Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 20:49   #2221
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez jozia Pokaż wiadomość
Tz juz wydelegowałam do pracy i sama sie obijam. Dzis bardzo dużo rozmawialiśmy o ślubie, pieniążkach o wspólnym domku, o chrzestnych naszych dzieci i w ogóle jak ja lubie takie rozmowy
Ja z samym TŻ to też lubię takie rozmowy, ale wczoraj jak jedliśmy z mamą, siostrą i jej chłopakiem pizzę, którą zrobiłam Ja i TŻ, to wywiązała się rozmowa o wieczorach kawalerskich i panieńskich. No i moja siostra gadała jak potłuczona, że to jest bez sensu, a jak jest striptizer to już w ogóle a fuj, bo jak można jakieś fiu*y oglądać a fuj, fuj, fuj! Więc Ja powiedziałam, że jak TŻ chce wieczór kawalerski to będzie miał taki jaki chce, a Ja też będę miała panieński i mi go moja świadkowa wyprawi i będę z nią na stole tańczyć jak nas ochota najdzie. I powiedziałam, że moją świadkową będzie moja przyjaciółka. No i siostra się zgasiła, a moja mama potem się na mnie obraziła. No bo jak to tak, żeby mieć jedną siostrę i jej nie wziąźć na druhnę? Też coś. Ja chcę normalną druhnę, a nie taką co mi fochy będzie strzelać i nawet panieńskiego mi nie zorganizuje.

A potem sobie z TŻ jeszcze gadaliśmy i pozwoliliśmy sobie nawzajem, że gdyby u niego albo u mnie ktoś załatwił striptiz na wieczór, to nie mamy nic przeciwko byle było bez dotykania. Chociaż my dobrze wiemy, że żadne z nas nie przekroczy pewnych granic i obydwoje mamy zamiar się dobrze bawić na naszych wieczorach. Ja tylko będę musiała coś wymyślić, żeby mojej siostry na moim wieczorze nie było, bo będzie matrona siedzieć i strzelać miny. Uhhh...

Madziulka, wczoraj zrobiliśmy pizzę z przepisu z jakiejś strony int. http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/...4843,9495.html, (tylko farsz zupełnie inny)
bo nie miałam drożdży w proszku. Ale mieliśmy 3 rodzaje sera, więc i tak wyszło super. I nawet nikt się nie czepiał, że za wysokie ciasto. Może z tych proszkowych będzie ładniejsze to ciacho, bo Ja pamiętam, że kiedyś dawno temu też próbowałam pizzę zrobić, to mi wyszła jak drożdżówka chyba słaba ze mnie kucharka. Muszę poćwiczyć - mam na to jeszcze jakieś 1,5 roku

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Witam
A on wogle mógł tak zrobić? Pierwszy przypadek jeszcze jakoś ujdzie w tych przepisach, bo jednak kupowanie u dewelopera to ryzyko - Jak zbankrutuje, to ludzie mają po prostu pecha i nic nie da sie zrobić...
Po prostu jak ludzie nie chcieli dopłacać kasy, to zrywał z nimi umowę i ta kara którą miał za to zapłacić i tak zrekompensowała mu się jak ktoś inny kupił mieszkanie po dużo wyższej cenie. Suma sumarum, mimo kar, wyszedł na tym do przodu.

Edytowane przez Elitka4
Czas edycji: 2009-02-08 o 21:01
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:28   #2222
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez jozia Pokaż wiadomość
Ale ciotki sie przekonały do Tz??
No widzisz Musiałaś prowadzić usypiająco bądź, Tz już był taki zmęczony
Jozia czy odpowiedź 2,5*0,5 litra pana tadzia przekonuje Cie co konkretnie mialam na mysli ??
Mój facet jest zabawny jak się napije
i o dziwo tylko wtedy nie chrapie
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:17   #2223
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
I powiedziałam, że moją świadkową będzie moja przyjaciółka. No i siostra się zgasiła, a moja mama potem się na mnie obraziła. No bo jak to tak, żeby mieć jedną siostrę i jej nie wziąźć na druhnę? Też coś. Ja chcę normalną druhnę, a nie taką co mi fochy będzie strzelać i nawet panieńskiego mi nie zorganizuje.

Wiesz świadkową może być przyjaciółka, a siostra i mama nie mają się o co obrażać, siostrze przypadnie zacniejsza "rola" - może być matką chrzestną to chyba jest ważniejsze
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:22   #2224
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Jozia czy odpowiedź 2,5*0,5 litra pana tadzia przekonuje Cie co konkretnie mialam na mysli ??
Mój facet jest zabawny jak się napije
i o dziwo tylko wtedy nie chrapie
No u nas podobnie Nawet nie wiem ile alkoholu wypiliśmy
Też się zawsze śmieję z mojego K, gdy się napije A najlepszy jest jak ma kaca. Taki cichy i potulny jak baranek

Coś cicho na naszym wątku dzisiaj. Lecę spać, bo wczoraj (dzisiaj) koło 5 rano szłam spać, a wstałam koło 11
Dobranoc Sweet dreams
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:22   #2225
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

wicie co ja jakos mam obawy do wieczoru kawalerskiego mojego TZ jeszcze kupa czasu do naszego slubu, ale wiem co wyprawiali na wieczorach jego kolegow- nic fajnego i powiem wam ze bardzo mnie to meczy i nie mam pojecia co zrobic, ufam mu ale wiem tez ze jak porzadnie wypije to potrafi byc niegrzeczny a sciaslej to nie kontroluje sie
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:38   #2226
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Wiesz świadkową może być przyjaciółka, a siostra i mama nie mają się o co obrażać, siostrze przypadnie zacniejsza "rola" - może być matką chrzestną to chyba jest ważniejsze
O tym też rozmawiałam z mamą. I to jest kolejny powód, że się na mnie gniewa. U nas się mówi (i to się często sprawdza), że dziecko jakby odziedzicza pewne cechy charakteru po chrzestnych. A moja siostra ma taki charakter, że Ja nie chcę żeby moje dziecko miało choć trochę podobny. Nie chcę tutaj siostry obsmarowywać, ale nie jest za fajna. Jest wybuchowa, kłótliwa i leniwa. Nie lubimy się z wzajemnością, bo Ja mam często zupełnie odmienne zdanie od niej.
Mama
rozumie o co chodzi i wie, że w tej kwestii będę nieugięta, ale i tak nie podoba jej się to. Ale TŻ ma takie samo zdanie jak Ja, więc postawimy na swoim.


Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
wicie co ja jakos mam obawy do wieczoru kawalerskiego mojego TZ jeszcze kupa czasu do naszego slubu, ale wiem co wyprawiali na wieczorach jego kolegow- nic fajnego i powiem wam ze bardzo mnie to meczy i nie mam pojecia co zrobic, ufam mu ale wiem tez ze jak porzadnie wypije to potrafi byc niegrzeczny a sciaslej to nie kontroluje sie
Oj, to musicie nad tym popracować, bo albo mu ufasz, albo on się nie kontroluje. Na kawalerskim Ciebie przy nim nie będzie, więc lepiej żeby się kontrolował, bo po co masz się martwić czy aby czasem nie narozrabiał. Macie jeszcze trochę czasu, żeby sobie ustalić pewne granice.

Edytowane przez Elitka4
Czas edycji: 2009-02-08 o 22:45
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:40   #2227
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Mój facet jest zabawny jak się napije
i o dziwo tylko wtedy nie chrapie
to moj chrapie wlasnie jak popije musze go wtedy na bok przesuwac, bo jak spi na boku to nie chrapie

ja juz po randce milo bylo ale sie skonczylo TZ jutro musi do pracy wstac, wiec zostalam wlasnie odtransportowana taksowka do domu (im TZa starszy tym mu sie bardziej odechciewa odprowadzac mnie komunikacja miejska )

co do wieczorow panienskich/kawalerskich to ja nie chce zadnego striptizera mnie to ani nie bawi ani nie nie podnieca raczej moja reakcja na cos takiego to cos w stylu 'o pozal sie boze'...
i nie chce zeby moj TZ mial u siebie stiptizerke, bo wiem, ze zazwyczaj chlopcy zamawiaja taka tania dziwke z netu a nie striptizerke, ktorej jak sie doplaci to zrobi wszystko... i takim sposobem to wieczor kawalerski moze sie przerodzic w orgie jak koledzy beda mieli tylko ochote. a nie wszystkim kolegom mojego TZa moge zaufac... powiedzialabym, ze znikomej czesci...

a co do swiadkowej to siostre mam i nawet bylam swiadkiem na jej slubie, ale u siebie wole na swiadka kolezanke... siostra nie dosc, ze jest wojujaca antyklerykalna ateistka dla ktorej msza to katorga to w dodatku w grudniu konczy jej sie kontrakt i prawdopodobnie wraca do Francji, wiec za duzo to mi nie pomoze, w dodatku jakiegos super kontaktu to z nia nie mam... raczej nie pomoze mi w czasie slubu z roznymi rzeczami, nie rozkreci zabawy ani nic takiego... dlatego na swiadka typuje jedna z kolezanek z liceum zaradna, doswiadczona w weselach, bo non stop na jakies chodzi no i swietnie zorganizuje panienski

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Też się zawsze śmieję z mojego K, gdy się napije A najlepszy jest jak ma kaca. Taki cichy i potulny jak baranek
oj to moj na kacu to wali teksty roku. nic tylko zapisywac i ogolnie ma swietny humor i najchetniej kontunuowalby impreze

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-02-08 o 22:43
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 22:45   #2228
merriel
Raczkowanie
 
Avatar merriel
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wwa:)
Wiadomości: 395
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Hej Walczę jeszcze z ostatnim egzaminem, już w środę wieczorem będzie po wszystkim
Elitka4 podziwiam cie za wyrozumiałość - ja wpadam w depresję i dostaję dzikiej zazdrości na myśl że jakaś lalunia miałaby świecić przed moim TŻem gołą doopą..
TŻ ma dokładnie identyczne odczucia jeżeli chodzi o mnie - dobraliśmy się jak w korcu maku para zazdrośników... Dlatego z ulgą myślę o tym, że żadne z nas nie pali się do robienia wieczoru panieńskiego/kawalerskiego - jest wiele przyczyn, ale jedną z nich jest właśnie fakt, iż wiem, że przez cały wieczór każde z nas denerwowałoby się co tam u tego drugiego, czy koleżanki/koledzy czegoś nie odstawili, tęsknilibyśmy do siebie, no i wiem że gdyby jednak koledzy TŻ wyskoczyliby z czymś takim (ma kilku takich rozrywkowych, którzy na bank by to zorganizowali), to byłoby mi baaardzo przykro i smutno i miałabym doła tuż przed najważniejszym dniem w życiu...

Edytowane przez merriel
Czas edycji: 2009-02-08 o 22:47
merriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:49   #2229
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Elitka
to jaki charakter będzie miało dziecko będzie wynikalo z tego jak go rodzice wychowają
każdy tak naprawdę jest inny...... no kurcze o czymś takim nie słyszałam jeszcze

no ale to czy na chrzestnego-chrzestną bierze się rodzeństwo napewno zalezy od waszych stosunków.... wiadomo, także decyzja należy do Was,
ale jesli miałoby to zburzyć wasze relacje rodzinne i siotra czy mam miałby wiele lat nosić w sobie żal do Ciebie, bo np chciałaby bardzo zostać chrzestną to pomimo jakichś wad, warto ją o to poprosić... ale oczywiście rozumie, że różnie to jest i każdy podejmuje decyzje, które mu odpowiadają, nic na siłę
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:52   #2230
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
t
co do wieczorow panienskich/kawalerskich to ja nie chce zadnego striptizera mnie to ani nie bawi ani nie nie podnieca raczej moja reakcja na cos takiego to cos w stylu 'o pozal sie boze'...
i nie chce zeby moj TZ mial u siebie stiptizerke, bo wiem, ze zazwyczaj chlopcy zamawiaja taka tania dziwke z netu a nie striptizerke, ktorej jak sie doplaci to zrobi wszystko... i takim sposobem to wieczor kawalerski moze sie przerodzic w orgie jak koledzy beda mieli tylko ochote. a nie wszystkim kolegom mojego TZa moge zaufac... powiedzialabym, ze znikomej czesci...
Mi TŻ mówił kogo planuje mieć na kawalerskim i w sumie prawie wszystkich znam choć trochę i mogę im ufać. Porządni chłopcy

Edit: Ja wcale nie mówię, że u nas na 100% będą takie rozbierane tańce na naszych wieczorach, ale chodzi o to że gdyby ktoś zorganizował coś takiego, to nie będziemy o siebie zazdrośni. TŻ koledzy są w porządku, umieją bawić się zachowując pewne zasady, więc się nie martwię, a do TŻ mam zaufanie absolutne. On do mnie też. Z resztą już raz miał przygodę w jakiejś knajpie studenckiej, że jakaś podpita panna wylała na niego piwo i chciała go całować w ramach przeprosin. TŻ też nie był trzeźwy, ale jej powiedział, żeby s*** Jak mi to opowiedział, to się trochę wkurzyłam, ale ostatecznie to przecież tylko mi potwierdziło, że TŻ jest porządny i wierny chłopak. A do tej knajpy więcej nie zajrzał.

Edytowane przez Elitka4
Czas edycji: 2009-02-08 o 23:01
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:58   #2231
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
Mi TŻ mówił kogo planuje mieć na kawalerskim i w sumie prawie wszystkich znam choć trochę i mogę im ufać. Porządni chłopcy
ja znam wszystkich kolegow TZa, no i niestety czesc z nich do porzadnych chlopcow niestety nie nalezy i w ogole im nie ufam pod pewnymi wzgledami. szczegolnie, ze niektorzy maja sklonnosci do czegos czego na wieczorze kawalerskim mojego TZa bym nie chciala...

a w ogole to my juz z TZem ogladalismy razem striptiz i zgodnie stwierdzilismy, ze nic specjalnego. takie cus to i ja umiem uskutecznic

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-02-08 o 23:02
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 23:09   #2232
merriel
Raczkowanie
 
Avatar merriel
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wwa:)
Wiadomości: 395
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
Mi TŻ mówił kogo planuje mieć na kawalerskim i w sumie prawie wszystkich znam choć trochę i mogę im ufać. Porządni chłopcy
A to w tym wypadku ok Ja też TŻowi ufam w 100% i wiem że niczego by nie odstawił, ale jego kolegom nie ufam ani trochę.. A nawet więcej, jestem pewna, że kilku z nich potraktowałoby wieczór kawalerski kumpla jako doskonały pretekst do urządzenia dla siebie dzikiej zabawy z wiadomymi atrakcjami.. A że TŻ by im powiedział że nie chce striptizu? "... Taak, wiemy, nie chcesz Ale nie cykaj się, Agnieszka nie musi o niczym wiedzieć Wiemy że przecież chcesz tak naprawdę..." Ech, już się denerwuję
merriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 23:15   #2233
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Idę spać na siłę. Dzisiaj sobie trochę pospaliśmy z TŻ po obiedzie i teraz może być ciężko usnąć, a jutro trzeba wstać do pracy.

Pochwalę się Wam, że trochę poprzesuwałam meble i znowu przed kąpielą skaczę na skakance. Kiedyś tak robiłam, że przed kąpielą skakałam na skakance, chociaż kilka minut, chociaż 100 podskoków, ale zawsze to coś. No i teraz do tego wracam. Wydawało mi się, że teraz się nie da, bo nowe łóżko jest za duże, ale jak się pozbyłam jednego regału niedawno, to się jednak dało jeszcze trochę poprzesuwać, tak żeby o żyrandol skakanką nie zahaczyć.

Edytowane przez Elitka4
Czas edycji: 2009-02-08 o 23:16
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 23:25   #2234
merriel
Raczkowanie
 
Avatar merriel
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wwa:)
Wiadomości: 395
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
Idę spać na siłę. Dzisiaj sobie trochę pospaliśmy z TŻ po obiedzie i teraz może być ciężko usnąć, a jutro trzeba wstać do pracy.

Pochwalę się Wam, że trochę poprzesuwałam meble i znowu przed kąpielą skaczę na skakance. Kiedyś tak robiłam, że przed kąpielą skakałam na skakance, chociaż kilka minut, chociaż 100 podskoków, ale zawsze to coś. No i teraz do tego wracam. Wydawało mi się, że teraz się nie da, bo nowe łóżko jest za duże, ale jak się pozbyłam jednego regału niedawno, to się jednak dało jeszcze trochę poprzesuwać, tak żeby o żyrandol skakanką nie zahaczyć.
Też dzisiaj ćwiczyłam Sesja się kończy, czas zadbać o siebie, bo nie podoba mi się, jaka bez formy ostatnio jestem.. Od razu się lepiej czuję jak się trochę poruszałam

A tak z innej beczki - na pewno macie jakieś swoje ulubione strony www, które regularnie odwiedzacie (poza wizażem oczywiście) - podzielcie się adresami!
Ja prawie codziennie zaglądam tutaj:
http://icanhascheezburger.com/
są jeszcze pieski, ale koty jakoś bardziej mnie śmieszą
Poza tym jeszcze:
http://bash.org.pl
Czekam na wasze propozycje!
merriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 07:30   #2235
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

cześć dziewczyny wiem juz to pisałam kiedyś, ale ponownie apeluję poniedziłałki powinny być wolne

Onaella będzie dobrze, musi być

Miłego dnia
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 07:34   #2236
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
Ja z samym TŻ to też lubię takie rozmowy, ale wczoraj jak jedliśmy z mamą, siostrą i jej chłopakiem pizzę, którą zrobiłam Ja i TŻ, to wywiązała się rozmowa o wieczorach kawalerskich i panieńskich. No i moja siostra gadała jak potłuczona, że to jest bez sensu, a jak jest striptizer to już w ogóle a fuj, bo jak można jakieś fiu*y oglądać a fuj, fuj, fuj! Więc Ja powiedziałam, że jak TŻ chce wieczór kawalerski to będzie miał taki jaki chce, a Ja też będę miała panieński i mi go moja świadkowa wyprawi i będę z nią na stole tańczyć jak nas ochota najdzie. I powiedziałam, że moją świadkową będzie moja przyjaciółka. No i siostra się zgasiła, a moja mama potem się na mnie obraziła. No bo jak to tak, żeby mieć jedną siostrę i jej nie wziąźć na druhnę? Też coś. Ja chcę normalną druhnę, a nie taką co mi fochy będzie strzelać i nawet panieńskiego mi nie zorganizuje.

A potem sobie z TŻ jeszcze gadaliśmy i pozwoliliśmy sobie nawzajem, że gdyby u niego albo u mnie ktoś załatwił striptiz na wieczór, to nie mamy nic przeciwko byle było bez dotykania. Chociaż my dobrze wiemy, że żadne z nas nie przekroczy pewnych granic i obydwoje mamy zamiar się dobrze bawić na naszych wieczorach. Ja tylko będę musiała coś wymyślić, żeby mojej siostry na moim wieczorze nie było, bo będzie matrona siedzieć i strzelać miny. Uhhh...
U mnie druchna tez bedzie w sumie kuzynka-przyjaciółka jest panną i wogóle. Zwłaszczaw zawse tak mówiłyśmy a siostry juz dawno mężate to nie będą juz tylko gośćmi były świadkami u siebie na weselach:P

Jeślichodzi o wieczór kawalerski i panieński to mój Tz chce aby wieczór kawalerski i panieński zrobić razem:P Ale wiem ze to nie wypali bo jego świadek jest inny i napewno zrobi impreze domowa bez striptizerki bo Tz nie chce, a moja kuzynka tez pewno zrobi u siebie zabawe na wsi i bedziemy szaleć bez striptizera bo to dla mnie nic ciekawego patrzeć na czyjeś ciało jak na idiote... Mam młode ładne ciałko mojego Tz starczy mi

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Jozia czy odpowiedź 2,5*0,5 litra pana tadzia przekonuje Cie co konkretnie mialam na mysli ??
Mój facet jest zabawny jak się napije
i o dziwo tylko wtedy nie chrapie
No przekonuje mnie co miąłaś na myśli
A mój TZ chrapie jak mu sie tylko zachce w nocy na ogół tego nie robi ale jak jest bar d zo zmęczony i w minucie zasypia to juz jest koniec chrapie jak opętany nawet przełozenie na ok nic nie pomaga:/
Ale za to jak sie upije to jest taki potulny ale nic nie pamieta, a nastepnego dnia "Aniołku zrob mi rosołku" Ubaw po pachy jak nie chce mu zrobić
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 07:45   #2237
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez merriel Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki - na pewno macie jakieś swoje ulubione strony www, które regularnie odwiedzacie (poza wizażem oczywiście) - podzielcie się adresami!
Ja prawie codziennie zaglądam tutaj:
http://icanhascheezburger.com/
są jeszcze pieski, ale koty jakoś bardziej mnie śmieszą
Poza tym jeszcze:
http://bash.org.pl
Czekam na wasze propozycje!
Onet i Gazeta.pl... hehe
nic odkrywczego lubie byc na biezaco z wiadomosciami, wiec glownie to czytam (czasem jeszcze tvn24.pl, ale to to wole sobie w tv wlaczyc )
a do tego poczta i tyle

ja od dzisiaj zaczynam cwiczyc. nie dosc, ze trzeba popracowac nad cialkiem przed sobotnim wskoczeniem w bikini to jeszcze dosc dawno, bo chyba z miesiac temu jezdzilam ostatnio na desce, wiec jak przez ten tydzien nie pocwicze to wyjazd do Bukowiny moze stanac pod znakiem nieziemskich zakwasow

Cytat:
Napisane przez jozia Pokaż wiadomość
Ale za to jak sie upije to jest taki potulny ale nic nie pamieta, a nastepnego dnia "Aniołku zrob mi rosołku" Ubaw po pachy jak nie chce mu zrobić
mojemu starczy kawa + woda spod ogorkow kiszonych i jest git
ogolnie musze stwierdzic, ze lubie go na kacu... jest taki radosny i kochany

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-02-09 o 07:47
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 08:57   #2238
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
mojemu starczy kawa + woda spod ogorkow kiszonych i jest git
ogolnie musze stwierdzic, ze lubie go na kacu... jest taki radosny i kochany
A mój milusi aż za:P
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 09:27   #2239
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Hej wam piękne Jak tam po weekendzie, widzę, że onaellcia pojechała do swojego.. Oby się wszystkoułożyło tak jak się ma ułożyć..
A ja się znowu pochorowałam.. I teraz jest problem.. Bo mieliśmy z TŻcikiem w tym tygodniu się rozglądnąć za kamerzystą ale pewnie nic z tego nie będzie bo muszę leżeć..
Hehe a ja widzę, że rozmowy o kacu są My niestety z moim ukochany to na kacu jesteśmy wyjątkowo przykrzy, tzn najchętniej to byśmy spali cały dzień Dlatego też z piciem się staramy ograniczać bo szkoda dnia
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 09:29   #2240
Alunna
Raczkowanie
 
Avatar Alunna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Dziewczyny jako że zbliżają się walentynki jak spędzacie ten dzień i co szykujecie dla swoich TZ Ja właśnie przeszukuje allegro i mam milion pomysłów na prezent dla siebie gorzej z facetem
Podzielcie się fajnymi pomysłami

A tak swoją drogą dziś dowidziałam się ze 4 dziewczyny ode mnie z grupy wychodzą za mąż w 2010 dwie z nich w ten sam dzień co ja. Widzę, że będzie się działo znajomych podzielić trzeba będzie na pół no i panieńskie musimy zrobić razem.
__________________
Jesteśmy razem od 26.10.2002

Nasze zaręczyny 26.10.2007


Nasz ślub 28.08.2010
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2010082801801830.png



Edytowane przez Alunna
Czas edycji: 2009-02-09 o 09:52
Alunna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 09:46   #2241
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Ja właśnie na prezent dla mojego TŻta totalnie nie mam pomysłu ale my chyba zrezygnujemy z takich typowych prezentów i robimy sobie jakąś wycieczkę w ten dzień
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 09:49   #2242
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze. Gdybym mu nie pokazała tych zdjęć, to nadal bym nie wiedziała, że mu się takie podobają i wybrałabym kogoś kto robi takie zdjęcia jak Ja chcę, a nie on, więc mogę Ci tylko podziękować Może pójdziemy na kompromis i zrobimy trochę takich zwykłych zdjęć dla mnie, a trochę takich ekstremalnych specjalnie dla TŻ Dobrze, że się teraz dowiedziałam jakie mamy odmienne gusta jeśli o zdjęcia ślubne chodzi, to coś jeszcze wymyślimy.
No to cieszę się, że się przydałam

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
nawet mi powiedział: ahhh ten twój "wizaż-srizaż" hahaha
Jakbym swojego słyszała
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 09:52   #2243
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez gosica502 Pokaż wiadomość
Hehe a ja widzę, że rozmowy o kacu są My niestety z moim ukochany to na kacu jesteśmy wyjątkowo przykrzy, tzn najchętniej to byśmy spali cały dzień Dlatego też z piciem się staramy ograniczać bo szkoda dnia
to u nas jest tak, ze ja z rana jestem mocno obolala (glowa i brzuch), a TZ biega, cieszy sie i mnie rozsmiesza. wiec ogolnie poranki mamy calkiem zywotne. a potem po obiedzie odsypiamy bo jak juz mamy kaca to raczej po takich calonocnych imprezkach., ktore trzeba odespac.

Cytat:
Napisane przez Alunna Pokaż wiadomość
Dziewczyny jako że zbliżają się walentynki jak spędzacie ten dzień i co szykujecie dla swoich TZ Ja właśnie przeszukuje allegro i mam milion pomysłów na prezent dla siebie gorzej z facetem
Podzielcie się fajnymi pomysłami
no wiec najpierw rano pojade na egzamin na 7.50 po egzaminie TZ mnie odbierze, pojedziemy do mnie, wezmiemy moje manatki i jedziemy do Bukowiny tam popluskamy sie na goracych zrodlach, wieczorem zrobimy w pokoju romantyczna kolacje z winkiem itd... a nastepne 3 dni spedzimy na pobliskich stokach
prezentow nie przewidujemy no bo to tak na sile musialoby byc. na wszelkie rocznice i wlasnie walentynki nigdy nie kupujemy sobie jakis rzeczowych prezentow.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 09:54   #2244
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Alunna Pokaż wiadomość
Dziewczyny jako że zbliżają się walentynki jak spędzacie ten dzień i co szykujecie dla swoich TZ Ja właśnie przeszukuje allegro i mam milion pomysłów na prezent dla siebie gorzej z facetem
Podzielcie się fajnymi pomysłami

A tak swoją drogą dziś dowidziałam się ze 4 dziewczyny ode mnie z grupy wychodzą za mąż w 2010 dwie z nich w ten sam dzień co ja. Widzę, że będzie się działo
Ja włąśnie ie wiem co kupić Tz na walentynki On ma mi kupić żywego kwiatka w naszej kwiaciarni i łańcuszek srebrny bo mam piękną zawieszkę od niego ale łańcuszki mi sie pozrywały:/ No ale dla niego to nie wiem... Mówi ze jakąś bluzke albo koszule zebym mu kupiła.... Ale może macie też inny pomysł??

A u mnie z klasy z liceum dziewczyna ze zeni w 2010 tydzień przede mna:P ZObaczymy z resztą jeszcze sie nie widziałam, ale z tego co wiem, to reszta sie nie zeni tylko zachodzi w ciąże juz 2 w ciąży sa...
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:28   #2245
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość


Jakbym swojego słyszała
i jeszcz mówi do mnie "wizażanko" zrób mi obiad i sie śmieje, że mamy taką społeczność wizażanek
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:33   #2246
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
i jeszcz mówi do mnie "wizażanko" zrób mi obiad i sie śmieje, że mamy taką społeczność wizażanek
A mój jak się go ostatnio spytałam o jakieś techniczne sprawy związane z komputerem stwierdził: "No nie mów, że na Wizażu o tym nie pisali"
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:38   #2247
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Moj za to mówi "jak chcesz to posiedź na wizażu":P A przez telefon potem mi wypomina. "No bo zamiast ze mna to na wizażu siedzisz. Wizazanka z Ciebie to szok nic innego byś nie robia"... Co dziennie sie powatarza no ale juz sie przyzwyczaił I ja tez
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:43   #2248
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

e to moj TZ w ogole nie odczuwa tego, ze siedze na Wizazu wie tylko, ze sie wypowiadam na jakims babskim forum, a ja czasem mu powiem co wyczytalam ciekawego... czesto mu przekazuje co tam ciekawego mi Samoa powie, ale to dlatego, ze mamy tego samego fotografa, ten sam zespol i prawdopodobnie tego samego kamerzyste, wiec to takie przydatne dla nas informacje

dobra, ja sie zmywam na wpisowe łowy mam nadzieje, ze gladko pojdzie bez wiekszych kolejek

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-02-09 o 10:51
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:45   #2249
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Moj t jeszcze czesto tu zaglada:p A czasem jak pamietacie to nawet pisze:P Ostattnio stwierdził ze sie zapisze tu i weżmie nic TZJozi to go niestety ale wyśmiałam
Powiedziałam mu zeby załozył swoj to moze ktos jeszcze sie dołączy i bidok mi sie pogniewał ale zaraz mu przeszło
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:52   #2250
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

No u mnie jest tylko .. co Ty robiłaś cały dzień.. pewno znowu na wizażu siedziałaś.....aż żal zaprzeczyć
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.