ze niedlugo bedzie znowu bo Wielki Post sie zbliza.
Jakby ktoras z Was wiedziala cos na temat kursow zaczynajacych sie niebawem prosze o info na forum, dziekuje z gory
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 11:09   #4355
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie zespol BANKIET ? bo moja siostra taki tylko znalalza, no i ogladalm plyte i jakos nie jestem przekonana, bylysie na jakism weselu z tym zepolem? moze gral uwas ?
Jak szukałam zespołu to też trafiłam na nich i tak samo nie byłam przekonana, nie do konca mi sie podobał i tez pytałam o nich, ale praktycznie nigdzie nie ma żadnych opinii.
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 11:30   #4356
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

jeśli szukacie zespołu to ten podobno jest bardzo fajny:
http://www.zespolquatro.pl/
są to młodzi ludzie. słyszałam o nich same dobre opinie. ja wolę DJa więc niestety nie biorę ich pod uwagę
Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 14:06   #4357
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Ifcia513 Pokaż wiadomość
wczoraj wreszcie zarezerwowałam salę na 19.06.2010r. w poniedziałek idziemy podpisać umowę i wpłacić zaliczkę. teraz już będzie z górki
a tak na poważnie to proszę powiedzcie mi co oprócz fotografa, kamerzysty i DJa powinnam tak wcześnie załatwić? kiedy idzie się do parafii? jak wcześnie trzeba zrobić kurs i poradnię? i o co chodzi z tym certyfikatem u księdza?
Ja robie kurs w Irlandii w polskim kosciele certyfikat to przygotowane dokumenty z duszpasterstwa (w ktorym uczeszczasz na kursy i dokonujesz formalnosci) dla parafii ślubnej w ktorej bierzesz ślub...To taki jakby dowód na to ze wszystko zalatwiłas dla koscioła w którym bierzesz slub. U mnie musi byc spisana min. na 3 miesiace przed ślubem...ale ja jestem zagranicą wiec to musi przejsc przez kurie potem do Polski- diecezji w Krakowie itd. Wiem ze potrzebne jest świadectwo maturalne i chrztu (ktore wazne jest tylko pół roku) kurs małzenski z odbytymi spowiedziami oraz wizyta w poradnii rodzinnej, wiec trzeba to sobie jakos zaplanowacpozdrawiam
__________________
Nasz ślub 22.08.2009

Edytowane przez Crazzzyyy
Czas edycji: 2009-02-06 o 14:08
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 14:10   #4358
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiuni_a Pokaż wiadomość
Jak szukałam zespołu to też trafiłam na nich i tak samo nie byłam przekonana, nie do konca mi sie podobał i tez pytałam o nich, ale praktycznie nigdzie nie ma żadnych opinii.
no wlasnie tez nie jestm przekonana, nie graja na zywo, i to jest duzy minus, ogladalm ich plyty i w sumie to niezle bawili, ale wiem tez ze od pol roku zmienila im sie wokalista i ta jest duza slabsza od poprzedniej

No i udalo mi sie dziewczyny zmienic date, mam 24.07.2010 jupi
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 14:15   #4359
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Crazzzyyy Pokaż wiadomość
Wiem ze potrzebne jest świadectwo maturalne i chrztu (ktore wazne jest tylko pół roku) kurs małzenski z odbytymi spowiedziami oraz wizyta w poradnii rodzinnej, wiec trzeba to sobie jakos zaplanowacpozdrawiam


A po co niby miało by być potrzebne świadectwo maturalne? Przecież szkoła ponadgimnazjalna nie jest obowiązkowa i nie każdy musi mieć takie świadectwo (wiem, że chodzi o ocenę z Religii ). Niektóre parafie "sprawdzają" podobno świadectwa, ale ZAMIAST wysyłać ludzi na kurs przedmałżeński.

"Normalnie" żadnego świadectwa przynosić nie trzeba.

Na stronach internetowych parafii , np. Kapucynów, jest dokładnie rozpisane co i kiedy trzeba przynieść.
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 14:36   #4360
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Crazzzyyy Pokaż wiadomość
Kochana ja nie wiem skoro jestes z pani z Matrixa zadowolona...no ja nie bylam...Pani Ania ma teraz swoj salon na przeciwko BP tam w budynku gdzie jest apteka Rodzinna wchodzi sie tam z drugiej strony po schodkach...
na jagiellońskiej? najwyżej naciągne przyszłego męża na dwie fryzury próbne
Ładnie mnie obcięła, ale to nie znaczy, ze mnie ładnie uczesze...
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 15:20   #4361
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
A po co niby miało by być potrzebne świadectwo maturalne? Przecież szkoła ponadgimnazjalna nie jest obowiązkowa i nie każdy musi mieć takie świadectwo (wiem, że chodzi o ocenę z Religii ). Niektóre parafie "sprawdzają" podobno świadectwa, ale ZAMIAST wysyłać ludzi na kurs przedmałżeński.

"Normalnie" żadnego świadectwa przynosić nie trzeba.

Na stronach internetowych parafii , np. Kapucynów, jest dokładnie rozpisane co i kiedy trzeba przynieść.
Ja tylko pisze jak jest u mnie.... niektorzy jak widac wymagaja takich dokumentów...wszystko zalezy od parafii w ktorej udzielony bedzie ślub...z tego co wiem to niektórzy z proboszczy nie wyrazaja zgody czasami na udekorowanie kosciołów..
Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
na jagiellońskiej? najwyżej naciągne przyszłego męża na dwie fryzury próbne
Ładnie mnie obcięła, ale to nie znaczy, ze mnie ładnie uczesze...
Super rozwiązanie wybierzesz sie na spokojnie do obu pań a potem zadecydujesz...tylko Kochana podziel sie z nami opinia
__________________
Nasz ślub 22.08.2009

Edytowane przez Crazzzyyy
Czas edycji: 2009-02-06 o 15:24
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 19:21   #4362
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

wiem ze caly pisze o tych zepolach ale mam z tym problem, znalazlam zepoly: Aplaus, wademekum, vigor, avista, kwinto i na luzie znacie moze jakis? przeszukalam forum i nic o nich nie wiadomo, a i wiecie cos o DJ Piotrku Węzigowskim co gra razem z DJ Januszem Wsół ?
__________________


24.07.2010

Edytowane przez tatarata
Czas edycji: 2009-02-06 o 20:04
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:24   #4363
ona10101
Raczkowanie
 
Avatar ona10101
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 434
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez kate0109 Pokaż wiadomość
ja tez mam wesele w Starym Sadzie, jak milo ze nie jestem sama
ooo...to fajnie , moze dowiem sie czegos wiecej od Ciebie, na kiedy masz zarezerwowana sale?? na ile osob?
ona10101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:35   #4364
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

[quote=madziadominik;10844 478]
Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Dzięki za dodanie skrzydeł hmmm ale Kraków jest znacznie bliżej niż Poznań a poza tym ja już jakaś taka jestem boję się obcych miast :P


dziewczyna ma na imię ola.
moim zdanim pani jest otwarta na propozycje i maluje tak jak ja zasugeruje a nie na siłe "wciska" coś w czym nie będzie ci dobrze
Ola taka drobna czarna?
Ona już nie pracuje w tym gabinecie teraz pracuję tam ja chyba nawet na jej miejsce i jutro ostatni dzień jest Justyna a Agnieszka jest na jej miejsce .
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:52   #4365
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
ooo...to fajnie , moze dowiem sie czegos wiecej od Ciebie, na kiedy masz zarezerwowana sale?? na ile osob?
slubuje 19.06.2010 a Ty?no ja planuje tam wcisnac 220-230, mam nadzieje ze mi sie uda wlascicielka mowi ze jakos damy rade wiec jestem dobrej mysli hehe. Tylko nie wiem jak tam z dekoracja, niby ona mowi ze jej synowa sie tym zajmuje i dekoruje ale jakos to za mna nie przemawia, nie wiem czy nie wynajme dekoratorki i udekoruje mi sale,kosciol,samochod...n o nie wiem. Zalezy jakie pomysly mi przedstawi ta pani ktora tam dekoruje. A TY jak organizujesz dekoracje tej sali?
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 23:46   #4366
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

wow ale duze wesle 220-230, to chyba ciezko ogarnac wszystkich gosci
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 00:23   #4367
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Crazzzyyy Pokaż wiadomość
Ja robie kurs w Irlandii w polskim kosciele certyfikat to przygotowane dokumenty z duszpasterstwa (w ktorym uczeszczasz na kursy i dokonujesz formalnosci) dla parafii ślubnej w ktorej bierzesz ślub...To taki jakby dowód na to ze wszystko zalatwiłas dla koscioła w którym bierzesz slub. U mnie musi byc spisana min. na 3 miesiace przed ślubem...ale ja jestem zagranicą wiec to musi przejsc przez kurie potem do Polski- diecezji w Krakowie itd. Wiem ze potrzebne jest świadectwo maturalne i chrztu (ktore wazne jest tylko pół roku) kurs małzenski z odbytymi spowiedziami oraz wizyta w poradnii rodzinnej, wiec trzeba to sobie jakos zaplanowacpozdrawiam
My też robiliśmy kurs w Irlandii, tylko że Północnej. Nie wiedziałam, że te dokumenty muszą przejść taką długą drogę...Masz już sukienkę, bo nie pamiętam, żebyś coś ostatnio pisała na ten temat?
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 02:50   #4368
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez karothka Pokaż wiadomość
My też robiliśmy kurs w Irlandii, tylko że Północnej. Nie wiedziałam, że te dokumenty muszą przejść taką długą drogę...Masz już sukienkę, bo nie pamiętam, żebyś coś ostatnio pisała na ten temat?
Nom mam!Pisalam wczesniej o tym ze jak sie okazalo padło na pierwsza ktora mierzyłam ...a byłam potem w 14 innych salonach mam z kolekcji Julia Rosa z Cymbeline a Jak tam z Twoja...pamietam ze chyba jakas odmowilas...A co do dokumentów to widzisz niektórzy ksieza nie chca licencji a niektorzy wrecz przeciwnie-licencja i te sprawy niestety od nas tego wymagaja pozdrawiam goraco i napisz jak tam z ta suknia
__________________
Nasz ślub 22.08.2009
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 06:29   #4369
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Kurdę macie już tyle załatwione że szok!
Ja narazie stoję w miejscu, czekam na kasę bo wiecie że odkładam :P
No i dopiero w marcu idę po sukienkę
A teraz spadam bo mam próbny makijaż robić PM
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 12:01   #4370
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Crazzzyyy Pokaż wiadomość
Nom mam!Pisalam wczesniej o tym ze jak sie okazalo padło na pierwsza ktora mierzyłam ...a byłam potem w 14 innych salonach mam z kolekcji Julia Rosa z Cymbeline a Jak tam z Twoja...pamietam ze chyba jakas odmowilas...A co do dokumentów to widzisz niektórzy ksieza nie chca licencji a niektorzy wrecz przeciwnie-licencja i te sprawy niestety od nas tego wymagaja pozdrawiam goraco i napisz jak tam z ta suknia
A rzeczywiście, pamiętam, że zamówiłaś już. Z moją nic nowego, będę w Polsce na Wielkanoc to wtedy pochodzę. Nie chciałabym stracić zaliczki, dlatego na pewno zakupię w Ms Modzie. Chyba, że zakocham się w jakiejś innej na zabój.
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 12:17   #4371
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
wow ale duze wesle 220-230, to chyba ciezko ogarnac wszystkich gosci

no spore, troche mnie to przeraza ale mam nadzieje,ze jakos damy rade to ogranac znajac zycie i moja rodzine to tyle nie bedzie tych gosci, tak mysle ze 200 bedzie nie wiecej, około 230 prosimy. Mam spora bliska rodzinke to bedzie duzo rak do pomocy
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:02   #4372
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

200 osób strasznie dużo.
u mnie bedzie max. 90 osób
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 16:18   #4373
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

no u mnie max 120 i myslalam ze to duze wesele
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 16:44   #4374
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

No to u mnie będzie 240;P
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 17:41   #4375
AgaKcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 60
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cześć dziewczyny
Mam pytanie na całkiem inny temat niż teraz rozmawiacie, a mianowicie: chodzi mi o kursy przedmałżeńskie. Mam do was prośbę czy możecie mi podać miejsca, czy Kościoły w Kielcach lub w innych miastach w których organizuja kursy ale weekendowe. I czy obowiązkowe jest zaliczenie poradni małżeńskiej, albo czy jest jakiś kurs który w jakimś stopniu zalicza poradnię.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
AgaKcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 17:41   #4376
ona10101
Raczkowanie
 
Avatar ona10101
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 434
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez kate0109 Pokaż wiadomość
slubuje 19.06.2010 a Ty?no ja planuje tam wcisnac 220-230, mam nadzieje ze mi sie uda wlascicielka mowi ze jakos damy rade wiec jestem dobrej mysli hehe. Tylko nie wiem jak tam z dekoracja, niby ona mowi ze jej synowa sie tym zajmuje i dekoruje ale jakos to za mna nie przemawia, nie wiem czy nie wynajme dekoratorki i udekoruje mi sale,kosciol,samochod...n o nie wiem. Zalezy jakie pomysly mi przedstawi ta pani ktora tam dekoruje. A TY jak organizujesz dekoracje tej sali?
Ale dekoracja juz jest wliczona w cene, nie da rady zmieniac tego, my sami sobie poprawimy dekoracje balonami itd. Za te szaty dodatkowo bierze 400-500 zł Nasze wesele bedzie 22.05.2010r. i bedzie na okolo 120 osob, wiem ze sala jest wielka ale chce zeby byl luz a nie ciasnota dlatego ja wybralismy
ona10101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 17:52   #4377
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Ale dekoracja juz jest wliczona w cene, nie da rady zmieniac tego, my sami sobie poprawimy dekoracje balonami itd. Za te szaty dodatkowo bierze 400-500 zł Nasze wesele bedzie 22.05.2010r. i bedzie na okolo 120 osob, wiem ze sala jest wielka ale chce zeby byl luz a nie ciasnota dlatego ja wybralismy
Byłam kiedyś na takim weselu, gdzie sala była bardzo duża, a ludzi zbyt mało i wcale to fajnie nie wyglądało powiem szczerze. Ludzie "giną" na takich dużych przestrzeniach, sala świeci pustkami. Chyba jedynym sposobem jest bogate ubranie sali, wtedy sala optycznie się zmniejszy.
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 18:15   #4378
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

wreszcie forum kieleckie PM zaczeło znowu działać
Niestety wszystkie kielecki PM 2008 nasz opuściły
No.... madzia się czasami udziela
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:32   #4379
kupka
Raczkowanie
 
Avatar kupka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 83
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cześc wszystkim
Ja też ślubuję w tym roku i jestem na etapie szukania sukni ślubnej.Zastanawiam się nad suknią z Paryżanki ale podobno coś tam jest nie hallo
kupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:44   #4380
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez kupka Pokaż wiadomość
Cześc wszystkim
Ja też ślubuję w tym roku i jestem na etapie szukania sukni ślubnej.Zastanawiam się nad suknią z Paryżanki ale podobno coś tam jest nie hallo

a witam no cos bylo pisane o paryzance ale pewnie bede czytac to jak bede suknie kupowac, wiec nic niestety nie pomoge a gdzie masz sale ? pozdrawiam
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.