Panny Młode - Kielce cz. II - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-03, 19:29   #4921
Aklime25
Raczkowanie
 
Avatar Aklime25
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez malenstwo21 Pokaż wiadomość
znalazłam stoske z ładnymi bukiecikami http://wedding.w8w.pl/index.html

co sądzicie o tym jak dla mnie śliczny i chyba chciałabym taki tymbardziej ze wydaje mi sie ze do skromnej koronkowej sukienki bedzie ladnie wyglądał http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety...760651837.html
Popieram, że śliczny

A mnie się podobają...np:
http://4.bp.blogspot.com/_IBcn8gKj_z...2_primarym.jpg
http://www.swinnagim.republika.pl/images/niebieski.jpg
http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety...mbm0203_01.jpg



A co do fotografa, to ja potrzebuję nutki artyzmu w zdjęciach i żeby album nie był oklepany - musi mieć to coś Mam już swój typ z tych fotografów, których mi polecaliście, ale poproszę o więcej - pod koniec tygodnia razem z Miśkiem będziemy się umawiać na spotkania Buziaczki Kochane...

Edytowane przez Aklime25
Czas edycji: 2009-03-03 o 19:31
Aklime25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:41   #4922
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Modliszka86 Pokaż wiadomość
Moge dac ci namiary do kolezanki ona robi zarowno paznokcie jak i wlosy Jest po jakims kursie profesjonalnym w Wawie robila Wlosy jak sie pytalam to tak okolo 500zl kosztuja zalezy jakiej dlugosci maja byc Paznokcie to tez nie jest cena jakas wygorowana Ale robi swietnie zarowno wlosy jak i paznokcie Wlosy sa jakies naturalne czy cos wiec takiej bardzo dobrej jakosci Ale najlepiej jej pytac jak chcesz namiary to pisz na priva
To prosiłabym na maila beat78@orange.pl. serdecznie dziekuje.
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:24   #4923
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

hej dziewczynki muszę się Wam pochwalić że dziś podpisałam umowę o salę i dzięki temu będę znacznie spokojniejsza, bo niby wcześniej zarezerwowana ale wiadomo lepiej mieć wszystko na papierze mam nowiutką śliczniutką salę która jeszcze nie jest w pełni wykończona a już wygląda ładniutkojupi!!!!!! a na ok.20marca jestem umówiona na podpisanie umowy z kucharzem,więc jak na czerwiec 2010 to już będę mieć salę,orkiestrę,fotografa no i kucharza a na resztę chyba jeszcze mam czas...
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:52   #4924
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwkowa Pokaż wiadomość
hej dziewczynki muszę się Wam pochwalić że dziś podpisałam umowę o salę i dzięki temu będę znacznie spokojniejsza, bo niby wcześniej zarezerwowana ale wiadomo lepiej mieć wszystko na papierze mam nowiutką śliczniutką salę która jeszcze nie jest w pełni wykończona a już wygląda ładniutkojupi!!!!!! a na ok.20marca jestem umówiona na podpisanie umowy z kucharzem,więc jak na czerwiec 2010 to już będę mieć salę,orkiestrę,fotografa no i kucharza a na resztę chyba jeszcze mam czas...
pozazdroscic tylko, ja tylko mam sale i z orkiesra jestem umowiona na piatek, a reszta lezy, no to biore sie wtym tygodniu za fotografa i kamerzyste, wtedy to juz bedzie spokoj
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:56   #4925
Aklime25
Raczkowanie
 
Avatar Aklime25
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
pozazdroscic tylko, ja tylko mam sale i z orkiesra jestem umowiona na piatek, a reszta lezy, no to biore sie wtym tygodniu za fotografa i kamerzyste, wtedy to juz bedzie spokoj
Tatarata a mogę spytać na jakiego kamerzystę i fotografa się decydujesz? Bo ja na razie wciąż zbieram informacje
Aklime25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 21:07   #4926
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Aklime25 Pokaż wiadomość
Tatarata a mogę spytać na jakiego kamerzystę i fotografa się decydujesz? Bo ja na razie wciąż zbieram informacje
wiec napisze w kolejnosci w jakiej bym chyba chciala:
foftgraf : Jakub Bieniek, Wiktor Franko, Łukasik, i jeszcze studio kalina, Edyta Kędziorska.
No a z filmem to mam maly probelm, mam kilka kaset z wesel, i wlasnie szukam na kotrej jest poczatek co mi sie podobal, jesli nie znajde to poprostu zapytam fotografa czy ma kogos gondego polecenia, ale powiem ci ze chcialam kiedys super zdjecia, zaczelam je ogladac i poddalam sie ze moge znlesc cos co sobie wymarzylam, moze poza ck. No a co do kasety to chce zeby byla normalna czyli bez gwazdek,serduszek itd, wiec mysle ze to nie jakas szutka wazne chyba zeby jakos byla dobra. A ty jakie masz typy?
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 21:14   #4927
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Aklime25 przyznaj sie kiedy masz slub to na pewno podzielimy sie informacjami o fotografach wiesz prawda jest taka ze duza czesc z nas jeszcze na etapie zalatwiania i nie ma na 100% porezerwowanych. Ja osobiscie mam wstepnie fotografa ktory robi wlasnie takie bardziej artystyczne, ciekawe zdjecia, a nie typowe slubne (nudne czesto).

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

[quote=sylwkowa;11265527]hej dziewczynki muszę się Wam pochwalić że dziś podpisałam umowę o salę i dzięki temu będę znacznie spokojniejsza, bo niby wcześniej zarezerwowana ale wiadomo lepiej mieć wszystko na papierze

Ja dzisiaj tez podpisalam umowe (a raczej rodzice w moim imieniu) w Bohemie, wiec tez juz jedno z glowy. Do tego mam wstepnie umowionego DJa Piotra Kurowskiego, i fotografa Wiktora Franko. Wideofilmowania nie bedzie. Kosciol jeszcze nie zalatwiony ale licze ze dam rade za 2 tyg zalatwic. Strasznie ten czas leci dziewczyny... Za 2.5 miesiaca juz tylko rok do slubu mi zostanie!
Jedno co mnie pociesza to zarowno DJ mowil w samych superlatywach o Bohemie i wlasciciel sali tak samo o DJu wiec duet na pewno bedzie zgrany
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010


Edytowane przez Alice the Bride
Czas edycji: 2009-03-03 o 21:17
Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 21:24   #4928
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

[quote=Alice the Bride;11266595]Aklime25 przyznaj sie kiedy masz slub to na pewno podzielimy sie informacjami o fotografach wiesz prawda jest taka ze duza czesc z nas jeszcze na etapie zalatwiania i nie ma na 100% porezerwowanych. Ja osobiscie mam wstepnie fotografa ktory robi wlasnie takie bardziej artystyczne, ciekawe zdjecia, a nie typowe slubne (nudne czesto).

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwkowa Pokaż wiadomość
hej dziewczynki muszę się Wam pochwalić że dziś podpisałam umowę o salę i dzięki temu będę znacznie spokojniejsza, bo niby wcześniej zarezerwowana ale wiadomo lepiej mieć wszystko na papierze

Ja dzisiaj tez podpisalam umowe (a raczej rodzice w moim imieniu) w Bohemie, wiec tez juz jedno z glowy. Do tego mam wstepnie umowionego DJa Piotra Kurowskiego, i fotografa Wiktora Franko. Wideofilmowania nie bedzie. Kosciol jeszcze nie zalatwiony ale licze ze dam rade za 2 tyg zalatwic. Strasznie ten czas leci dziewczyny... Za 2.5 miesiaca juz tylko rok do slubu mi zostanie!
Jedno co mnie pociesza to zarowno DJ mowil w samych superlatywach o Bohemie i wlasciciel sali tak samo o DJu wiec duet na pewno bedzie zgrany
powiem ci ze bardzo lubie czytac pozytywy o bohemie co do sali to jestem pewna ze jest super, bardziej boje sie orkiestry
__________________


24.07.2010

Edytowane przez tatarata
Czas edycji: 2009-03-03 o 21:26
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 23:05   #4929
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Ja początkowo miałam mieć w Bohemie bo słyszałam wiele na pozytyw ale w koncu się rozmyśliłam i mam inną salęjedyną rzeczą negatywną jaką słyszałam to to że jest jakaś kelnerka puszczalska i są z nią problemy..ale to mogą być tylko pogłoski więc się nie martwcieaaa... no i jeszcze że toalety trzeba po schodach chodzić mój brat cioteczny miał tam wesele na którym ja niestety nie byłam ale mama mi mówiła że oni sobie wzieli jakąś tą droższą opcję jeśli chodzi o jedzenie i było tego multum, nie do przejedzenia i do tego bardzo smaczne, więc możecie być spokojne a jeśli chodzi o fotografa ja mam Bieńka i mam nadzieję że będę zadowolona!!widziałam na internecie urywki kaset z wesela gościa który z Nim współpracuje i powiem Wam że mi się bardzo spodobało - ale my kamerzysty nie bierzemy...
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 23:30   #4930
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwkowa Pokaż wiadomość
Ja początkowo miałam mieć w Bohemie bo słyszałam wiele na pozytyw ale w koncu się rozmyśliłam i mam inną salęjedyną rzeczą negatywną jaką słyszałam to to że jest jakaś kelnerka puszczalska i są z nią problemy..ale to mogą być tylko pogłoski więc się nie martwcieaaa... no i jeszcze że toalety trzeba po schodach chodzić mój brat cioteczny miał tam wesele na którym ja niestety nie byłam ale mama mi mówiła że oni sobie wzieli jakąś tą droższą opcję jeśli chodzi o jedzenie i było tego multum, nie do przejedzenia i do tego bardzo smaczne, więc możecie być spokojne a jeśli chodzi o fotografa ja mam Bieńka i mam nadzieję że będę zadowolona!!widziałam na internecie urywki kaset z wesela gościa który z Nim współpracuje i powiem Wam że mi się bardzo spodobało - ale my kamerzysty nie bierzemy...
a przypomnisz jaka masz sale ? przynam ze nie chce mi sie czytac calego watku, jak bedzie puszczalska to sie z nia zrobi porzadek hehe,
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 06:50   #4931
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez malenstwo21 Pokaż wiadomość
znalazłam stoske z ładnymi bukiecikami http://wedding.w8w.pl/index.html

co sądzicie o tym jak dla mnie śliczny i chyba chciałabym taki tymbardziej ze wydaje mi sie ze do skromnej koronkowej sukienki bedzie ladnie wyglądał http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety...760651837.html

Malenstwo21 bukiecik śliczny i według mnie będzie idealnie pasował do koronkowej sukni, ale raczej do białej, bo przy ecru czy innym kolorze może troszkę zginąć. Tak mi się wydaje

Dziewczynki, a czy mozecie polecić mi jakiś zespół na wesele, który gra normalnie na żywo, a nie z dyskietek. Fajnie by było, żeby umieli dostosować muzykę do gości (ale to powinien umieć każdy zespół) i żeby w składzie byla dziewczyna. Jeśli możecie coś takiego polecic proszę o namiary na priva lub maila, albo żeby inne dziewczynki też mogły skorzystać to na forum
Będę wdzięczna
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 08:04   #4932
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Zdecydowanie polecam zespół NOVI. W sumie sa tam 4 osoby: klawiszowiec, gitarzysta, perkusita i wokalistka. Dziewczyna ma wspaniały mocny głos...ale w sumie śpiewają 3 osoby.Grają na żywo.Naprawde gorąco polecam.Tel.przesyłam na priv.
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 08:35   #4933
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie polecam zespół NOVI. W sumie sa tam 4 osoby: klawiszowiec, gitarzysta, perkusita i wokalistka. Dziewczyna ma wspaniały mocny głos...ale w sumie śpiewają 3 osoby.Grają na żywo.Naprawde gorąco polecam.Tel.przesyłam na priv.
Dziękuję Ci srubka87 Cos mi się obiło o uszy o tym zespole. Wiem, że są z Mójczy i to fajnie, bo będą mieć całkiem blisko
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 08:39   #4934
evelinest
Raczkowanie
 
Avatar evelinest
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 380
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Malenstwo21 bukiecik śliczny i według mnie będzie idealnie pasował do koronkowej sukni, ale raczej do białej, bo przy ecru czy innym kolorze może troszkę zginąć. Tak mi się wydaje

Dziewczynki, a czy mozecie polecić mi jakiś zespół na wesele, który gra normalnie na żywo, a nie z dyskietek. Fajnie by było, żeby umieli dostosować muzykę do gości (ale to powinien umieć każdy zespół) i żeby w składzie byla dziewczyna. Jeśli możecie coś takiego polecic proszę o namiary na priva lub maila, albo żeby inne dziewczynki też mogły skorzystać to na forum
Będę wdzięczna
Ja mogę dać namiary na zespół KaDwa, tylko jak wrócę do domku i nie zapomnę Wiem, że grają na żywo, ale polecać ich będę po 06.06 Bo znajomi maja wtedy wesele to powiem co i jak. A po 01.08 ponownie:P bo na moim też mają być. Jak na razie to tylko widziałam kawałek wesela i grali fajnie zabawiając gości
evelinest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 09:06   #4935
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez evelinest Pokaż wiadomość
Ja mogę dać namiary na zespół KaDwa, tylko jak wrócę do domku i nie zapomnę Wiem, że grają na żywo, ale polecać ich będę po 06.06 Bo znajomi maja wtedy wesele to powiem co i jak. A po 01.08 ponownie:P bo na moim też mają być. Jak na razie to tylko widziałam kawałek wesela i grali fajnie zabawiając gości
Nie zapomnij ewelinest Będę wdzięczna
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 09:14   #4936
evelinest
Raczkowanie
 
Avatar evelinest
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 380
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Nie zapomnij ewelinest Będę wdzięczna
Iwonko to przypomnij mi jakoś wieczorkiem
evelinest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 09:50   #4937
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Malenstwo21 bukiecik śliczny i według mnie będzie idealnie pasował do koronkowej sukni, ale raczej do białej, bo przy ecru czy innym kolorze może troszkę zginąć. Tak mi się wydaje

Dziewczynki, a czy mozecie polecić mi jakiś zespół na wesele, który gra normalnie na żywo, a nie z dyskietek. Fajnie by było, żeby umieli dostosować muzykę do gości (ale to powinien umieć każdy zespół) i żeby w składzie byla dziewczyna. Jeśli możecie coś takiego polecic proszę o namiary na priva lub maila, albo żeby inne dziewczynki też mogły skorzystać to na forum
Będę wdzięczna
Ja słyszałam że zespół Quatro bardzo fajnie gra i nie z dyskietek. Słyszałam o nich same pozytywne opinie. link do ich strony: http://www.zespolquatro.pl/
Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 09:59   #4938
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

pisalam juz wczesniej, na zywo z tych co znam ( a sproro juz plyt wysluchalalm) to saxo 500012212, axis 605925015, twist667252576, akord 504176649. wszystkie graja na zywo i to tylko zalezy od upodoban twoich, ja tez szukalam zespolu na zywo wybralam saxo
__________________


24.07.2010

Edytowane przez tatarata
Czas edycji: 2009-03-04 o 10:01
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 10:18   #4939
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

tatarata bylo cos rzeczywiscie o jakiejs panience w Bohemie w watku ale prawda jest taka ze no naszeych wesel jeszcze troche czasu i duzo sie moze zmienic w skladzie, a zreszta ja slyszalam ze podczas calego wesela czuwa zona wlasciciela i moze wystarczy przed weselem ustalic z nia ze sie takie plotki sluchalo i zeby tego dopilnowala. Zawsze znajdzie sie ktos taki, niezaleznie od sali. Ale ja jej nie wroze dlugiej kariery z taka opinia
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 10:25   #4940
karolinas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 6
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Hej, dziewczyny czytam to forum od kilku dni (ponieważ dopiero teraz na nie się natknęłam) jesteście niesamowite!!!!!!!!Wszyst kiego się można dowiedzieć. Jam mam wesele 29 sierpnia 2009 i zwracam się do was z pytaniem czy któraś z was ma ślub w tym samym terminie w katedrze? Ponieważ chciałabym się dogadać np. odnośnie wystroju
karolinas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 10:31   #4941
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Ja ma Karolinas tego dnia ślub w Katedrze daj namiary na priva to się dogadamy ja jestem na 16
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:40   #4942
lila 85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 32
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Ja też mam ślub w Katedrze ale 19.09.2009 wiec jesli któraś z WAS ma ślub tego dnia to prosze o kontakt
dzięki Wam sie dowiedziałam ze jeszcze musze dac organiście zeby zaśpiewał mi Ave Maria( moje wymarzone)
lila 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:48   #4943
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

ehh a ja z kolei nie znosze jak organisci spieaja ave maria Wiadomo wszystko zalezy na jakiego sie trafi, ale ogolnie duzo lepiej brzmi w wykonaniu spiewaczki albo z plyty (polecam z nowej plyty beyonce ) Ja chyba wybiore mendelsona bo on taki weselszy niz ave maria.
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 13:01   #4944
lila 85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 32
Cool Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

A no właśnie rzecz gustu... mi zawsze sie podobał ten utwór.....a w Katedrze raczej nie bede miała zastrzeżen do organisty bo ludzie go chwalą...
lila 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 13:03   #4945
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez lila 85 Pokaż wiadomość
A no właśnie rzecz gustu... mi zawsze sie podobał ten utwór.....a w Katedrze raczej nie bede miała zastrzeżen do organisty bo ludzie go chwalą...
To dobrze ze go chwala bo w przypadku np Bozego Milosierdzia to nie wiem czy ktoras z was jeszcze starego organiste pamieta.... ciezko bylo mysli skupic
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 13:27   #4946
katka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Dzięki dziewczyny za namiary na wypożyczalnie aut. Dalej się wacham czy zainwestowac dodatkową kasę na wypożyczenie czy też jechać własnym hi hi. Dzwoniłam 2 dni temu rezerwować fryzjera mam nadzieję że trafię fajnie-p.Świeboda-wiele o niej piszecie dobrego więc chyba będę zadowolona.
katka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 18:09   #4947
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Hej dziewczyny mam wielką prośbę macie jakieś namiary na dekoratorów sali weselnej, bo ja mam namiary ale ta dziewczyna wychodzi za mąż tego samego dnia co ja i potrzebuje nowych namiarów. Byłabym bardzo wdzięczna
__________________
odliczanie

Edytowane przez niunia_leyla
Czas edycji: 2009-03-04 o 18:10
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:27   #4948
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Niunia_leyla właśnie miałam pisac do ciebie, żebys mi dała nr. do twojej dekoratorki..ale zorientowałam sie, że ja rowniez wychodzę za mąż 14.08.1010
Także dziewczynki przyłączam sie do prośby, jeśli macie nr do dekarotorów sal to będę wdzieczna za przesłanie na priv.
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:02   #4949
dideczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

cześć dziewczyny macie namiar na fajna i niedroga dekoratorkę robi wiązanki i przystraja samochody do ślubu ma ciekawe pomysły 663769909z nowin Atreusz
dideczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:13   #4950
Aklime25
Raczkowanie
 
Avatar Aklime25
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
wiec napisze w kolejnosci w jakiej bym chyba chciala:
foftgraf : Jakub Bieniek, Wiktor Franko, Łukasik, i jeszcze studio kalina, Edyta Kędziorska.
Ja mam swoje typy... A w ogóle wracałam dziś z pracy i spotkałam koleżankę, która poleciła mi jedną firmę - nie wiem czy słyszałyście... Firma zwie się Dwie Wieże. Zdjęcia oglądałam na stronie - są świetne. Podobno zajmują się także filmowaniem. Ewa podpisała z nim umowę i mówiła, że baaaaardzo jej się podobało, to co jej przedstawili. Muszę sie umówić i sama zobaczyć, bo kto wie, może to właśnie te zdjęcia...


P.S. Kochane po raz kolejny piszę, że ślub biorę 16.10.2010
Aklime25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.