Panny Młode - Kielce cz. II - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-20, 09:09   #4681
domika88
Raczkowanie
 
Avatar domika88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 78
GG do domika88
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Daysy85 mozesz mi napisać ile płacisz za swojego fotografa i co w tej cenie masz?
domika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 09:24   #4682
bartolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 97
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Hej dziewczynki!
Długo nic nie pisałam, ale od czasu do czasu Was podczytuję.
PM 2008 wszystkie Wasze zdjęcia są rewelacyjne. Wszystkim PM 2008, które przeszły na wątek mamusiowy serdecznie gratuluję.

Sylwkowa jeżeli chodzi o kucharki to ja znam bardzo fajne babeczki, które zajmują się gotowaniem na weselach, jak również i obsługą wesel. Jeżeli chcesz namiar daj znać prześlę ci na priv.
Jeżeli chodzi o fotografa to ja miałam p. Wojtka z Dwóch Wież i byłam bardzo z niego zadowolona. Był z nami przed weselem, w kościele i na weselu. Robił zdjęcia do godziny 2-3 w nocy. Ceny w miarę przyzwoite w porównaniu z innymi. Fajny kontakt, otwarty na wszelkie propozycje. Mieliśmy mieć jeszcze plener w innym dniu, ale szczerze powiedziawszy to nam się odechciało, najpierw nie było pogody, a później chęci i czasu. Polecam p. Wojtka.
Jeżeli chodzi o p. Łukasika to ja nie mam najlepszego zdania o jego działalności. Przez tego pana musiałam na gwałt szukać i kamerzysty i fotografa. Byliśmy umówieni na telefon w sprawie rezerwacji, bo to była pierwsza firma którą odwiedziliśmy i dla porównania chcieliśmy jeszcze zobaczyć inne zdjęcia i filmy. Umówiliśmy się, że damy znać jeżeli chodzi o jego usługi, on nam powiedział, że nie ma problemu, jeżeli znajdzie się osoba która będzie chciała nasz termin, to on zadzwoni do nas i dla upewnienia zapyta się czy się zdecydowaliśmy czy rezygnujemy, podałam p. Łukasikowi swój numer telefonu. Za jakieś 1,5 tygodnia dzwonię, żeby mu powiedzieć że już na 100 % jesteśmy zdecydowani i możemy podjechać podpisać umowę, a p. Łukasik mi mówi, że to nie możliwe bo on już ma kogoś innego. Ja do niego mówię że miał pan zadzwonić , a on mi na to że ja się z nim tak nie umawiałam i że żadnego numeru telefonu mu nie dawałam.
A w rezultacie to się okazało, że zapisał mój numer przy nazwisku innej osoby, mówił że w takim razie postara nam się kogoś znaleźć, ale my zrezygnowaliśmy z czego naprawdę się cieszę bo nasz p.Wojtek był rewelacja.
bartolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 09:57   #4683
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

sylwkowa hmm no sporo sama nie wiem co robic z tym fotografem, moj wujek robi piekne zdjecia, i troche mi szkoda, moze wezme tylko na sam plener i do kosciola
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 10:29   #4684
kopikos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 371
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez bartolina Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!
Długo nic nie pisałam, ale od czasu do czasu Was podczytuję.
PM 2008 wszystkie Wasze zdjęcia są rewelacyjne. Wszystkim PM 2008, które przeszły na wątek mamusiowy serdecznie gratuluję.

Sylwkowa jeżeli chodzi o kucharki to ja znam bardzo fajne babeczki, które zajmują się gotowaniem na weselach, jak również i obsługą wesel. Jeżeli chcesz namiar daj znać prześlę ci na priv.
A ja mogłabym poprosić o te namiary?
kopikos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 10:48   #4685
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Od jakiegoś czasu podglądam to forum i muszę przyznać, że jestem zachwycona wymianą informacji My mamy ślub w sierpniu 2010.Wesele robimyw hotelu Ameliówka, czy któraś z was drogie dziewczynki zna może jakieś opinie na temat wesel w Ameliówce?Będe wdzięczna za wszytkie informacje.
Co do kucharki Pani Niebudek to jest rewelacyjna i naprawde gorąco polecam.Sama miałam ja mieć.A jeśli chodzi o kamerzystę i fotografa to my też jesteśmy na etapie poszukiwań.Jesli chodzi o Pawła Brelskigo to jest to fantastyczny młody człowiek, filmy robi świetne, a jeśli chodzi o zdjęcia to równiez nam się podobały.
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 10:53   #4686
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Byłam na weselu w hotelu Ameliówka i jedyne co mi się nie podobało to brak miejsca do tańczenia. Ludzie tańczyli między stołami, było strasznie ciasno
__________________
02.08.2008- Nasz Wielki Dzień
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 10:58   #4687
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Puchatek a jak z jedzeniem w Ameliówce?My na szczęscie nie będziemy mieć maxymalnie dużo osob, także o miejse raczej sie nie martwimy
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 11:02   #4688
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Puchatek a jak z jedzeniem w Ameliówce?My na szczęscie nie będziemy mieć maxymalnie dużo osob, także o miejse raczej sie nie martwimy
Skoro macie mało osób to dobrze Jedzenie chyba było ok, bo ja nigdy nie jem na weselach. Mnie z zasady nic nie smakuje Ale podobno było dobre i dużo
__________________
02.08.2008- Nasz Wielki Dzień
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 11:06   #4689
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Dziękuję Ci Puchatek W takim razie jestem dobrej myśli
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 11:08   #4690
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci Puchatek W takim razie jestem dobrej myśli
Napewno bedzie extra
__________________
02.08.2008- Nasz Wielki Dzień
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 11:12   #4691
Stokrotka80
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka80
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 82
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Puchatek a jak z jedzeniem w Ameliówce?My na szczęscie nie będziemy mieć maxymalnie dużo osob, także o miejse raczej sie nie martwimy


Ja też byłam na weselu w Ameliówce i mnie się podobało całkiem przyjemna sala tylko rzeczywiście na niedużą ilość osób, jedzenie jak dla mnie smaczne, jedyną wada było to że było podawane na wspólnych półmiskach i jak ktoś zjadł 2 kawałki mięsa to dla innej osoby już nie było, ale myślę że to można dogadać, a jeszcze jedno musisz zapytać co z klimatyzacją bo z tego co pamiętam to było troszkę gorąco i dużo osób spędzało czas na tarasie, ale ogólnie fajnie
Stokrotka80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 11:34   #4692
bartolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 97
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Kopikos poszło na priv
bartolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 11:41   #4693
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez bartolina Pokaż wiadomość
Kopikos poszło na priv
Ja też prosiłam!
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 11:52   #4694
efffelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 30
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Jeśli można prosić o namiary na te kucharki to prześlijm na priva
efffelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 12:18   #4695
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Egorska - masz salę kolo mojego miejsca zamieszkania niestety nigdy na niej nie byłam ale z tego co słyszałam jest bardzo ładna
Aniks Ann- kochana pliska powiedz mi czy byłaś zadowolona z pracy Ck studio i kto dokładnie robił ci zdjęcia ?bo ja też mam tą firmę na ślubie zdjęcia ma mi robić prawdopodobnie mama Kuby a na plenerze Kuba +mama i jeszcze jedno pytanko co do zespołu bo ja mam Comapol to ten sam zespół co Coma? tam jest chyba 4 facetów i jedna młoda laseczka, jeden z nich brał udział bodajże w szansie na sukces.. to ten sam zespół?? Jeśli bym mogła Cię prosić to prześlij mi numer do tej twojej kucharki? dobra jest kobitka? jej jedzonko jest smaczne i ładnie wygląda?dzięki z góry
Bartolina- niuńka jak możesz to podaj mi namiary na tą twoją kucharkę jak się nazywa skąd jest i ile bierze
Tatarata- powiem Ci tak mi bardzo zależało na ładnych fotkach, na tą rzecz zrezygnowałam z kamerzysty ale ja wiem że chce mieć śliczne zdjęcia, wiem że troszkę kaski to kosztuje ale to pamiątka na całe życie, ale z drugiej strony jeśli masz wójka który robi fajne zdjątka to zaoszczędzisz troszkę kaski i pamiątke też będziesz miała więc czy tak czy tak to będzie dobrze
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 12:58   #4696
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Sylwkowa Coma i Comapol to są dwa różne zespoły. Kiedyś mieli jeden zespół ale teraz się rozdzielili.

A co do pana Łukasika - kamerzysty i jego żony Edyty Kędzierskiej to mi się ich prace wcale nie podobają.
Kaseta jest strasznie tandetna - byłabym załamana gdybym taką dostała. Nic tam ciekawego nie ma, jedynie jakieś kiczowate scenki z randki albo z dnia pary młodej leżącej w łóżku. Jak ktoś był to wie o czym mówię - dla mnie to jest strasznie sztuczne i nienaturalne. A zdjęcia pani Edyty bez rewelacji, takie zwyczajne - zrobione i wywołane, a takie coś to może wujek czy brat z rodziny zrobić. Ale pani Edyta i pan Łukasik są bardzo mili. Pan Łukasik też nie zawiele robi z płytą bo nie ma na to czasu, zrozumiałam że ma w każdą sobotę 5 wesel - więc on ją po prostu tnie i składa. Jeśli ktoś był u Kuby lub jego kolegi albo w firmie SpaceMark to wie jakie fajne rzeczy robią.

Natomiast zdjęcia Kuby Bieńka, Styczniów, SpaceMark jak dla mnie są rewelacyjne.

Edytowane przez Meana1
Czas edycji: 2009-02-20 o 13:05
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 13:01   #4697
bartolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 97
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Dziewczynki namiary na kucharki poszły na priv. Pozdrawiam
bartolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 13:25   #4698
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez aniksAnn Pokaż wiadomość
Sukienkę upatrzyłam w Cymbeline oto link do niej
http://www.bestbridalprices.com/allu...4-p-27654.html

uszyta jest z muślinu, cena 3200zł i zdecydowałam się na uszycie jej, które wyniesie mnie jakieś 1000zł razem z welonem, halką i szalem na ramiona.

Mogę zapytać gdzie szyjesz sukienkę? Też zamierzam udać się do krawcowej i poszukuje "najtańszej".
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 13:30   #4699
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez bartolina Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!
Długo nic nie pisałam, ale od czasu do czasu Was podczytuję.
PM 2008 wszystkie Wasze zdjęcia są rewelacyjne. Wszystkim PM 2008, które przeszły na wątek mamusiowy serdecznie gratuluję.

Sylwkowa jeżeli chodzi o kucharki to ja znam bardzo fajne babeczki, które zajmują się gotowaniem na weselach, jak również i obsługą wesel. Jeżeli chcesz namiar daj znać prześlę ci na priv.
Jeżeli chodzi o fotografa to ja miałam p. Wojtka z Dwóch Wież i byłam bardzo z niego zadowolona. Był z nami przed weselem, w kościele i na weselu. Robił zdjęcia do godziny 2-3 w nocy. Ceny w miarę przyzwoite w porównaniu z innymi. Fajny kontakt, otwarty na wszelkie propozycje. Mieliśmy mieć jeszcze plener w innym dniu, ale szczerze powiedziawszy to nam się odechciało, najpierw nie było pogody, a później chęci i czasu. Polecam p. Wojtka.
Jeżeli chodzi o p. Łukasika to ja nie mam najlepszego zdania o jego działalności. Przez tego pana musiałam na gwałt szukać i kamerzysty i fotografa. Byliśmy umówieni na telefon w sprawie rezerwacji, bo to była pierwsza firma którą odwiedziliśmy i dla porównania chcieliśmy jeszcze zobaczyć inne zdjęcia i filmy. Umówiliśmy się, że damy znać jeżeli chodzi o jego usługi, on nam powiedział, że nie ma problemu, jeżeli znajdzie się osoba która będzie chciała nasz termin, to on zadzwoni do nas i dla upewnienia zapyta się czy się zdecydowaliśmy czy rezygnujemy, podałam p. Łukasikowi swój numer telefonu. Za jakieś 1,5 tygodnia dzwonię, żeby mu powiedzieć że już na 100 % jesteśmy zdecydowani i możemy podjechać podpisać umowę, a p. Łukasik mi mówi, że to nie możliwe bo on już ma kogoś innego. Ja do niego mówię że miał pan zadzwonić , a on mi na to że ja się z nim tak nie umawiałam i że żadnego numeru telefonu mu nie dawałam.
A w rezultacie to się okazało, że zapisał mój numer przy nazwisku innej osoby, mówił że w takim razie postara nam się kogoś znaleźć, ale my zrezygnowaliśmy z czego naprawdę się cieszę bo nasz p.Wojtek był rewelacja.
mogę dostać namiary na tego fotografa?
Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 13:49   #4700
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Ifcia513 Pokaż wiadomość
mogę dostać namiary na tego fotografa?
to może ja podam stronkę tej firmy oto ona:http://www.dwiewieze.pl/ tam sa pozostale dane kontaktowe, nawet nr gg bo ja tez z Panem Wojtkiem sie kontaktowalam juz bardzo sympatyczny Pan
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 14:11   #4701
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez aniksAnn Pokaż wiadomość
Witam, odwiedzam stronę dość często od ….hohoho dłuższego czasu, aczkolwiek głosu nie zabierałam. Interesuje się waszymi doświadczeniami gdyż ślub mam w tym roku 18.07. Zostały mi drobne sprawy do załatwienia, ale mogę się podzielić z Wami tym co mam
Wesele na ok. 240 osób:
Sala weselna „Pod Brzozami” za Kielcami w Woli Jachowej – 3500 + opłaty
Zespół COMA z Kielc, zmieniony skład wg mnie jest rewelacyjny - 2700
DJ Janusz na poprawiny – 600,
Kucharki z Kobylaków wydaje mi się, że one są z okolic Miedzianej Góry – 2400,
Ciasta pieczone gdzieś na Białogonie, nie wiem dokładnie – 1200,
Tort Bracia Janusz - mają się podnieść z ceną, wiec nie wiem jaka będzie do lipca,
Kamerzysta, fotograf STUDIO CK,
Wódkę już mamy zakupioną – Żołądkowa Czysta de Luxe,
Z napojami też już mamy spokój wszystko zamówione w Coca Coli,

Sukienkę upatrzyłam w Cymbeline oto link do niej
http://www.bestbridalprices.com/allu...4-p-27654.html

uszyta jest z muślinu, cena 3200zł i zdecydowałam się na uszycie jej, które wyniesie mnie jakieś 1000zł razem z welonem, halką i szalem na ramiona.

moje pytanie do Was, gdzie mogę znaleźć srebrne sandałki, gdyż będę miała srebrne dodatki, chodzi mi o bardzo jasny srebrny.
Odnośnie makijażystki słyszałam o Pani na Bukówce, która ma tam salon, wiecie coś na jej temat?

Aaaaa i jeszcze jedno, gdzie polecacie zrobić poradnictwo rodzinne, bo to nam jeszcze zostało.
Kochana mierzyłam ta sukienke moja jest bardzo podobna Julia Rosa model 863
http://juliarosa.pl/juliarosa_en.htm mi welon nie pasuje w ogole wiec nie bede miala...rozpuszczone włosy tylko i kwiaty we wlosach...dodaki srebrne rózowe kwiaty...i tez sandałki...tylko ze ja jestem na wyspach i z tym nie ma zadnych problemów..pozdrawiam
__________________
Nasz ślub 22.08.2009
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 14:23   #4702
bartolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 97
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

[quote=Meana1;11070193]Sylwkowa Coma i Comapol to są dwa różne zespoły. Kiedyś mieli jeden zespół ale teraz się rozdzielili.

A co do pana Łukasika - kamerzysty i jego żony Edyty Kędzierskiej to mi się ich prace wcale nie podobają.
Kaseta jest strasznie tandetna - byłabym załamana gdybym taką dostała. Nic tam ciekawego nie ma, jedynie jakieś kiczowate scenki z randki albo z dnia pary młodej leżącej w łóżku. Jak ktoś był to wie o czym mówię - dla mnie to jest strasznie sztuczne i nienaturalne. A zdjęcia pani Edyty bez rewelacji, takie zwyczajne - zrobione i wywołane, a takie coś to może wujek czy brat z rodziny zrobić. Ale pani Edyta i pan Łukasik są bardzo mili. Pan Łukasik też nie zawiele robi z płytą bo nie ma na to czasu, zrozumiałam że ma w każdą sobotę 5 wesel - więc on ją po prostu tnie i składa.

Zgadzam się w 100%.
Ja na p. Łukasika zdecydowałam się tylko i wyłącznie dlatego, że za późno wzięłam się za załatwianie kamerzysty i fotografa i wszyscy fotografowie którzy mi się podobali mieli zajęty mój termin, a ze wyszła sytuacja taka a nie inna byłam zmuszona szukać dalej i w cale nie żałuje.
P. Łukasik jest dobry w gadce, bardzo miły do czasu!!!
bartolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 14:35   #4703
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Dziewczyny to jeśli Coma i comapol to dwa różne zespoły to który jest ten fajny bo ja teraz już zwariowałam!!! My mamy Comapol więc prosze napiszcie mi czy to ten zespół jest fajny czy ten drugi...
Dzięki z namier na kucharekę ktoś jezcze ma i da?
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 17:38   #4704
aniksAnn
Przyczajenie
 
Avatar aniksAnn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 26
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

sylwkowa wg mnie w Comapol śpiewa córka pani z Comy, ale pewności nie mam. W Comie spiewa 1 kobieta i 1 młody rewelacyjnie śpiewający chłopak z charakterystyczną chrypką w głosie. Spiewanie Stachurskiego czy Feela w mistrzowskim wykonaniu, ale to oczywiście moje zdanie. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z tym zespołem związane to poprosze o opinie.
Jeśli chodzi o studio CK to niewiele więcej wiem od Ciebie. Nie wiem jak oni się tam dziela pracą, ale wiem, że zaangażowany jest Pan Krzystof Bieniek, żona i Kuba. Nie znam samych szczegółów, gdyż są to znajomi mojego Tż i dogadywać się będziemy pewnie bliżej ślubu. Odnośnie kucharek to Pani kierująca całą ta załogą jest bardzo miła i uprzejma, można się z nią dogadać bez problemu jeśli chodzi o ilość ciepłych dań i jakie to mają być dania. Wiem, że praktykują zasadę co 2 godziny ciepłe danie. Byłam na paru weselach z ich obsługą i goście bardzo sobie je chwalą. Dania są gorące i smaczne, potrawy i przekąski świetnie przybrane. Wysyłam ci numer do niej.

crazzzyyy ja też mierzyłam twoją sukienkę jednak zdecydowałam się na allure, urzekł mnie długi, przepiekny tren i góra jak dla mnie korzystniejsza. CO do sandałków to chyba będę miała nie lada problem, póki co nie ma nic. Z welonem jeszcze nie eksperymentowałam, tez myśle o kwiatku we włosach.

ycnan sukienke szyję u p. Moniki ze Smykowa. Szyłam u niej studniówkową i widziałam sukienki ślubne jakie szyła. Wydaję mi się, że jest OK. MOja sukienka jest niezbyt skomplikowana typu empire, więc myśle, że problemu nie będzie, jedyny jaki przewidują to kupno koronki na pas pod biustem i sam muślin.
__________________
18.07.2009

aniksAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 19:16   #4705
Kocurski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

[quote=bartolina;11071796]
Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Sylwkowa Coma i Comapol to są dwa różne zespoły. Kiedyś mieli jeden zespół ale teraz się rozdzielili.

A co do pana Łukasika - kamerzysty i jego żony Edyty Kędzierskiej to mi się ich prace wcale nie podobają.
Kaseta jest strasznie tandetna - byłabym załamana gdybym taką dostała. Nic tam ciekawego nie ma, jedynie jakieś kiczowate scenki z randki albo z dnia pary młodej leżącej w łóżku. Jak ktoś był to wie o czym mówię - dla mnie to jest strasznie sztuczne i nienaturalne. A zdjęcia pani Edyty bez rewelacji, takie zwyczajne - zrobione i wywołane, a takie coś to może wujek czy brat z rodziny zrobić. Ale pani Edyta i pan Łukasik są bardzo mili. Pan Łukasik też nie zawiele robi z płytą bo nie ma na to czasu, zrozumiałam że ma w każdą sobotę 5 wesel - więc on ją po prostu tnie i składa.

Zgadzam się w 100%.
Ja na p. Łukasika zdecydowałam się tylko i wyłącznie dlatego, że za późno wzięłam się za załatwianie kamerzysty i fotografa i wszyscy fotografowie którzy mi się podobali mieli zajęty mój termin, a ze wyszła sytuacja taka a nie inna byłam zmuszona szukać dalej i w cale nie żałuje.
P. Łukasik jest dobry w gadce, bardzo miły do czasu!!!

No to ja zupełnie nie zgodzę się z tą opinią. Zdjęcia są naturalne, nie ma tej sztuczności, jaka jest u Styczniów. Robiłam też u nich fotoalbum.

Płytka też super, bez żadnej tandety, a tej właśnie nie toleruję. Może młodzi zażyczyli sobie takie wstawki? A w końcu klient nasz pan..Coś na ten temat wiem, pracuję w hotelu i praktycznie co gość chce, to ma. Mimo że wszyscy wokół mają odmienne zdanie
Kocurski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 20:06   #4706
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

[QUOTE=Kocurski;11077328]
Cytat:
Napisane przez bartolina Pokaż wiadomość


No to ja zupełnie nie zgodzę się z tą opinią. Zdjęcia są naturalne, nie ma tej sztuczności, jaka jest u Styczniów. Robiłam też u nich fotoalbum.

Płytka też super, bez żadnej tandety, a tej właśnie nie toleruję. Może młodzi zażyczyli sobie takie wstawki? A w końcu klient nasz pan..Coś na ten temat wiem, pracuję w hotelu i praktycznie co gość chce, to ma. Mimo że wszyscy wokół mają odmienne zdanie
mnie akurat zdjecia styczniów też sie nie podobają. tzn nie są złe ale do mnie nie przemawiają
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 21:13   #4707
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Dzięki dziewczynki za namiary na kucharki a ma ktoś jeszcze do tej pani Niebudek?jeszcze nigdzie nie dzwoniłam bo jestem w uk,ale tak na początku marca mam zamiar to załatwić więc od nadmiaru numerów głowa nie boli w razie gdyby miały pozajmowane terminy
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 21:42   #4708
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

My też mamy wesele ,, Pod Brzozami" ale na 2010 płacimy już 4.000 +opłaty.
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 22:14   #4709
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

hmm dziewczyny slyszlam ze w ameliowce sala i pikena i wszystko tylko ze wogole oblsuga okropna popytajcie moze jeszcze bo ja dlatego zrezywgnowalam z ameliowki, no ale sama nie bylam i nie widzialam,
__________________


24.07.2010

Edytowane przez tatarata
Czas edycji: 2009-02-21 o 07:53
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 08:06   #4710
palila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
hmm dziewczyny slyszlam ze w ameliowce sala i pikena i wszystko tylko ze wogole oblsuga okropna popytajcie moze jeszcze bo ja dlatego zrezywgnowalam z ameliowki, no ale sama nie bylam i nie widzialam,
Można zajrzeć do pierwszej części tego wątku i przeszukać wątek wpisując Ameliówka wyskoczy kilka opinie. Poniżej link:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...71193&page=167

Edytowane przez palila
Czas edycji: 2009-02-21 o 08:16
palila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.