Panny Młode - Kielce cz. II - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-16, 14:38   #4621
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez evelinest Pokaż wiadomość
Słyszałyście może jakieś opinie dotyczące sali w Sukowie "Korbowa Koliba" oraz dj Mirka Piróga??
Byłam tam na weselu w sierpniu. Sala ma swój klimat ale nam osobiście z wyjątkiem wyglądu niewiele się podobało, może dlatego że właściel nie wyrobił się z oszkleniem tarasu wiec tańce były w środku,a zadużo tam miejsca niebyło. Druga sprawa to zależy ile osób będzie na weselu (wtedy było ok 130 i goście siedzieli wzdłuż całego budynku tak "naokoło" i daleko od siebie więc część była tak jakby odseparowana). Jedzenie było nawet smaczne ale nie zachwycało, najlepiej zapamiętałam to że na obiad czekaliśmy ok 30 minut a jak już dostaliśmy zupę to na drugie danie kolejne pół godziny. Niemówiąc już o tym że jeśli budynek jest cały drewniany to to drewno powinno być dobrze "zrobione" nie znam sie na stolarce wiec nie wiem jak to nazwać chodzi o że nie było chyba kobiety bez pozaciąganch rajstop bądz sukienek (był to chłodny dzień). I krzesła piękne drewniane i wygodne, ale poustawiane jedno przy drugim tak że przy próbie odsunięcia blokowały sie już nie mówiąc jakie ciężkie były. Ogólnie jedyne co tak naprawde mnie tam urzekło to wygląd.
ps. widoki z łównego tarasu sa na stodoły sąsiadów. a wiazd jest wspólny z dystrybutorem LPG też nie ciekawie zwłaszcza że wieczorem pod budynkiem kręciło się jakieś nieciekawe towarzystwo

Edytowane przez niunia_leyla
Czas edycji: 2009-02-16 o 15:04
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 15:55   #4622
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Może wiecie w takim razie, gdzie można zorganizować taki ''pożegnalny'' obiadek dla rodziny z daleka? Znacie jakieś fajne i nie drogie miejsca?
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 16:13   #4623
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość

p.Marta zrobi Ci taki makijaz jaki bedziesz chciala; ja miałam dośc wyraźnie zaznaczone oczy, ale nie w typowym wydaniu smoky eyes - kolory typu brązy, beże, ze złotem, kreska zrobiona czarnym linerem z jakimiś migoczącymi drobinkami, przyklejone kępki sztucznych rzęs i pomalowane rzęski
Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
Co do tego makijażu w Wiośnie. Fakt,p.Ewa jest mistrzynią w makijażu mocniejszym. Ale jest tam też p.Monika,który potrafi zrobić delikatny makijaż i to bardzo kapitalnie. Także polecam Wiosnę.
Napewno sie skusze pojsc w oba miejsca na probne...ale nie wiecie moze czy mam juz do nich zadzwonic i umowic sie na sierpien?
Cytat:
Napisane przez karothka Pokaż wiadomość
Może wiecie w takim razie, gdzie można zorganizować taki ''pożegnalny'' obiadek dla rodziny z daleka? Znacie jakieś fajne i nie drogie miejsca?
Karothka jesli osni sa zza granicy to np...wloska restauracja odpada..a ponoc Winnice teraz odremontowali...ponoc super jest ja ja biore pod uwage (kolacja dla znajomych) wiesz tam znajdziesz typowo polskie potrawy...zarkoje naprzyklad
__________________
Nasz ślub 22.08.2009

Edytowane przez Crazzzyyy
Czas edycji: 2009-02-16 o 16:21
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 16:19   #4624
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

ja sie powtorze ale powiem ze winnica bo odremnotowali ja i jest slicznie, a np male zarkoje kosztuja jako ok 16zl i sa pycha, na narazie nie maja tam ruchu bo nie wszyscy wiedza ze jest wyremnotowana wiec pewnie tez do dogadania
__________________


24.07.2010

Edytowane przez tatarata
Czas edycji: 2009-02-16 o 16:36
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 16:40   #4625
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Crazzzyyy Pokaż wiadomość
Napewno sie skusze pojsc w oba miejsca na probne...ale nie wiecie moze czy mam juz do nich zadzwonic i umowic sie na sierpien?

Karothka jesli osni sa zza granicy to np...wloska restauracja odpada..a ponoc Winnice teraz odremontowali...ponoc super jest ja ja biore pod uwage (kolacja dla znajomych) wiesz tam znajdziesz typowo polskie potrawy...zarkoje naprzyklad
Według mnie możesz zadzwonić i się zapytać. Choć ja osobiście uważam,że lepiej wcześniej sobie miejsce i czas zaszachować.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 17:26   #4626
evelinest
Raczkowanie
 
Avatar evelinest
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 380
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
ja sie powtorze ale powiem ze winnica bo odremnotowali ja i jest slicznie, a np male zarkoje kosztuja jako ok 16zl i sa pycha, na narazie nie maja tam ruchu bo nie wszyscy wiedza ze jest wyremnotowana wiec pewnie tez do dogadania
Ładnie to tam rzeczywiście jest, ale obsługa nadal jak z lat 80-siątych Dobrze, że ceny pozaokrąglali do dziesiątek groszy
evelinest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 17:46   #4627
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Crazzzyyy Pokaż wiadomość
Napewno sie skusze pojsc w oba miejsca na probne...ale nie wiecie moze czy mam juz do nich zadzwonic i umowic sie na sierpien?
na sierpień? hm...jakoś koło kwietnia mogłabyś się zapisać. ja w tamtym roku zapisywałam się i do fryzjera i na makijaż na początku marca i już były dwie osoby i tu i tu zapisane na ten termin
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 18:33   #4628
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez evelinest Pokaż wiadomość
Ładnie to tam rzeczywiście jest, ale obsługa nadal jak z lat 80-siątych Dobrze, że ceny pozaokrąglali do dziesiątek groszy
no faktycznie wlalsnie sobie przypomnialam ta obsluge, ktora jak za czasow komuny no ale nic poza tym nie mozna im zarzucic,

no a ja caly czas nie mam orkiestry... chyyba sie musze pospieszyc
__________________


24.07.2010

Edytowane przez tatarata
Czas edycji: 2009-02-16 o 18:35
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 20:18   #4629
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez moonikkaa Pokaż wiadomość
tak, na allegro zamawiałam, jak pisały dziewczyny wybór jest bardzo duży



mam zamiar sie wybrac na mikrodermabrazje ale jeszcze troche, bo teraz jest za zimno, a z tego co wiem najlepsza na mikrodermabrazje jest wiosna i jesien.na czym polega zabieg kawitacji??? który z tych dwóch zabiegów jest lepszy???
Kawitacja jest to piling ultradźwiękami i może go stosować osoba nawet z cerą naczyniową. mikrodermabrazja to mocny piling mechaniczny, robi się go specjalną mała tarczą ścierną i to nie boli! jest więcej przeciwwskazań np. tzw. pajączki bardzo wrażliwa skópóra ipt.

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Daysy, a może bys mi doradziła coś na oją buźkę, mam pełno wągrów i krostki i buźka mi się świeci, chętne bym się wybrała na jakieś zabiegi
Ja poleciałabym Ci oczyszczanie skóry a później odpowiednia pielęgnacje domową, czyli pilingi i kremy .
Cytat:
Napisane przez karothka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, napiszcie tak szczerze, czy teraz w ogóle organizuje się poprawiny? Wiele osób rezygnuje z nich w związku z dużymi kosztami samego wesela. Kompletnie nie wiemy co robić, wypadałoby zorganizować coś dla rodziny z daleka, nie chcę, żeby pojechali do domów z pustym żołądkiem, ale te koszta mnie przerażają. Na ilu weselach z poprawinami byłyście ostatnio?
Ja nie robie poprawin i tak właśnie jest duży koszt wesela ewentualnie później u mnie w domu dla moich braci obiad i tyle.
Cytat:
Napisane przez Lupetita Pokaż wiadomość
Jeśli mogę wiedzieć, uczysz się na kosmetyczkę?? miałam kiedyś z kosmetyką bliższe obcowanie, dlatego pytam

My również nie robimy poprawin. Bywałam na weselach z poprawinami i każdy w ten dzień był już zmęczony, dużo osób nie przychodziło i nie wszyscy się bawili. Według mnie pierwszy dzień wesela powinien trwać do białego ranka, a kolejny to już odpoczynek
Tak, w czerwcu mam egzamin tzw. obronę dyplomu.
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 20:43   #4630
moonikkaa
Raczkowanie
 
Avatar moonikkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
Kawitacja jest to piling ultradźwiękami i może go stosować osoba nawet z cerą naczyniową. mikrodermabrazja to mocny piling mechaniczny, robi się go specjalną mała tarczą ścierną i to nie boli! jest więcej przeciwwskazań np. tzw. pajączki bardzo wrażliwa skópóra ipt.
dziękuje za informacje o kawitacji. mikrodermabrazja wiem jak wygląda, bo kilka razy miałam robioną i dla mnie momentami nie był to przyjemny zabieg ale efekty rewelacyjne, buzia oczyszczona i po trzech zabiegach bardzo gładka. wybiore mikrodermabrazje, bo wiem na jakie efekty moge liczyc
__________________
27.06.2009 Cudowny Dzień
moonikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 02:31   #4631
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
na sierpień? hm...jakoś koło kwietnia mogłabyś się zapisać. ja w tamtym roku zapisywałam się i do fryzjera i na makijaż na początku marca i już były dwie osoby i tu i tu zapisane na ten termin
eeeeee to dzwonie juz..... dzieki za pomoc
__________________
Nasz ślub 22.08.2009
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 09:23   #4632
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Witam
Karothka - mam ten sam problem co do poprawin i chyba zrobimy taki obiadek właśnie u TŻ w ogrodzie pomyślimy tylko i jakimś zadaszeniu w razie tfu tfu deszczu ale też nie uśmiecha mi się robić poprawin bo koszty wesela są rzeczywiście potężne.

Czyli widzę że jednogłośnie p. Ewa z Wiosny co do makijażu a czy wiecie coś więcej o tym salonie Infinity na klonowej czy tylko ten p.Tomek tam jest dobry??Bo ja slyszałam że jest tam jeszcze jakaś dziewczyna ktora świetnie czesze ale to niepotwierdzona opinia.

A i jeszcze jedno czy wiecie cos o kursie przedmałżeńskim w Katedrze???Chyba sie ma jakos teraz zacząć a ja zakatarzona jestem i nic nie wiem bo w domu siedzę
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:56   #4633
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Wiem,że u mnie w parafii mają być kursy przedmalżeńskie od niedzieli o 18.A o katedrze to nie wiem.
Polecam p.Ewę naprawdę.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:25   #4634
Stokrotka80
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka80
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 82
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Hanolinka a czy mogłabyś napisać w której parafii?
Stokrotka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:34   #4635
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Parafia Miłosierdzia Bożego w Kielcach. Przy Mieszka I. Ale musiałabys zadzwonic i dokładnie sie dowiedziec.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:49   #4636
ewi83
Zadomowienie
 
Avatar ewi83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 1 669
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez karothka Pokaż wiadomość
Bardzo duże wesele organizujecie! My chcielibyśmy się zmieścić w 120-130 osobach. Chcielibyśmy zaprosić kogoś z pracy, ale problem w tym kto się będzie nimi zajmował, jeśli przyjadą. Polski nie znają, a my bedziemy mięc inne rzeczy na głowie niż zajmowanie się nimi niestety.

Puchatku, Moniko dziękuję za odpowiedz.
Hej ja tez mieszkam w UK i zapraszamy znajomych z UK, bedziemy mieli ok 12 osob. W sumie to nie mamy problemu typu kto sie nimi zajmie, bo tak naprawde to nie spedza w Polsce duzo czasu, przylatuja w piatek w nocy, ok godz 2 beda dopiero w Kielcach, wiec pewnie beda chcieli sie wyspac przed weselem, slub mamy o 16. Powiedzielismy im z gory ze nie bedziemy mieli duzo czasu na zajmowanie sie nimi, wiec zabukowalismy im hotel Qubus, samo centrum Kielc, jeeli ktores z nich chce zobaczyc miasto beda mieli blisko. A na weselu no coz dziecmi nie sa chyba beda umieli sie saami soba zajac Ostrzeglam ich tylko zeby nie pili za duzo na samym poczatku ( jak to anglicy potrafia) tylko rozlozyli swoje sily na cala noc
ewi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 15:37   #4637
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Crazzzyyy tak robilam próbny juz o tym pisałam i wklejalam zdjecia
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 19:24   #4638
madlink
Raczkowanie
 
Avatar madlink
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Stevenage
Wiadomości: 65
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez ewi83 Pokaż wiadomość
Hej ja tez mieszkam w UK i zapraszamy znajomych z UK, bedziemy mieli ok 12 osob. W sumie to nie mamy problemu typu kto sie nimi zajmie, bo tak naprawde to nie spedza w Polsce duzo czasu, przylatuja w piatek w nocy, ok godz 2 beda dopiero w Kielcach, wiec pewnie beda chcieli sie wyspac przed weselem, slub mamy o 16. Powiedzielismy im z gory ze nie bedziemy mieli duzo czasu na zajmowanie sie nimi, wiec zabukowalismy im hotel Qubus, samo centrum Kielc, jeeli ktores z nich chce zobaczyc miasto beda mieli blisko. A na weselu no coz dziecmi nie sa chyba beda umieli sie saami soba zajac Ostrzeglam ich tylko zeby nie pili za duzo na samym poczatku ( jak to anglicy potrafia) tylko rozlozyli swoje sily na cala noc
Hahahaha ciekawe czy im sie to udadla nich najczęściej impreza kończy sie o 24.00
Ale bedzie z nimi wesoło chociaż


19.09.2009: D
madlink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 21:38   #4639
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

znalazlam tylko Twoja wypowiedz...niestety fotek nie dalam rady
__________________
Nasz ślub 22.08.2009
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 22:44   #4640
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Hej dziewczyny ja też mam ślub w 2010 roku i weszłam tutaj licząc że dowiem się co nieco ja mam 26.06.2010 i już nie mogę się doczekać. Jutro sobie troszkę poczytam co już wcześniej popisałyście ciekawego a teraz zawijam się zrobić kolację mojemu kochanie bo z pracy wraca..
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 23:25   #4641
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwkowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja też mam ślub w 2010 roku i weszłam tutaj licząc że dowiem się co nieco ja mam 26.06.2010 i już nie mogę się doczekać. Jutro sobie troszkę poczytam co już wcześniej popisałyście ciekawego a teraz zawijam się zrobić kolację mojemu kochanie bo z pracy wraca..
no witamy, a ze zapytam masz juz jakas orkeistre bo ja os miesiaca szukam
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 07:50   #4642
Justyna3011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

UWAGA- dla zainteresowanych
27.02.2009 o 19.00 rozpoczyna się kurs w Katedrze i prowadzi go bardzo sympatyczny ksiądz z kancelarii.
Zapisy na kursie.
Spotkania odbywają się w piątki i niedziele o 19.00.
Justyna3011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:43   #4643
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Justyna3011 Pokaż wiadomość
UWAGA- dla zainteresowanych
27.02.2009 o 19.00 rozpoczyna się kurs w Katedrze i prowadzi go bardzo sympatyczny ksiądz z kancelarii.
Zapisy na kursie.
Spotkania odbywają się w piątki i niedziele o 19.00.
O dzięki za informację. Trzeba by się wybrać
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:48   #4644
malenstwo21
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo21
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 115
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
Parafia Miłosierdzia Bożego w Kielcach. Przy Mieszka I. Ale musiałabys zadzwonic i dokładnie sie dowiedziec.

hmmm... no to się chyba na tym kursie spotkamy kurs rozpoczyna się w tą niedzielę po mszy o godz 18...
widzę tu polecacie panie które robią makijaż mogłybyście powiedziec gdzie konkretnie znajdują się ich salony i szukam jeszcze dobrego fryzjera najlepiej z możliwością uczesania w domu bo niestety biorę ślub 15sierpnia a to świeto więc wszystko zamknięte...
macie jeszcze jakieś opinie na temat zespołu RETRO ????
malenstwo21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:10   #4645
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

W zespole Retro gra mój kolega ze studiów! Ale niestety nie słyszałam ich jak grają na weselu czy coś. Słyszalam tylko jak ten moj kolega pogina na pianine na Uniwersytecie. kapitalny jest! Ja nie wiem czy uda mi sie wybrac na ten kurs,ale postaram sie wyciagnać TŻeta.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:23   #4646
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

ogladalam niedawno plytke zespolu retro ale ze starachowiec chyba ,napewno nie z kielc. mają duży ode mnie plus za biesiadę przy stołach.
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:00   #4647
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Justyna3011 Pokaż wiadomość
UWAGA- dla zainteresowanych
27.02.2009 o 19.00 rozpoczyna się kurs w Katedrze i prowadzi go bardzo sympatyczny ksiądz z kancelarii.
Zapisy na kursie.
Spotkania odbywają się w piątki i niedziele o 19.00.
Dziękuję ślicznie za informacje
Ha to i ja się chyba spotkam z jakąś wizażanką
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:44   #4648
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Crazzzyyy sorki zdjęcia wklejałam w innym wątku
malenstwo21 ja polecam Panią Ewę i martę z salonu na Jagielońskiej przy stacji BP salon nazywa się: Salon odnowy biologicznej Vita Beauty

Edytowane przez kasiaher
Czas edycji: 2009-02-18 o 11:46 Powód: dopisek
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 12:54   #4649
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Justyna3011 Pokaż wiadomość
UWAGA- dla zainteresowanych
27.02.2009 o 19.00 rozpoczyna się kurs w Katedrze i prowadzi go bardzo sympatyczny ksiądz z kancelarii.
Zapisy na kursie.
Spotkania odbywają się w piątki i niedziele o 19.00.
a ile tych spotkań ma być w sumie? i jaki koszt kursu?
Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:33   #4650
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
no witamy, a ze zapytam masz juz jakas orkeistre bo ja os miesiaca szukam

tak Tatarata mamy, dlatego że umowę z nimi podpisywałam już ok. października listopada mamy comapol i mam nadzieję że to słuszny wybór...może jeśli byłyście na weselu z nimi napiszecie jak ich odbieracie???zamawialiśmy wcześniej bo chcieliśmy wesele w dzień urodzin mojego mena
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.