Panny Młode - Kielce cz. III - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 19:57   #181
kupka
Raczkowanie
 
Avatar kupka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 83
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Byłam jak napisałam w poradni małżeńskiej.Są 3 spotkania ale pani powiedziala że moze wyrobi sie w 2.Pani ma ok 65 lat i przez 1,5 godz mówiła o wykresach temperatury,badaniu śluzu i takie tam.Powiem wam masakra!!!!!!!!!!Ogólnie temat kręci sie wokół NMPR.mówiła tez ze zapisywanie temperatury należy do narzeczonego.Przesłuch iwala chłopaka ile żyje komórka jajowa a ile plemniki.
Powiem wam ze chwilami mi chciało smiac bo pani pokazywala nam wykresy z 1963 roku.............Życzę wam powodzenia jak muszę przetrwac jeszcze jedno pasjonujące spotkanie
kupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:01   #182
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Crazzzyyy Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecam goraco panie florystki przy Rynku w bramie to jest Duza lub Mała...ale panie maja extra pomysly i sa niedrogie ...siada sie u niech w pracowni i one na spokojnie ci przedstawiaja wizje i pytaja o to co sie chce...rysyja kształty pytaja o kwaiaty kolorystyke...Mozna poogladac abumy...Przepieknie udekorowaly sale itd mojej kolezance jak ktos bedzie zainteresowany wkleje fotki
ja bym poprosiła o fotki, w niedziele jade z dekoratorką ogladać sale i ma mi jakieś propozycje przedstawić ale jeszcze nie wiem czy się zdecyduje. A wiesz moze ile kosztują tam dekorację??
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:53   #183
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez kupka Pokaż wiadomość
Byłam jak napisałam w poradni małżeńskiej.Są 3 spotkania ale pani powiedziala że moze wyrobi sie w 2.Pani ma ok 65 lat i przez 1,5 godz mówiła o wykresach temperatury,badaniu śluzu i takie tam.Powiem wam masakra!!!!!!!!!!Ogólnie temat kręci sie wokół NMPR.mówiła tez ze zapisywanie temperatury należy do narzeczonego.Przesłuch iwala chłopaka ile żyje komórka jajowa a ile plemniki.
Powiem wam ze chwilami mi chciało smiac bo pani pokazywala nam wykresy z 1963 roku.............Życzę wam powodzenia jak muszę przetrwac jeszcze jedno pasjonujące spotkanie
A w której poradni byłaś??Weź mnie nie strasz chociaż może i lepiej żę wiem to się psychicznie przygotuję Chociaż może to taki psikus że te wykresy są z 1963 tak żeby więcej wiernych było.I czemu to tak długo trwa aż 1,5 h???A co by zrobiła Twojemu TŻ jakby nie wiedział??Jedynkę by postawiła??
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:53   #184
moonikkaa
Raczkowanie
 
Avatar moonikkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Alice the Bride Pokaż wiadomość
Byłam w tym roku w muzeum w Żywcu. Do biletu daja degustacje. Dziewczyny ogolnie nie lubie piwa ale tamto bylo po prostu cudowne! Takie swiezutkie i smaczne Jak sa swieze kegle to na pewno jest dobre. Dziennie ich tam ok 200 laduja

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

A tu znalazlam jeszcze ciekawe bukiety:
http://img187.imageshack.us/img187/9680/bukiecikzj8.jpg
http://images.google.pl/imgres?imgur...N%26start%3D18
przepiękne te bukiety, ja cały czas przeglądam ale i tak najbardziej podobają mi sie candeski same lub w kompozycji ze strorczykami

Cytat:
Napisane przez Justyna3011 Pokaż wiadomość
takie same kwiaty? bo widzisz koleżanka mogła zamówić storczyki, a Ty róże i tu napewno będzie róznica w cenie!jeśli były to te same kwiaty i mniej więcej ta sama ilość no to powiem, że jestem w szoku!
Też byłam w szoku jak mi powiedzieli 400 bo myślałam że na bazarach robią najtaniej i przygotowałam się psychicznie na taki wydatek. Koleżanka miała róże w mikrofonie a takie wiązanki są tańsze od wachlarzy bo mają mniej kwiatów. Tak więc za 600 zł będe mieć nie 3 ale 6 kwiatowych dekoracji: bukiet dla mnie (ok. 200), dla starszej (max. 100), samochód (do 100), wiązanke na stół dla młodych (100) i dwa bukiety dla rodziców (2x50).
Pytałam o Panią Anię Świebodę w salonie i powiedzieli, że nie przyjmuje zamówień na sierpień bo wtedy prawdopodobnie będzie rodzić , ale umówiłam się na próbną do Pani Anety z tego samego zakładu.
Życzę pomyślnego rozwiązania Pani Aniu
ja dziś byłam w Nemezji i Pani powiedziała mi że za bukiet z candesek około 300zł, a za dekorację samochodu od 100 do 170zł więc rozbieżnośc jest spora, jesli Tobie za samochód powiedziała do 100zł

podjade tam na Małą do tej florystki polecanej przez Crazzzyyy
__________________
27.06.2009 Cudowny Dzień

Edytowane przez moonikkaa
Czas edycji: 2009-03-13 o 20:55
moonikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:28   #185
kupka
Raczkowanie
 
Avatar kupka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 83
Thumbs down Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
A w której poradni byłaś??Weź mnie nie strasz chociaż może i lepiej żę wiem to się psychicznie przygotuję Chociaż może to taki psikus że te wykresy są z 1963 tak żeby więcej wiernych było.I czemu to tak długo trwa aż 1,5 h???A co by zrobiła Twojemu TŻ jakby nie wiedział??Jedynkę by postawiła??
Wiesz ja się nastawiłam że nie będa z nią dyskutowac ,bo bedzie to trwało jeszcze dlużej tylko wysłucham co pani ma do powiedzenia
kupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 22:21   #186
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Wicie co widze ze kilka z was pisze o Bienku ja wlansie u niego bylam i to on mi powiedzial kosmieczne ceny za foto 2500 i za kamere tez, i nie wiem dalej co robic, czy brac z roznych firm czy zdecydowac sie na niego, a wy co poradzicie ?
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 03:23   #187
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
ja bym poprosiła o fotki, w niedziele jade z dekoratorką ogladać sale i ma mi jakieś propozycje przedstawić ale jeszcze nie a Panie sa przemile i serio pieknie robiawiem czy się zdecyduje. A wiesz moze ile kosztują tam dekorację??
Goraco ja polecam dolaczam fotki ponizej , ale niunia najlepiej tam sie przejsc i obejrzec ich katalogii..a co do kosztów to ...za 2 wiazanki dla mnei i swiadkowej, przystrojenie auta, dekoracja sali, kwiaty do butonierki i we wlosy, do tortu i kwiaty dla rodzicow...wyszło 1020 zl to uwazam ze jest ok a Panie sa przemile polecam ..

ps. na tej drugie focie to pod koniec juz wszystkie do kupy wziete kwiaty wraz z tymi od gosci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buk.jpg (49,9 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (50,6 KB, 123 załadowań)
__________________
Nasz ślub 22.08.2009

Edytowane przez Crazzzyyy
Czas edycji: 2009-03-14 o 03:33
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 09:21   #188
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Czyli pani Ania mnie nie uczesze we wrześniu, kurde a miałam do niej iść :/
Jakiego fryzjera polecacie?
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:06   #189
aniksAnn
Przyczajenie
 
Avatar aniksAnn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 26
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Mam pytanie, czy któraś z Was korzystała z usług salonu "Rok Styl Studio" Pod Telegrafem? Właśnie otrzymałam maila z odpowiedzią na moje pytanie odnośnie makijażu ślubnego:
makijaż ślubny kosztuje 100zł, próbny 50zł, makijaż wykonywany jest na kosmetykach selektywnych tzn. estee lauder, clinique, collistar, krynolan, art deco, revlon...itp.
Jak to przedstawia się w innych salonach? ceny są porównywalne?
__________________
18.07.2009

aniksAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:09   #190
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez aniksAnn Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy któraś z Was korzystała z usług salonu "Rok Styl Studio" Pod Telegrafem? Właśnie otrzymałam maila z odpowiedzią na moje pytanie odnośnie makijażu ślubnego:
makijaż ślubny kosztuje 100zł, próbny 50zł, makijaż wykonywany jest na kosmetykach selektywnych tzn. estee lauder, clinique, collistar, krynolan, art deco, revlon...itp.
Jak to przedstawia się w innych salonach? ceny są porównywalne?
Ja robiłam makijaż u pani Marty na Jegiellońskiej i za próbny coś koło 30 zł dałam, a za ślubny chyba 80zł. Więc taniej. Ona też robi makijaż kosmetykami selektywnymi
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:33   #191
Modliszka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Czyli pani Ania mnie nie uczesze we wrześniu, kurde a miałam do niej iść :/
Jakiego fryzjera polecacie?

Paulinko Ja mam numer do tej Nikoli Podobno przychodzi do domu i z tego co widzialam na zdjeciach u kolezanki to bardzo ladnie czeszeJak bedziesz chciala numer to daj znac....
Modliszka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 11:28   #192
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

A ja Wam wszystkim polecam studio "Ewan" na Wesołej. Szczególnie panią Ewę-właścicielkę. Jest kapitalna jeśli chodzi o czesanie i układanie włosów. No albo panią Anię Tusień. Ma studio "Blanche" na Jagiellońskiej,koło fitness clubu "tao".
I mam jeszcze jedno pytanie. Kochane ile jest zapowiedzi w kościele? I jak to jest ułożone-na ile przed ślubem jest każda?

Edytowane przez honolinka
Czas edycji: 2009-03-14 o 11:30 Powód: dopisek
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 11:36   #193
kjulik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziewczyny ile wczesniej trzeba sie umawiac do fryzjerki i na makijaz bo nie mam pojecia i kiedy sie zamawia bukiet slubny ? Slub mam w połowie lipca.
kjulik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 11:39   #194
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Im wcześniej umówisz fryzjera tym lepiej.Bedziesz miała lepszą godzinę i w ogóle dopasujesz,jak bedziesz chciała.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 13:07   #195
annnaabrowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Crazzzyyy Pokaż wiadomość
hmmm...a moze masz i racje ze to storczyki...takie male nierozwiniete w pelni...jak tak to napewno sa w różu))

sliczne niektore te bukiety)

wez mnie nawet nie strasz piekna....ja tam mam umowiona fryzure...a kto Cie czesał? Z tego co wiem to makijazy to rewelacyjnych nie robia ale co do fryzury mnie zaskoczylas...a u kogo w Matrixie sie malowałas i czy ktos Cie tam czesał kiedykolwiek? ? bo ja chodze do p. Ani ktora juz tam nie pracuje i ma swoj zaklad.

Dziewczyny polecam goraco panie florystki przy Rynku w bramie to jest Duza lub Mała...ale panie maja extra pomysly i sa niedrogie ...siada sie u niech w pracowni i one na spokojnie ci przedstawiaja wizje i pytaja o to co sie chce...rysyja kształty pytaja o kwaiaty kolorystyke...Mozna poogladac abumy...Przepieknie udekorowaly sale itd mojej kolezance jak ktos bedzie zainteresowany wkleje fotki
wiesz nie wiem jak sie ta dziewczyna nazywala ale jak sie umawialam to mowili, ze jest najlepsza.....w kazdym razie ja nie polecam robic tam wlosow....a w matriksie malowala mnie tez pani Ania ale nie wiem czy mowimy o tej samej bo ta o ktorej mowie jeszcze w pazdzierniku tam pracowala i byla w ciąży....
annnaabrowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 13:48   #196
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dokladniej im wczesniej tym lepiej, ja z tego co pamietam robilam rezerwacje 4 miesiace wczesniej i juz byl problem, wiec jesli macie znanych fryzjerow/ wizazystki lepiej jak najwczesniej...

Ja u Pani Marty robilam makijaz, za probny 30 zl za slubny 70- wiec b. tanio

Co do Pani florystki przy rynku, nie zgadzam sie ze ma tanio...owszem pracownia pierwsza klasa, widac tez ze Panie znaja i lubia swoja prace wiec wszystko na pozytyw...ale ceny maja wysokie...za moj bukiet za ktory w Nemezji zaplacilam 140 , panie zazyczyly sobie 190...a za przystrojenie samochodu 110 ( w Nemezji 90)
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 14:41   #197
lina26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
Wicie co widze ze kilka z was pisze o Bienku ja wlansie u niego bylam i to on mi powiedzial kosmieczne ceny za foto 2500 i za kamere tez, i nie wiem dalej co robic, czy brac z roznych firm czy zdecydowac sie na niego, a wy co poradzicie ?
Hej ja też byłam u Bieńka, faktem jest że zdjęcia robi ładne ale jak dla mnie to cena zawrotna. Zrezygnowałam z niego i wybrałam fotografa na głowackiego, robi bardzo podobne zdjęcia i taki sam album jak u bieńka, a przede wszystkim o tysiąc złoty mniej - FOTOMAX, ale polecam również Dwie Wieże na mielczarskiego też ok.
Ja już fotografa mam z głowy ale mam problem z kamerzystą, jak znacie kogoś dobrego to prosze o namiary.
lina26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 15:52   #198
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Co do zapowiedzi ślubnych znalazłam to:
Po dostarczeniu wymaganych dokumentów i spisaniu protokołu przedślubnego w kancelarii parafialnej, na trzy miesiące przed planowanym ślubem, w parafiach obojga młodych wygłaszane są zapowiedzi ślubne przez dwa kolejne tygodnie.
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 17:46   #199
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
A ja Wam wszystkim polecam studio "Ewan" na Wesołej. Szczególnie panią Ewę-właścicielkę. Jest kapitalna jeśli chodzi o czesanie i układanie włosów. No albo panią Anię Tusień. Ma studio "Blanche" na Jagiellońskiej,koło fitness clubu "tao".
I mam jeszcze jedno pytanie. Kochane ile jest zapowiedzi w kościele? I jak to jest ułożone-na ile przed ślubem jest każda?
Zgadzam sie w 100 % p. Ania Tusien jestst the best...dlatego odwolalam ta pania z L'oreala i zapisalam sie do niej...i TŻ i siorke....Nad makijazem mysle bo p. Ewa nie moze niby ta Agata ok ale zobaczymy
__________________
Nasz ślub 22.08.2009
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 17:58   #200
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez lina26 Pokaż wiadomość
Hej ja też byłam u Bieńka, faktem jest że zdjęcia robi ładne ale jak dla mnie to cena zawrotna. Zrezygnowałam z niego i wybrałam fotografa na głowackiego, robi bardzo podobne zdjęcia i taki sam album jak u bieńka, a przede wszystkim o tysiąc złoty mniej - FOTOMAX, ale polecam również Dwie Wieże na mielczarskiego też ok.
Ja już fotografa mam z głowy ale mam problem z kamerzystą, jak znacie kogoś dobrego to prosze o namiary.
dzieki bardzo, na pewno tam sobie zadzwonie, zaraz poszuka na necie telefonow, no mi sie Bienka podobaja zdjecia ale cena faktycznie kosmos,
sluchajcie wyczytalam w porzednich czesciach ze jeszcze fajne zdjecia robia panstwo Styczen i SpaceMark macie moze numery do tych ?
__________________


24.07.2010

Edytowane przez tatarata
Czas edycji: 2009-03-14 o 18:34
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 19:21   #201
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
dzieki bardzo, na pewno tam sobie zadzwonie, zaraz poszuka na necie telefonow, no mi sie Bienka podobaja zdjecia ale cena faktycznie kosmos,
sluchajcie wyczytalam w porzednich czesciach ze jeszcze fajne zdjecia robia panstwo Styczen i SpaceMark macie moze numery do tych ?
http://styczen-fotografia.pl/o_nas.php to ich link ale tam mają terminarz i widzę że twój termin już mają zajęty
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 19:36   #202
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

To dziewczyny ile placicie za uslugi florystyczne w sumie...przystrajanie samochodu bukiety itp?????
__________________
Nasz ślub 22.08.2009
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 20:06   #203
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Numer telefonu do SpaceMark 697-210-122. Ja u nich zamówiłam kamerzystę i fotografa
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 20:26   #204
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Numer telefonu do SpaceMark 697-210-122. Ja u nich zamówiłam kamerzystę i fotografa
Ja też dzięki Meanie
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:05   #205
Lupetita
Raczkowanie
 
Avatar Lupetita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 159
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Kochaniutkie, prześlijcie mi namiary do pani Marty z ul. Jagiellońskiej,nr tel i nazwę gabinetu, bardzo proszę czy któraś z Was miała butki z firmy GROWIKAR? jak się sprawdziły? chyba zamówie takie http://www.bialebuty.com.pl/index.ph...t&id_ass=2077& tylko bez ozdób nie mamy jeszcze załatwionych formalności kościelnych, bo z tego co wiem robi się to na 3 miesiące przed ślubem, więc mam jeszcze kilka dni ale czy oby na pewno jej już się stresuje tym wszystkim...
Lupetita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:11   #206
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Jeśli tylko masz zarezerwowaną datę, to nie ma problemu, żeby resztę (zaświadczenia, akty itp.) załatwić ok 3 msc przed ślubem.
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:47   #207
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

dziekuje wam bardzo za namiary, widze ze piszecie o bukietach, ja zawsze kupuje kwiaty na klonowej, tam wlascicielka (nie pracownica) robi piekne bukiety i mysle ze ona bedzie mi robic, naprwde ma dziewczyna dar, wiec moze zobaczcie sobie, dostalalm piekny bukiet na zareczyny -tez ona robila, moze nie jest tak rozleklamowana jak inni, ale mi sie podoba
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 06:36   #208
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Ponawiam zapytanie: macie namiary na jakas dobra dekoratorke, dowiedziłam sie tez ze u mnie w kosciele nie bardzo mozna dekorowac parafia św. Jadwigi, ktos moze cos wie???? podoba mi sie samochod terenowy do slubu moze ma ktos namiary.
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 08:30   #209
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

dziewczyny poradzcie, który termin ślubu lepszy - 10.04, 01.05, czy 03.07 2010 r?. bo wstpenie mamy 10.04 (mial być 17.04 ale nie wyszło), ale boje sie ze jeszcze moze byc zimno i mało zielono, w maju znow długi wekend a lipec daleko, aj sama nie wiem czy co zmnieac czy jednka kwiecien, kwieicen mi sie podoba ale wolalabym pozniej, choc 10.04 tez jest dla mnie szczególna data...ale moze byc inna - troche patkrycznir do tego podchodze jak myslicie co lepszejsze?
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 08:58   #210
Beatka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 303
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
Ponawiam zapytanie: macie namiary na jakas dobra dekoratorke, dowiedziłam sie tez ze u mnie w kosciele nie bardzo mozna dekorowac parafia św. Jadwigi, ktos moze cos wie???? podoba mi sie samochod terenowy do slubu moze ma ktos namiary.
ja jestem z tej parafii i jesli zamierzasz wynajac dekoratorke to najpierw porozmawiaj z proboszczem- on nie pozwala za bardzo stroic kosciolow, w sumie nie wiem o co mu chodzi i zazwyczaj sprawa wyglada tak, ze daje sie siostrze chyba 50zl czy 100 i ona kupuje bukiet , ktory stawia sie na oltarzu( tak bylo u mojej siostry) i to jest cale ustrojenie kosciola...
__________________
13.o6.2009...
http://s3.suwaczek.com/20090613640114.png
Beatka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.