Panny Młode - Kielce cz. II - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-14, 20:06   #4561
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez majka777 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co myslicie o zespole twenty one?? Troszke było na ten temat ale może cos ktoś wie, byl na weselu z nimi .. www.twentyone.com.pl
albo o L4 ??Poprosze namiary jeśli ktoś ma coś.
Wybrać fajny zespół to ciężka sprawa ...

Ja będę miała zespół Twenty One na weselu oni świetnie grają.
Nie masz się nawet nad czym zastanawiać, zamawiaj ich szybko póki mają jeszcze wolny termin bo później ciężko jest znaleźć fajny zespół. A jak wiadomo muzyka jest na weselu najważniesza.

Edytowane przez Meana1
Czas edycji: 2009-02-14 o 20:08
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 20:12   #4562
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
A skąd masz kucharkę i jaką salę masz?
sale mam w Tumlinie niedaleko Miedzianej Góry. A kucharkę z Zagnańska, znajomą babci
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 20:19   #4563
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
sale mam w Tumlinie niedaleko Miedzianej Góry. A kucharkę z Zagnańska, znajomą babci
A kiedy się pobierasz? Wiele osób szuka namiarów na dobre kucharki, jak widać babcie czasami też w przygotowanich pomagają.
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 20:35   #4564
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez karothka Pokaż wiadomość
A kiedy się pobierasz? Wiele osób szuka namiarów na dobre kucharki, jak widać babcie czasami też w przygotowanich pomagają.
jeszcze mam troszkę czasu bo 14.08.2010. To nie jest moja wymarzona kucharka ale ta którą chciałam miała już zajety termin więc wzięłam tą która gotowała już na kilku weselach w rodzinie.
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 03:12   #4565
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Ehhh dziewczyny mam nielada kłopot z ta makijazystka... chce miec ciemne-mocno umalowane oczy...poszłam do jednej miała mi tak fajnie zrobic...a wyszedł "smutny Pluto" ehhhhhh no ja nie wiem juz co robic...czy znacie kogos kto naprawde swietnie robi te makijaze?
__________________
Nasz ślub 22.08.2009
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 07:55   #4566
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Przyznam szczerze,że mnie się bardzo podobało jak mi zrobiono makijaż w Wiośnie. Też bardzo ciemne miałam oczy.Chociaż nie lubię malować się na ciemno,to jednak wtedy mi się podobało.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 10:00   #4567
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Crazzzyyy Pokaż wiadomość
Ehhh dziewczyny mam nielada kłopot z ta makijazystka... chce miec ciemne-mocno umalowane oczy...poszłam do jednej miała mi tak fajnie zrobic...a wyszedł "smutny Pluto" ehhhhhh no ja nie wiem juz co robic...czy znacie kogos kto naprawde swietnie robi te makijaze?
a byłaś u p.Marty z salonu Vita na Jagiellońskiej? albo własnie w studiu Wiosna?
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 10:56   #4568
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Dziewczyny czesałyście się może w Studio Fryzur EXCLUSIVE na ul. Bodzentyńskiej??
mnie najprawdopodobniej będzie czesała i malowała dziewczyna z tego salonu- Renata!
Wczoraj dostałam piekną biżuterie od mojego TŻ- i tak sobie myśle że do mojej sukni idealnie pasuje!teraz poszukuje zaproszeń, bolerka, welonu i fryzury
Załączam moją zdjęcie w mojej sukience-robione komórką więc może być niewyraźne!ale poradźcie jakie bolerko, welon i fryzura pasuje!zaznaczam ze góra jest z koronki wyszytej w mieniące się kamyki, a dół to organza!Jaką byście dobrały do tej sukienki biżuterie!prosze o wszelkie wskazówki!
Myślałam o (zdjecie pierwsze) o tak uczesanej grzywce, na co dzień noszę grzywke na bok, a chce wygladac inaczej, wiec takie moje 2 propozycje!wiem że inaczej to nie znaczy ładnie-takze proszę dziewczyny o propozycję i komentarze!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 025.jpg (130,7 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2391958.jpg (16,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2477039.jpg (31,8 KB, 99 załadowań)

Edytowane przez mika_am
Czas edycji: 2009-02-15 o 11:09
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:02   #4569
Lupetita
Raczkowanie
 
Avatar Lupetita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 159
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
a byłaś u p.Marty z salonu Vita na Jagiellońskiej? albo własnie w studiu Wiosna?

Ja też nadal jestem zainteresowana makijażem i tak jak Crazzzyyy chce miec ciemne oczy na jakiej ul znajduje sie studio Wiosna? dziewczyny, doszłam do wniosku że muszę bardziej zacząć dbać o cerę, bo do czerwca już niedaleko wiecie może gdzie w Kielcach robią fajnie i w miarę tanio oczyszczanie twarzy + peeling kawitacyjny? w wyszukiwarce nie znalazłam nic na ten temat będe wdzięczna za namiary
Lupetita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:18   #4570
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

czesc dziewczyny na troche wsiaklam bo caly czas jedzimy i szukamy mebelkow sluchajcie apropo makijazy jak chcecie jakis mocny makijaz czarny czy brazowy to jak jest matowy to bedzie smutny, a jak z polyskiem to bedzie weselszy, pomyslce o tym, ja juz postanowilam ze jak tylko bede robic makijaze to robie zdjecia na pewno, to wam pokaze,
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:20   #4571
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Lupetita Pokaż wiadomość
Ja też nadal jestem zainteresowana makijażem i tak jak Crazzzyyy chce miec ciemne oczy na jakiej ul znajduje sie studio Wiosna? dziewczyny, doszłam do wniosku że muszę bardziej zacząć dbać o cerę, bo do czerwca już niedaleko wiecie może gdzie w Kielcach robią fajnie i w miarę tanio oczyszczanie twarzy + peeling kawitacyjny? w wyszukiwarce nie znalazłam nic na ten temat będe wdzięczna za namiary
ja też chciałabym sie wybrać na oczyszczanie twarzy!dołanczam się do pytania
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 11:35   #4572
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Podobno super jest w tym Instytucie Twarzy i Ciała na Plantach. Poza tym peeling kawitacyjne robią też na Ściegiennego. Tam jest przychodnia dermatologiczna i panie które tam pracują,naprawdę znają się na rzeczy. Miałam trądzik wszędzie. Twarz miałam scharataną okropnie. Teraz? Prawie nic. Troche zostało blizn,ale musze isc do lekarki i wtedy pójde na mikrodermabrazje,to bedzie lepiej.
Wiosna jest na ul.Solnej. Koło tego budynku dużego,brązowego na Padarewskiego. Polecam panią Ewę-właścicielkę. Jest kapitalna!
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:04   #4573
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Lupetita Pokaż wiadomość
na jakiej ul znajduje sie studio Wiosna? dziewczyny, doszłam do wniosku że muszę bardziej zacząć dbać o cerę, bo do czerwca już niedaleko wiecie może gdzie w Kielcach robią fajnie i w miarę tanio oczyszczanie twarzy + peeling kawitacyjny? w wyszukiwarce nie znalazłam nic na ten temat będe wdzięczna za namiary
Wiosna jest na ul.Solnej;

ja co prawda nigdy nie robiłam oczyszczania twarzy itp., ale wiem, że dziewczyny ode mnie z pracy chodzą do salonu LOREY na ul.Śniadeckich (w bramie zaraz obok II L.O.). Poza tym takie zabiegi też chyba robi p.Marta z Jagiellońskiej, ale w cenach się nie orientuję, więc nie pomogę
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:09   #4574
madlink
Raczkowanie
 
Avatar madlink
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Stevenage
Wiadomości: 65
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
Podobno super jest w tym Instytucie Twarzy i Ciała na Plantach. Poza tym peeling kawitacyjne robią też na Ściegiennego. Tam jest przychodnia dermatologiczna i panie które tam pracują,naprawdę znają się na rzeczy. Miałam trądzik wszędzie. Twarz miałam scharataną okropnie. Teraz? Prawie nic. Troche zostało blizn,ale musze isc do lekarki i wtedy pójde na mikrodermabrazje,to bedzie lepiej.
Wiosna jest na ul.Solnej. Koło tego budynku dużego,brązowego na Padarewskiego. Polecam panią Ewę-właścicielkę. Jest kapitalna!
Podpisuję sie pod tym!Bo jeśli chodzi o kosmetykę twarzy to pani Ewa w studio Wiosna robi to doskonale.A jeśli ktoś szuka mocnego zimnego makijażu to też polecam panią Ewę.
madlink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:21   #4575
domika88
Raczkowanie
 
Avatar domika88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 78
GG do domika88
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Oniaczqu mozesz mi przypomniec gdzie robilas swoja slubna fryzure?? Naprawde bardzo mi sie podoba
domika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:32   #4576
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Hej,
Ponawiam pytanie o fotografa:
Czy potrzebne jest jakieś pozwolenie z Kościoła jeśli zdjęcia ma robić ktoś kto nie jest profesjonalnym fotografem (znajomy) ?
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:06   #4577
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
Myślałam o (zdjecie pierwsze) o tak uczesanej grzywce, na co dzień noszę grzywke na bok, a chce wygladac inaczej, wiec takie moje 2 propozycje!wiem że inaczej to nie znaczy ładnie-takze proszę dziewczyny o propozycję i komentarze!
Ta druga fryzurka bardzo mi się podoba. Wydaje mi się, że będzie Ci dobrze w tej propozycji, masz niewysokie czoło.l Jednak dla pewności popytaj bliskich, oni na pewno dadzą dobrą radę - w końcu widzą Cię na co dzień.
Cytat:
Napisane przez madlink Pokaż wiadomość
Podpisuję sie pod tym!Bo jeśli chodzi o kosmetykę twarzy to pani Ewa w studio Wiosna robi to doskonale.A jeśli ktoś szuka mocnego zimnego makijażu to też polecam panią Ewę.
Czy czasałyście się w tym salonie? Szukam miejsca, gdzie będę mogła się umalować i jednocześnie uczesać.

Zapomniałam dodać - ja chodziłam do gabinetu kosmetycznego Bellissima na Zagórskiej 20 w nowych pasażach. Panie wykonują tam od peelingów, przez mikrodermabrazję i inne zabiegi kosmetyczne http://bellissima.net.pl/. Robiłam kilka razy mikrodermabrazję - polecam.
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień

Edytowane przez karothka
Czas edycji: 2009-02-15 o 13:11 Powód: dopis
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:26   #4578
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez domika88 Pokaż wiadomość
Oniaczqu mozesz mi przypomniec gdzie robilas swoja slubna fryzure?? Naprawde bardzo mi sie podoba

swoja fryzurke robilam a studiu Infiniti na klonowej u p. Tomka
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:34   #4579
moonikkaa
Raczkowanie
 
Avatar moonikkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
Hej,
Ponawiam pytanie o fotografa:
Czy potrzebne jest jakieś pozwolenie z Kościoła jeśli zdjęcia ma robić ktoś kto nie jest profesjonalnym fotografem (znajomy) ?
niektóre parafie tego wymagają, wiec idz do Koscioła, w którym bedziesz brała slub i zapytaj.

A ja zamowiłam zaproszenia 1,95 w cenie równiez koperta i personalizacja gości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nasze_zaproszenia.jpg (36,3 KB, 70 załadowań)
__________________
27.06.2009 Cudowny Dzień
moonikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 13:41   #4580
cailleach2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 53
Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez mofi Pokaż wiadomość
Witajcie kochane wizażanki!!!
Dawno jakoś nie zagladałam na fora, ale zaczynam sie stresować i znów liczę na pomoc!!!
Od dzis systematycznie bede uczestniczyc w tym forum A to dlatego ze 20 czerwca 2009 wychodzę za mąż. I co???? I wlasciwie jestemw lesie z przygotowaniami. No oprócz sali orkiestry nie mam nic. Buuuuuuuuuuuuuu.
No codzień mieszkam w Warszawie. Jestem zapracowana zabiegana i nie mam czasu nawet wyrwac sie na weekend do Kielc gdzie bedzie wesele oczywiscie.
Generalnie porazka. Zamiast cieszyc sie weselem martwie sie uplywajacym czasem, a najbardziej sukienka. Nie chce jej kupowac w Wawie bo tu sa ceny zabijajace.
Chcialabym sie zmiescic w 2000 zl. Zastanawiam sie nad szyciem u jakiejs krawcowej, ale kompletnie nie jestem na topie.
Kochana Scio pisalas cos o jakiejś Annie. Moglabym prosic wiecej informacji???
Dziewczynki jakie salony i krawcowe polecacie????
Prosba o jakies info na prv lub na forum.
Jak masz salę i orkiestrę, to pół biedy też mam problem z dojazdami, i to aż z Poznania. I prawdopodobnie suknię uszyję w Annie na Kościuszki, bo jak byłam tam po świętach, to się dowiedziałam, że nie ma żadnego problemu z przymiarkami (po prostu się umawiasz jak masz być w Kielcach), a panie mogą ponoć uszyć co chcesz, a nie tylko te modele, które mają. Koleżanka na przykład miała to, co wymyśliła sama, i zrobione naprawdę profesjonalnie. No i ceny też znacznie lepsze za 2000 to już full wypas. Tylko wybierz się do nich w miarę niedługo, żeby się potem nie stresować, uszycie też trochę trwa.
Nic się nie martw!!!
Powodzenia!

Hmm no w sumie może się przywitam? Jak widać powyżej, mieszkam w Poznaniu, ślub w lipcu 2009, wesele w Sobkowie. Pozdrowionka!

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-02-15 o 20:54 Powód: post pod postem
cailleach2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:44   #4581
madlink
Raczkowanie
 
Avatar madlink
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Stevenage
Wiadomości: 65
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Karothka
Niestety już tam nie mają fryzjerki.A była tam jedna pani Monika na prawdę fryzjerka artystka!!!Potrafiła wyczarować cuda.Teraz w Wiośnie jest tylko makijaż i zabiegi.
a ja mam pytanko na temat salonu obok Wiosny, nazywa sie A&A.Tam właśnie czeszą i robią makijaż.Czy któraś z Was tam była?Jak one tam czeszą???

Edytowane przez madlink
Czas edycji: 2009-02-15 o 13:45
madlink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:47   #4582
madlink
Raczkowanie
 
Avatar madlink
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Stevenage
Wiadomości: 65
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

moonikkaa śliczne te zaproszonka.I cena całkiem w porządku
madlink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:52   #4583
cailleach2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 53
Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Ifcia513 Pokaż wiadomość

Dziewczynki mam jeszcze taka prośbę: czy któraś z Was może mi powiedzieć co powinno być zawarte w umowie o salę? mam ją już zarezerwowaną, zaliczka wpłacona i Pani twierdzi, że pokwitowanie wpłaty załatwia wszystko. My jednak wolelibyśmy mieć umowę, więc stwierdziła żebyśmy ja sami napisali a ona nam podpisze. wiem tak mniej więcej co tam napisać ale nie chciałabym pominąć jakiejś ważnej kwestii...
w umowie musi być kto z kim spisuje , co jest przedmiotem umowy (zorganizowanie przyjęcia i TERMIN), orientacyjny przynajmniej koszt od głowy, ile było zadatku, też co jest w cenie od głowy. Zbyt szczegółowo to nie będą chcieli pewnie wnikać...

a gdzie zaproszenia tak tanio?

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-02-15 o 20:53 Powód: post pod postem
cailleach2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:14   #4584
madlink
Raczkowanie
 
Avatar madlink
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Stevenage
Wiadomości: 65
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez cailleach2 Pokaż wiadomość
a gdzie zaproszenia tak tanio?
...podejrzewam,że alllegroo Ja też tam kupowałam
madlink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:15   #4585
Lupetita
Raczkowanie
 
Avatar Lupetita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 159
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Dziękuje dziewczynki za namiary jutro zrobię obchód po salonach i zrobię sobie zabieg oby mi tylko czasu wystarczyło cailleach2 bardzo duży wybór zaproszeń jest na allegro i ceny są przystępne
Lupetita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:22   #4586
kupka
Raczkowanie
 
Avatar kupka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 83
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Na allegro są najtańsze zaproszenia mniej więcej 1,5-3 zł,sami tez będziemy pewnie z allegro zamawiac.Ja byłam w listopadzie na targach ślubnych to zaproszenia srednio kosztowały 4 zł.Masakra jakaś.
kupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:25   #4587
kupka
Raczkowanie
 
Avatar kupka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 83
Smile Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Słyszał ktoś może coś na temat zespołu "Klimat" ze Skarżyska-Kam?
kupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:29   #4588
cailleach2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Widziałam i za 7,50 bez tekstu w środku , więc nic mnie nie zdziwi. Myśleliśmy raczej o takich zupełnie samodzielnie projektowanych, ale w sumie usługi drukarskie na Allegro też są. Trzeba by się za to zabrać, żeby na Wielkanoc już zaproszenia mieć... Dzięki!
cailleach2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 16:30   #4589
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Widzę że temat się pojawił o mikrodermabrazji i kawitacji, te zabiegi są prawie teraz w każdym gabinecie u mnie też.
Sama dziś miałam robioną kawitację i nakładaną kataplazmę w szkole i było superrrrrr.
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 16:57   #4590
moonikkaa
Raczkowanie
 
Avatar moonikkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez cailleach2 Pokaż wiadomość
a gdzie zaproszenia tak tanio?
tak, na allegro zamawiałam, jak pisały dziewczyny wybór jest bardzo duży

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Widzę że temat się pojawił o mikrodermabrazji i kawitacji, te zabiegi są prawie teraz w każdym gabinecie u mnie też.
Sama dziś miałam robioną kawitację i nakładaną kataplazmę w szkole i było superrrrrr.
mam zamiar sie wybrac na mikrodermabrazje ale jeszcze troche, bo teraz jest za zimno, a z tego co wiem najlepsza na mikrodermabrazje jest wiosna i jesien.na czym polega zabieg kawitacji??? który z tych dwóch zabiegów jest lepszy???
__________________
27.06.2009 Cudowny Dzień

Edytowane przez moonikkaa
Czas edycji: 2009-02-15 o 17:01
moonikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.